Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Břidlicové pozadí do akvária

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Břidlicové pozadí do akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2009 10:36 Muž Uli [17] – ALL
Zdravím, tvořím pozadí z řidlice na podkladu z plexiskla. Ale přemýšlím jak ho uchytit k horní hraně akvaria. Děkuju za typy palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 16:32 Muž ČUPR [204] - TetryRe: arnošt
Tak jsem cestou z práce koupil 4 ks a hodil je zatím do stávající nádrže. Založit tu novou ještě nemohu i když už je všechno připravené - pořád čekám na substrát z Německa. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 13:05 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: ČUPR
jojo - přesně to myslím. vůbec se nerozpadá - je je potřeba ji tam pořádně zastrčit, aby ti zase nevyplavala...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 11:20 Muž ČUPR [204] - TetryRe: arnošt
Máš na mysli Cladophora aegagropila - Řasokouli zelenou? Ty není špatný nápad... A drží spolehlivě - nerozdrolí se časem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 11:15 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: ČUPR
všechny skuliny jsem vycpal cladophorou - vypadá to super... ale nevím zda ti tohle řešení bude vyhovovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 10:16 Muž ČUPR [204] - Tetry – Utěsnění otvorů v pozadí
Vytvořil jsem 3D pozadí a upravil (vykrojil) podle tělesa filtru, které je (skoro) těsně přimáčklé k tomuto pozadí. Vzhledem k členitosti 3D pozadí (imitace kamenů) jsem se však nevyhnul tomu, že mi mezi tělesem filtru a pozadím vznikly malé skuliny. Obávám se, aby mi těmito skulinami nepronikly malé ryby, které si pak nedokážou najít cestu zpět a uhynou. Těleso filtru je posuvné směrem k čelní stěně akvária a dá se vyjmout. Jakým vhodným materiálem by se daly tyto skuliny utěsnit? Přemýšlím o nouzovém utěsnění kousky dřeva, nebo kůry, kterou bych nacpal do těchto otvorů. Přemýšlím i o polyuretanové pěně, ale jako krajním řešení. Obávám se, že by se při vyplňování těchto dutin slepilo těleso filtru s pozadím. Dodatečné odříznutí by sice pomohlo, ale je tam špatný přístup. Také nevím do jaké míry by mi polyuretanová pěna ovlivnila chemismus vody. Máte nějaké lepší řešení? Díky za vaše cenné návrhy a pomoc.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2009 15:49 Muž Skanky [26] Re: Danila
Fotka k příspěvku postup jsem zvolil stejny ze to nalepim silikonem. akurat se mi nechce tim epoxidem patlat nekolik 2-3 mm skviricek :-)
budu lepit skutecne tenke platky takze velke mezeri nebudou. proto jsem chtel polystyren pred tim aspon necim natrit. preci jenom at tam neni bez povrchove upravy. polystyren jsem zvolil kvuli lepsimu zlepeni do "L". nemam jeste takove zkusenosti a bojim se ze plexi bych neslepil :)
i kdyz preci jenom plexi ma 2mm a polystyren 2cm.
uberu litry ale posadce to stacit bude. cisti objem bych mel mit 55 litru. chystam se na komplet rekonstrukci takze budu menit i ryby a proredim rostlinstvi. ty velike listy tam 100% nebudou. filtr vymenim za zavesny takze vnitrni pujde ven. do AQ vsak pribyde jeste ten krasny koren co je na obrazku. kdyz se priplacne z pozadi tak pod nim vznikne velika jeskyne palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2009 22:01 Žena Danila [4489] - SumciRe: Skanky
Dělala jsem úplně to samé u svého akva, břidlici nalep na polystyren silikonem, pak je dobré natřít všechny mezery a spáry Epoxy pryskyřicí. Polystyren jako takovej v akva nevadí. Držím palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2009 18:18 Muž Yirka [9132] Re: Skanky
Nevím, jestli to má být do té 63ky, ale každopádně lepení břidlice na 20ku polystyren se mi jeví jako zcestné. A to nejen pro obtížné lepení kamene na podložku, ale hlavně pro velký úbytek objemu nádrže(-cca 5l). Raději si sežeň kus plexi a máš to elegantně a prakticky vyřešeno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2009 18:13 Muž Skanky [26]
aoj,
sehnali jsme kvalitni bridlici.jde nastipat na platku 2-3mm silne a na tensi. chcem si udelat pozadi. lepit bych to vsak chtel na polystyren o tluostce 2cm a chci do toho zakomponovat jeden nadherny koren. je potreba polystyren pred tim nez zacnem lepit bridlici necim osetrit. myslim tim necim natrit? prece jen zustanou skulinky kterimi se voda dostane az k polystyrenu.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2009 17:55 Muž Killer88 [39] - CichlidyRe: radis
Naprosto souhlasím, přemýšlel bych spíše o tom, jak zabránit případnému prasknutí dna. Bude to pořádná váha a já osobně bych pod takovej kusan dal třeba po celé délce kousek polystyrenu. Když ho potom zasypeš pískem ,tak nebude vůbec vidět. Byl bych opravdu opatrný... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2009 16:52 radis Re: Ipetr
Nechci tě strašit, ale dal bych si velký pozor, aby nezůstal nějaký kamínek mezi břidlicí a dnem. Ta břidlice nebude zrovna nejlehčí a mohlo by se snadno stát, že ti prdne dno. Pokud nechceš vyhrnout kompletně to dno,asi bych přemýšlel nad nějakou pěnovou podložkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 20:05 Muž Ipetr [1] Re: Golfer
No myslím že by to uměli i ofiko, uvidím jak to bude vypadat a určitě se pozeptám co by taková sranda stála.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 15:58 Muž Golfer [9] Re: Ipetr
Souhlasím s RAPem. Akva vypadá čerstvě založené, s rostlinka tedy lze snadno hýbat.

