Hafici.net Kocici.net Ptacci.net Rybicky.net Skalky.net Terarka.net Tipynavylety.net
Nejste přihlášen - přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hodnocení a komentáře

 

NápovědaFórum » Ostatní  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku  
Hodnocení a komentáře
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 23:07 Muž jiri609 [19]
ne nadarmo jsou při hodnocení sportů, kde rozhodují rozhodčí, škrtány nejvyšší a nejnižší známky, aby se zamezilo některým nežádoucím vlivům... ano X-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 22:50 Muž Kubasix [101] - Pancéřníčci, cichlidy a BucephalandryRe: Janča
Přesně tak, moje řeč, proto je tu taky nastevení, že hodnocení jde jenom s komentářem minimálně 100 znaků.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 21:34 Žena Janča [0] Re: Dejmon
přispěju do tohoto vlákna i svým názorem.Dostala jsem 75%,mě je jedno kolik mám procent je to ro mě uplně bezcenné, ale když už mě tedy hodnotíš tak bych ráda nějaký komentář kde by jsi mi poradil co změnit,vylepšit....a já nevím co všehno.Já nehodnotím nádrže ostatních a místo toho píšu do komentáře že se mi akva líbí když už se mi líbí a naopak.řekla bych že nějaký procentuální vyjádření není o ničem.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 15:18 Muž Dejmon [62] Re: Designer
A o tom to také je, mělo by se opravdu a poctivě !!! hodnotit a ne, má to pěkné tak mu dám stovku.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 14:40 Muž Designer [3817] - CichlidyRe: Kubasix
Jako by sis koupil TV s nakraplym displejem, pac se tam nevesel, a nekdo se snazil ho tam narvat. Bych Te chtel se 100% za snahu videt smich .

Korektne, kdyby to melo byt co k cemu, vylistuji si akavria 100% a budu mit predlohy toho nejnadhernejsiho, ceho bych mel vzhledove a funkcne dosahnout, pokud po tom touzim. Ale ted kdyz si vylistuju vsechny 100%, muzu si jit zase lehnout, mam to dokonale, lepsi to byt prece nemuze, vic nez 100% neni :-) .
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 14:15 Muž Kubasix [101] - Pancéřníčci, cichlidy a Bucephalandry
Hodnocení má cenu pokud se k hodnocení např: 70% přidá i komentář, který odůvodní co na tom akváriu chybí, co by někdo udělal jinak, poradí co a jak. Bez toho komentáře si ten člověk spíše řekne co jsem mu udělal, že mi tu kazí hodnocení, ale přesně pro tohle tu to hodnocení není, aby to bylo podle sympatií.
Mě, když se to dané akvárium líbí a je tam vidět vážně snaha udělat pěknou a funkční nádrž, tak mu tu stovku klidně dám.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 11:02 R Muž Heimdall [4736] Re: Designer
Designer napsal:Bezne hodnoceni je pro nas bezcenne ;-) .
A proto nehodnotím a na hodnocení jiných nádrží neberu žádný zřetel. I když styl označení TOP nádrže se mi zamlouvá.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 10:24 Muž Dejmon [62] Re: Designer
Tam by to bylo trochu jíné, OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB, a nebo TY DO MĚ 50% TAK JÁ DO TEBE 40% !!!!
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 10:21 Muž Dejmon [62] Re: romant
Tak jsem to i myslel, jak si to hezky napsal.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 09:50 Muž Designer [3817] - CichlidyRe: Heimdall
Ja uz to mozna psal i sem, ale klidne to zopakuju. Kdyby slo zapnout hodnoceni TOP, rikal bych tim ostatnim, ze mne nezajima ze je to dobre, ale ze to maji hodnotit, jak moc se jim to libi, kdyz to maji hodnotit jako spickove umelecke a zaroven funkcni dilko, a zaroven ze se nebudu zlobit za jakekoli hodnoceni. A pak bych se klidne dockal 30%, protoze buhvi jak pohledove hezke nadrze namam, ovsem funkcni jsou minimalne dobre. Zaroven by v TOP hodnoceni bylo obsazeno i to, ze na minimalne 90% normalniho hodnoceni se citim, ze vim ze to funguje a muzu to tak dost dobre provozovat, ale ze chci vedet vic, treba jak se to libi, coz nepoznam, kdyz ma polovina nadrzi 100% jen proto, ze jsou funkcni, takze vlastne neni co vytknout.

http://rybicky.net/nadrze/18609 - necelych 100%, ale je to pritom jedno z nejlepsich akvarii zde.
http://rybicky.net/nadrze/18477 - plnych 100%, ale hezci to fakt nemam, nektere rostliny z toho prvniho mi v tom ani nerostou, a takovy cit pro vec to tak seskladat asi taky nemam...

