Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit rostlinky

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Nákup a přeprava rostlin 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Kde koupit rostlinky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 11:38 Žena Kytka [2146] Re: jamajcan
na rybičkách je to blíž :-P
ale já radši knížku, abych se nemusela furt překlikávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:56 jamajcan Re: Kytka
Stačí,když si v dalším okně rozklikneš našeho oblíbeného GOOGLA a jsi bez starostí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:47 Žena Kytka [2146] Re: jamajcan
Díky, asi to v létě zkusím, mám sice dodavatele kousek od Prahy, jezdím přímo k němu do pěstírny, ale taky nemá všechno co bych chtěla. Jen mě mrzí, že mají stránky skoro bez obrázků, kytky zatím moc neznám, tak to budu muset číst s atlasem v ruce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:41 jamajcan Re: Kytka
Ahoj Kytko :-) Nakupuju u nich a zkušenosti nejlepší.Protože sídlí kousek od Opavy,tak dovoz až domů vždycky zdarma,kvalita kytek vynikající,sortiment přepestrý,množství rostlin objednaných jako jeden kus takový,že z něj uděláš min.dva,tři trsy.Jediná věc,která trošku vázne,je malinko nepružná komunikace z jejich strany.Ale rozhodně bych nákup v tomto obchodě s čistým svědomím doporučil. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:34 Žena Kytka [2146] Re: jamajcan
jamajcan napsal: akvarijnirostliny.eu
ahoj, můžu se zeptat, jestli máš s tímto obchodem zkušenosti a případně jaké?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:12 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Ten reklamovanej pásek je z 12 litrovýho s beťákem. Tohle bude úplně nový akvárko, ještě nevim, jak to nasvítim (ale asi znova zkusím LED).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:00 yenya Re: ivaha
Až kytky nakoupíš, tak napiš jak ti to půjde pod LED osvětlením, až ti to vyreklamují ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:59 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: ivaha
Zoidik, jamajcan - objednám u AD, jejich ceny jsou přesvědčivej argument a podařilo se mi tam z původního hooodně širokýho nástřelu druhů vybrat dostatečný množství rostlinek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:46 yenya Re: ivaha
Tak to bych ti mohl nabídnout jenom tu sagittarii, jinak nic. Ale ty kytky jak jsem psal, vždy v pohodě a kvalita super. Zaseknul se mi PC a než jsem ho "rozťukal" tone , tak jsem stačil smazat celý příspěvek, místo editace hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:37 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Budu brát asi babelku, zakucelku (inclinata a peruensis), kosokvět, stolístek vodní, trojlušku bahenní (zkusím jí, přinejhorším jí dám do květináče, ale vyzkoušet jí chci), šípatkovec odnožující ("Isthmicus"), pupečník bílý, šípatku širokolistou a nějakej echinodorus, ale ještě nevim, kterej.
Uvidím, co půjde, kdyžtak něco nastrkám do jinýho akvárka.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   29.06.2012 09:36 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: ivaha
Rozdíl v kvalitě není. AD i Rataj si pěstují sami. Osobně bych se přikláněl k AD.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:32 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: jamajcan
Jdu na to juknout, díky za tip!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:31 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Tomas Enderson
Díky, takže beru AD, ten cenovej rozdíl mi v pohodě pokryje náklady na poštovný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:30 jamajcan Re: ivaha
Zkuste se podívat na tento e-shop.Nakupuju u nich a jsem více než spokojený.Ceny bezkonkurenční,kvalita vynikající a ten sortiment který nabízejí,hned tak někde nenajdete :) akvarijnirostliny.eu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:25 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: ivaha
Dle mých zkušeností mezi těmito firmami není velký rozdíl. Já jsem několikrát objednával jak o Rataje tak od AD ale kvůli ceně jsem zůstal u AD. Kvalita super a cena víc než příznivá. ano

