Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jingye čerpací hlavy

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Jingye čerpací hlavy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2024 22:02 Žena Starka [249] Re: Kawasaki
Když jsem vybírala čerpací hlavu, tak jsem pročítala zdejší diskuze "od nepaměti" a opravdu tam atmany byly chválené a to platí dodnes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2024 21:44 Muž Kawasaki [2840] - Amerika
Já se taky podělím o zkušenosti s touto značkou. Nebyla to čerpací hlava ale skimer. Taky jsem si přečetl recenze typu je to stejne jako Eheim za třetinovou cenu a pod.
Tak jsem koupil hned dva.
No asi takhle, když dva dělají totéž není to totéž. Takže až to chcípne koupím Eheim. Jinak co se týče čerpacích hlav tak Atman splňuje kvalitu za dobré peníze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2024 11:07 Muž Lojza007 [1212] Re: MarekP
Trošku to vypadá jako čínská kopie (noční směna) Atmana. Ale ty čerpací hlavy vypadají vždycky dost podobně. Co by teoreticky mohlo být riziko, tak napájení není přes nějaký 12-24V adaptér a nezbývá než věřit čínským soudruhům, že izolace vydrží stejně jako u konkurence. Životnost musí být minimálně dva roky, aby to přežilo záruku a i kdyby člověk co dva roky musel dát stovku za čerpací hlavu, tak to není nic likvidačního.
Nebo neriskovat a koupit Aquael Pat MINI, papírově podobný, v ceně už je molitan a navíc na to jsou i náhradní díly a jde regulovat. Jenom cena je o něco víc než dvojnásobná. Problém s 230V přímo v akváriu je každopádně stejný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2024 10:26 Žena Starka [249] Re: MarekP
Ahoj,
firma je to čínská (ovšem co se dnes nevyrábí v Číně). Nicméně recenze jsou až podezřele kladné. Jestli je to za takové směšné prachy a máš doma náhradu za toto, tak bych do toho šla. Sice bych počítala s tím, že se mi to po čase může zkazit nebo že to nesplní má očekávání, ale pokud máš 2oo Kč navíc (počítám do toho i poštovné), tak proč to nezkusit. :-) Zázraky a kvalitu od toho neočekávám, ale nenáročnému akvaristovi by to stačit mohlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2024 22:02 Muž MarekP [812] - Malawi – Jingye čerpací hlavy
Ahoj,

máte někdo zkušenost s čerpacími hlavami značky Jingye? Našel jsem zajímavou hlavu do malého akvária, konkrétně Jingye čerpací hlava JY-1100 400 l/h, a zajímalo by mě, jaká je spolehlivost, funkčnost apod. Cena je až podezřele nízká (cca 100 Kč). Díky.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 163x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19704