Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky Liberec a okolí

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Akvaristiky Liberec a okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.01.2020 02:04 R Muž Anthrax [4786] – Moc pěkný obchod

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.09.2018 13:57 Culda – Poděkování
Ahoj včera jsem byl nakupovat v luně v akvaristice. A byl jsem velice spokojen. Pan majitel mi hezky solidně poradil a byl velice vstřícný. Už se těším až tam zase půjdu palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 22:32 MarloCZ Re: akvaristik
Je od vás hezké že sem chodíte, a že jste nám sdělili, že vás eShop neživí :-O
Tak tedy prosím zodpovězte i další zde probírané věci:
1. Tu neochotu objednat rybičky před vánoci.
2. Ty zubožené rybičky ve vašich akváriích v pul druhé odpoledne ! coze
Předem Děkuji za vaše "vysvětlení"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 19:54 Mráča78 Re: MarloCZ
Však já se nehádám :-) . Holt někdy něco potřebuji hned a ne až za pár dní :-) . I přes tento nedostatek tam chodím rád si vždy aspon pokecat a probrat různé problémi. Nikde mi tak neporadili jako v Luně. Proto,když to jde,tak nechám peníze tam a ne u konkurence.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 16:07 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: MarloCZ
Zdravím všechny, moc nás mrzí Váš názor na naši prodejnu, tak bych rád napsal pár slov. Určitě nás neživí eshop, naopak děláme vše pro to, abychom udrželi stav kamenné prodejny, i když je to velmi těžké. Stále marně hledáme další posilu do týmu, aby nás bylo víc. Pokud cokoli potřebujete, nebojte se zeptat a pokud jste akvaristi a vidíte, že něco není v pořádku, budeme rádi, pokud nám to řeknete. Opravdu nám záleží hlavně na tom, aby si kamenná prodejna udržela svoji úroveň, pokud nám k tomu naši zákazníci přizpějí svým názorem, budeme za to jenom rádi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 15:40 MarloCZ Re: Mráča78
Už mi to říkalo víc lidí, že je v Proseči asi dobře živí ten eShop a tak vstřícný a milí přístup na prodejně už tak neřeší.
Jinak pan Čížek v Luně nemá tedy tolik věcí skladem, ale vše co člověk potřebuje mu do pár dní sežene. A navíc i poradí třeba lepší věc a nebo od záměru dotyčného odradí a poradí schůdnější cestu. Prostě "starej" zkušenej praktik palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 14:35 Mráča78 Re: MarloCZ
Stím co ste napsal se nedá dělat nic jiného než souhlasit. V Proseči sem byl taky a viděl to samé. Dokonce sem je na to upozornoval,že tam mají špatné rybky. Asi je nim to jedno. Do Luny chodím pravidelně, sice mi tam chybějí některé věci,které by tam mohli být,ale to se dá překousnout :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 11:32 MarloCZ Re: Lennis
Zajed si na Kunratickou do Luny
kybersvet.eu/…
majitel pan Čížek je velmi ochotny a hlavně letitý chovatel co se vyzná ! palec

