Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Prezentace nádrží

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Prezentace nádrží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2021 07:42 Brodys Re: ladalup
Jo to je skalárium ;-) Koukal jsem, že už máš usazeno ;-) Já bych dal taky novou a popsal, že je to stěhovačka do nového palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2021 07:36 Muž ladalup [3] Re: Anthrax
Fotka k příspěvku Jasný dík.Ono ani nvm jak to bylo starý ale tipuju tak 15-20 let :-( .A v rohu se mi začale řasa slušně zajíždět mezi stěny nádrže.Proto ten neutěšený stav :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.01.2021 07:30 R Muž Anthrax [4798] Re: ladalup
To je na tobě. Já to beru takto: nové založení = nová nádrž. Ale je to na tvém uvážení.
Tak přeju, ať je akva utěšenější. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2021 06:53 Muž ladalup [3] – nová prezentace
Ahoj,možná blbý dotaz.Když měním akva z důvodu neutěšeného stavu za stejný mám v profilu založit novou nádrž,nebo ji můžu nechat jet,tak jak je?Bude vypadat prakticky stejně a nic se nezmění jenom prostě výměna skla.Dík za info

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 10:17 Muž larix [1420] Re: Legioix
Aha..tak toto by ma nenapadlo. Ďakujem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.01.2016 10:15 Muž Legioix [574] Re: larix
Musíš si to zobrazování povolit v profilu. Poté je uvidíš na hlavní stránce dole: Nastavení titulní stránky (počet řádků ve výpisu) rybicky.net/admin.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 10:11 Muž larix [1420]
Zdravím. Poraďte mi prosím, kde nájdem rubriku "Nejzajímavější fotky tohoto týdne". Často sa to tu spomína, vidím možnosť palcovať pri fotkách prezentácií ale preklikaním stránok, mapy stránok, vypnutím AdBlock-u ani google site-om sa mi túto rubriku nepodarilo objaviť. Vďaka.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2013 15:20 Muž ludvik [1082] Re: zervan
To záleží na tobě, ne? :-) Pokud je to vlastně nové, založil bych novou prezentaci a staré lze označit jako zrušené. Nebo jde prostě pokračovat - ono je tam pak pěkně vidět vývoj a změna. Fotky přesunout do nějaké "archivní" složky a je to. Případně udělat i foto porovnání starého a nového.
Prostě je to jen na tobě ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2013 15:12 Muž zervan [1123] - Rostliny – prerobené akvárium
Ako sa tu zvykne riešiť "prerobenie" akvária? Vymenil som dno a pozadie za úplne iné, vytvoril terasu, inak usporiadal prvky, pridal nové rastliny, ale pôvodné rybky a rastliny zostali. Pokladá sa to za nové akvárium alebo pokračujem v pôvodnej prezentácii? Ja by som pokračoval, ale pri viacerých nádržiach som si všimol, že sú "archívne" / zrušené, tak neviem. Je to hovadina, ja viem, ale i tak :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 07:39 Muž lopuchojd [10] – Hlavni fotka
Ahoj.Potreboval bych znovu poradit.V prezentaci jsem mel 1 hlavni fotku.Tu sem dal dnes nahradit jinou (aktualni).Kdyz ted v prezentaci kliknu na novou fotku tak se mi normalne zobrazi a v pravim hornim rohu se mi objevi cervene psano dalsi.Po kliknuti na to se mi zobrazi nahrazena fotka.Az pocad je to v poho.Ale furt mi tam sviti dalsi a kdyz na to kliknu tak se mi zobrazi fotka co mam v jine slozce a to nechci.Muzete nekdo poradit jak na to? Diky
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2012 06:26 R Muž Mrakoplash [1776] Re: lopuchojd
Protože si tvůj prohlížeč velké objekty (jako obrázky) ukládá do mezipaměti aby ušetřil nějakej čas až se tam příště vrátíš. Po nějakém čase je přepíše zase jinejma souborama,ale chvilku to prostě načítá z mezipaměti a proto jsi viděl ty smazané fotky. Po stisknutí F5 (ctrl F5) jsi ho donutil načíst vše znovu z webu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 01:42 Muž lopuchojd [10] Re: larix
To je super uz to funguje. potlesk A jak je to mozny?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.06.2012 23:26 Muž larix [1420] Re: lopuchojd
Skús stlačiť klávesu F5 a pozrieť sa znovu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2012 23:16 Muž lopuchojd [10] – Náhled fotky
Ahoj potreboval bych malou radu.Dnes jsem si chtel upravit svoji prezentaci.Nelíbilo se mi ze po kliknuti na hlavni fotku bylo mozno prohlizet vsechny fota a tak sem je smazal a nahral znovu.Chvili jsem s tim bojoval ale nakonec se povedlo.Ale nastal jinej problem.Vlozil jsem nove fota, nektere z nich pojmenoval a dal zaradit do nove slozky kterou sem si predtim vytvoril.Po te kouknu na celou prezentaci a k memu zdeseni vidim v nahledu uplne jine fotky ktere sem tam sice mel ale jsou smazane a u tech jinych fotek je i popis ktery se k ni nehodi a po kliknuti na foto se mi ukaze ta spravna fotka.
