Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Marina pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Marina pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 09:59 Muž Sanka [10] Re: Skanky
No 60 cm je délka akvária,59 je vnitřní,tak jsem myslel,že řeknu 58,5,nebo to je špatně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 00:45 Muž Skanky [26] Re: Sanka
60cm - tloustka bocnych skel - vule cca 2mm

jestli se nepletu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 00:13 Muž Sanka [10] Re: Skanky
Plánoval jsem že řeknu tak 58,5 x 27 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 22:37 Muž Skanky [26] Re: Sanka
Hlavne si zmer vnitrni rozmer AQ a uber alespon 2mm at to nemas na tesno. 60x30 je vnejsi rozmer.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 22:18 Muž Sanka [10] Re: hans55
To stačí jako ohnout drát a udělat sponku,to myslíte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 17:30 Muž hans55 [3] Re: Sanka
A proč by neudržel, tíha břidlice působí dolů - ne dopředu, stačí jen zasponkovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 17:07 Muž Sanka [10] Re: Plastick
Tak za tu 3mm na 60 x 30 si řekl ten zdejší 50 kč,to docela jde si myslím.. :) Ale tak řeknu si o 4mm,to už mě nezabije ta cena..A ten štěrk a třeba drát nahoře to u tý stěny akvária opravdu udrží?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 17:02 Muž Plastick [9] Re: Sanka
3 mm je dost slabé. Radši bych to udělal z 4-5 mm pro lepší (bezpečnou) manipulaci. Jde o plochu 0,18 m2 což by nemuselo cenu vyhnat moc vysoko. Na druhou stranu někteří "sklenáři" si troufnou říct za kousek odřezu tolik, co stojí celý m2.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 13:43 Muž Sanka [10] Re: Ipetr
Tak jsem teď byl u sklenáře a možná bych jsem to risknul ještě s tou bředlicí.. :) Stačilo by na to sklo,na které by jsem lepil tu břidlici tloušťka 3mm?Břidlici mám tašky asi tak tak ty 3-4mm sliné..A tou sponou,to máš na mysli třeba co? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 13:30 Muž Ipetr [1] Re: Sanka
Tak dole to bude držet písek a nahoře to chytneš nějakou u sponou na každé straně a máš vystaráno.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 13:21 Muž Sanka [10] Re: Ipetr
A ještě se chci zeptat,jak to je s tou břidlicí?To nelepím na sklo,nebo plexi,ale jak to tam potom bude držet,dkyž říkáš,že to tam jenom vložím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 12:32 Žena Imii [45] Re: Sanka
Jen upřesním, že ta fotka je z mého akva, když se tam pozadí dalo ... ano, nyní je ošoupané díky ancistrusům. Ale pod tou světlou vrstvou je tmavě šedej polystyren nikoliv bílej ... a abych řekla pravdu, mě to tak vyhovuje =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 12:31 Muž Sanka [10] Re: pivas
No právě.. :) Já vím,že stojí poměrně málo a to od toho taky očekávám..Někdy v dohlédné době by jsem si rád pořídil větší akvárko a do toho klidně i pozadí které bude vypadat hezky..Ale teď když se mi nezadaří ta výroba toho pozadí,tak si asi pořídím to marina..Nechci zbytečně experimentovat,když nemám peníze.. :) Jen tak mimochodem,na výrobu toho pozadí jsem použil písek,žlutý ze stavebnin,ale teď po natření má takovu hnědou,až čokoládovou barvu,myslíte,že až to zaschne,bude mít zase přirozenou žlutou barvu?Zdá se mi i že je ho nějaká silná vrstva..Nevím jeslti jsem neměl použít třeba hlínu,nevíte co je na takové pozadí nejlepší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 12:28 Žena červík [4] Re: Sanka
špatně nevypadá, ale nesedí mi to...asi není nad to když si to člověk vyrobí vlastníma ručičkama :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 12:25 Marri Re: Sanka
Je to k ničemu to pozadí, taky ho mám v jednom akvu. Na začátku vypadalo tak jak foto, ale dneska je ošoupané a místy skoro bílé, ale naštěstí ho mám zarostlé a není vidět, jen z boku, už bych si ho znova nekoupila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 12:22 pivas Re: Sanka