Takze jsem lepsi stejne jako mnoho prumernych akvarii jen proto, ze hodnotilo vic lidi, kteri mne nechteli urazit a nebo jsem nikomu neslapl na malicek?

TOP hodnoceni by bylo bajecne, pokud to ma neco rikat i tem, co to maji jako hodne velke hobby a ne jen jako ozdobu obyvaku. Bezne hodnoceni je pro nas bezcenne ;-) .
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 08:03 R Muž Heimdall [4736] Re: romant
Tak to jsme na tom stejně. Taky nehodnotím cizí nádrže, málokdy je i komentuji (na to jsou povolanější :) ) a sám mám hodnocení vypnutý takže jsem v klidu. Podle mého názoru je hodnocení nádrží silně subjektivní a spousta nádrží je hodnocené opravdu jen vzhledem k sympatiím nebo naopak antipatiím hodnotitele k hodnocenému. Opravdových skvostů je tu pomálu. Ovšem to je jen můj osobní názor ;-) .
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   27.08.2014 06:02 R Muž romant [15658] Re: Dejmon
Nehodnotím a mám hodnocení u svý nádrže vypnutý, takže by se dalo říci jsem spokojen. :) Ovšem někteří rektální alpinisté si najdou cestu i formou vzkazu a žadoní, škemrají a někteří až vyhrožují, aby byla jejich nádrž mnou ohodnocena a když se posléze stane, že se osmělím a vyjádřím svůj názor formou komentáře pod nádrži, nezřídka se stává, že dotyčný zhrzený jedinec opouští tyto stránky a nepochopen odchází psát svoje "moudra" na jiný obdobně zaměřený weby. Takže až se zde v průběhu dne zozjede procentní besídka a mudrování o nevhodnosti současného systému hodnocení, budu v klidu, protože vím, že až zase bude vhodná doba, okomentuji tu či onu nádrž a třeba i něco směrem ke zlepšení stavu poradím a to je myslím si tím nejlepším hodnocením a ten kdo tuto formu hodnocení bere se nebude pídit po nějakejch procentech, protože ty mu pěkný akvárko a zdravý ryby nevykouzlí. ;-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   27.08.2014 05:07 Muž LiborSprysl [6435] Re: Dejmon
Dejmon napsal:Pokud mě alespoň mysl nemate, tak dokonalé nádrže snad ani neexistují, snad jedině v přírodě, a těm se v akvaristice snažíme přiblížit, ale nikdy to nebude ono!!!
Obávám se naopak, že jen pramálo přírodních lokalit se přibližuje některým excelentním designům...Takže možná dokonalé nádrže neexistují, ale to proto, že kdyby vypadaly jako v přírodě, tak by se nikomu nelíbily... :-D ;-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2014 04:46 Muž Dejmon [62] – A UŽ JE TO TADY
A UŽ JE TO TADY:

KDYŽ ČLOVĚK HODNOTÍ PODLE SEBE A OPRAVDU HODNOTÍ NE PODLE UŽ PODLE OBDRŽENÝCH HODNOCENÍ, TAK TO DOPADNE VŽDY ŠPATNĚ.
ALE JÁ SE TÍM NENECHÁM ROZHÁZET, A BUDU NADÁLE HODNOTIT PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ, A NE TAK, JAK MI NĚKDO NAŘIZUJE.

Obdržel jsem krásnou e-mail zprávu od jednoho nejmenovaného akvaristy. Děkuje mi za hodnocení, ale jestli jsem se náhodou neupsal. Mě těch 100%, které dostává od ostatních mě nezajímá. Já hodnotím podle sebe, a ne podle toho, jak hodnotí druzí. Měl jsem se podívat a přečíst jeho suprové hodnocení. Je vidět, že to nějak nemůže dotyčný akvarista rozdýchat, když neobdrží 100%. Ach jóóó, to jsou ale tedy mezi námi s prominutím mamlasové, pokud to dělají jenom kvůli nějakým 100%.