Jak je to mozne? Udelal jsem neco spatne? Diky za radu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.08.2011 09:35 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: Parosphromenus
Pokud dobře rozumím tomu co píšeš, tak plně podporuješ kopírování něčí práce a chlubení se tím, co vytvořili jiní...
Souhlasím s tím, co napsal Zoidik, co když bych zkopíroval fotky např. od T.Amana a vydával je za své akvárko? Bylo by to v pořádku? Myslím, že odpověď je jednoduchá...
Jak píšeš, že prezentace chtějí diváci a né vlastníci (to asi reaguješ na co, to jsem ti napsal v jiném tématu), ale já osobně chci ukázat jaké mám akvárko a získat rady ostatních akvaristů.
Upřímně by mě zajímalo, co na těchto stránkách děláš. Jestli tady seš kvůli pročítání článků a získávání rad tak bych to chápal. Ale jediné, co u tebe vidím za činnost je spamování fóra blbýma kecama viz. "Vaše problémy a Kalouskovy peníze..." tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2011 09:28 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Parosphromenus
Parosphromenus napsal: Jenze ty nevíš, zda dal nebo nedal svolení. Na pužití fotek oněch autorů svolení nemá. ;-)

Zoidik napsalVážení, zaměřme se spíše, co s tím člověkem. Buď ho necháme na pokoji ať si žije dál jak chce, nebo ať si to vyřeší admini stránek. Prezentace sou vymazány...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2011 09:25 Žena Linduš [166] Re: Parosphromenus
jestli myslíš základní informace, tak ty jsou každopádně dobré. tahej z každého info, proč mu ty ryby umírají...mrkneš na prezentaci a často už víš.
a jinak? když se mi povede udělat pěknou fotku, nebo aspoň fotku, kde je dotyčná pýcha trochu vidět :-D tak bych jí chtěla ukázat.
myslím, že i komentáře a rady sedí víc od někoho, kdo se "představil" svými výtvory. nádrže některých lidí bych opravdu chtěla vidět, když čtu, co dokáží napsat hmm ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2011 08:57 Parosphromenus Re: Semtex
Zatím jsme si všimnul, že prezentace naopak vyžadují diváci, než že by měl někdo potřebu je vytvářet sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   19.08.2011 08:55 Muž ativsm [20] Re: Parosphromenus
Tak se mě zdá, že některé reakce k tomuto tématu, utíkají od podstaty věci. Myslím si, že v tomto případě vůbec nejde zda někdo dostal nebo nedostal od někoho svolení čí práva použít něco pro svou prezentaci či o tak handrkovaný biotop.
Podstatou těchto webových stránek asi je, že každý příznivec akvaristiky má možnost se podílet se svými zkušenostmi, názory, radami, čerpat zkušenosti od ostatních a rovněž prezentovat a podělit se s ostatními o SVOU nádrž, o SVÉ osazenstvo nádrže, o SVÉ úspěchy...
Vše záleží na přístupu jednotlivců a jak kdo vnímá tyto stránky.
Jen záleží na nás - nepokazme si to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2011 08:33 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Semtex
Pokud víš, která to je, tak ji nahlas adminovi, měl by ji smazat.