Toto pozadí mám v jednom 84l akva, ještě ne zcela založeno, pozadí odpovídá ceně, je to jen kus polystyrenu, vytvarováno, natřeno barvou, ale je přes tu barvu vidět jednotlivé kuličky polystyrenu, každopádně celkový výsledek v akva napuštěném vodou není tak špatný, spíš uvidím časem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 12:15 Muž Sanka [10] Re: červík
Fotka k příspěvku Ale třeba tady v nádrži vypadá,tedy aspoň podle mě docela dobře..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:59 Žena červík [4] Re: Sanka
upřímně, tohle pozadí bych si nekoupila ani za... taky jsem ho viděla v krámku, nebo hodně podobné, ale už jen když jsem viděla tu cenu, nemluvě o kvalitě. Rozhodně tě vyjde líp si pozadí vyrobit. A můžu tě uklidnit, dělala jsem nedávno pozadí do svého akva ( ještě nemám fotky) z polystyrenu a epoxy a je to úplně supr...doporučuju ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:50 Muž Ipetr [1] Re: Sanka
Já to pozadí od marina viděl někde v lbc v akvaristice, bylo to asi to co chceš koupit ty a opravdu se mi moc nelíbilo. To Rock od Juwelu je něco jiného ale to jeho cena také. Já osobně upřednostňuji přírodní kámen, proto ta břidle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:40 Muž Sanka [10] Re: Ipetr
To se tam nemusí nějak vlepit?A nevíte kolik to tak mlže stát,plex,nebo skl. deska 60 x 30?Ale koukám že všichni jste odpůrci toho pozadí od marina.. :) To je to vážně takový děs?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:37 Muž Ipetr [1] Re: Sanka
Tak tu břidlici nalep na plexi a až to bude zaschlé tak to celé vlož do akvárka. Výhoda je že až se ti pozadí přestane líbit, tak ho postě vyměníš za jiné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:20 Muž Sanka [10] Re: Ipetr
No já mám i břidlici,jako tašky z břidlice,takže by jsem mohl nalepit i tu břidlici jako pozadí,ale když já už mám akvárko založené a v něm ryby a vše,takže si nemlžu dovolit nějaký experimenty..Už takhle nevím,kam je na ten den až budu to pozadí lepit dám..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:18 Muž Ipetr [1] Re: Sanka
To já šel cestou přírodního kamene, nechal jsem si u strýce v lomě uříznout břidlicovou desku přesně na rozměr mého akva. Ani jsem jí nelepil, vespod jí drží písek a po stranách jsem vmáčkl hadičku, která to celé parádně drží a zároveň brání rybám dostat se za tuto desku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 11:09 Muž Sanka [10] Re: Skanky
To je to fakt tak strašný? :-( Zase nejsem milionář,aby jsem si kupoval pozadí do akva za 1000..A z toho dělanýho mám bobky.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 10:58 Muž Skanky [26] Re: Sanka
na obrazku to vypada pekne ale v realu je to uplne jine. videl jsem to v prodejne a drzel v ruce. krom nateru cerne nebo sedive barvy zadna jina povrchova uprava tam neni. videt kulicky polystyrenu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 10:48 Muž Sanka [10] Re: Killer88
No já si právě vyrábím vlastní,ale moc tomu nevěřím,když je tam to lepidlo a tak,aby se něco nestalo..Pozadí za akvárko nechci ani náhodou,nějakou tapetu..Ale asi to s tou marinou risknu,už jsem viděl fotky a podle mě to nevypadá tak špatně..Na tu cenu.. :) A ten objem,to zase tolik podle mě nesežere,ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 07:17 Muž Killer88 [39] - CichlidyRe: Sanka
Ahoj, jestli se jedná o pozadí do tvého 54L akva, pak bych volil raději černou tapetu. Myslím, že akorát přijdeš o litry, kterých už tak není moc... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2009 06:59 Muž Henry69 [23] - CichlidyRe: Sanka
Ahoj, resil jsem pozadi do nedavno zalozeneho akvaria (Trigon), tebou vybrane pozadi neni prilis verne prirodnimu materialu, otazka je, jak moc to bude rusit, kdyz poroste rasou a bude pred nim dost rostlin, pokud tedy. Podstatne lepe vypadaji pozadi od Juwelu (napr. Rock), ale tomu odpovida i vyrazne vyssi cena. Ja jsem nakonec nalepil externi vnejsi cernou tapetu a podle me je to nejlepsi reseni, pokud bude v akvariu hodne rostlin, protoze je to levne v radu desitek korun a nezabira objem akvaria.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 22:15 Muž Sanka [10] – Marina pozadí
