Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Multi-medikal

 

NápovědaFórum » Nemoci » Léčení a léčiva 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Multi-medikal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2010 09:20 kopkop – multi medikal-davkovani a postup
jak postupovat s timto lekem!?přečetla jsem toho hodně,ale nikde jsem to nenašla.davkovani je tam popsane, ale jak často a za jakych podminek přidavat další kapky. :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 15:20 Žena JanaTu [0] Re: Piky
Díky moc za konkrétní odpověď potlesk , jo a ještě bych chtěla vědět jestli při léčbě v karanténě krmit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 14:47 Piky Re: JanaTu
Ahoj, doba léčení je u multimedikalu 5 dní. 1kapka na 4 l vody 3x denně, vždy po 8 hodinách. Alespoň tohle jsem našla když jsem to hodila do vyhledávače. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 14:14 Žena JanaTu [0] Re: agent007
Já myslim, že to v mém akvárku krupička není. Byl to jen jeden celkem velký bílý flek na boku jedné neonky a už to zmizelo i barva se jí vrátila, tak jsem třeba byla jen zbytečně paranoidní. Doufám. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 12:18 Muž agent007 [47] Re: JanaTu
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku No potýkám se s podobným problémem. V akva byla krupička. Léčím třetí den eSHa Exit a 2000 a krupička se ztratila. Ale zdá se mi, že u Teter krvavých se třepí ploutve. Čím to může být. No a u neonek se břišní a hřbetní ploutve zbarvily, jsou na nich bílé čárky. Omluvte kvalitu fotek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 11:43 Žena JanaTu [0] Re: ustavprochore
Bohužel, snažila jsem se sice to vyfotit, ale nemam moc dobrý foťák na tak rychlé rybky, vše je rozmazané. Jde mi hlavně o to, jak zhruba dlouho (hodiny, dny, týdny?) jí mam v té karanténě s lékem nechat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 11:15 Žena ustavprochore [567] Re: JanaTu
nešla by sem dát fotka? (třeba by pomohla přesnějšímu určení diagnózy a tedy i nasazení cílenějšího léčiva...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 09:46 Žena JanaTu [0] Re: Yirka
Jedné neonce se objevil bílý flek na boku a vybledla, sice žere a je čilá, ale nechci to zanedbat. Asi to bude něco bakteriálního nebo plíseň??? Tak jsem jí dala multimedikal, píšou že je to na oboje. Co myslíte? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 09:09 Muž Yirka [9126] Re: Jana T.
Hlavně záleží na tom, co léčíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2008 08:02 Jana T. – jak dlouho léčit
Ahoj všichni, prosím poraďte mi, jak dlouho mam nechat nemocnou rybku v karanténě s léčivem (multimedical), z popisu na léku jsem se to nějak nedozvěděla. Jen že se po léčení (kdy to je nepíšou) má vyměnit voda a za 4 dny opakovat léčba.Nemám s léčením ještě žádné zkušenosti. A jestli už toto téma proběhlo, tak se omlouvám v tom množství témat jsem to nenašla. Díky J.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 2

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 3939x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15393-multimedikal?od=53