Přesně jak píšeš, pokud preZentuji nádrž, tak se chci pochlubit jak jsem ji krásně udělal. Pokud bych se chtěl chlubit cizím peřím, tak bych si vybral akvárka od japonského desinera TAKASHI AMANO. Ale chcí znát názor ostatních na svoji nádrž a jejich náměty a připomínky co jak zlepšit nebo udělat jinak a třeba lépe.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2011 08:11 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Parosphromenus
Pokud presentuji vlastní nádrž se kterou se chci např. Pochlubit, tak cizí fotky strácí smysl a naplňuje se přísloví: Chlubení cizím peřím!
Takhle si prestiž nikdo nezíská.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -5   19.08.2011 08:05 Parosphromenus Re: Semtex
pak se divite, že nekdo radsi neda fotku zadnou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2011 07:38 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Parosphromenus
u jedný fotky 1000% svolení nemá.... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2011 07:35 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Parosphromenus, Romy a spol
Vážení, zaměřme se spíše, co s tím člověkem. Buď ho necháme na pokoji ať si žije dál jak chce, nebo ať si to vyřeší admini stránek. Pokud to nejsou jeho fotky a nemá svolení je používat, tak ať se profil smaže. Pokud svolení má (nejlépe doložit e-mailem, ústně to je k ničemu) tak by měl doplnit fotky nádrže(í) jako celku, protože to vypadá hodně blbě to co sem dal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2011 05:57 Parosphromenus Re: Romy
Jenze ty nevíš, zda dal nebo nedal svolení. To může vědět jedině autor těch fotek. Docela bys mě namíchnul, kdybys někomu, kdo ode mě koupil, dostal, či jinak získal fotky, začal nadávat, že je ukradl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2011 00:06 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Parosphromenus
Ať je to jakkoliv,použití čehokoliv,co vytvořil jiný,a nedal k prezentaci svého díla svolení,notabene tyto díla vydávat za svá,je prachsprostá krádež.
To by se také mohl internet hemžit stejnými články,úryvky,ale podepsané jinými autory.
Jde jen o obyčejnou lidskou slušnost,pak až o autorská práva...ono i stačí napsat zdroj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 22:46 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Parosphromenus
Nevím jestli tam mají fotky jako volné dílo, ale každopádně né ty, které má zmíněný autor ve své prezentaci.. A ještě ke všemu cizí fotky upravuje... aby nebylo vidět jméno autora.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 22:35 Muž Lucky005 [197] Re: Parosphromenus
i na flickru maji fotky urcite typy licenci,
webtrh.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 22:11 Parosphromenus Re: Johan
Flicrk a mnoho dalších míst jsou plné foptek, které může používat kdokoliv a zcela legálně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 18:59 Muž Lucky005 [197] Re: afinko
ja si myslim, ze je to nedostatecne, tohle ti muze nekdo udelat ve photoshopu, ja bych to videl jinak, kazdy by nalozil akvarko do auta a vyrazil se s nim ukazat adminovi :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 13:46 Muž afinko [27] Re: Lucky005
Alebo spravte pravidlo ze ako hlavnu fotku musi mat kazdy vyfotenu nadrz tak, aby vedla nej stal majitel s obcianskym preukazom v ruke, hned vedla hlavy, aby bolo citalne vidno rodne cislo a v druhej ruke musi mat fakturu za to akvarium aj s peciatkou potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 13:36 Muž MrHu [300] Re: Zoidik
To mi zase připadá zbytečné, aby tady každý musel mít fotku celé nádrže jako hlavní. Je tady spousta nádrží, které mají krásné fotky, kde je vidět třeba jen malý výřez, ale když se prezentace rozklikne, tak je tam takové množství fotek... Tyhle nádrže mají jednu fotku ryby (navíc je minimálně jedna z fotek evidentně stažená z netu)...když jde o chovné nádrže, na kterých má majitel pravděpodobně v úmyslu vydělávat (to se pak kupuje zajíc v pytli), tak mi to připadá ještě víc nevhodné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 13:25 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: afinko
Jsem si myslel, že se mězi prezentace nádrží z nějakého důvodu připletly fotky rybek, tak jsem tomu ani nevěnoval pozornost. Nicméně když to je nádrž, tak by měla být vidět celá na hlavní fotce a potom třeba detaily atd. Nicméně tyhle fotky jsou nevhodné, tak by se smazat daly. Nebo toho uživatele upozornit ať do jistého termínu doplní fotky tak jak mají být, nebo mu budou smazány. Pokud nepomůže, tak dát banána
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.08.2011 11:37 Mar1ne Re: Parosphromenus
Myslím si že používání fotek vytvořených někým jiným je proti dobrým mravům a myslím si že by se dalo zvážit, také porušení autorského zákona.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.08.2011 11:33 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Parosphromenus
Já třeba nevidím žádný smysl těchto nádrží.. Plus používání a upravování cizích fotek?...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 11:09 Muž Lucky005 [197] Re: Parosphromenus
jasne, mas pravdu, ale pokud je to az prilis okate a vsimnou si toho mistni?
