Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Prezentace - 1. Akvárium 25l

 

Prezentace » glazura » 1. Akvárium 25l » Nápověda 

Hlavní fotka


1. Akvárium 25l

NEAKTUALIZOVANÁ PREZENTACE

Majitel: glazura   Kategorie: Společenské akvárium
Zapsáno: 29. 6. 2011   Aktualizace: 27. 7. 2011 Nové fotografie Změna v seznamu ryb Změna v základních informacích Změna v krmivech Změna v technice 
Počet návštěv: 117   Počet palců: 0
Založení: 20. 6. 2011   Stáří: 9 let a 11 měsíců
Objem: 26 litrů   Čistý objem: 23 litrů
Velikost: malá akvária   Oblíbenost: 2 uživatelů
Fotek a videí: 8+0   Komentářů: 12
*     *     *     *


Rozměry: 35 cm x 30 cm x 25 cm

Popis: Menší akvárium s osazenstvem 5x páví očko, 5x Black Molly, 2x parmička čtyřpruhá a přísavníček. Rostlinky budu sázet teprve teď (po 2 týdnech založení akvárka) tak mi to bylo doporučeno.

Dekorace: Kámen s "podchodem" :-)

Dno: Kameny

Filtrace: Atman F300

Hnojení: Ne

Chemie: Ne

Krmení: Sera Vipan premium, Sera Vipagran

Osvětlení: Ano

Pozadí: Tapeta

Stojan: Komoda

Topení: Ano

Údržba: 1x týdně výměna 1/3 vody, 1x týdně výměna 50% vody

Vzduchování: Zatím ne

Poznámka: Po osazení většího akvária bude sloužit jako porodnička.

NahoruSložky fotek
Prezentace
Spustit

pomalu
rychle
Složka
Všechny
fotky

(7)
Složka
Ostatní

(7)
 
Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Fotky z deníčku
Nejnovější fotky
Nové fotky


 

Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
budou prckové nebo ne?
budou prckové nebo ne?
27.07.11
čeká nebo nečeká?
čeká nebo nečeká?
27.07.11

