Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquafestival Česká Lípa

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Aquafestival Česká Lípa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2011 16:13 Muž rriki [818] - CichlidyRe: mlynář
Honzo,vím o ní a doufám,že se tam všichni sejdeme. potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2011 10:03 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: rriki
26. - 28.8. je výstava v Plzni. Bližší je zde:
www.akvacz.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 14:51 Muž rriki [818] - CichlidyRe: sollik
Nepleteš,ono to vypadá ,že něco podobného ani nebude a pokud tak jedině v Praze v botanické.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 14:45 Muž sollik [257] - CichlidyRe: rriki
Večer jsem nad tím přemýšlel a pak jsem si vzpoměl, že kdysi něco okolo výstavy v České Lípě bylo. Nejaký humbuk, snad ve velkém chcípaly ryby, prodejci byli nespokojení nebo něco takového ..... ale nevím, možná to pletu s jinou akcí ....
V každém případě je to škoda, v okolí Liberce nic podobného není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2011 23:34 Muž rriki [818] - CichlidyRe: sollik
Ne a asi už nebude,prý byl celý fundus prodán do Německa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2011 19:21 Muž sollik [257] - Cichlidy – Letošní ročník ???
Netušíte někdo zda se chystá výstava i letos ??? V kalendáři zatím nic není :-(
Díky Sollik

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 16:05 Muž Plecos [322] Re: vladislav
Dík, odkážu ho sem :-) Vypadá to, že fakt má ty L411...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 15:48 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Plecos
Fotka k příspěvku Pokud ti nevadí ,že jsou v sáčku.. ;-) 520 za kus...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 15:45 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Plecos
pokoušel jsem se fotit, ale nějak to bylo všechno špatný :-( , a ceny si nepamatuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 15:38 Muž Plecos [322] Re: Jammes
Zdravím, mohl by jste hodit na web fotky těch L411? Kolega si svého času koupil nějaké hypany u Papíka (Ltřistaněco, už nevím kolik) a myslí si, že to jsou L411...
I když on má dospělé ryby a Vy asi mladé...
Jo jaké byly ceny?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 15:35 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: vladislav
ani se nedivím že z tebe měl němec radost :) , u terčovců byla cena někdy dost vysoká :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 15:04 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Tak jsem se ted vtátil domů.Neudržel jsem se a koupil L-sumce 134,333,411.Všechno to byly vlastní odchovy..Prodávající německé národnosti měli ze mě očividně radost.. hop Tak se o ně podělim s Bobem66..Terčovce jsem nekupoval ..Nijak mě nezaujali a když tak cena byla hodně vysoká..Jinak některé výstavní kusy ..To byla pastva pro oči.. palec palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 18:46 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: vladislav
terčovců a krmení je tam dost ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 17:52 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: petulevrtule
Tak to je fajn.. Dopoledne tam dorazím..Jsem hlavně zvědaví na terčovce a L-sumce..A nějaké to krmení :-P ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 17:50 petulevrtule
Jo a ještě doporučuju tombolu :-) Donesli jsme si odtamtud dost šikovné věci - od krmení až po Aqua Safe :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 17:25 petulevrtule Re: vladislav
Ne ne, je tam toho víc než dost :) Prodejci jsou opravdu dooost zásobovaní ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 17:19 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Chystám se tam zítra ....Tak povídejte už jsou všechny ryby vykoupené a nebo na mě ještě něco zbylo?? hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 15:33 petulevrtule Re: Dahak
Tak to je blbý :-( byli jsme tam od 10 do 12 :-( s někým jsme si tam povídali, že mě zná z fora, ale moc lidí tu neznám :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 15:26 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: petulevrtule
No tebe ne i když jsme tě Jammesem a DonJuanKarlosem hledali :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 15:23 petulevrtule
Fotka k příspěvku Tak kohopak jsme to dnes na Aqua festivalu potkali??? :-D S kým jsem měla tu čest?