Dále se mi ozval další nejmenovaný, že čím si to zasloužil, a mám mu napsat, proč hodnotím nízko. Když mu chci odepsat, tak mě pro jistotu raději zakáže vkládat komentáře, aby náhodou nedostal nějaké špatné, či co si vlastně myslí.

Pokud vím, tak je konečně dobře rozdělené hodnocení daných nádrží a to na:

katastrofa, špatné, podprůměrné, průměrné, nadprůměrné, dobré, výborné, dokonalé.

Pokud mě alespoň mysl nemate, tak dokonalé nádrže snad ani neexistují, snad jedině v přírodě, a těm se v akvaristice snažíme přiblížit, ale nikdy to nebude ono!!! Většina nádrží hodnocených akvaristy na 100-95% je dle mého názoru špatně hodnocené, správně by mělo být hodnocené tak o 10-20% méně a ne tak jak se zde děje.

Pokud by zajímal někoho názor, tak svoji nádrž, kterou mám zde také prezentovanou, bych hodnotil jako dobrou až výbornou , a tím bych se dostal na nějakou hodnotu 69-79% !!!!!

Takže všem akvaristům, zamyslete se nad s vím hodnocením a nelezte hodnocením ostatním do (_!_), abyste se ostatním zavděčily. Stejně jako většina Čechů Vás při první příležitosti pomluví.

Akvaristice zdar :-)

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2012 18:22 Muž Ad@m [1027] Re: BruceWayne
"Nádrže", vyberieš nádrž ktorú chceš ohodnotiť, pod denníčkom nájdeš hodnocení a ohodnotiť nádrž. Klikneš na ohodnotiť nádrž, zadáš percentá, klikneš na "Ohodnotiť" a je to X-)
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2012 18:01 Muž BruceWayne [1] – Hodnocení nádrže
Ahoj...

chtěl bych se zeptat, jak ohodnotit něčí nádrž (viz. panel "nádrže").
Předem děkuji :-)

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2012 08:13 Muž Zoidik [1823] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Nympheas
Fotka k příspěvku
Tady. Nad komentářema.
 
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2012 08:06 Žena Nympheas [105] - Labyrintky
Omlouvám se,ale ještě jsem nezjistila jak a kde hodnotit,nejsem tu dlouho,prosím o radu,dík
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   29.01.2012 19:22 Muž Dejmon [62]
Hodnoti by se mělo opravdu podle ...., ale jsme ČEŠI, tak hodnotíme tak, aby nás hodnotící neohodnotil ještě hůře. A není to jenom tady na rybičkách, mám zkušenosti i z jiných webů, OKO ZA OKO ---- BOD ZA BOD!!!
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 19:08 Muž jogr [14]
Mě se styl hodnocení procenty líbí podle mě je to dobrý nápad!
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 19:05 Muž larix [234] - Amerika
Možno by stačilo nádrže hodnotiť rovnako ako komentáre, články, NEJ akvárko, atď. - palcami.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   29.01.2012 19:01 Muž Bob66 [1886] - CichlidyRe: omnihash
Při objektivním hodnocení, by 80% nádrží zde przentovaných nepřesáhlo 50% X-) Běžně se dává 100%, ale takové dokonalé hodnocení si zaslouží tak max.10 nádrží ;-) Proto už raději nehodnotím, když tak jen komentářem a u svých prezentací mám hodnocení zakázané :)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 18:39 Muž Yirka [5707] Re: omnihash
Nádrže ze zásady nehodnotím, pokud se na mě někdo obrátí, pošlu mu komentář přes vzkazy.
Jinak by mi připadlo že svým známkováním znásilňuji výtvor majitele.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 18:29 Muž scorpion075 [239] - AfrikaRe: omnihash
Hodnotim málo, ale pokud, tak dávám 90% a víc. Jsou to nádrže, které se mi líbí a chci jejich majitele motivovat v jejich koníčku. Sám nemám dokonalou nádrž, ale pozitivní ohodnocení od ostatních je takový můj hnací motor. Pokud bude někdo srážen procenty, nebude příliš motivován nádrž vystavovat. Případné nedostatky se dají vždy nastínit v komentáři a je to lepší než dát třeba 50%
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 18:16 R Muž romant [15658] Re: omnihash
Já hodnotím komentářem. ;-)
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2012 18:03 Muž omnihash [88]
Jak hodnotíte nádrže? Kdykoliv se na nějakou podívám, tak má 90% a víc, což mi přijde dost přehnaný. Mě je to víceméně jendo, ale semtam taky někoho ohodnotím, a nerad bych v někom vyvolal pocit, že sem mu 70% ublížil, i když by to mělo být nadprůměrné hodnocení...

