Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výměna 3D pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Výměna 3D pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2012 22:11 zsigi Re: Žabka
Predstava množstva práce ma tiež neláka, ale zišlo by sa trochu poupratovať za pozadím. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2012 07:30 Žena Žabka [387] Re: zsigi
Možno som divná, ale keď si predstavím tu hromadu práce, tak by som to radšej nechala tak...Ak nebude mať štetinka podmienky, aj tak časom zmizne úplne....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 21:51 zsigi – Výmena 3D pozadia
Dobrý večer. Chcel by som sa spýtať či by ste mi mohli poradiť s výmenou 3D pozadia? Akvarko som zakladal asi pred 2,5 rokmi. Pozadie, potom substrát, štrk..atď. Pred nejakým časom som mal problémy so štetinkovou rasou, ktorá rástla okrem rastlín hlavne na 3D pozadí. Už sa to celkom dobre podarilo zvládnuť,ale chcel by som poriadne "vydrhnúť" pozadie pomocou Sava, pretože zo zadnej strany (ku ktorej nie je takmer žiadny prístup)tam ešte sú náznaky rias. A preto by som sa chcel spýtať, ako na to? Keby som obyčajne vytiahol pozadie, tak sa mi celé dno "rozleje" aj na to miesto, ktoré teraz zaberá pozadie, a tým pádom by som to tam naspäť nedostal. S týmto typom údržby ešte naozaj nemám žiadne skúsenosti, tak Vás prosím o radu. (Inak rastlinkám sa nejak nedarí už dlhšiu dobu - môže byť ten substrát na spodku už "spotrebované"? Treba to nejakým spôsobom doplniť?). Vopred ďakujem za rady.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 173x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17674-vymena-3d-pozadi