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 21:39 Muž elko [30] - SumciRe: elko
tak se mi snad konečně podařilo přidat k akci nějaké fotky.nečekejte žádnou kvalitu,fotograf ze mě nebude ale jako informativní to snad stačí.výstavu jsem nefotil,bych nezvládl.snažil jsem se fotit prodejce.u mě spokojenost,ryb a hlavně terčáků na prodej plno.mě osobně zaujali elkoví sumci.odchovy L66,L333,L411,L134 a pár dalších přivezli němci a několik L46 nabízeli rakouští akvaristé.taky pro mě neznámé druhy bet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 21:06 petulevrtule Re: filipsi
JJ to plně chápu :) , též jsme dnes odcházela velice spokojená a obtěžkána smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2009 21:02 Muž filipsi [1296] Re: petulevrtule
Nene, to jde vzdy objednat po netu, zajet do melnika ....
Jde jen o to pokoukani, a poteseni z toho rychlejsiho rozhodnuti "tohle musim mit" a mazleni s pytliky a krabickami cestou domu (a premysleni co s tim pak).
To se zprostredkovat a zaridit bez me pritomnosti neda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 20:58 petulevrtule Re: filipsi
Pokud bys něco vyloženě sháněl, mohu se ti po tom poptati ;-) Jsem českolipská, mám to za humny potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 20:50 Muž filipsi [1296] Re: petulevrtule
Tak to me mrzi, ze se tam dostanu az v nedeli, a to jeste jen mozna. Snad jeste neco pro penezenku a pokoukani bude.
RK se asi taky terminove nepovede, achjo :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 20:19 petulevrtule
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku A poslední ochutnávka :-) Prodej....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 20:11 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: petulevrtule
tak to se asi potkáme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 20:09 petulevrtule
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Není to nic profi, ale pokusila jsme se alespoň o něco...

Jinak já tam budu určitě :-) Vystavuje tam náš známý :-) Jdem si ještě jednou popovídat.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 20:04 Muž Jammes [72] - Afrika
Kdo bude v sobotu dopoledne? Tak kolem 10 - 11 hod?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 19:58 petulevrtule
Já už sem tam byla :-) A mám dokonce fotky :-) Něco sem zachvíli hodím...Bohužel, musím říct, že jsem docela zaskočené úhynem jak skalár, tak diskuzů, které jsem tam viděla :-( tady v České Lípě je špatná voda, sami s tím máme problémy...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 19:33 Muž Walker [66] - Cichlidy
Letos dorazím na svou první větší akci dokonce i já s rodinou (včetně dětiček), myslím, že se nám to bude líbit moc. V sobotu dopoledne nebo po obědě. Už se těším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 19:28 RAP Re: elko
Jj, mluvil jsem se známým. Dneska ještě dorazili akvaristé z Německa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 19:27 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: elko
V sobotu dopoledne bych tam měl s Jammesem bejt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 19:25 Muž elko [30] - Sumci – aquafestival Česká Lípa
Fotka k příspěvku všem pro které byla letní pauza dlouhá bych rád připoměl že dnes začal v Č.Lípě aquafestival,výstavní i prodejní akce která podle mě množstvím vystavovaných ryb a prodejců ryb i techniky převyšuje lonský ročník.koná se v kulturním domě crystal od 9-18hod. až do neděle.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 21:55 vlado Re: fláfa
Z mojho pohladu je to pekna vystava tercovcou a skalarou. Pre ostatnych zaujemcou tam nic k videniu nieje. Medzi vystavenymi rybami je niekolko nadhernych ryb, ktore doviezli polaci. Bol som na vystave v sobotu a cekal som na prednasku pana Bydzovskeho, ten vsak neprisel.
