Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Eriocaulon cinereum - problém

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Eriocaulon cinereum - problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2013 17:46 Žena Snowy [24] Re: Mrakoplash
To není, hlína je dost mokrá, kořeny vypadají ok. Uvidím. Díky za snahu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.08.2013 15:07 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Snowy
Není na ní příliš sucho ? Přeci jen při těch venkovních teplotách...
Zkusil bych provizorní pařníček (igeliťák) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2013 14:24 Žena Snowy [24] Re: Cosmogagy
Ještě nedala, mám ji normálně na okně a nějak se jí nedaří, takže to umístění pod vodu asi ani nevyjde. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2013 11:19 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: Snowy
Možná mám blbej nápad - ale ty jsi ji dala pod vodu tak jak byla (úpravu kořenového systému předpokládám) ?? Z toho by mi vyšlo že pokud se bude chtít přizpůsobit růstu pod vodou, tak jen přehazuje listy..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 15:32 Žena Kytka [2146] Re: Snowy
Spíš bych řekla, že jí nikdo nemá, alespoň podle poznámek ve zdejším atlasu. Taky by mne zajímala. Narazila jsem na ní v nějaké prezentaci od Tropicy a vypadalo to v akvárku moc hezky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2013 22:30 Žena Snowy [24] – Eriocaulon cinereum - Mikado
Ahoj,
dlouho jsem chtěla tuto rostlinku, nemohla jsem sehnat. Pak jsem v diskuzích narazila na kytku přezdívanou Mikado. Mělo by jít buď o totéž nebo velmi úzce příbuznou rostlinu. Kytku mám doma normálně v květináči, myslela jsem, že bych ji převedla pak pod vodu, ale začala odcházet, listy reznou. Chtěla bych se zeptat rostlinkářů, kteří eriocaulon mají emerzně, jestli by je nenapadlo, čím by to mohlo být, případně jaké speciální nároky rostlinka má. Plus jak ji množit. Díky. Snowy

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 222x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18934-eriocaulon-cinereum-problem