Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Caridina cf. breviata Bumblebee - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Caridina cf. breviata Bumblebee - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 19:39 JagerMaister Re: petulinakk
mne sa zdajú odlišné mám cbs a od breviat sa pekne líšia ... ale je to také no ... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 19:29 Žena petulinakk [2016] Re: JagerMaister
No právě že když jsem poprosila o pomoc strýčka Googla tak mi vyhodil odkazy na kterých bych to podle barvy nepoznala... bude to asi kus od kusu...
např.
www.theshrimptank.com/…

www.shrimpnow.com/…)

www.akvariereker.no/…
www.wirbellose-nrw.de/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 15:38 JagerMaister Re: petulinakk
ja si myslím že to ide poznať dobre CBS ak sú aspoň kvalitné majú pekné biele pruhy a tmavé čierne pruhy ale breviaty majú skôr priesvitnú farbu so svetlejšími pruhmi jeden uživateľ tu má breviety myslím že .... rybicky.net/fotogalerie.php…
a cbs napr: rybicky.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 12:55 Žena petulinakk [2016]
A jak vy co tomu rozumíte poznáte breviata od black crystal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2011 14:06 Jakub Re: bali
aha stydim nepozeram najnovsie tabulky
inak ked som bol u jana budaia (on v ostrave predava hummelky) tak som tam videl medzi nimi aj cervene hummel/bumblebee a vraj mu take narodili coze a nicim neboli krizene ale nechcu sa mu mnozit :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2011 13:48 Žena petulinakk [2016] Re: Radek
Bohužel to mám trochu z ruky... ale kdo si počká... :) Tak at se daří :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2011 08:36 Radek Re: petulinakk
Caridina Breviata (Hummel)
- tento druh mívá pravidelně jeden chovatel na ostravské aquaburze (www.aquaburza.cz), viz. foto:
aquaburza.galerie.cz/…
aquaburza.galerie.cz/…
aquaburza.galerie.cz/…
Prodává je za 50,-/kus. Před měsícem jsem si od něho koupil 5 kusů a daří se jim dobře.
Radek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 22:43 Žena petulinakk [2016] Re: bali
Právě z téhle tabulky vycházím :) Našla jsem tenhle odkaz www.kalaba.eu/…
ale mate mě že je tam uvedeno "Bee", vím že je v tom asi zmatek, ale breviata by měla být "Bumblebee" kdežto "Bee" je C. cantonensis ne? Tak co si vybrat :)
nekupoval jste někdo odtamtud?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 22:21 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: petulinakk
asi bych zkusil p.Malata (nick "snekac") obcas tu inzeruje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 22:20 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: Jakub
breviaty a crystalky (cantonensis) by se krizit nemeli, koukni sem shrimpsider.files.wordpress.com/…
snad jedina kompletni tabulka
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 21:52 Jakub Re: petulinakk
CRS a Caridina brievata ''Bumblebee'' su rod Caridina takze sa spolu budu krizit.
www.aquapage.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 12:29 Žena petulinakk [2016] – Caridina breviata
Dobrý den, nemáte tip kde se dá sehnat C. breviata tak aby to skutečně byla breviata? Plánuji crystal red a nechci k nim crystal black aby se nekřížily, podle dostupných informací by se CRC a breviata křížit neměly, ale bojím se abych nekoupila krevetky označené jako breviata a nebyly to přitom crystal black... Sama to bohužel nejspíš nepoznám, a asi nejsem sama kdo v tom má hokej, proto pátrám po ověřeném zdroji... Děkuji za případné tipy :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 247x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17170-caridina-cf-breviata-bumblebee-chov