Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rataj - Šumperk

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Rataj - Šumperk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:38 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: malyLibor
A já tam ještě nebyl?! Někdy se tam budu muset, taky zajet podívat, když pojedu okolo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Aforte
No, akvária spíš než akvaristiku připomínají výstavu. Každé z nich by sis od minuty mohl dát do obýváku - jsou zařízená, osazená rostlinami. Ryby jsou v nich v přiměřených počtech, pěkně vybarvené, zdravé. Pomůcek a techniky, dekorací a dalších věcí tolik, že bys potřeboval týden na to, abys vše prohlídl, velice ochotný a příjemný personál. Vždycky se tam už dopředu moc těším... jen by to chtělo nafouknout na 4x větší plochu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:17 Muž Aforte [533] - Rostliny
Můžu se zeptat, jaké to tam je? Chtěl jsem se tam taky zajet podívat, ale mám to trochu z ruky. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:43 Muž malyLibor [5371] - Asie
Chtěl bych tady poděkovat zaměstnankyni akvaristiky RATAJ za její ochotu, kdy jsem v pátek 27.10. díky problému s dopravou dorazil do Šumperka až po zavírací hodině. Paní na mne po zavolání a vysvětlení situace ochotně počkala a s úsměvem mne obsloužila. Moc děkuji za opravdu skvělý přístup k zákazníkovi potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2013 16:44 Verunka – Rataj
Myslím si,že Rataj prodává kvalitní zboží,ať už rybky nebo potřeby pro chovatele.Já jsem 100% spokojena.Například mouční červy pro mou vakoveverku má nej..z celého ŠPK. potlesk já chválím...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 20:02 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: romant
Doufám. Stejně s rychlostí množení mečovek a mou šnekovitostí jejich rozdávání budou ramirezky stejně až někdy koncem řijna,, začátkem listopadu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.08.2012 19:57 R Muž romant [27987] Re: Zoidik
Pokud dostal Rataj špatnou várku ryb, tak jí neprodává, na to bych si vsadil. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 19:55 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: romant
Údajně přímo ratajovi, ale nerad bych šířil nějaké fámy a proto jsem se tak nenápadně snažil zeptat tady. Že prej dostal nějakou špatnou várku či co.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 19:53 R Muž romant [27987] Re: Zoidik
Komu vychcípaly, kolegovi, nebo Ratajovi? Pokud kolegovi, tak ta myšlenka "koupil jsem špatnou rybu" se obvykle nabízí jako první, ale chtělo by to vědět v jakých podmínkách je ten kolega měl, to u Ramiréz bývá velmi častý problém. Prostě když se přinesou domů, tak do pár dní odcházejí a to buď z příčiny, že jsou načatý z obchodu a nebo jsou vrženy do nevhodných podmínek domácích a je zde dotaz, jakže to s tím prodejcem je. Ať tak či tak může být všechno naopak. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   28.08.2012 13:02 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím – Problémy s Ramirezkama
Od kolegy jsem se doslechl, že teď má Rataj nějaké problémy s Cichlidkama Ramirezovýma. Že mu snad vychcípaly nebo co, neví o tom někdo něco víc?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 11:04 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Zoidik
ale nic moc. Osmančik u nás na severu Moravy je pan Osmančík a má to tam lepší akorát neprodává co
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 11:00 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Drahoš .
Rataj se snaží těžit ze své pvoěsti, tak to dává dráž... To chápu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 10:59 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Zoidik
na co2 komplety ale našel jsem i levněji ale to už je pozdě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 10:30 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Drahoš .
Ty slevy u něj pozoruju už dobrého půl roku, takže otázka co to je za slevy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 18:54 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Fotka k příspěvku dnes jsem si zajel do Šumperka panu Ratajovy koupil jsem co2 .má tam slevy
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2012 14:55 Muž muťa [554] - Rostliny – objednávka
V neděli jsem si objednal přes Rataj e-shop co2 difuzor s náhradní tabletou a dneska to přišlo - vše v naprostém pořádku. Jako bonus jsem dostal krmivo Floramin. Děkuji palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 12:53 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: kon
Tahle drobná blondýna si mě moc dobře pamatuje. Viz co jsem psal 20.09.2011 11:53 Vždy se pěkně směje když tam příjdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.12.2011 09:09 Muž kon [9]
Stavuji se pravidelně 1x za měsíc, kvalita neklasá,sortiment zboží přibývá,
obsluha také na jedničku (včera drobná blondýnka, ména nemají a na účtence je prodavač 00).Koupil jsem 14 gavůnku parkinsn. perfektně zabaleno, polys. krabice, kyslík.Abych jenom nechválil tak velké mínus za nebraní platebních karet, musel jsem si udělat nechtěný výlet k bankomatu, ale paní prodavačka ochotně a dobře vysvětlila kde ho najdu. R.K