Zajímaly by mě podrobnosti o té uříznuté desce: Jak bude tlustá a kolik bude važít? Taky by mě zajímalo, jestli se nějaká taková deska dá někde běžně koupit (klidně přímo v lomu) nebo se k ní lze dostat pouze "přes známého"?

Plánuji si udělat pozadí lepením kousků břidlice na plexisklo, ale uříznutá deska by byla jednodušší řešení...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 15:06 RAP Re: Ipetr
Kámen jen opláchni, třeba i horkou vodou. Jen bych odpusti trochu vody, vzadu odhrnul písek a zasunul desku. Přihrnul písek zpátky a dolil vodu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 14:49 Muž Ipetr [1] – Dodatečná instalace břidlicového pozadí.
Zakládám si nové akvárko, zatím jsem v začátcích. Dlouho jsem špekuloval, co na pozadí a pak mi strýc navrhl, že mi uřízne přírodní břidlici na celé pozadí jednu desku, strýc dělá v břidlicovém lomě. Dotaz, jak postupovat, když už mám akvárko osázené a skoro připravené na rybky, pozadí budu dávat dovnitř, dole ho bude držet písek a nahoře dvě svorky, lepit ho ničím nebudu. Říkal jsem si, že ten kámen řádně vymiji, vydezinfikuji solí a pak znovu pořádně opláchnu, vyvařit nepůjde, tak velký hrnec nemám. Odpustím vodu z akvária, vytáhnu rostlinky a usadím pozadí, pak vše vrátím zpět. Myslíte že mám pár dnů počkat než vrátím rostlinky a nebo je mohu zasadit hned zpět.?

Dík za info.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2009 16:23 Muž filipsi [1295] Re: Martík
Tu skrinku si mela otavrit a vyfotit zevnitr. Ale kdyz to drzi ted, bude asi i potom.
Jen pozor pri lepeni bridlice silikonem na neco jineho nez sklo, predem si vyzkousej, zda silikon dobre drzi na ni, i na tom na co lepis. Z plexi by ti mohla opadat, az to zvednes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2009 16:14 guzii Re: Martík
Vidím ... vidím ... pěknej blesk.