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:21 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostliny – objednávka rostlin
Zdravím, chystám se objednávat větší počet rostlin. U nás v akvaristice berou rostliny jen z AQUADAHO, takže doposud jsem kupovala jen tyhle. Co by mě zajímalo, je rozdíl mezi AD a Ratajem. Rostliny od Rataje jsou dražší než z AD - jsou teda i kvalitnější nebo je to jedno?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 23:22 Žena Danila [4489] - SumciRe: petulinakk
ZOO Braník už nějakou dobu od Dennerle rostliny objednává:-),pokud napíšete, není to problém.
Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 20:21 Muž lukasleibelt [84] Re: Zoidik
o tom jsem neslyšel potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 18:15 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím – Prodejna GEMA
AHoj. Slyšel jsem o jisté prodejně vodních rostlin, která se jmenuje GEMA. Měla by byt v olomouci, nebo olomouckém kraji. říká to něco někomu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2012 19:16 Žena petulinakk [2016] Re: Sid
Sid napsal: Dennerle nabízel tuhle rostlinku v meristémové kultuře. Dejte pak vědět, v jaké formě ji dostanete vy. Díky. :-)

Mohu potvrdit, rostlinka byla v meristémové kultuře :-)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:27 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Pepan
Tak jak se sto vezme. Když ta fotka je tištěná tak by to dost lidí nenapadlo, ale když je digitální a vlastně si na ní šáhnout nemohou, tak je jim to jedno.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.02.2012 18:25 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: petulinakk
Kradlo se a bude se krást pořád. Akorát když se jedná o peníze, tak je to odsouzeníhodné zatímco čórka něčí fotografie pro spoustu lidí vlastně krádež není, protože duševní vlastnictví neuznávají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.02.2012 18:21 Žena petulinakk [2016]
Není zdaleka sám kdo krade fotky s copyrightem.

např.
aukro.cz/…
aukro.cz/…

tady už je copyright ořízlý, ale taky je to fotka odsud
aukro.cz/…
atd..

je i možné, že fotky jsou skutečně inzerujích, kteří ji dali i na ty weby, ale to bude asi menší procento případů :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:09 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: vaclav
Tak to bych jich tipoval asi tak o 3 víc.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:07 Usine Re: Tomas Enderson
Já jsem tam našel jen dvě svoje. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:05 Muž navik [908] - SumciRe: vaclav
Zase Tě může těšit, že pokud tam je nějaká fotka od Tebe, "vyhradil" si na ni práva, jak dole uvádí... :-D .
edit, Yirka byl rychlejší..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:04 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: vaclav
Tak jsem si říkal, že dost fotek je mi povědomích. No a jak jsi napsal tenhle příspěvek tak je mi jasné, že jsou tvoje. Takovíhle obchodníci si zaslouží jedinné rozzureny . Vydělávat na cizích fotkách to by se nemělo.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:03 Muž Yirka [9126] Re: vaclav
Jj, a zvlášť když si tam pak dá "všechna práva vyhrazena". ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 17:54 Usine Re: matuldova
Fascinují mě na takovýhle pěstitelé, tento se zabývá rostlinami patnáct let a za tu dobu si nepořídí vlastní fotky. Jak je u nás dobrým zvykem prostě je ukradne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 15:14 matuldova
Já se mockrát spálila v krámě a pak jsem našla tyhle stránky a od pána jsem si koupila několik rostlinek, se kterejma jsme naprosto spokojený hop
www.akvarostliny.webnode.cz
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 15:04 Muž frantisek [0] - ŽivorodkyRe: petulinakk
tak tohle znám, jen se nesmíš nechat odradit a musíš jít pořád zanim. minule sem si kupoval riby a pán předemnou zdrhnul dozadu, tak sem si tam pro něj došel, tak jednou je to obchodník a já kupec, tak mi musí pomoct. navíc uš kdyš mi to šel chitat, tak sem myslel že mu jednu fláknu, měl štěstí že měl max 180cm a brejle, jinak bich se neudržel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 11:52 Muž kotas [6] - Amerika
Nejlepší jsou burzy :) a taky aqua-daho :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 09:38 Žena petulinakk [2016] Re: Yirka
Poděkovat je alespon pro mne standard, vždycky... taky pracuju ve službách, a vím jak to zahřeje, kyž naší snahu zákazník ocení.
Je pravda že i když to byla moje první osobní zkušenost s oběma obchody, už ted jsem se přidala k zástupu "doporučovatelů" :-) a v budoucnu určitě vím kam se obrátím až budu něco shánět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 08:21 Muž Yirka [9126] Re: petulinakk
OT - není nic snadnějšího než jim za poděkovat za vstřícnost a ochotu. Věř, že tím žes je zde uvedla, jsi jim udělala lepší službu než ten případný malý byznys.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:28 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: petulinakk
To jsou služby, což? ;-)
Kdyby takto fungovalo všechno... hmm :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:23 Žena petulinakk [2016] Re: vóťa87
A jé, ted jsi mi zavařil, dneska jsem obtěžovala dva ochotné obchodníky svým mailem, a vzápětí se ozve někdo koho bych měla skoro za rohem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:20 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: petulinakk
Právě naopak, meristémové kryptokoryny rostou dle mých zkušeností mnohem lépe než klasické emerzní skleníkovky... :-) Jinak pokud sháníte tu Flamingo-taky nevidím problém v tom ji sehnat. Objednávky na příští týden od Dennerle jsou již uzavřené, ale v pátek budu odesílat další, takže stačí mi napsat na email. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:17 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: petulinakk
Nebude v klasickém košíčku ale kelímku s "živným gelem".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:15 Žena petulinakk [2016] Re: Sid
Přiznávám bez mučení, ze jsem se musela zeptat pana Googla, co to vlastně je :-)
Ted už jsem poučenější, zřejmě budu ráda když mi nechcípne? :-)
ale jak to na rostlince poznám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:01 Muž milosak [66] - RostlinyRe: petulinakk
Stejně dobrou zkušenost ohledně objednání konkrétního druhu rostliny
mám v Praze s akvaristikou v Nuslích a Braníku.
Velký výběr rostlin má i A.Votava. palec

