Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Barva tapety

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Barva tapety
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 20:06 R Muž afc1886 [14655] Re: Marťáás
Klasika černá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 20:04 Marťáás – Betta
Jaké pozadí pro Bojovničky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2016 19:18 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Fireos
Jsem za to, že, když pozadí (tapeta), tak černá. Rostlinná ani náhodou, neboť to opravdu nevypadá hezky a vzhled AQ to neskutečně sráží. A abych pravdu řekla, tak si neumím představit, že by pozadí, které popisuješ, vzhled AQ nějak vylepšilo. Také se přimlouvám za fotku, myslím si, že by to zajímalo víc lidí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 23:19 laKatos Re: Fireos
Můžeš ten výtvor vyfotit ať vime jak vypadá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2016 22:47 Fireos – Tapeta
Já osobně si teda tapetu vždy vyrábím sám...zkrátka si vytisknu na několik papírů hlavní bazvu pozadí...poté si vytisknu nějaké rostliny a ty na to nalepím. Tím pádem mám své originální . Poté podkladové papíry jen přilepím k sobe izolepou..a nalepím na to rostliny atd. jak potřebuji. pak jen připevnit k akváriu..pokud s tím akváriem vysloveně nehoupete tak se tam voda nemá ani šanci dostat :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 19:26 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: Monča
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 15:32 Žena Turbínka [2558] Re: Monča
Černou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 15:21 Monča – Betta
jakou tapetku by jste dali na modrofialovou Bettu ?? černou nebo nějakou tmavou ? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 10:48 Žena Turbínka [2558] Re: ŠárkaTob
Určitě kořen nezanikne a navíc vyniknou rostliny, zkus se podívat do nějakých prezentací, kde uživatelé mají černé pozadí i kořen v nádrži, nevypadá to vůbec špatně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 10:48 ŠárkaTob Re: Monča
No já právě přemýšlela, jestli tam nedát tapetu s kameny, nebo tak něco na tento způsob.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 10:39 Monča Re: ŠárkaTob
zkus to a když nezanikne tak to mužeš nechat ;-) ale radši dej na rady odbornějšího znalce než jsem já :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 10:35 ŠárkaTob
Zdravím, já jsem si teď uvědomila... černý pozadí by bylo fajn pro betťáka, ale já tam mám hnědý kořen a ten by asi zanikl... Tak teď nevím, co použít...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:21 Muž monty [86] - AmerikaRe: Bob66
Nebo první grafické studio a koupit modrou, černou, tmavě zelenou folii.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 20:58 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: MrsAnninka
OBI,Baumax, Hornbach atd. tam je seženeš bez problémů, mají velký výběr barev a podstatně levnější než jinde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 20:45 MrsAnninka Re: Bob66
Aha... A myslíte, že v akvaristice (obchodu) takovou nějakou budou mít?? Jinak díky moc ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 20:40 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: MrsAnninka
Zvenku, jsou to samolepící tapety, je vhodné trošku ji narosit rozprašovacem aby s ní šlo ještě trochu manipulovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 20:38 MrsAnninka
Ahojte, zakládám svoje úplně první akvárko. Chci se zeptat, ty pozadí - lepíte zvenku, zevnitř?? A co to máte za tapety?? Já vím, jsou to hloupé dotazy... Ale chci udělat pěkné akvárko a jak říkám, nemám s tím zkušenost :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 21:17 Muž corydoras© [72] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: honzaprouza77
