Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Závěsný filtr Eheim

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Závěsný filtr Eheim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2018 17:12 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º> – aquabosse 2003
Zajímá mě hlučnost staršího typu zavesneho filtru eheim aquaboss 2003. Je to spíše otázka na starší akvarista neboť tento filtr už se nevyrábí a je k dostání v par obchodech.
Je hluk srovnatelný s novsi verzí liberty?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2015 20:24 Muž volvik [21] Re: cezarmilan
Jasne diky moc za rady koupil jsem nakonec ten aquaclear hlavne kvuli promyslenemu filtrovani a co jsem cetl tak vsichni jsou s nim spokojeni :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2015 20:16 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: volvik
Mám dva Eheimy Liberty na predaj. Nie, ale vážne, tie spomínané dva mám v práci na akváriách, doma by som ich nechcel ani za nič, sú pomerne hlučné. Používam lacné a nedávno premenované na aquanova, sú tiché a majú vo výbave aj skimer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2015 20:53 R Muž Silent [5949] Re: volvik
Ačkoli jsem zrytý Eheimista :) tak co se závěsných filtrů týče bych se rozhodl nejspíše pro AquaClear od Hagenu. Systém filtrace má jednoduše, ale účelně řešený a hmoty lze jednoduše nahradit přířezem nebo biohmotami uloženými do sáčků. Eheim má specificky řešené hmoty které se hůře nahrazují. I když si člověk musí umět poradit i s tím ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2015 18:36 Muž volvik [21]
Chci se zeptat mate nekdo zkusenosti se zavesnym filtrem Eheim Liberty 200 chci ho dat do 100l akvaria jak dlouho vydrzi jaka je hlucnost a jak casto se meni filtry nebo spise cisti :)

Diky za odpovedi ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 12:19 meleri Re: Silent
ono to fungujeeee!!! potlesk hop
moc vám děkuju, právě jste mi spravil/spravila pokažený den! love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 12:17 Kolben Re: meleri
Pokud není vrtulka viditelně poškozená (ulámaný lopatky ap.), tak bych taky tipoval, že to čerpadlo bude akorát potřeba "zalít".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:56 R Muž Silent [5949] Re: meleri
Před spuštěním závěsného filtru je třeba nalít do jeho nádoby vodu aby bylo čerpadlo zaplněné. Pak by to mělo chytit tah.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:52 meleri – Závěsný filtr Eheim, pomozte porucha
Dobrý den,
asi po roce co mi fungoval závěsný filtr se v něm začínalo ozývat šramocení, tak jsem ho vyčistila. Nejsem tech. typ, tak nevím jak se jmenuje správně ta vrtulka, ale vyčistila jsem i ji, byla celá zanesená. vše jsem dala jak má být, zkoušela jsem to asi 10x ale ani jednou filtr nečerpá do komory vodu. Vrtulka běží, motorek brčí ale trubicí do komory nejde nic.
Nevím co dělat. Pokazila se ta vrtulka nějak jak jsem ji čistila? je třeba koupit celý nový filtr? vždyt by měl přece fungovat...:(
děkuju jestli poradíte, nejsem moc technický typ. :-( sad sad sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 968x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15679-zavesny-filtr-eheim