Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Prezentace - Dánia

 

Nádrže » Mesala » Dánia » Hlavní stránka prezentaceNápověda 

Hlavní fotka
0.11
Dánia

NEAKTUALIZOVANÁ PREZENTACE

*
*
*
*

Majitel: Mesala   Kategorie: Biotop: Asie
Zapsáno: 10. 7. 2017   Poslední aktualizace: 1. 8. 2017 Nový záznam v deníku Změna v seznamu ryb Změna v základních informacích 
Počet návštěv: 85   Hodnocení: 0 %
Založení: 18. 7. 2017   Oblíbenost: 0 uživatelů
Kategorie: malá akvária   Rozměry: 45 cm x 36 cm x 31 cm
Objem: 50 litrů   Čistý objem: 38 litrů
Fotek a videí: 2+0   Komentářů: 3


Popis: Tak... Po dlouhém přemýšlení, pár rybích úmrtí způsobených mojí blbostí a pár hodinách bloudění po cizojazyčných stránkách o kytkách a rybách z Indie bylo konečně rozhodnuto. Toto akvárium bude něco jako biotopní akvárium pro Čtverzubce trpasličí.

Úterý 1.srpna změna, budou zde dánia.

Biotop: Asie

CO2: Ne

Dekorace: Finger wood a pár kamenů od řeky

Dno: Dennerle Deponit mix + JBL Manado

Filtrace: Eheim Pick Up 60

Hnojení: Easy life profito, Dennerle nutriballs

Osvětlení: Chihiros

Pozadí: Černé

Topení: Tetra 50

Údržba: Teď ze začátku častá..

Vzduchování: Připraveno v záloze.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní

10.07.17
NahoruDeníček
1
8.2017
Po pár zprávách, že čtverzubci koušou úplně všechno a mrtvý šneci za chvíli otráví celou nádrž jsem koupila dánia, 6 pruhovaných a 5 perlových (časem dokoupím dalších 5),jsou nádherná :-) Možná za nějaký ten měsíc koupím i pancéřníčky.. Limnophila roste dobře, Lagenandra má nový list, Blyxa přežívá, Rotala se taky netváří moc šťastně.. Objevila jsem CO2 set od Dennerle z kvasnic, tak přemýšlím nad koupí (možná to pomůže aspoň trochu)... Vím, že porušuju biotop, ale asi ještě nejsem ve správném stádiu akvaristiky, kde bych striktně dokázala udržet fungující a biotopově správnou nádrž... No aspoň můžu říkat, že to je biotop Asie..
25
7.2017
Tak akvárium je založeno. Microsorum tam nakonec nebude, protože se mi na kořenu prostě nelíbí a asi by časem stínilo ostatním rostlinám, zvlášť Rotale, která byla nečekaným dárkem z Profiplants, začínám přemýšlet nad CO2, protože mé zkušenosti s kobercovkami a náročnými rostlinami nejsou moc dobré.. Byla zde umístěna na záběh beťačka z mého odchovu, kterou nemám kam jinam dát a k mému překvapení hned první den postavila hnízdo... Ale vážně vypadá jako samice, no nevím.. Kdyby měl někdo zkušenost s tou Rotalou Pearl, tak mě můžete nějak informovat, na netu toho o ní moc není..
14
7.2017
Náhled
Tak už máme nový filtr, rostliny dorazily: Blyxa aubertii, Microsorum pt, Lagenandra Meeboldii red. Cryptocoryne retrospiralis nakonec nebude potřeba, protože jsem si tak trochu neuvědomila výšku Blyxy, takže Blyxa půjde dozadu a vepředu bude trochu prázdno, ale to se vyřeší... Teď už jen sehnat dno a bude se zakládat X-)
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář

Angus68
15.7.17 19:55
Zbytečně drahý ;-) ale pokud chceš ;-)
Mesala
15.7.17 12:18
Ahoj, původně jsem taky chtěla říční štěrk, ale zas chci, aby dobře rostly rostliny (například ta náročnější Blyxa) a to dno se moc neslehlo, tak přemýšlím nad Jbl Manado... A Utricularii mám, ale děkuju za nabídku :-)
Angus68
15.7.17 11:39
www.caskrmeni.cz/…
Co třeba tohle? ;-) a pod to něco pro kytičky ano U.gibbu mám,chceš?
Držím palec ahoj
 
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/nadrze/27328-kerala