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 23:05 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: myskjarc
Prodejna přes relativně malou plochu nabízí opravdu velký sortiment. Cesta tam se určitě vyplatí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 17:38 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Ryby, krevety, hnojiva, testy vody, chamelony, leguány, cvrčky, lávové kameny, kořeny, rostliny, akvarijní techniku.... Podívej na webové stránky. Mají tam i e-shop s cenama. www.rataj-spk.cz stránky mi přijdou sice chaotické a "samodomo na koleni v garáži" dělané, ale lepší než nic.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 17:29 Muž myskjarc [6] Re: Zoidik
A co vsechno ta prodejna nabizi? Diky za odpoved.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 11:53 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
myskjarc napsal: Neco jineho krome Rataje?

Nevím jak moc tu informaci ještě chceš, ale je ještě jedna taková prodejna v budově v přízemí kde sídlí SBS autoškola, Bludovská 12 49°57'54.840"N, 16°57'51.586"E

Jinak u Rataje mám bezva zkušenost s jednou milou paní prodavačkou. Drobná blondýnka, která na mě asi delší dobu nezapomene. Jednou jsem chtěl Jávksý mech, měli ho v krabičce, ale neměli u ní lístek s latinským názvem aby ho mohla v PC najít. Asi 5 minut se snažila dovolat kolegyním aby zjistila jak se to jmenuje a neuspěla. Potom asi za tři týdny jsem šel opět pro něco a jenom se usmála a řekla, že jávský mech nemají, ale že už ví, jak se jmenuje. Tak jsem si vybral Bahničku jehlovitou a telefonáty se opakovaly, ale už s úspěchem a odnesl jsem si co jsem chtěl :-) Tato paní prodavačka se od té doby vždy směje když tam přijdu a ptá se jestli ji chci zase na něčem nachytat :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 11:08 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: Pepan
Bacha na to na adrese Zemědělská jsou pouze jejich skleníky, ale tam vám nic neprodají!
Prodejna je na adrese Sadová 13 viz www.rataj-spk.cz/…
Jinak co se týče prodejny, je to paráda, perfektní výběr rostlin, ryb, techniky. Prodejní nádrže nejsou jen holé akvárka, ale krásně zařízené s ohledem na biotop ryb a podobně - shodou okolností zítra jedu do Šumperku a Rataj je jedna z mých hlavních zastávek... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 08:05 RAP Re: myskjarc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 00:09 pepan Re: myskjarc
je to zemedelska 20 sumperk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 21:05 Muž myskjarc [6] Re: Deathbull
Neco jineho krome Rataje?
ted nevym kde se tedy vydat jelikoz mam dve adresy Rataje.
jedna adresa je zemedelska a druha sadova
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2011 21:04 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: JáZdenek
No, vypadá to tam přesně takhle :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 20:54 JáZdenek Re: myskjarc
cau jsem ze Zabreha, ten neni daleko :-) . Radim ti rataje (sice nevim jestli tam ještě provozuje akvaristický potřeby ale mělo by to tam byt)tady mas mapu : www.firmy.cz/… rozhodne to muzes zkusit. má téměř všechno český odchov a když už ne tak nevozí z asie :)