02.07.11

30.06.11
Paví očko samička
Paví očko samička
26.06.11
Čtyřpruhý krasavec
Čtyřpruhý krasavec
26.06.11


NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

seic Re
28.7.11 11:11
- kvitka mely byt prvni,pak az rybky, pozot na pocet ryb, AQ je prcek... bez kvitek to neni ono, at se dari... ;-)
glazura Re
27.7.11 10:38
Tak velké akvárium je zatím v nedohlednu, jelikož se finanční situace neočekávaně změnila, doufám, že do měsíce si budu moct pořídit řádnou nádrž. Po tom, co mi uhynula další rybka (black molly) jse asi polovinu osazenstva daroval známému, než bych se zase díval na úhyn dalších. Myslím, že to bylo způsobeno hlavně přerybněním, jelikož teď (zbyli mi jen 4 páví očka a přísavníček) ty rybky vypadají mnohem klidněji a konečně i samečkové začali nadbíhat samičkám. Jedna samička má nějak podezřele větší bříško a nevím, jestli budou prckové nebo ne. Zveřejnil jsem foto, tak prosím o komentář od někoho, kdo ví jak vypadá samička v březí... Předem děkuji. :-)
glazura Re
2.7.11 20:12
Čtu, čtu a zase čtu všechny rady na tomto fóru a jelikož mi to vychazí jak finančně tak časově, 80l akvárko budu zakládat už další týden... Už jsem se taky něco dozvěděl, co dát na dno, aby to bylo pěkný a zároveň vyhovovalo miláčkům, takže se budu řídit zkušenými lidičkami a snad se mi povede vytvořit prostředí na které budu moct být hrdý a kde se rybičky budou cítit "jako doma". No a dnes jsem zjistil, že mám pravděpodobně 1 Molly v očekávání potomstva, tak se snad i podaří vytvořit novou "generaci". Velkého akvárka se sice už nemůžu dočkat, ale na základě rad budu obezřetnější a vytvořím pro prcky co nejlepší zázemí. Opět děkuji všem uživatelům, kteří tady dávají velice hodnotné a nenahraditelné rady...
Filip980 Re
2.7.11 16:34
Hlavně že se budeš snažit to změnit.
katterinecka Re
2.7.11 15:42
jestli chceš začít opravdu dobře tak si všechno nastuduj tady na foru. Stačí zadat "dno" a najdeš rad a názorů habaděj. Stejně tak osvětlení, rostliny, údržba akvária, začátečnické chyby. A mimo rad najdeš i užitečné odkazy ;-)
glazura Re
2.7.11 14:40
dekuji moc za toto forum! Vidim, ze jsem udelal hodne chyb, tak ted prosim o co nejvic rad, ktere by mi mohli pomoct pri zakadani druheho cca 80l akvaria. Co se tyce tech parmicek, tak to dopadlo spatne - jednu cerne molly ustvali :-( a ve stredu jdu tu druhou vratit a "podekovat" prodavackam za skvele rady a ze jsou tak spjate s prirodou rozzureny rozhodl jsem se, ze se budu orientovat pouze na pavi ocka a black molly. Takze do 80tky prozatim prijdou 6x pavi ocko, 5xmolly a prisavnicek a potreboval bych radu: co dat na dno (substrat,ricni pisek...), jake rostlinky budou pro obyvatele nejvhodnejsi, ktere 2-3 druhy krmeni pouzit, pripadne doporucit techniku. Rybicky me fascinuji a chci jim udelat maly raj ma zemi (v ramci financnich moznosti prozatim). Pavim ockam se zatim dari a rostou kazdym dnem, to same molly, ale chci jim dat vic prostoru a proto predem dekuji za kazdou dobrou radu...vecer zverejnim fotky stavajiciho akva.
katterinecka Re
1.7.11 10:23
parmička čtyřpruhá je hejnová rybka, hodně čilá. Když je jich málo tak dělají problémy, např. okusují ploutve jiným rybám. Mělo bych jich být víc než 6, ale nevím jestli jim bude stačit i ta 55ka. Co tak pořídit rovnou o něco větší?
A nekupujte set, ve velké většině případů je na nic, slabé světlo, špatný filtr, nakonec do toho člověk vrazí mnohem víc peněz aby ho předělal. Radši si všechno dopředu pořádně promyslete a poraďte se tady na foru ;-)
Laduschka Re
1.7.11 8:48
zverimexovým prodavačům se obecně moc věřit nedá, málokterej ví o akvaristice alespoň potřebný základy... lepší je načíst si to v knížkách či tady na internetu, i když i na internetu se daj najít solidní kiksy ano Takže pravidlo pro nový akva - hodit substrát, napustit vodu, vsadit rostlinky, zapojit techniku, nechat 2-3 (lepší 3) týdny zaběhnout, pak teprv rybky ;-) držim palce! palec
glazura Re
1.7.11 0:26
Laduschka, dekuji za komentar, mozna dalsi vec co mi pomuze do začátku... Já jsem chtěl dát nejdřív rostlinky a až po týdnu-dvou rybičky, ale zlatá paní ve zverimexu mi ochotně řekla, že jsem v omylu, že nejdřív rybičky, pak kytičky :-| Naštěstí chci za týden koupit 55l akva a přestěhovat miláčky tam a menší si nechat pouzde na odchov. Teď vím, že do něho nejdřív nasázím zeleň a až pak ostatní... Ještě jednou moc děkuji za potvrzení toho, čeho jsem se měl držet hned ze startu palec
Laduschka Re
30.6.11 13:36
máš to nějak obráceně, nejdřív se maj sázet kytky, nechat akva zaběhnout a teprv potom rybky! no každopádně dávej pozor na přerybnění, paví očka a black molly se množej, až to pěkný není a už tak budeš mít zřejmě v tý pětadvacítce celkem narváno... coze chtělo by to fotku celkovýho akva, takhle není moc co hodnotit.. ale paví očka máš pěkný ;-)
 

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/nadrze/12909