Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Odstranění pozadí

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Odstranění pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 19:41 Muž @ jajaapaja [170] – Re: arnošt
Já bych ho zamaskoval vrbovou větvý nebo kořenem (tenkým)Ale to je na vás.Jinak jak radí ostatní ,žiletka to jistí.Umýt to ničím nejde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 16:55 Muž @ capretto [32]
Dej sem fotku toho pozadí.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 14:56 Muž @ Killer88 [39] - Cichlidy
Já použil na odstranění lámací nůž. Vyndal jsem si z něj poue ten lámací břit a tím to postupně odnípal. Dá se taky použít struna, jestli se ovšem dokážeš pod pozadí dostat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:30 Muž @ romi [7] – Re: Ivca
potiahnite tym spojom lajnu javskeho machu, nebude to tak bit do oci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:18 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
tak to chápu - a nepřemýšlela jste o tom, že by se to nechalo možná pomatlat nějakým lepidlema zamaskovat nalepením nějakých kamínků nebo tak něčeho? - ale já do toho nemám co mluvit - jen si tak přemýšlím.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:08 Ivca - Rostliny – Re: arnošt
Protože je lepené ze 3 částí. A jeden spoj je skoro v prostředku, kde chci mít nižší rostliny, a tudíž jde vidět... A to se mi nelíbí....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:34 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
proč ho chcete dávat pryč? jinak souhlas - žiletka to řeší a pozor na lepení akva...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:31 Muž @ Mickey [6] – Re: Ivca
Záleží jak je pozádí přílepený?Pokud jen bodama tak to pujde lehce..

Skusit opatrně odtrhnout a zbylej silikon odřezat žiletkou,bacha na spoje!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 10:34 Ivca – odstranění pozadí
Dobrý den. Mám doma akvárium s 3D pozadím je přilepené (nejspíše silikonem) k zadímu sklu. Chtěla bych se zeptat, jak ho mám opatrně odstranit, aniž bych poškodila akvárium?

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno Přidat příspěvek • Zobrazeno 1074x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/9844-odstraneni-pozadi