Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Co je to za raka?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Co je to za raka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2008 12:21 maio777 Re: aoel
ano mramorovy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2008 09:55 aoel – Rak mramorový?
Fotka k příspěvku Je to Rak mramorový?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 19:14 lovec Re: Rejpal1
Myslim že to je americký červený je i v atlase pod jménem Rak červený a ktěm rybám bych to radši nezkoušel pokud je dospělý a stejně by toho byla škoda ostříhal by ti rostlinky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 19:12 Muž j_j [18] Re: Rejpal1
rak červený(Procambarus clarkii) raci.kvalitne.cz/… :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2008 17:52 Rejpal1 – Co je to za Raka ??
Fotka k příspěvku Ahoj všem.
Co to mám za raka a můžu ho dát k rybám ? Nemá ho někdo ? Bych ho rad viděl ve větším akvu, ale nechci aby mě žral ryby.(Hlavně neonky).Hodil jsem mu rybu s poškozeným ocasem a ani si jí nevšimnul. Bude žrát ryby tenhle druh ? coze coze coze
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2007 15:54 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Rebbie
Na fotce je Cherax lorenzi,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2007 21:40 Žena Rebbie [71]
Fotka k příspěvku Když mi tak přišlo do cesty tohle téma..... Ví někdo co je tohle za raka? Viděla sem ho na výstavě a burze v Plzni, byl tak 20 cm velkej.. bylo jich tam teda víc, některej červenej, jinej kombinovanej, krása prostě....
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 3 4

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 6254x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7857-co-je-to-za-raka?od=155