Když tam máš dost rostlin, tak se pokoj neodráží. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2012 18:19 Muž honzaprouza77 [18] Re: Vlastimil
Také mě to napadlo, ale hned jsem to zavrhl, kvůli tomu, že bych nechtěl vydět svůj odraz na stěně a působilo by to, jako rušivý element. Sice by to zvětšovalo opticky nádrž, ale to by setam nesmělo nic odrážet z pokoje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 18:04 Muž Vlastimil [26] - Afrika
A co prubnout tapetu zrcadlovou,,,mám to v 500l a je to zajímavé,,, palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 16:40 Muž honzaprouza77 [18] Re: corydoras
také si mylsím, líbí se mi, jak tam je uprostřed bílá, díky světlu, no snad chytnu správný odstín při pořizování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 16:38 Muž corydoras© [72] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: honzaprouza77
spíš šedá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 16:36 Muž honzaprouza77 [18] Re: corydoras
to jo, ale jaká barva?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 16:29 Muž corydoras© [72] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: honzaprouza77
Není to obyčejná samolepící ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2012 14:31 Muž honzaprouza77 [18]
Nevíte, co to je za tapetu u akvárek stylu ADA? Je to taková bílo šedá....nemyslím, že to bude čistě bílá spíše taková šedá....chtěl bych něco podobného...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2011 16:44 Žena Fidorka [312] Re: deCORF.OBRAEN
No jo, no, kořen-prase mi chválí všichni ano . A to jsem si ho původně ani nevšimla, když jsem ho kupovala... až když jsem ho dala do akvárka, tak jsem se vysloveně lekla smich . A mimochodem, není to jen prasečí hlava, ale i hřbet a přední noha ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.11.2011 15:59 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: Fidorka
Fotka k příspěvku ano
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2011 16:43 Žena sivon [1694] - PlžiRe: Fidorka
Bezvadná je ta prasečí hlavička na kořenu vlevo smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2011 19:52 Žena Fidorka [312] Re: petulinakk
Fotka k příspěvku Tak to byl vážně ten tmavý - už mám založeno, taky s tímhle pískem a tmavej byl přesně do prvního rozsvícení světel :) . Ale jinak to myslím dopadlo docela dobře...
Jo, a tapetu jsem nakonec koupila tmavě modrou samolepící z Hornbachu (ne akvaristickou), barva myslím tak akorát, jen to lepidlo udělalo fleky, takže je ta tapeta taková černě žíhaná - a vypadá to bezvadně :) .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2011 12:02 Žena Danila [4489] - SumciRe: petulinakk
Vypadá to dobře palec Povedlo se. Ať se daří.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2011 10:14 Žena petulinakk [2016] Re: Fidorka
Fotka k příspěvku Mám (od včerejška :-) ) v akvariu taky ten tmavší, a můžu potvrdit že v akva a pod světlem pak vypadá opravdu světleji, jako v akva katterinečky, takže určitě má ten tmavší. My jsme ho navíc "řízli" špetkou rudého (ne červeného, ten rudý je spíš do cihlova), jen decentně, a vypadá to fakt pěkně myslím :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2011 14:32 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: romca
...máte doma někdo černou tapetu s černým pískem?...
Pro představu třeba tady: rybicky.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2011 14:01 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: Danila
tybrďo...tam není vůbec vidět zlom,kde končí příroda a začíná tapeta...a rybky nádherně vyniknou. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2011 13:49 Žena Danila [4489] - SumciRe: romca
Zeleným fantomům se to líbit bude-) mrkněte na tohle:

