Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nerezová mřížka na mech

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno  

Nerezová mřížka na mech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.10.2021 19:02 Muž vlka [3456] Re: Lucy Herz
Fotka k příspěvku Jako nerezovou mřížku jsem používal nerezové síto zakoupené v Kaufu za cca 80,-kč o průměru cca 30 cm. Na fotce jsou z něj vystřižena kolečka...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2021 16:00 Žena Lucy Herz [28] – Mřížka na mech
Kde v Brně a jakou mřížku na mechy koupit? Nic co by ohrozilo rybky a krevetky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2009 09:09 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Johan
Rozměr kosočtverce 22x12 ( nerez ) mi přijde akorát aby to propouštělo dostatek světla , musím říct že jsem to ještě nezkusil, osobně mám připravený jemný rastr 6 mm dírek... pozink a al bych asi krevetkám nedal, trošku se bojím že právě hliník bude problém pro bezobratlé.

Jo a je to tenký tahokov, takže se dá naformátovat přimáčknutím i na 22x 5 mm, to už je docela maličké očko velikosti rybičky čudle ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2009 23:26 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: TomRockys
Jen u pozink a ocel. Toť otázka, jak dlouho takový plech vydrží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2009 22:46 Muž TomRockys [6] Re: Johan
máš tam na výběr i menší oka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2009 22:41 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Bak
No nevím, ale délka oka 22 mm je na mech trošku moc, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2009 22:14 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: TomRockys
:-D Právě ty malý formáty mne donutily se otočit po něčem větším, jak bych asi věšel na zadní stěnu plotnu s mechem, to nevím . No a metr pod 1000.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2009 22:06 Muž TomRockys [6] Re: Bak
díky chlape to se mi hodí na auto :-D .. v shopech s autodoplnkama to maj v malejch formátech takže musim koupit aspon dva a je to celkem za víc než tady :) o výběru nemluvě :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2009 21:12 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Něco málo
se vyrábí v tahokovu:
www.derovaneplechy.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2009 09:59 Muž Ludek [39] Re: chuanvaldes
Nevím jak komu, ale mně Jávský mech drží na všem, na kořenech i na polystyrenovém pozadí. Navíc se tam třeba uchytil sám, aniž bych jej musel nějak připevňovat a nyní se po něm plazí a rozrůstá. Takže jako povrch by se dal v pohodě použít. Začínal jsem kouskem na kořenu, omotal jsem to vlascem. Na kořenech to drží velmi dobře.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 23:31 Muž chuanvaldes [77] - BlackwaterRe: kreten
Dekuji za informaci urcite si ho poridim... Neco jsem nastudoval (po pravde docela hodne) na zahranicnich forach... Ptam se hlavne pro to, ze mam v planu prirodni rostlinne akvarium s paru rybickama + krevety... Nebude to vylozene aquascaping, i kdyz predstavu mam i realizaci bych zvladnul, v tom nevidim problem ale skusenosti zatim moc ne... :-O A hlavne mame v planu se stehovat, takze bych nerad rusil po pul roce hotovou nadrz (alespon doufam, ze bude hotova ;-) )...

Takze jeste jednou diky... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.12.2009 18:31 kreten Re: ČUPR
Pokud mne začnete obviňovat z propagandy, přibrzdím - Aquaristik číslo 6 se mechům a způsobům množení na síť věnuje tolik, že mi to nedá, abych to neřekl:-) vychází 15.12.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 17:49 Muž chuanvaldes [77] - BlackwaterRe: DrBolíto
ale ne skladem... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 16:43 Muž kortezhugo [983] Re: Pete
...to je pravda on sa snazi s toho dostat...treba ho sem tam uvezovat...tiez som mal cele pozadie z machu...par rokov dozadu - vyzera to pekne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 16:26 Muž Pete [10] Re: chuanvaldes
Pokud se jedná o Javský mech, tak ten jsem měl zaháčkovaný na perlince a celý ten koberec jsem upevnil k zadnímu sklu na přísavky. Časem se ale stejně z perlinky splazil. Tak že celá ta práce a piplání byla nanic. ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 15:39 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: chuanvaldes
Samozřejmě že je Khanh má:
shop.khanh-aquarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.12.2009 15:33 Muž ČUPR [204] - TetryRe: chuanvaldes
Lze použít i sítko - "perlinku" co se používá na zdivo ve stavebnictví. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 15:20 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: chuanvaldes
To je hrozně moc. (neudrží se na tom) V tom případě bych zase zkusil baumax nebo obi a koupil normální chovatelské pletivo (svářenou síť). Jsou v dostání od ca 6 mm (www.e-pletivo.cz/…) Jinak velikost ok na síti proti hmyzu jsem si tipl. Už si to totiž nepamatuju=).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 15:14 Muž chuanvaldes [77] - BlackwaterRe: Johan
Diky za reakci... Neco podobneho jsem taky videl... ale 2mm oka je straaasne malo... chtelo by to minimalne 7-8mm... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 15:10 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: chuanvaldes
V baumaxu ji vídám. (hledat v sítích na okna proti komárům. Mají tam od umělohmotných až po nerezové.. ca 2 mm oka)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2009 15:07 Muž chuanvaldes [77] - Blackwater – nerezová mřížka na mech
Zdravim vsechny,

chci se zeptat, vi nekdo kde bych sehnal mřížku na mech? vite o nejakem eshopu? okreme Khanh Aquarium, tam ji nemaji...

Diky...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 1993x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12614-nerezova-mrizka-na-mech