Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Elite Jet Flo 100

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr Elite Jet Flo 100
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 22:07 Muž tesartomas [5] Re: Panki
No já měl ten samý filtr co ty, je to úplný hnus jak to hrčí a jak vibrujou stěny akvária. Koupil jsem si AQUA SZUT Super-Mini 360 a už slyším jen bublinky. Když oddělám vzduchování, tak ho není vůbec slyšet ani když jede na plný výkon, tedy průtok 360 l/hod. Navíc má plynulou regulaci průtoku, ten předchozí neměl žádnou regulaci..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 21:36 Panki – Jet-flo už ne!
Tak právě řeším úplně stejný problém. Koupil jsem rovněž set 54L s Jet-flo 75. A je to přesně tak jak zde píšete. Je v provozu asi 14 dní a hlučnost se stále zhoršuje. Pomohlo mi sice trochu dát jej z boční stěny na zadní, ale stejně nic moc. A ten proud vody je opravdu moc silný. Takže zítra jdu kupovat venkovní ATMAN HF-0300 (pro akva myslím do 70L, ale vyrábí i pro větší). Má ho švagr a hlučnost je naprosto nesrovnatelná. Je víc slyšet bublinky od vzduchování než tento filtr. (Doufám, že nemá nějaký vyjímečný kus nebo budu pěkně naštvanej!)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2007 13:27 Muž RADOVAN [17] - RostlinyRe: Houska
Jasom sa dočítal na nete že je 1.týždeň "tichý" a potom je do konca svojho života hlučný, tak aj preto som ho vymenil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2007 12:31 Houska
Namířil jsem ho více proti stěně a je to lepší,spíše by mě zajímala ta hlučnost,jestli je to u těchto filtrů normální...máte s ním někdo zkušenosti?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2007 20:46 rolandmynar Re: Anonym
Jasněže ano. Mě půjčili 3 filtry oproti záloze a druhý den jsem jim dva vrátil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.12.2007 20:44 Anonym Re: chicko
A to nějaký obchod udělá ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2007 20:20 Muž RADOVAN [17] - RostlinyRe: Houska
Ja som mal v sete 54L Jet-flo 75 mal taký silný prúd že začal vytrhávať rastlinky :-D , ani rozstrekovacia rampa nepomohla tak som kupil Eheim aquaball ale ten je tiež dosť silný ale dá sa to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2007 20:15 Muž chicko [124] Re: Houska
No měla ses ptát dříve než sis ho koupila. A taky lépe vybírat, zkus ho v obchodě vyměnit za nějaký lepší s regulací.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.12.2007 20:05 Houska – Filtr Elite Jet-Flo 100
Poraďte mi...Koupil jsem si nový filtr Elite jet-flo 100,ale zdá se mi nějak moc hlučný,strašně vrčí a navíc když sáhnu na akvárko,tak cítím,jak se chvěje,i skříňka pod ním.Je to normální nebo ho mám jít vrátit?Navíc dělá i docela silný proud...mám 85l akva a když ho pustím,tak se v něm začne všechno výřit....bohužel nemá regulaci :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1105x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5308?r=9