Jinak tedy musím i napsat svou špatnou zkušenost od Peukera z Proseče.
týden před vánoci mi už odmítli z Jabloneckého velkoskladu objednat 30 rybiček za cca 3000,- s tím, že už do konce roku nechtějí žádné objednávky řešit. Přímo ve velkoskladu v Jablonci mě pak vypoklonkovali s tím, že prodávají pouze do krámů a že jsou v tý Proseči tedy pěkný "nepěkné slovo" protože oni budou zavážet ještě před vánoci a pak i mezi svátky.
Vyhověl mi až panČíšek z Kunratický, který mi obědnal rybky (šnekáče) z www.petra-aqua.com/…
Jinak jsem se včera po cestě stavoval v Proseči a docela mě nemile překvapil stav rybek v některých akváriích. Ve dvou akváriích u cichlidek se plácalo u dna pár kousků s okousanýma ploutvema a v akva s terčovcema se jeden chudák klepal na boku u dna a další dva tam "plavali" z vykousanýma očima - dost otřesnej pohled, vidět to nějaký dítě, tak by s toho asi pak mělo noční můry.
Jako pochopim, že na to o svátcích neměli tolik času a že se jim to tam mezi sebou servalo, ale Já tam byl v pul druhý odpoledne, to mohli od rána snad už nějak uklidit :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2017 00:03 R Muž ctibum [6920] Re: Lennis
Ty zverimexy bych klidně zkusil. Já tak "vyžebral" okružáků celkem dost v Petcentru i SuperZoo. Je to o lidech.
A nebo to zkus tady rybicky.net/forum/8216 ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2017 23:55 Žena Lennis [6] - Bojovnice pestrá (Betta splendens) – kde koupit okružáky kanadské?
Neporadí někdo, kde bych v okolí Liberce či Jablonce mohla sehnat okružáka? Co se týče akvaristik opravdu tápu. A do SuperZoo či zverimexu v Globusu se mi moc nechce.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 12:20 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
Techniku mají levnou to je pravda ale kytky a ryby jsou o něco dražší než u řetězcové konkurence. A kolikrát za život akvárka kupuješ filtr, těch roslin a ryb je víc. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 12:00 Muž MarcoKing [32] - TetryRe: Treeman
Byl jsem ve stredu v proseci a taky muzu jen dopoucit. Sice rostliny se mi zdaji docela drahe ale budiz. :) a ceny rub docela v prumeru ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.11.2012 11:53 Žena Kytka [2146] Re: Tomas Enderson
S tou cenou ti musím oponovat. Když jsem si objednávala filtry od Eheimu, vyšlo mě levněji nechat si je poslat z Proseče, než je kupovat v Praze. E-shop mají prostě skvělý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 11:08 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Treeman
Jo Proseč je super. Jen je trochu z ruky a bohužel tu druhou prodejnu v OC Nisa neutáhly finančně. Škoda bylo to blíž a konečně někdo kdo byl na úrovni. Bohužel dost zákazníků hledá cenu a ne kvalitu a to je jejich problém.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.11.2012 09:44 Muž Treeman [249] – Peuker Akvaristik
Fotka k příspěvku Já sem velice spokojen v Proseči nad Nisou fundovaný personál ryby v dobré kondici také velice hezká prodejna nehledě na to že mají i e-shop.
www.akvaristik.cz
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2012 07:33 Muž LiborSprysl [9015] Re: robertos
Většinou pouze "měkkovodým"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2012 09:47 robertos – voda v Liberci používaná v akvariich
jakým rostlinám a rybám se daří v akvariích v Liberci

