Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Multitest Nitrite/Nitrate Seachem

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy » Testy 

Multitest Nitrite/Nitrate Seachem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2021 10:34 Muž ds [53] Re: jab63
Hodnoty 1-10 bych neviděl jako problém. Obzvlášť v rozumně zarostlé nádrži.

Jinak mám stejný problém s testy easy-life 6in1. Tam zejména pH je vyborně rozděleno do stupnice odstínů zelené takže podle světla a nálady lze určit 6 nebo i 8,5 X-)

Nemá Seachem nějakou mobilní aplikaci na čtení výsledků, jako má třeba Tetra?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2021 11:33 Muž jab63 [1463] - BorneoRe: kus
To je určitě pravda ale když mi kolísá NO3 ve vstupní vodě mezi hodnotami 1-10 mg/l (podle mého vnímání barev) tak něco měřit musím i když orientačně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2021 11:26 Muž kus [200] - RostlinyRe: jab63
To mě neudivuje. Priri jsem přestal testy kupovat už v tom největším zápalu o akvaristiku před 15 lety. Každý viděl barvu jinou. A nehodlám utrácet peníze za testy i teď, i když si myslím že technologie pokročila mílovými kroky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2021 11:08 Muž jab63 [1463] - Borneo – Multitest Nitrite/Nitrate Seachem
MultiTest Nitrite/Nitrate Seachem. Při vyhodnocení testu jsem sezval tři osoby. Každý vnímá barvy odlišně. Odečtené hodnoty NO3 byly 10-12-30 mg/l. To mě teda překvapilo. Úvahy o přesnosti testů to velmi komplikuje.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 148x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19678