zazil jsme tady uzivatele, ktery se chlubil morem, byla to jedna z prvnich fotek co jsem nasel na netu pri vyhledavani.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 10:55 Parosphromenus Re: Lucky005
chlubení cizím peřím nelze zabránit, leda by si každý člověk na světě nasprejoval své jméno přímo na čelní skloj nádrže
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 10:50 Muž Lucky005 [197] Re: Parosphromenus
proto pisu ze by bylo, lepsi nejak poupravit pravidla, aby se nekdo nemohl chlubit cizim perim, mozna ze autory fotek to urazi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -4   18.08.2011 10:30 Parosphromenus Re: Lucky005
ty prezentace ale nikoho a nic neurazi, dokonce ani dobre mravy ne :)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.08.2011 10:07 Muž Lucky005 [197] Re: ativsm
v pravidlech se pise toto: Provozovatel stránek má právo smazat příspěvky, fotky nebo videa, které porušují zákony ČR, uráží jiné uživatele, jsou nahlášeny ostatními jako nevhodné nebo jsou v rozporu s dobrými mravy.

mozna by bylo lepsi trochu upravit pravidla, s kterymi by musel clovek souhlasit pri registraci a pokud by je porusil, tak by byl varovan neco jako "zluta karta" a pokud neprovede napravu dostal by ban na nejakou dobu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 08:48 Muž MrHu [300] Re: Linduš
Nebudu nic nahlašovat, protože nevím, jestli nádrže má, nebo nemá...a je mi to docela jedno...:-) Jen se mě tu někdo zeptal na můj názor, tak jsem odpověděl, to je přece slušnost...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2011 01:04 Žena Linduš [166] Re: ativsm
nahlašte je ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2011 15:15 Muž Dejmon [64] Re: MrHu
Jednoduchý to není, ale naprosto s vámi plně souhlasím o hledně schvalování hlavních fotografií. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2011 15:06 Muž MrHu [300] Re: ativsm
No, ono by bylo úplně nejlepší, kdyby se hlavní fotky musely nechat schválit administrátorem (třeba)...pak by takovéhle fotky nemohly projít, takže by tyhle nemohly být aktivní...na druhou stranu, kdo by to kontroloval (komu by se chtělo)...:-) asi to není tak jednoduchý...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2011 15:01 Muž ativsm [20] Re: MrHu
Myslím,že by mohlo být pravidlo, že hlavní fotkou v prezentaci by měla být nádrž. Ale na druhou stranu, kdo by chtěl tak stejně .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2011 14:50 Muž MrHu [300] Re: ativsm
Nevim nevim...zajímalo by mě, jestli ty nádrže fakt má...je mi divný, že přidal v jeden den několik 160l nádrží a u ani jedný nemá fotku celý nádrže...ale to ví asi jen on...:-) Jestli ty nádrže fakt má a přidá fotky, tak je to v pohodě...takhle je to trošku pochybný a zavádějící...hlavně ta fotka s logem akvarista.cz :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2011 14:22 Muž ativsm [20] – Prezentace nádrží
Zdravím všechny příznivce těchto stránek. Chci jen poukázát na prezentaci jedné nádrže
rybicky.net/nadrze/12202 . Co tomu říkáte? Podobných prezentací má autor ještě 8.
Zajímá mě Váš názor,

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 2013x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17050