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2011 16:59 Muž Cenda [3]
Ahoj mam takovej dotaz nahrál jsem nové fotky a najednou se mi smazalo veškeré hodnocení čim to je ?

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.05.2009 16:02 Muž Killer88 [38] - Cichlidy
Jelikož předchozí příspěvek nelze smazat, vysvětluji takto: Kalcas vše pochopil a férově se omluvil, tudíž věc považuju za vyřízenou. Kéž by i ti další, kteří rozdávají hodnocení bez uvážení, konečně zapřemýšleli...
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.05.2009 14:55 Muž Killer88 [38] - Cichlidy
Když tak koukám, jak tu někdo hodnotí nádrže, říkám si jestli to má vůbec cenu. To co tu předvádí uživatel Kalcas, je vrchol. A když už mu to férově napíšu k jeho nádrži, tak jenom přes vzkaz napíše "trhni si". Chápu, že to je ještě maličké děťátko, ale asi by potřeboval dostat na prdel. Stálo by opravdu za zvážení, co s tím, protože čím dál více sleduju hodnocení typu- jak dáš body mě, tak dám body já tobě. Prostě ubohost a trapnost. Jsou tu lidé, kteří rozdávají 100 jak na běžícím pásu, jen aby mohli očekávat to samé na zpět. Vůbec neberou v potaz opravdovou kvalitu nádrže a hodnocení tak naprosto ztrýcí smysl. Což je možná škoda, protože jak tu několikrát padlo, spousta lidí si dá nádrže seřadit podle kvality a potom vidí pouze vlezdoprdelky na špici. Ještě, že funguje oblíbenost, to je asi jediné výmluvné....

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2008 22:14 Muž chicko [109]
Já se snažím hodnotit spíš slovně a ne těmi procenty a 50 je podle mne taky průměrné...ale nikomu tu jeho 99,9% nechci kazit....radši napíšu komentář než abych byl pak ve vzkazech odsouzen jako ten kdo je blázen jen proto že dá akvárku 85% a jeho majitel se těžce urazí...třeba tu jsou ti o které jde...proto moc nehodnotím...
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2008 19:42 sokar – Re: Rex
Díky za vysvětlení.Sem rád že sem takoví škodolibci nechoděj. ahoj
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2008 19:39 A Muž Rex [3237] - Webmaster – Re: sokar
Uživatel si smazal svůj profil. Odstranilo se tím veškeré jeho hodnocení i soukromé vzkazy.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2008 19:36 sokar - Webmaster – Re: Danila
Ahoj,

však sem temu psékovi psal co si o tom myslím dát za jeden den bez komentáře zrovna takovým nádržím 50% je ubohost.

Něco mě napsal,ale teď už ho nemůžu najít a ani reagovat.Nevíte někdo jak to? ahoj
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2008 18:49 oldkiwinka - Webmaster – Re: vaclav
Nápodobně... Jen když mě fakt něco zaujme, okomentuju/zkritizuju/optám se/ohodnotím...
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2008 17:38 Usine - Webmaster
Hodnocení bych jako takové zrušil. Vždy se najde někdo, kdo to zneužije ať příliš vysokou, nebo nízkou známkou. Všude jsou z tím potíže. Nikomu to ale nevnucuji, protože se toho nezúčastním. :-)
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.12.2008 17:00 Muž Johan [4206] - Rostliny
Nemělo by být hodnocení 50% ve smyslu průměrné? Což naprostá většina nádží je.. Třeba takovejch 90% je myšleno téměř dokonalé a to určitě téměř žádná nádrž, která má hodnocení vyšší, není. Tak jaképak nízké hodnocení hmm . Když někdo dává jen 90-100%, tak už si od něj snad té známky ani vážit nemůžete..
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.12.2008 01:21 Muž Romy [1449] - Cichlidy – Re: Danila
že by chtít mít vlastní prospěch i za cenu poškození jiného???Přimlouvám se za zdůvodnění nízkého hodnocení.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2008 01:04 R Žena Danila [3955] - Sumci – to je ale náhodička...
Profil » Psék »
hodnocení nádrží ze dne 5. prosince:

