Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dream aquarium

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Dream aquarium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 12:25 Jacob – Já stahoval zde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 11:53 Muž assasincz [9] Re: beowulfx
Super, plnou verzi jsem hledal, díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 11:20 R Muž Silent [5949] Re: Jacob
Já myslím, že to je zbytečný. Na výběr je spousta biotopů a myslím, že si každý vybere co se mu líbí. Jako virtuální akvo palec .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 11:13 Jacob Re: beowulfx
Však já už to mám také v plné verzi. :-) Je to dobrý, ale škoda, že nejdou přidávat dekorace, jako kmeny, kameny atd. a hlavně rostliny. Založit akvárium úplně od začátku. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 10:55 R Muž Silent [5949]
Fotka k příspěvku Já už ho mám delší dobu a full :) .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 10:46 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: Jacob
Zkus to tady: www.ulozto.cz/… ;-) X-)
Je to full a má to přez 40 mb, jsou tam super funkce nastavení atd. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2011 10:30 Jacob – Dream aquarium
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdravím,

nevím jestli jste slyšeli o tomhle: www.slunecnice.cz/… (k vyzkoušení zdarma)

- v plný verzi máte okolo 30 různých nádrží, můžete přidávat různé rybky, krmit je a osazovat s nimi jednotlivé nádrže
- vše působí velmi věrohodně a spustit si to můžete kdykoliv na počítači a rovněž můžete použít jako spořič obrazovky
- může sloužit jako vizuální inspirace pro reálné akvárium
palec


 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 670x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16644?r=7