Ahoj,nevíte prosím někdo,jak vypadá to pozadí bez obalu,propřípadě přiložili odkaz,nebo fotku..Co nejsrdečněji děkuju! ahoj
www.krmiva-az.sk/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2008 07:23 Žena Imii [45] Re: Psycho
Já ho v akva mám a nevypadá to blbě ... nyní plánuji na levou stranu "připevnit" mech a nechat zarůst
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 09:28 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: Psycho
Taky se přikláním k vlastnímu pozadí,na malé akva to snad není moc práce,ale já na svých 650 l jsem břidlicové pozadí dělal tři týdny každý večer.... palec
Je to fajn,když se pak na to podíváš a můžeš si říct,to jsem si vyrobil sám.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 09:27 Psycho Re: Romy
Já tam teď černou folii mám a vypadá to dobře. palec Jen jsem si říkal že by to s tím 3D pozadím vypadalo ještě lépe. potlesk Ale tak já si promyslím tvar a design a pustím se do svého vlastního... hop Jen to asi bude chvilku trvat než si to nastuduju zde po fóru a po odkazech. Jinak díky a klidně ještě přispívejte do diskuze...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 09:12 Psycho Re: JIRKA
Ja ho našel na netu www.spokojenypes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 08:19 Muž filipsi [1295] Re: Psycho
Jestli chces 3d, pust se do vlastniho, nevahej. Treba ta bridlice je skoro bezpracna. Aspon si vyzkousis postupy na velke.
Ale - ja jsem dospel do faze, kdy si zacinam myslet, ze nejhezci pozadi (vyjimka malawi atp.) je ploche, jednobarevne, treba cerna folie zezadu nebo natreni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 01:32 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Psycho
A co takhle nalepit břidlici?Je to levnější a vlastní originální práce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 01:02 Muž atrex [0] Re: Psycho
Do většího akva se to moc nedoporučuje, protože pokud dáš vedle sebe víc kusů, nevypadá to moc hezky, je to nepřirozeně pravidelné. I když to zní jako maličkost, dost to imho bije do očí. Leda snad jedno větší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 00:35 jirka Re: Psycho
a kde že ho mají?bych se mrkl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 23:03 Psycho Re: BikerJames
Mě u toho právě láká ta cena... Až si budu po stěhování zařizovat větší akva tak si ho chci udělat také podle sebe ale nechce se mi ho dělat do tohoto prcka... A jestli není zas až tak hrozné tak bych to snad i risknul, ale já ho na vlastní oči nikde neviděl a musel bych si ho objednat přez net, tak z toho mám trochu strach aby to nebyli uplně vyhozené peníze... sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 21:52 Muž BikerJames [19] - CichlidyRe: Psycho
Sice ho nemám ale vyděl jsem ho v obchodě,chtěl jsem si ho koupit ale udělal jsem si nakonec vlastní.Tvarované je pěkně ale jsou tam vydět kuličky polistyrenu,kdyby se 2x přetřelo balakrylem tak je super(za tu cenu).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 20:46 boilii77 Re: Psycho
Ahoj pokud ti to pořádně nezaroste tak jde vidět žě to je přetřený polystyrén.Raději jsem tam dal tapetu od juwelu.Mě se to moc nelíbí. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 19:09 varinka22 Re: Psycho
ahoj,nevím jaký pozadí má Marina ale já mám 3d pozadí od Perta Pavlíčka a jsem na 100% spokojená,dělá to podle toho jak si to přejete,barvu,tvar prostě vše. Já osobně bych si pozadí nikde jinde nekoupila... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 15:11 Psycho – Plastové pozadí Marina
Zdravím všechny. ahoj Mám dotaz na plastové 3D pozadí od Mariny. Nechce se mi do mého malého akva dělat vlastní pozadí tak uvažuji nad koupí již hotového. Vyhlídl jsem si Pozadí Marina - skála tak jsem se chtěl zeptat jestli s ním nemáte někdo nějaké zkušenosti a jestli ho třeba někdo z vás nemá. U nikoho jsem ho nenašel tak by mě zajímalo jak vypadá v reálu a jestli vypadá alespoň trochu opravdově. Děkuji za jakékoli reakce. X-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 2374x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10712-marina-pozadi