05.12.08 - jezírko ve skalce (50%)
05.12.08 - Bobanův sen (50%)
05.12.08 - 576 litrů pro terče (50%)
05.12.08 - Rybárna (40%)
05.12.08 - Směska ))) (50%)
05.12.08 - Kařezské jezírko (50%)
05.12.08 - rejnoci (50%)
05.12.08 - Skalárium (50%)

Hodnocení je bez komentářů...
a úplně náhodou, jsou to všechno velká akva - kategorie psékovy vany

Psékovi, který měl dnes inspirující hodnotivou náladičku není sedm let smich i když to tak vypadá smich
P.S. Osobně je mi hodnocení úplně šumák

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.11.2007 16:46 Muž Killer [113] - Sumci – Re: Fin
já nesouhlasim, že děti jsou nevýhodou - protože děti jsou kolikrát lepší akvaristi než někteří dospělí..a hlavní výhoda dětí je, že se zachová akvaristická tradice - prostě když nebudou mít děti akvárka tak kdo je jednou bude mít?Důchodci?To asi ne, když důchody "skoro" nebudou a všecky ceny jdou nahoru..Navíc co se v dětství naučíš v dospělosti jako když najdeš
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.11.2007 13:24 Žena gošice [202] - Raci, krabi, krevetky
Vše je spojeno s úhlem pohledu, protože odborník a specialista, je ten kdo poradí ostatním, protože v jejich očích se pak stává odborníkem
palec
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2007 13:18 JanFilistein - Raci, krabi, krevetky
Hezké, v podstatě to vypadá pro rybičky dobře. Tak teď moje kvapka do fóra. Chodím nejvíce na tři weby. Rybicky, akvarko, akvarista.
Akvarko - pro me neprehledne, pomale a menší informativní charakter než ostatní dva weby.
Akvarista - začátečník si tam neškrtne, kvalita diskuze je velmi velmi odborná, na druhou stranu právě proto kdo má akvárko jen tak pro radost tak tam nemá šanci se v množství polemik a cizích slov vyznat. Jsou tam ovšem články ze kterých si rád beru rady a které jsou asi nejčtivější a nejvíce kompaktní a provázané jak na ostatních webech
Rybičky - zaujali mě svou lidskostí, žádného začátečníka, který dá dotaz tu nikdo neodkáže na knihy, ale snaha poradit je velká. Nesouhlasím s názorem : "takze spravna rada se nekdy krci ve spouste polopravd a hlouposti, nekdy se do ohniva rozjede diskuze "o prdu", tak to není kdo pár hodin brouzdal webem a hledal radu tak ví, že jsou tu odborníci- každý a něco řel bych :-) Sidonius je machr přes vodu a rostliny, Norton přes elektro.....a další a další co nejen rádi a dobře poradí, ale poradí se zájmem o problém i třeba nešťastného akvaristu :)

Takže závěrem, pro začátečníka stránka ideální, pro člověka kdo má rád akvaristiku jako takovou a nemá náladu se neustále přít - ideální, a pokud někdo hledá odbornost a na rybičkách ji nenachází, což je podle mě hloupost, tak ať jde na akvaristu. Vše je spojeno s úhlem pohledu, protože odborník a specialista je ten kdo poradí ostatním, protože v jejich očích se pak stává ím odborníkem. ahoj
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.11.2007 11:33 Fin - Raci, krabi, krevetky
Dávám sem dva názory co mi přišli na mail:

