Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dřevěné pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Dřevěné pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 12:22 Muž metal [96] - CichlidyRe: roper
daj nejake foto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 11:49 Muž roper [10] - Cichlidy
Ahojc
Já mám v aqa taky kus prkna a vypadá to moc dobře. Je na zadní stěně přilepené silikonem a dole nerez vingl, zatížený poplastovaným olověným závažím palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 09:21 Muž Jano171 [0]
a co tak dat pozadie za akvarium..usetri sa tym miesto v akva a myslim ze aj za akvarkom by to dobre vyzeralo. Ja mam v plane nieco take urobit..ale za akvarium..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 03:13 Muž O.Tom [439] Re: invalida
No nevim, ja vtom vidim problemy, takoveho macka potopit bude jak potapet surfovaci prkno :)
Narvat to natesno mezi steny, dno a listu taky nemuzes, zacne to pracovat a bude pohroma.
Dalsi vec, ze to nebude asi presne sedet na zadni stene, pripadne to jeste zapracuje po ponoreni, vzniknou tam volne prostory mezi zadnim sklem a drevem, kde se bude usazovat bordel.
Nevim no, mozna prehanim... ja vidim vzdycky vsechno cerne, ale minimalne potopit to bude peklo.
Pokud je to moc pekne, strcil bych to za akvarium, kdo vi, jestli by to i vzhled nezmenilo ve vode.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2010 22:50 S Muž invalida [3881] Re: invalida
No už tam mám desky ze dřeva...na přisavkách akorát nevím jestli to bude držet ano zatím jo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 17:10 Muž Lada2 [11] Re: invalida
tak to musite mit veselo:-)))))Mne vylitla z akva hadice minulej tejden pri dopousteni jeste ze nikdo nebyl doma:-)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2010 16:45 S Muž invalida [3881] Re: Lada2
Jasně že jsem nechal cca 2 cm vůli ano a žena s hadrem umí :) vypouštěl jsem600vku a já usnul a vypadla hadice z umyvadla smich vloni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 22:38 Muž Lada2 [11] Re: invalida
to budes mit jako pozadi?, nevim ale aby se to nejak nenafouklo pokud to bude natesno a nerozvalilo ti to akva:-((to by mela zena radost potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 23:58 Muž Kacoo [10] - CichlidyRe: invalida
no i kdyz se mi to nepovede tak polystyren sem dostal od kamose ze stavby a docela me to bavi co se tyce vyrezavani :) takze se u toho vyradim :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 15:52 S Muž invalida [3881] Re: Kacoo
No jestli není rychlejší pařez vykopat :) než vyřezat.. jeedou jsem do školky vyráběl krtečka i s hromádkou...a děti si mysleli že je to pařez tak jdu na přírodu.. nemám talent :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 14:08 Muž Kacoo [10] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Ja ted vyrezavam nozem z polystyrenu nekam zmyzela pajka .. :( je to tak v pulce a uz se to zacina rysovat bude to parez,ale uvidime snad se to povede
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 13:34 S Muž invalida [3881] Re: Johan
Já to stejně zkusím vlastně to jen naříznu na cirkule na míru a vyřeším upevnění... a když tam budou ryby viset tím líp :) Václav
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 13:29 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: invalida
Kdybych měl dělat pozadí, tak už jedině z polystyrenu. i 2 cm tlustý, trošku zvrásněný polystyren přetřený barvou s pískem udělá své. A práce jde od ruky.

Jinak tu desku bych připevnil jako kterékoliv jiné pozadí. Dole zapřel kamenem (nebo přilepeným sklem, aby se nehnulo do prostoru, a nad pozadí bych přilepil pár pruhů skla, aby nevyplavalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:50 S Muž invalida [3881] Re: Landvir
Vyfotím ale slib mi že mi nebudeš vykat... já si pak připadám jak starej kretén :) Václav
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:48 S Muž invalida [3881] Re: NASREDDIN
Svázat spodek zatížit na vrch stěny očko přivázat jednu přísavku... protože je to prohnutý dám obloukem dovnitř...za to filtr..trochu zmáčklej molitan snad vadit nebude..udělám to nižší než hladinu a oblouk vyplním nějakou síťkou (vyndavatelně) a osadím něčím... Nebo kytky strčím pod a oni sami prolezou..............Václav p.s jo dík za nápady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:41 Muž NASREDDIN [1383] Re: invalida
Pokud budete dávat i část na dno, zkusil bych navrtat v rozích dírky a svázal to rybářským vlascem, nebo el. zdrhovací páskou. Spodek zatížit kamenem. Nahoře by stačila udělat spona k přichycení na zadní stěnu akvária.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:36 Muž Landvir [57] Re: Yirka
Je to fakt super nápad, to by mě nikdy nenapadlo a myslí, že s těma vinglíkama to půjde, držím palce a určitě pa hoďte nějakou fotku;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:21 S Muž invalida [3881] Re: Yirka
No to je nápad půjdu mrknout do dílny co najdu nerez plast prostě něco... bude to bomba je to hodně originální nebo už to někdo zkusil? Václav
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:17 Muž Yirka [9126] Re: invalida
Radil bych buďto přišroubovat na celoplošné plexi nebo na spodní část delší plošní vinglík a ten pak zatížit a zasypat dnem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 11:14 S Muž invalida [3881] – dřevěný pozadí
Ahoj.. našli jsme s dětma krásnou dřevěnou desku z rozštíplýho buku. Z jedný strany je to štíplý čistě a z druhý ožraný od hmyzu...Stará prasklina. Celý je to jen asi jako malíček silný a pěkně to vbypadá. Je to asi 250 cm dlouhý a tak 65-75cm široký. Má někdo nápad jak to přidělat jako pozadí. Lepit to nepůjde asi tpo není úplně rovný a přísavky asi taky nepůjdou. Na přišroubování je to tenký a nerovný.. Fotku dodám až se mi povede dostat ji do pc.. moc to neumím.. Chci to dát i na dno pro malý ancíky do odchovny. Tam to zatížím šutrem. Máme 3 kusy a je to fakt pěkný..Zkušenosti rady vítám..Václav ano
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 2824x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13290-drevene-pozadi