je to opravdu bombasticky obchod podle jejich webu : www.rataj-spk.cz ale to bude asi prehnaný a tak to tam vzpadat nebude :d
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 20:43 Muž myskjarc [6] – zverimex-chovatelske potreby
Dobry vecer. Poradi nekdo, kde najit slusny obchod s akva-tera v Sumperku?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2009 21:42 kreek Re: sux
ještě jeden je na severu, ale pro vás taky z ruky...
www.akvaristik.cz
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2009 16:23 Žena nihaso [2] Re: Dafy
Dnes jsem tam jela kouknout, mají krásné rybky, zdravé a čilé, nádherně zařízená akvária. Odvezla jsem si Razborky Galaxy a Ramirézky... Krevetky mají Cherryny, krásně vybarvené.. Jde vidět, že rybkám opravdu rozumějí, koupila jsem i pár rostlinek, výběr velmi dobrý... Tuto prodejnu doporučuju potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 15:29 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: sux
Také bych bral Vivárko v Plzni :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 15:25 Muž sux [117] - AmerikaRe: Silent
To můžu potvrdit! Z Chebu do reichu doplivnu... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 14:47 R Muž Silent [5949] Re: sux
My Jižani jsme na to taky bídně :) . Do špičkových akvaristik je to všude na míle daleko. To už je to blíže za hranice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 12:39 Muž sux [117] - AmerikaRe: Dafy
Vypadá to zajímavě!!! Taky bych rád viděl nějakou "profi" akvaristiku v Karlovarském kraji...Rataj, Sklorex a jiní = od Prahy na Moravu. Až na Vivárko je to všechno na východě. My chudácí "zápaďáci" :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 12:30 Dafy – Rataj
Ahoj.V šumperku je to u rataje nádherné.Hnedka mě okouzlily malé krevetky,které si jdu dneska koupit. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2009 15:38 Muž wladys [291] - CichlidyRe: latimérie
Dík za tip.Do Šumperku jezdím dost často a o obchodě jsem nevěděl.Zítra to musím taky očíhnout. ;-) Čirou náhodou, otíky tam maj či ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2009 12:37 Muž Sid [6647] - RostlinyRe: Latimérie
Já 45,- Kč a taky - spokojenost. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2009 12:21 Latimérie
Moc díky všem za info... Už jsem tam byla a musím říct, že mě Ratajova prodejna velmi mile překvapila.Člověk si tam připadá jak v malý zoo. Spousta výstavních nádrží s ukázkou CO2 techniky, kolem 100 druhů ryb a mezi nimi i takové, které se běžně nevidí (super jsou třeba Ti 2 rejnoci) Co se mi však líbílo nejvíc, že i každé akvárko s rybami na prodej je krásně zařízeno rostlinami a dekoracemi. Chytání ryb je tím asi komplikovanější, ale rybám toto přirozené prostředí zdá se svědčí, protože jsou téměř všechny v perfektní kondici a nádherně vybarvené. To samé terárka. Fakt nelituji té cesty... moc, moc dobrý - utratila jsem tam skoro 6 tisíc hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 20:12 Muž Martex42 [20] - TetryRe: latimérie
Souhlasím se všema je to tam fakt malý, ale pěkný. Jsou tam ale hodne drahé ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 19:25 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kon
Plňě souhlasím. Sice krámek poměrně malej, ale je tam toho plno. Ochotný personál atd. Ale zatím asi nemaj odbyt. Rostliny byly celkem zařasené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 16:49 Muž kon [9] Re: Latimérie
byl jsem tam v dubnu a znova i v květnu a mohu jen doporučit.Tak jednou za měsíc jezdím okolo Šumperka, tak se tam určitě vždy zastavím, protože to zato opravdu stojí.Tak jak to vypadá je vidět na jeho stránkách ve fotogalerii ke kamenému obchodu www.rataj-spk.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 15:30 Latimérie – RATAJ - Šumperk
Ahojky :-) Mohu se Vás někoho zeptat jestli náhodou nebyl v akvaristice co otevřel Rataj v Šumperku? Chci se tam jet podívat, ale mám to celkem daleko sad , tak mně zajímá jestli to stojí za to.. jaký je výběr ryb a rostlin? Moc díky za info palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 2

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3492x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11110-rataj--sumperk?od=16