na otázku, v čem jsou rybičky jiné, je opravdu odpovědí to, že se omílají pořád začátečnické chyby. Navštěvuji i jiné weby, ale tady jsem získala kamarády, se kterými si tykám, ačkoliv je osobně vůbec neznám. Vždycky poradí a pomohou. Není vůbec pravda, že tu nejsou odborníci. Když je člověk na rybičkách doma, tak už ví, kdo je na co odborník a koho se ptát. A dneska už sama můžu na některé dotazy odpovědět a to mě také těší. Prostě nejde pouze o prezentaci akvária a hodnocení, to mě už dávno přestalo bavit, ale denně si přečtu nové příspěvky ve fóru a jednou za čas si sednu a ohodnotím několik akvárií, ne proto, abych se nějak prezentovala, ale vzpomínám si na moje začátky, jak jsem čekala každý den, jestli mi tam někdo něco připsal a jestli se moje akvárium lidem líbí. Proto si vybírám nově založená akva , protože ti začátečníci jsou plni nadšení a to se mi líbí. Tento web prostě na rozdíl od ostatních žije. To je můj osobní názor. Jsou možná kvalitnějsí stránky, ale já to tak nevidím, protože tyhle stránky mi na začátku pomohli a já jsem věrná a dneska si myslím, že mohu i já pomoci začátečníkům a nemusím přitom být kdoví jak zvláštní odborník.
Kdyz jsem hledal spoustu info o zakladani akvarka, prolezl jsem vsechno mozne, na nekolika serverech se registroval, prochazel diskuze. Nakonec jsem si jako "domovsky" vybral rybicky.net. Duvody, ktere me k tomu vedly, byly nasledujici: ziva (rozumej rozsahla a rychla) diskuze, prijemnost ovladani (hlavne prehledne razeni diskuze po tematech), webmaster hodne rychle reaguje na pozadavky a vylepsuje stranky. Nevyhody (nekdy jsou i vyhodou) - velike mnozstvi "deti" a zacatecniku, takze spravna rada se nekdy krci ve spouste polopravd a hlouposti, nekdy se do ohniva rozjede diskuze "o prdu". Malo odbornych clanku a rad.

Starší reakce

 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 18:43 A Muž Rex [3237] - Webmaster – Reakce
Fin: Až budeš mít článek hotový, tak nám sem hoď link.
Rebbie, MiHl a další: Díky moc.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2007 19:48 Žena Rebbie [63]
Mi příde důležitý vypíchnout dost pružnou reakci Rexe na naše podněty, nápady atd... Je to web kde se pořád pro nás něco dělá a to se mi moc líbí ;-) potlesk
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.11.2007 16:55 Muž Nik [164]
No jo, na webu o těhotenství a miminech se taky časem nepropracují k revma, alzheimerovi a parkinsonovi...
smich :-D trefa
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.11.2007 14:33 Muž Eff [371] - Rostliny
No jo, na webu o těhotenství a miminech se taky časem nepropracují k revma, alzheimerovi a parkinsonovi...
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.11.2007 14:09 Ondrej - Rostliny
Vzhledem k tomu ze jsem si akva koupil pred rokem a teprv jsem zacal zjistovat co a jak, tak jsem docela i uvital to ze se zacatecnicke chyby vytahuji furt dokola. Dnes mam ctyri akva a "web pro zacatecniky" rybycky.cz je stale moje pravidelna cetba (bohuzel nemam uz moc casu abych udelal prezentaci).
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.11.2007 13:36 Muž Killer [113] - Sumci – Fin
úroveň odbornosti záleží na lidech co sem chodí..začátečnické otázky - to bude asi tím že tento web je směrovaný pro začátečníky..až sem začnou chodit i megaodborníci,bude taky vyšší odborná úroveň
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 21:11 Fin - Sumci
Tak mi už napsalo asi šest lidí co se týče rybiček. Převládá u všech jedno negativum, malá odborná diskuze a stále se obemílající začátečnické otázky. Ve všech případech je obrovské pozitivum přehlednost a rychlost webu. Děkuji všem co reagují na fóru i těm co mi napíšou mail. ;-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2007 17:17 rolandmynar - Sumci
Taky bych řekl, že není podstatné akvárko jako takové. Já studuju 11 knih viz. moje prezentace, každou napsal někdo jiný a taky nevím, jestli má a jaké doma akvárko. Přitom knihy vznikají i duplikací článků z jiných knih nebo jiné literatury.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 1915x

Podobná témata
Mám nápad na akvárko posím o zhodnocení.Správné vyhodnocení testu
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/4761-hodnoceni-a-komentare?od=1