Trocha ma sklamalo ze niktore tercovce podla mojho nazoru na vystavu nepatrili, ale to nieje vina usporiadatela, ale nedostatok sebakritiky majitela.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 20:44 miro03
Nechcem aby to vyznelo ako nejaká závist lebo 4miesto ktoré som v silnej kategorii K-pigeon blood obsadil si velmi vážim(v tejto kategorii bol aj celkový vítazný exeponát)no fakt je že 40percent terčovcov bolo viditelene farbených astaxantinom čo mi aj poniektorý chovatelia priznali.Pokial bi tam neboli terčovci osvetlený(tak ako v Botanickej zahrade 2007)tak to človek ani poriadne nepostrehne,dominantou bolo velikost rýb.Vítazný pigeon bol fakt v skvelej kondícii a krásne stavaná ryba s ešte krajšou kresbou.No nechcem mudrovat tak sa stopnem. :-D Všetkým patrí čest a uznanie.Fotečky pridám na svoje stránky hned ako si trochu vydýchnem a budem mat trochu času.Za tých pár dní som toho nafotil slušné množstvo aj natočil cca hodinové video.Hned ako to všetko budem mat hotové pridám odkaz pre tých čo ich to zaujíma. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 19:49 kadernik
Ahoj kluci, dlouho jsem nereagoval protože troch nestíhám. Výstava to byla opravdu moc pěkná a to hlavně po organizační stránce. Laicky se mohu vyjádřit ke skalárům že se na ně hezky koukalo, ale žádná BOMBA se nekonala snad kromě Irenčiných puntíkatých. Terčovci se vesměs povedly, opravdu co ukázaly poláci byla bomba, ale opravdu se mi nechce věřit že to byla jen příroda a kvalitní genetika!Miro tam ukázal jak by asi měla vypadat kvalitní červená ryba která od rána do večera nekonzumuje jenom mrkev a i přesto má barvu nad kterou srdíčko poskočí.Po asi půl hodině s panem Pfemetrem jsem pochopil že jsou lidi kteří umí pochválit práci druhých a ne jenom kritizovat, Mimochodem i jemu a to takovích výstav sjezdil stovky se celá akce moc líbila.Už dnes se opravdu těším co kluci předvedou za rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 19:10 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Romy
Potkal jsem tam Mira,Delise a Kadernika ale na tebe chlape snad nenarazim nebo co :) tak snad priste. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 19:09 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Dahak
Konečně pořádný fotky Petře,díky.Bohužel se tam nedostanu,kolega se v práci zranil,byl jsem odvolán z dovolený,tak mě čekají dva až tři měsíce durch.Alespoň díky takovýmto fotkám,se tam virtuálně dostanu.Ještě jednou dík.Roman.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 18:53 Muž Dahak [425] - Cichlidy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 15:47 RAP Re: Roman
Já se tam vyřádil asi před půl rokem ;-) . Fajn jsem pokecal s majitelem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 14:30 Muž vojtak [312] - Cichlidy
tak jsem se tam taky ukazal, skalary byly vsechny takove divne az na pterophyllum altum. Tercovci byli hezci, nejvice se mi libili terci nejakeho polaka.
to miro03: tvoji (doufam) tercovci jsou nadherni. Mezi tebou vystavovanymi jsou i tigery?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2008 03:03 Muž Roman [100] - Cichlidy
Tak je to akce pro terčaře a skaláristy, nic víc tam není, já to jako skoro vždy hodnotím jako sračku.Něco jako přehlídka pudlů.Sorry terčaři,ale jen 3 kouky jsem zhodnotil jako že to jsou cichlidy, ostatní jsou jen omalovánky.Ke koupi samozřejmě něco je,ale spíše je to běžný sortiment a jelikož slíbili i rybářské věci, tak jsem tam nic nenašel.Se to asi nepovedlo dát dohromady, protože každej rybář ví, že se nakupují věci na jaře před sezonou.Doporučil bych jen stálou expozici ryb asi 200m od tyhle akce, kde se zase vyřádí cichlidáři. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 22:27 Muž Marcus [1] – Hezké kousky
Chtěl bych všem na výstavě popřát hodně úspěchů, navštívil jsem výstavu dnes a jsou tam Krásné kousky, také jsem se chtěl zúčastnit,ale letos mi to nevyšlo tak příště také nějaký kousek vystavím. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 22:06 havs Re: Dahak
V hale je prodej rybek - pandy za 20, ampulárky po 8, ale i lepší skaláry, ancíci a pod. a prodej potřeb s mírnou slevou. V sále, kde je výstava, jsou další prodejci, m.j. i rostliny. Pravda, burza to není v pravém slova smyslu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 21:15 miro03 Re: Dahak
Dahak dá sa ale určite nie za ceny ako na burzách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 21:08 havs Re: Unnamed
Na burze ne, ale výstava(oddělená) 90/45 Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 20:56 Muž vojtak [312] - Cichlidy – Plati se za vstup?
Plati se nejake vstupne (jeste jsem na burze teto velikosti nebyl), pripadne jake.
dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 15:01 Muž Oizo [3] Re: Dahak
Ano daj se koupit jak ryby tak krmiva a rostlinky atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 14:52 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Oizo
Da se tam i neco koupit ? ryby/krmiva atd.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2062x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11845-aquafestival-ceska-lipa