2009.l-wels-tage.de/…

Snad se jednou taky dožiju podobného krásného akva pro sumce:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2011 11:59 romca Re:Danila
Díky,ten černý písek mám od Vás Zoo Braník a teď jen tu tapetu,ale tuhle formaci spíš přemíšlím do budoucího aqva min.400l jako Amazonie a určitě pro Zelené Fantomy jestli se jim to bude líbit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2011 11:30 Žena Danila [4489] - SumciRe: Fidorka
Písky od Flexiobkladů mohou vypadat pokaždé jinak, jak na fotkách, tak v závislosti na osvětlení:-) a na tom, jak je akva zarostlé.
Standartní fotka suchého písku je orientační.
V Braníku máme tyhle písky v různých akváriích a pokaždé se vzhled mírně liší.

To Romca: černý písek s černou tapetou vypadá při dobrém osvětlení a s rostlinami skvěle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2011 10:07 romca – tapeta
A máte doma někdo černou tapetu s černým pískem?Docela mě to láká ale nevím jestli už to nebude moc-máte nějáké foto?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 21:58 Žena Fidorka [312] Re: katterinecka
Dívala jsem se přímo na stránky Flexiobkladů, a víš jistě, že ten písek co tam máš je ten jejich tmavší hnědý (H1)? Podle těch fotek co tam mají přímo z akvárek mi přijde fakt o hodně tmavší, ten tvůj mi přijde spíš jako ten světlejší (ten druhý na fotkách)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 20:15 Žena Fidorka [312] Re: petulinakk
To se holt nedá nic dělat, za blbost se prostě platí... jen doufám, že to neodnesou ryby... Teda asi to odnesli minimálně mrňata od gavúnků - ty se mi už nějak začali množit, ale ani nevím jestli se mi povedlo nějaký přesunout...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 20:03 Žena petulinakk [2016] Re: Fidorka
Děkuju za odpověd, mně se ulevilo, mám pod tím pěnovou podložku, do toho rámečku co byl k tomu jsem se nakonec neodhodlala to dát, ale za vás mě to mrzí :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 19:53 Žena Fidorka [312] Re: petulinakk
Je to set přímo z Hornbachu, podle mě ho jinde nemaj... A bylo založený asi měsíc - někdy od konce října, sotva se zaběhlo a teď tohle :-| ... Ale asi to fakt nebyla jejich vina, ale naše, tak se snad neboj pokud jsi teda nezanedbala rovný povrch jako my :(...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 19:48 Žena Fidorka [312] Re: katterinecka
No, já myslela ten prostřední na tom obrázku - www.zoobranik.cz/… ... On je takhle světlý? Myslela jsem, že to půjde skoro do černa... tak teď váhám, jestli tenhle plus černý pozadí nebo černý písek plus modrý pozadí... chtěla jsem hodně tmavé dno, a to na té tvé fotce mi moc tmavé fakt nepřijde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 19:16 Žena petulinakk [2016] Re: Fidorka
Fidorko, podle prezentace nádrže bylo to akva založené cca 10 dní než prasklo? Ptám se proto, že mám podle parametrů úplně ten samý set, tak jsem se trochu lekla :(
Jinak k tématu - také řeším nové dno, mimojiné jsem přemýšlela taky o tmavě hnědém z flexiobkladů, ale říznutým trochu světlehnědým, pro oživení... Zatím vybráno nemám.
Držím palce at tu situaci zvládnete beze ztrát :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 18:50 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Fidorka
ona ta hnědá ani tak tmavá není rybicky.net/nadrze/13066 pokud v Braníku nemají ještě nějakej tmavší. Ale je pěknej, i s tou černou tapetou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 18:29 Žena Fidorka [312] – tmavé dno + modré pozadí
Tak mi dneska ráno prasklo akvárko, ryby zachráněný, ale akvárko se bude kupovat nový (prasklo dno, docela dost).. Tak jsem se rozhodla, že když už, tak změním dno (Danila mě upozornila, že mám moc hrubé)... Nejvíc se mi asi líbí to tmavě hnědé od Flexi obkladů, a chtěla bych změnit i pozadí, zatím tam mám takovou tu skalnatou tapetu... Co si myslíte o kombinaci toho tmavě hnědého písku a modrého pozadí? Nejvíc se tu doporučuje černé, ale zase když je tmavý dno tak mi to přijde všechno už moc tmavý... Máme dost tmavý byt a akvárkem jsem ho chtěla oživit, tak nevím, jak by se mi to s černým akvárkem povedlo... Layout bych asi nechala víceméně nezměněný - viz prezentace Kvakvárko rybicky.net/nadrze/13598 ...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 19:50 Muž soptik [40] - RostlinyRe: Jirkaass
pokud chceš pouze takhle jednoduchý řešení, tak černá je opravdu nejlepší. vše na ni nejlíp vynikne a až se akva po čase pořádně zazelená, stejnak z ní bude vidět minimum :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 19:05 GP Re: Jirkaass
kdyby nepohlcovala svetlo, tak by nebyla cerna... ale vliv na osvit akva, rekl bych minimalni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 15:55 Muž Jirkaass [35]
Caute mám 180 litrove akva mám tam zatim modrou tapetu ale moc se mi tam nelibi premyslim nad nejakou cernou

tak prosim o radu jakou barvu aby vynikli rostlyny a ryby

ale nebude ta cerna treba pohlcovat svetlo??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2011 14:54 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Nikol
Nic proti,ale to video je děsné.Kdo to kdy viděl dávat umělé korály k Malawkám.Barvatoho tmavě modrého pozadí vypadá vcelku dobře. Světleší modrá už by připomínala spíše bazén. Nevím, ale dělat z Malawi moře je podivné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2011 14:45 Nikol
Mě se více líbí ta modrá! Je to takové více přirozené, hlavně se mi líbí ve smyslu mořského např viz: www.youtube.com/…

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 4391x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13917-barva-tapety