P.S.
Ten Hornbach (v Řepích) je tragédie sama o sobě.Prodavači neochotný,jak za komunistů
v zelenině a u řezníka smich
OT
Schválně by mě zajímalo kdo má zkušenosti,jak tato německá firma funguje doma
v BRD ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 20:00 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: petulinakk
Dennerle nabízel tuhle rostlinku v meristémové kultuře. Dejte pak vědět, v jaké formě ji dostanete vy. Díky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 19:44 Žena petulinakk [2016]
jen pro pořádek ještě chci napsat, že jsem ráno psala mail na macenauer.eu, a také do Vivária. Před chvílí odepsal i pan Kučera, profesionálové prostě pracují i přes víkendy, klobouk dolů.
Vivarium pry od Dennerle rostlinky neodebírá, a pěstírna která jim dodává Flamingo nemá. Byl ale velice ochotný, a nabídl se že se může zeptat dvou dovozců kteří k nám od Dennerle dováží. To je opravdu přístup před kterým smekám, kvůli "blbé" rostlince. Spousta obchodníků by si z toho měla brát příklad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 19:35 Žena petulinakk [2016] Re: deCORF.OBRAEN
Jsem cca 2 km od hranice Prahy zprava i zleva :-) papírově ovšem Středočechy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.02.2012 19:35 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: petulinakk
Tak to je, bohužel, daleko... :-O
Už se mi tu sešlo několik "poptávek" po téhle kytce a už jsem docela "nalomený", že se konečně pustím do "sklizně". :-D
Jenže počasí je naprosto striktně proti...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 19:29 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: petulinakk
petulinakk napsala: Horoměřice, středočeský kraj.


už nie Praha??..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 19:28 Žena petulinakk [2016] Re: Sid
Horoměřice, středočeský kraj.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 18:55 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: petulinakk
Odkud jste?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.02.2012 17:58 Žena petulinakk [2016]
Tak jsem dnes v Hornbachu sebrala odvahu a zeptala se, a bylo mi řečeno že to nejde. Prý dostávají od Dennerle každou neděli nabídku jakou kolekci mají zrovna k zaslání, a tu bud vezmou nebo ne, objednat se prý nedá. Tak nevím, někde to asi prostě jde, někde ne...

Ale psala jsem emailem dotaz do macenauer.eu, a ač je sobota, do hodiny jsem měla zpět odpověd že ji lze obstarat. Cenu zatím nevím.
Takže zájemci obracejte se na pana Macenauera, nebo jich mohu ted objednat víc, pokud by si pro ni chtěl někdo přijet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 11:11 Žena petulinakk [2016]
Děkuji za tipy, zkusím to. Zatím jsem zkusila napsat do macenauer.eu, v nabídce ji nemají, ale odebírají od Dennerle macenauer.eu/…
Musela bych si ale případně počkat na lepší počasí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2012 11:01 Muž LiborSprysl [9015] Re: petulinakk
Kultivary kryptokoryn mají velmi často v mělnickém Viváriu...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 21139x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/579-kde-koupit-rostlinky?od=467