Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Trhy Kolín (Štítary)

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Trhy Kolín (Štítary)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 13:22 Žena Magrathea [11] - Miniakvária
Kolínská burza je, co se týče akvaristiky, opravdu zoufalá..čas od času se tam zajdu podívat, protože vstupné je pouze 5 kaček a když jsem zakládala akvárko, tak jsem tam nakoupila poměrně dost rostlinek (za dvacet kus), ale co se týče rybiček, tak je to bída...je to asi půl roku, co tam zalala prodávat paní, která měla mnohem větší výběr (ne jen základní rybičky) a koupili jsme u ní krásné parmičky černopruhé, ale po pár týdnech bohužel přestala jezdit..teda já tam na ní od té doby nenarazila :(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 08:55 Žena petastastna [0]
no tak sem dneska byla ve Štítaerch a teda hrubě zklamaná, rybyčky jen ty njezákladnější a ještě v hrozných akvárkách, papoušci špinaví a namačkaní na sobě, a jinak klasické vietnamské zboří.... sem tam nějaká rostlina.... ale teda mě se to vůbec nelíbilo.... i přístup prodávajících je hrozný...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 19:02 Muž dimmur [283] Re: kofejn
to jo tx fronty to je masakr, my jezdime vzdycky na tak, abysme byly v 6:00 nejdele tam, jinak to je sileny....a parkujeme dole u mostu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 12:02 Muž LiborSprysl [9015] Re: Lada22
Jako že o ně asi velký zájem nebude... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 12:01 Muž kofejn [963] Re: Lada22
Bacha na to, že teď na jaře je parkování o život. Fronty jsou klidně až do Kolína.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 11:43 Muž Lada22 [28] Re: dimmur
JJ,se přihlaš...já se na ně byl kouknout včera v Pce v Globusu,meli tam asi 11mrzáků a dvě KO na dně už pěkně okousaný,no hrozný,a o mrtvolkách v dalších akvárkách škoda mluvit.Já tam výhledově sjedu na tu berzu a kouknu co a jak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 11:32 Muž dimmur [283] Re: Lada22
Lado, ono tam moc akvaristu primo kvuli rybam nejezdi, teda alespon soudim dle toho, jak jsem tam parkrat byl...tak ja se pak prihlasim :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 11:28 Muž Lada22 [28] Re: LiborSprysl
Díky za radu,to s tím výletem a okouknutím jak to probíhá mě nenapadlo. A s tím hitem je to myšleno tak jako že o ně není zájem?
to dimur: buď v klidu,dneska je další výtěr v počtu cca 60ks jiker,takže než doděláš akva tak pořád budou a dorostou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 09:57 Muž dimmur [283] Re: Lada22
Ahoj Lado, myslim, ze to funguje jako na vsech trzich, prijdes, zaplatis si misto a je to, ale opravdu si myslim, ze tyhle trhy asi nebudou zrovna to prave pro tve galaxky....skoda, ze nemam hotove nove akva, hned bych si nejake vzal....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2013 04:46 Muž LiborSprysl [9015] Re: Lada22
Ano a ano jsou odpovědi na otázku jak se dostat. Informace u pořadatelů trhů...odhaduji, že internet kontaktů bude plný...pokud to nemáte daleko, tak si vyražte napřed na výlet...I když si vůbec nejsem jistý, zda zrovna galaxky budou hitem štítarských trhů... ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2013 20:59 Muž Lada22 [28]
Rád bych se vás zeptal,jak se na zmíněné trhy můžu dostat jako prodejce...zda se to dá nějak dohodnou nějak dopředu,zda se platí za místo.....a kde je možno sehnat nějaké kontakty a informace.Chovám pouze jeden druh a to Dánio perlové-Galaxy a rád bych je "pustil do světa".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2013 14:47 Žena Magrathea [11] - Miniakvária – Akvarijní rostliny v Kolíně
Ahoj, nevím, jak je to v Kolíně s rybičkama, ale minulý týden jsem tam šla koupit akvarijní rostlinu a když jsem jí přinesla domů a hledala o ní bližší informace na netu, tak jsem zjistila, že se jedná o nevhodnou rostlinu do akvária (Ophiopogon japonicus) - už jí mám za oknem v květináči.
