Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jeseter malý - přezimování

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Jeseter malý - přezimování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 14:24 Muž Mike [3] Re: SlyDog
Koukni se sem pár informací tam je. www.jezirka-brno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 13:15 Bart Simpson Re: SlyDog
dívám na tvou prezentaci a přežije určitě X-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 13:07 kreten Re: SlyDog
Hlavně nesmí přijít o vzduch pod ledem a na podzim je dobré vyčistit nádrž od hnijících rostlinných zbytků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 12:37 Muž SlyDog [0] - Jezírkové rybyRe: grizl, kreten, tttomas
Diky, nebyl jsem si jist jestli to přežijí, protože né nadarmo se říka co člověk to názor. Na burze, kde jsem se byl informovat, mi bylo sděleno ,že jeseter by zimu nepřežil. Dle vašich příspěvků si teda jednoho nebo i více jeseterů pořídím. Snad tu zimu zvládnou. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 10:02 tttomas Re: SlyDog
ahoj, co mam jesetery jak albiny tak i klasiku v jezirku tak jakmile mas hlubsi jezirko jak 90 cm neni problem, naopka kdyz jsem zacinal tak jsem je dal zimovat do akvaria do sklepa kde pro ne bylo docela teplo tak chcipli. nech je venku, jsou to velmi odolne ryby jak vuci nemocem tak i vuci nizkym teplotam,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 07:40 kreten Re: SlyDog
Přežije, ale důležitá je architektura jezírka. Tedy resp. jak máte mělčiny. Jestli pozvolné, tak tahle ryba je blbá a vyleze za žrádlem klidně i na břeh. Je třeba mít strmější břehy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 07:34 Muž grizly [145] Re: SlyDog
Přežije. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 22:30 Muž SlyDog [0] - Jezírkové ryby – Jeseter malý-přezimování
Zdravím, mám nově zaběhnuté jezírko a chtěl bych si do něj pořídit jesetera malého. Myslím, že je dost velké (asi 20 kubíků,170 cm nejhlubší místo), jen nevím, jestli mi jeseter přežije zimu a co je třeba pro to zařídit. Nemá s tím někdo osobní zkušenosti? Díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 1429x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14374-jeseter-maly-prezimovani