Sama musíš vědět jak se ted ta skřínka chová při zatížení. Břidlice zátěži zase tolik nepřidá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2009 11:13 Martík
Fotka k příspěvku Ahojík, potřebovala bych radu... Mám akvárko, přibližně 100 l. Zadní stěna má rozměry 71 x 43 cm. Rozhodla jsem se pro pozadí z břidlice. Kdo s tím máte zkušenosti, je lepší lepit přímo na sklo nebo na plexi, nerezový plech apod. Akva mi stojí na skříňce, kterou vidíte na obrázku. Mám strach, aby akva naplněné vodou + pozadí z břidlice unesla. Co myslíte?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 21:49 Muž keyrumek [2]
Ja jsem lepil pozadi z bridlice - zrejme ne moc kvalitni, protoze stipani byla opravdu fuska. Na velikost zadni steny 100x50 cm jsem mel odhadem tak mozna 20 kg cisteho materialu(fakt letmy odhad, protoze mi po stipani zbylo dost odpadu). Lepil jsem na plexi tloustky 4 mm. Z plexi jsem taky vytvoril dva kominy na schovani techniky. Muzete mrknou na moji prezentaci :-) rybicky.net/nadrze/3996
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 21:45 Zdenek58 Re: zeck
zeck napsal: břidlici bych asi nelepil přímo na akvárko,hlavně na nový akvárko.šlo by to pak asi blbě sundat.
A proč by se to mělo sundavat? Já lepil břidlici na sklo někdy v roce 1989, šedým silikonem (neb jiný tenkrát nebyl), a od té doby mne nenapadlo to sundat... Ale fakt je, že by to nejspíš opravdu nešlo :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 21:22 zeck Re: Otta
moc dobře to žiletkou nejde,to jsem si taky myslel smich
ono to drží pekelně dobře.já jsem z k.v. z otovic :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 20:42 Otta Re:Barney
Akva je 122x50x50 takže 300l,polepen zadek a pravý bok.Ten rozměr je takovej divnej protože jsem chtěl použít zářivky T8,nakonec jsem dal T5.Proč nelepit rovnou,neni důvod sundavat ale i přesto je možno lepidlo seříznout žiletkou. ano ano Skoušel jsem to na kusu skla ano ano Odkud jsi.Já jsem z Ostrova u Varů a pro kamen jsem jel do Rabštejna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 20:22 Tomas01 Re: Barney
www.aquapage.cz/…
Od oka tak velký zednický kýbl naplněný břidlicí.... coze jednotky techniků hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 20:10 Muž Barney [61] Re: Otta
Tvoje pozadí je prostě nádherné, ale opravdu krásné. potlesk potlesk
Jaký objem má tvoje akvárium ?