Takže na to také pozor!! :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2013 15:04 JosefVavra Re: miloš
protože ten hned u dveří má oka imr vere zaplísněný a jen to překupuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2013 14:08 miloš
asi ano,ale už nevím,je to asi měsíc.Proč se ptáte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2013 11:30 JosefVavra Re: miloš
a od koho ? Ten fousatej naproti dveřím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2013 10:54 miloš
Štítary,celkam dobrý,rybičky "drží".Paví očka za 10kč/ks.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 23:51 JosefVavra Re: dimmur
Jo ten s těma neonkama je hned vedle kytek :-) to je můj kamarád bydlí vedle Pašinky a ryby jsou z jeho pěstírny jen ty neonky snad dovezl od někud ale doma je měl asi půl roku než je začal prodávat
takže věřim že jsou ok :-)
teť jsem koukal že jste z Chvaletic tak se někdy stavte na kafe a pro něakou tu rybu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 23:48 JosefVavra Re: dimmur
mám to kousek od baráku :-)
jinak ohledně akvárií a teráií je to mé zaměstnání a koníček nebo spíš kůň :-)
a ohledně skla je to jasné :-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 20:08 Muž dimmur [283] Re: Josef Vávra
Vy znate vubec spoustu veci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 16:39 JosefVavra Re: dimmur
znám tam jen jednoho prodejce který má ryby ok jinak to jsou všechno překupníci a celkem to je asi 4 prodejci jak kdy
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 15:45 Muž dimmur [283] Re: dimmur
tak poridl sem 25 ks neonek a vsechny v pohode 14 ti dnech, vse v pohode, jinak ve Stitarech neni zadny vyber, ale pan, od ktereho sem kupoval, mel vse ciste, dokonce me je dal pod kyslik, takze za me mohu doporucit /jen si nepamatuji jmeno/. Ostatni prodavajici se mi nepozdavali.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2013 11:19 Muž dimmur [283]
mate nekdo aktualni zkusenost s temito trhy? v nedeli se tam chystam, kolik je tam prodejcu rybicek, kvalita atd...kazda nazor vitan...diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2012 19:28 Radka
Dobrý den ve Štítarech jsem si koupila taky nějaké rybičky a mám je dokonce dýl než ty co jsem si koupila ve zverimexu o chvilku později.Tuto neděli jsi pojedu ještě pro nějaké,ale když jsem to tam procházela od chovatele k chovateli tak bych si koupila jen u jednoho ostatní to mají takové nečisté,ale jinak v pohodě :) ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2012 15:16 Žena Leno [11]
Není to burza zaměřená na rybičky. Prodávat tam může kdo chce co chce-od oblečení,přes rohlíky až ke slepicím :)) Jsem z Kolína a asi bych cestu z daleka nevážila(pokud nechcete krom rybek i něco jinýho).A taky už to není to co bejvávalo, dřív tam bylo plno chovatelů,ted spíš tak 1/3 vietnamci. Neberte to jako kritiku ale jako radu. Pro nenáročné akvaristy z okolí palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 17:32 martkaba Radush
Tak to jsi měla štěstí,že ten maltézáček není kříženec, jestli je bez PP ? A ty za 10 000 Kč by PP za tu cenu snad měli. My tam byli asi před půl rokem, jedni chovatelé nám prodali slepice a jedna z nich byla kohout a 10 skalár postupně do měsíce vychcípalo,nebylo to vinou našeho akvárka, staré skaláry co jsme měli pořád žijou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 13:28 Radush
Kupovala jsem si tam rybičky a dokonce i svého pejska, kterého už mám doma 9 let. Rybičky mi vydržely 2 roky. Opravdu nevím kolika let se dožívají ale myslím že 2 roky jsou dost. Pejsek je zdravý krásný čiperný (a je to Maltézáček) Dala jsem za něj 1500-soukromí chovatelé chtějí mnohdy i 10.000!! Mohu doporučit kvalita a přiměřené ceny. Samozřejmě vyjímky se najdou všude. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 17:40 Doporujčuji – Doporučuji
Nákup v Štítarech můžu doporučit...je pravda,že jsem si tam koupila morčátko a jelikož bylo malé,tak asi za 14 dní zemřelo,ale jinak všechno ostatní mam pořád.Pokud tam něco kupujete no ,tak se koukejte od koho,protože to malé morčátko jsem si kupovala asi od nějakých 12-letých holek.Jinak tam prodává spousta chovatelů a je fain,že každou roční dobu tam něco najdete. ;-) Jinak tuto neděli tam jedu tak uvidim.. :) P.S.:Pokud si chcete koupit na trhu nějakou ušlechtilou rybičku tak s tim nepočítejte...jsou tam takový rybky pro rekreační chovatelství...ahojky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 16:52 xmen – trh
jsou tam 2 lidi,prázdná hala lidi raději kupují slepice :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 12:18 hinterfisch
Ahoj ve štítarech jsem byl několikrát a bohužel jsem si tam koupil i ryby. Jedny byly mi brzy onemocněli a u druhých jsem po roce zjistil že jsou to kříženci a ne ten druh co jsem chtěl. Jinak jsou tam 3 prodejci , ale podle meho odhodu spíše překupníci než chovatele a jeden stánek s technikou.NEDOPORUČUJI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 12:06 jirkaa Re: Jirka
já bych řekl že cesta ryb do krámu bývá často daleko delší,zdravé rybě přelovení do sáčku neublíží navíc dobrý chovatel s rybami zachází lépe než xy slečna v krámě.samozřejmě jsou vyjímky,sám jsem si z burzy přinesl krupičku
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.04.2007 19:59 Jirka Re: Zerox
Nejde o to jestli jsou ryby levnějěí,ale jestli jsou v pořadku.Ryby z těhle trhů jsou dost stresované,protože se pořád přelovují(doma do sáčků,na trhu do akva a zase do sáčku)Jak známo stresovaná ryba spíš chytne nějakou nemoc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 11:15 Zorox – Kolín Štítary
Ahoj :) Štítary u Kolína mohu doporučit. Výběr ptactva i akvarijních ryb bývá pestrý. Prodávají tam většinou chovatelé přímo a od těch je lepší kupovat než ze zverimexu. Navíc dají dobré rady jak se o dané zvíře či druh starat a máš větší jistotu, že se jedná o zdravý chov (samozřejmě mohou být i vyjímky) Zdravím :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2006 22:56 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Thom@s
pokud tam ryby jsou, tak je prodávají přímo chovatelé a jsou levnější než ve zveráku a možná tam bude i nějaký prodejce akva. techniky a ceny jsou taky nižší než v obchodě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2006 21:47 Thom@s – Koupě ryb na trhu (Kolín-Štítary)
Ahoj. Prosím o radu. V Kolíně se každou neděli pořádá setkání chovatelů a trh okrásného ptactva. Slyšel jsem, že je tam i trh s rybičkama. Prý je tam plná polovina haly. Nevíte jestli je to pravda? Prodávají tam i akvaristické potřeby? A co si myslíte o kvalitě ryb? Koupili byste si je tam? Díky za vaše názory...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 6274x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1244