Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Prezentace - POLE

 

Prezentace » paní Cthulhuová » POLE » Hlavní stránkaNápověda 

Hlavní fotka


0.5
POLE

ZRUŠENO

*
*
*
*

Majitel: paní Cthulhuová   Kategorie: Netradiční nádrž
Zapsáno: 26. 5. 2019   Poslední aktualizace: 17. 9. 2019 Nový záznam v deníku Změna v základních informacích 
Počet návštěv: 41   Hodnocení zakázáno
Založení: 26. 5. 2019   Oblíbenost: 1 uživatelů
Kategorie: střední akvária   Rozměry: 0 cm x 0 cm x 0 cm
Objem: 55 litrů   Čistý objem: 0 litrů
Fotek a videí: 27+0   Komentářů: 0


Datum zrušení: 14. 10. 2019

Popis: Venkovní bezúdržba na terase. Plovatky Okružáci Levatky Endlerky Hlavní nádrž propojena husím krkem s dvěma pidi nádržkama na rostliny s různou výškou dna. Je to pokus, zda to půjde nebo ne. Předcházelo tomu šnekárium v plastovém boxu a to navzdory nepřízni počasí žilo překvapivě dobře.

Dekorace: kámen a dřevo

Dno: říční písek mixlý s JBL manadem

Filtrace: ne

Hnojení: ne

Chemie: ne

Krmení: šneci si pohledaj a endlerkám mražené, sušené, vločky... + co tam spadne za hmyz

Osvětlení: slunce

Stojan: dvě malé palety na sobě

Topení: pro jistotu kvůli endlerkám tam asi dám topítko, co sepne jen pokud by byl nějaký extrémní pokles teploty (cca pod 15°)

Chlazení: ne

Údržba: v plánu minimální, dolití odparu

Voda: kohoutková

Vzduchování: ne

NahoruSložky fotek
Prezentace
Spustit

pomalu
rychle
Složka
Všechny
fotky

(26)
Složka
Ostatní

(26)
 
Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku
Nejnovější fotky
Nové fotky


 
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

31.05.19

31.05.19

31.05.19

31.05.19

31.05.19

31.05.19
NahoruDeníček
17
9.2019
Před pár dny akva přestěhováno do interiéru. Je mobilní. Na kolečkách :) (stěhovací podložka z OBI, nosnost 300kg) Praktické :) Dorůstají další rybky, samci se vybarvují. Část už šla o dům dál, další várka asi brzy. Vytahala jsem dřevo a kameny trochu zcivilizovala květenu. Překvapivě čisté dno, žádné zakalení i přes menší výkopové práce. Šneci odvádějí kus dobré práce. Vzhledem k přechodu na domácí klima jsem tam dala malé honítko vody a staré světlo ze starého setu. Ale to jen tak spíš abych do toho viděla a mohla se endlerkama kochat, když jsem jim od jara moc pozornosti nevěnovala :)
25
7.2019
po dovolené "trochu" zařaseno zelenou vláknitou. Vytaháno a byla větší výměna vody. Množí se to tam, žije to. Okružáků zdá se ubylo. Musim tam dát víc piskořek ať ten hnůj zahrabávaj. I když se tam nijak nevýří a nekalí vodu, nbejt tam musí. Dala jsem tam leknín z Lacus spei, ale po dovče jsem vytáhla jen odnože. Ale žijou.
26
5.2019
Náhled
Založeno POLE - Plovatky Okružáci Levatky Endlerky. Venkovní bezúdržba. 55l + dvě malé nádržky na emerz kytky s rozdílnou výškou dna. Propojeno velmi nevzhledným husím krkem (kamufláž se teprve chystá), takže hladina vody se udržuje v akva i nádržkách stejně vysoko (prostě propojené nádoby). Na konci trubky je jemná síťovina v akváriu a v nádržkách hrubší. Na dně nádržek lávová drť, na tom písek a pak směs písků a substrátů, co se doma našlo. Do akva přestěhováni šneci z plastového boxu, který na balkoně jako temný močál žil už nějakou chvíli. I přes občasnou nepřízeň teplot, to dala velká spousta okružáků a plovatek i levatek. Nasázené kytky (ještě bude něco z Aqua Daho snad v úterý) a ve středu snad klapnou i Endlerky. Na dně akva je jen písek a JBL manado. ...se zahnojí lehce samo... Směs kytek, spíš zkouška, co přežije, co ne. V plastovém boxu pustlia vrba nádherně růžové kořeny a listy, tak jsem také přesunula do akva spolu s dalším rostlinným odpadem, co jsem do boxu naházela jako stravu pro šneky a ono to zakořenilo a rozrostlo se.


NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Info
Zatím nebyl k této prezentaci vložen žádný komentář

 
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/nadrze/30473