Chi se zeptat, když v akva budu mít 1 kant, tak jak tam to pozadí dostanu ? Asi nedostanu. :-( Lepit přímo na akvárium se mi to v žádném případě nechce. A akva bez kantu by mohlo prdnout, i když bude z 12mm skla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 19:57 zeck Re: Otta
taky jsem měl pozadí z břidle,ale udělal jsem hroznou chybu :-(
nechtěl jsem to lepit na sklo,protože jsem ho neměl a bylo by to o hodně těžší(100*40cm),takže jsem si přinesl od dědy desku polycarbinátu,nařezal,naštípal břidlici a nalepil.břidlici se mi podařilo naštípat opravdu tenkou,ale bylo mi to k ničemu.v polyc. jsou po celé ploše komůrky,do kterých padal všechen bordel,ať to bylo krmení,nebo staré listy rostlin...atp.
musel jsem pozadí vyhodit :-(
takže na polycarbinát ne pánové :)
možná že by to bylo dobrý na plexisklo,mám ho na zahradě habaděj(nový bych asi nekupoval,je to pěkně drahý),ale to by se podle mě zkroutilo.břidlici bych asi nelepil přímo na akvárko,hlavně na nový akvárko.šlo by to pak asi blbě sundat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 19:22 Otta Re: Barney
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Střešní břidlici nedoporočuju,je sice slabá,měl jsem jí už půlku naskládanou bez lepidla v akva a vypadá blbě.Schází tam ten prostorovej efekt,v místě kde je na fotce červený puntík je udělaná kapsa kterou jsem udělal předem a pak přilepil,v té je zasazená rostlina DOPORUČUJU.Pár kousků břidlice jsem provrtal/2 dirky vedle sebe/vlascem přivázal anubias a za vlasec háčkem z nerezu pověsil na pozadí.Je lépe na to myslet už při lepení a taková místa si připravit.Štípal jsem majzlíkem,řezal rozbrušovačkou venku za polévání vody-hrozně práší-vrtal vídiakem.Je dobré břidlici skládat na plochu potřebné velikosti a popisovat křídou ať se kusy nezaměněj.Váha asi 30kg.Mnoho pracovních ůspěchů přeje Otta.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 00:54 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Romy
Já to dělal na místě a pak je to v pohodě. Dokonce jsem v akvárku už měl ryby a normálně fungovalo, jen jsem odpustil hladinu na cca 1/4, možná méně, a pak lepil. Spodní kameny měly silikon jen na horní třetině. Pak jsem na zaschnutí dělal 2 dny průvan větrákama ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 00:42 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: PaDa
Mám stejnou zkušenost,ani se nehne.Jen ta váha mi nějak nesedí(25 kg/m2),když jsme to lepili a pak přenášeli,přišlo mi to těžší. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 00:29 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Romy
Mám z toho celé pozadí, už třetí rok a drží jak přibitá. Ale ta tloušťka je okolo těch 4 mm.
Přijde mi to dostatečně tenké, spousta lidí štípá ručně tu přírodní a to už si vůbec nedokážu představit ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 00:21 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: PaDa
No,nevím,tady www.bridlice-strechy.cz/… píší,že tloušťka břidlice na střechu je 4-6 mm,ale i větší.Ta,co jsem kupoval v akvaristice,měla opravdu max.2 mm.Máš s tenkou břidlicí na střechu zkušenost?Nebyla by ta hodně tenká na střechu příliš křehká?
Pro Barney,tady je ceník břidlice u této firmy: www.bridlice-strechy.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 00:06 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Barney
Hodně tenká je ta, co se používá jako střešní krytina. Dá se sehnat buď po překládce střechy nebo i u nové je dost zbytků (tak jsem to dělal já). A i když má pravidelný tvar, stačí s tím praštit a máš nepravidelných kousků co hrdlo ráčí ;-)

v tomhle tématu www.akvarko.cz/…
fotky okolo 25.5.2006, bylo to 145 x 55 cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 23:11 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Barney
Já jí kdysi koupil v jedné akvartistice.Zkus se zeptat někde u kameníka,jestli nemají na někoho kontakt,kdo se břidlicí zabývá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 22:24 Muž Barney [61] Re: Romy
Nj, to víš, že bych byl rád, kdyby byla tenší, ale já bych to na tenší nenaštípl, nejsem tak zručnej. :)
Nevíš, kde se dá koupit už tenká ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 22:21 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Barney
Dá se sehnat i tenká břidlice kolem 2 mm.S tou půlcentimetrovou to bude dost velká váha.Já mám pozadí z břidlice kolem 4 mm,v akvišku rozměru 100 x 50,a měli jsme dva co dělat,když jsme akva přenášeli.A to bylo prázdné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 22:20 Muž filipsi [1295] Re: Barney
To bude velice ruzne, podle rozmeru a kvality bridlice co dostanes. Ja mel na 60x30 2 kameny, cca 2kg dohromady, perfektni bridlice, dala se stipat na velke tenke platy a nedrolila se. O moc min to byt nemuze, ale tipnul bych si i 5x vic, u nekvalitni.
Snad napise i nekdo co mel horsi a zvazil to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 22:11 Muž Barney [61] – Pozadí z břidlice - kolik ?
Dobrý večír,
budu v mém 480l akváriu dělat pozadí z bridlice, rozměry zadní stěny budou 160x50cm. Chci vědět, kolik toho budu odhadem potřebovat(kg), chtěl bych to naštípat na plátky tak zhruba 0.5cm.
Dělali ste někdo pozadí s podobnými rozměry zadní stěny, jako mám já ?
Břidlici chci objednat zde: mojeakvarium.vltava2000.cz/…
Díky za každou odpověď. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 17:52 Rom Re: Acinonyx
Ahoj. Břidlice pochází z údolí řeky Moravice na Opavsku. Jsou tam doly a s nimi související haldy. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 17:41 Otta Re:Rom
To akva je mrně ale i v tak malé nádrži jsi naaranžoval krásný kousek přírody-SUPER-.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 14:05 Acinonyx Re: Rom
Z kadial mas taku nadhernu bridlicu? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 09:01 Rom – Moje zkušenost
Zdravím všechny. Taky jsem se u mého AQ před časem pustil do pozadí z břidlice.
rybicky.net/nadrz/3161/d14533.jpg
Výsledek si můžete prohlédnout zde
rybicky.net/nadrze/3161
Jelikož je objem jen 36 l, tak jsem to nalepil přímo na sklo. V AQ mi začala hojně bujet ruducha a další štětičkové řasy. Je pravdou, že jsem v té době vyměnil molitanový filtr za nový. Teď už to není taková hrůza. Trošku se to bujení zastavilo. Nicméně pokud nalepíte břidlici přímo na sklo, počítejte s tím, že AQ již nikdy řádně nevyčistíte. Snaha o utěsnění může být sebevětší, ale ta voda se za pozadí vždy dostane přes vrstvení této horniny. Toto pozadí (lepené zvlášť na další sklo) je vhodné pro střední nádrže. U velkých AQ si nedovedu představit manipulaci s polepenou, těžkou, tabulí skla, pokud to samozřejmě nebude sestaveno z menších bloků.
Zajímaly by mě názory těch, kteří to mají nalepeno přímo na sklo.


ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2008 18:20 Otta – Bok
Fotka k příspěvku Tak bok je nalepen,zítra pokračuju z pozadim.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2008 14:10 Otta Re:Psycho
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Takhle to vypadá třeba dobře ale co po lepení?No pokud se od toho odlepim tak pošlu fotku.Taky se pochlubim,marodil jsem a tak když mě pani přesvědčila ať udělám kulturní akva-to netušila že ze 160ti litrů udělám 300l-a tak jsem se rozhodl z nudy udělat filtr,je hotov A FUNGUJE,posílám foto.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2008 19:52 Psycho Re: Otta
Máš to fakt hezký. palec Já dnes lepil na plexi a jsem z toho nějakej rozhozenej. Moc se mi to nevedlo tak jsem radši v půlce přestal a dodělávat budu zítra. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2008 17:49 Otta – Pozadí
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj fandové krásného koníčka.Dělám nové akva 300l a tak jsem se také rozhodl pro břidlici,na fotce je pozadí připravené k lepení.
2) A tady je ještě bok,pozadí jsem přejel drátěnym kartáčem v brusce,bok teprve přejedu přejedu.Jednotlivé kusy jsem řezal kotoučem na dlažbu,jdou dělat i tvary ale chce to vodu jinak budete jak pekaři.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2008 23:18 Muž Jurasek [137] Re: Psycho
Ještě byl Soudal Silrub AQ ten byl černý na akvárka, od Bravenu a Distyku byly transparentní - sortiment z Obi ve Zlíně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2008 22:40 Muž soptik [40] - RostlinyRe: Psycho
já to všechno drbal jarem a pořádně oplách, plexi jen houbičkou a břidlici drátěnym kartáčem abych odstranil co nejvíc nečistot a hlavně částí co moc nedrží, lepil sem to černym silikonem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2008 21:55 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: Psycho
Jasně,že ho můžeš použít,jen profesionálové dávají přednost černému,já profesionál nejsem,já jsem dal na doporučení...tudíž černý...
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2008 14:49 jammes Re: Přema
ještě můžeš použít tohle lepidlo www.siga.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2008 11:31 Psycho Re: Přéma
Fotka k příspěvku Takže jsem se byl shánět po silikonu. Jediné sklenářství které znám má o víkend zavřeno tak jsem zkusil BAUMAX. Našel jsem tam od DenBravenu Akvaristické lepidllo. www.denbraven.cz/…
ale je bohužel transparentní. Dělá se i černý co jsem koukal na stránkách výrobce, ten bohužel nemají. Takže toto lepidlo mohu použít předpokládám...
Cena: 175,-
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] 6

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 8938x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11841-bridlicove-pozadi-do-akva?od=151