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 16:35 Muž půlpy [2131] Re: Wernerka
S rybama tam pravidelně jezdí jeden chovatel z Trutnova, občas se tam objevuje ještě jeden pán a pak jeden s rostlinkama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2012 13:14 Wernerka Re: půlpy
na fauna trzích jsou už i prodejci se zaměřením na akvaristiku? mají i ryby? hodně jsem slyšela, že když už je to něco pro akvaristy tak jen technika?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 12:42 Muž půlpy [2131] – Super ZOO
Já kupoval čichavce a Sliver Molly v S.ZOO v Intersparu, ale co je přestěhovaný o patro níž, tak kvůli nepřítomnosti vody rybky zrušili. Ve Fóru v S.ZOO bych ryby nekupoval vždy jim tam plave aspoň jedna uhynulá rybka. Ještě je S.ZOO nad Globusem, ale tam jsem byl jen jednou. Dobré ceny mají na proti Fóru vadle hudebnin. Nejraději, ale nakupuji v Babylonu na Fauna trzích. Mimochodem konají se zrovna v tuto sobotu od devíti do dvanácti :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   15.03.2012 08:37 Muž Yirka [9126] Re: Wernerka
Chápu, že nejsi spokojena se zmíněným obchodem jmenovaného řetězce. Určitě nejsi sama.
Nelze však jen tak zevšeobecňovat. Jsou desítky samostatných obchodů, které nejen prodávají kvalitní zboží a rybky, ale i dobře poradí. A rybky pochopitelně většina z nich neodchovává. Ono se to totiž s maloobchodem docela těžko slučuje. Odchov pro jednu či dvě prodejny by se totiž asi nevyplatil, nehledě k tomu, že dosti druhů je i z dovozů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 08:13 Muž sollik [257] - Cichlidy – Interspar
Jen pro info: Akvaristika (tuším právě SuperZOO) v Intersparu je přestěhovaná o patro níž a již nenabízí akva rostliny ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2012 19:14 Wernerka – děs a hrůza...
Super Zoo? no to je děs a hrůza o ceny ani tolik nejde ale spíš o ten opravdu ,,zaškolený" personál.... osobně bych ve zverimexech prodej zvířat zakázala... at zvířata prodávají jen lidé chovatelé kteří k tomu mají lásku a dokáží vždy ochotně poradit... ve zverimexu se dobré rady nikdy nedočkáte ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2009 21:32 pansuu Re: kon
Tak ty rozdáváš echinodory po trsech a potom je chodíš nakupovat se slevou :-D Dobrý kšefty smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2009 21:10 Muž kon [9] Re: filipsi
holky pěkný, ale když jsem řekl na její dotaz co si budu přát že Echinodorus, slečna vzala síťku a nálevku a ať jí ukážu kde to plave smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2009 21:04 filipsi Re: kon
Ja tedy proti kvalite personalu nic nemel, nektere slecny byly velice pekne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2009 20:32 Muž kon [9] Re: Naďa
Myslím si,že i s -30% je to stále extrémě předražený obchod, a to nemluvím o kvalitě nabízeného zboží a personálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2009 09:01 Žena Naďa [33] – Liberec Tesco 30% sleva
Nevím zda tento vzkaz nebude brán jako inzerát, ale ty každý nečte. Píšu ho jako informaci akvaristům z okolí. Včera jsem zabrousila do Tesca do Super zoo a jelikož se budou stěhovat, mají 30 % slevu na všechno. Zařízení i živočichy. Dost lidí (včetně mě) schánělo krevetky, mají je tam také.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 19:48 Muž Oizo [3] Re: Tomas Enderson
A myslíš že bych tam mohl mnou scháněné rybky sehnat.A kde je větší výběr v Liberci nebo v Mníšku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 19:41 panev Re: TomasEnderson
jinak na tu tesko prodejnu taky bacha, obcas jim tam ryby polehavaj a navic za ne chtej sileny prachy rozzureny ale kytky ujdou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 19:37 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Mr.Oizo
Hele jestli jsi byl v prodjeně na ulici Boženy Němcové tak tu Dytrich zrušil už před dvěma lety a místo ní otevřel prodejnu v Tesku. Jinak v Mníšku neustále funguje další prodjenu má v Turnově ale tam jsem ještě nebyl. Co se týká tý prodjeny na Franiškově tak je potřeba při koupi nových ryb nebo rostlin dodržovat karanténu čas od času mu něco uteče. Jako naplosled skaláry s krupičkou.rozzureny

Tomas Enderson LBC ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 14:30 panev Re: Mr.Ozio
prekvapila me akvaristika v nove postavenym Globusu :-) ackoliv je personal ponekud nemluvny, ryby se podle vseho maji dobre.... a rada chodim za kino Lipa, tam je obcas takovej chlapek, co na ty rybicky kouka cely dny a stara se o ne jako o vlastni potlesk ale v obou jsou pouze bezny druhy kytek i ryb :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2008 12:19 Mr.Oizo
Tak jak vypovídá název diskuse tak kam pro ryby v Liberci?Byl jsem se podívat v obchodě pana Dittricha ale ten je zrušený a v ostatních jsem nenalezl obchod kde by měli mnou scháněné rybičky(Pseudotropheus saulosi,Pseudotropheus saulosi Coral red,Labidochromis yellow). A jak to vypadá s obchodem v Mníšku dají se tam sehnat teda pokud existuje aby nebyl zrušený jako obchod v Liberci.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2007 13:28 kristule Re: Naďa
Naďo hlavně ne do tesca odtamtud jsem si dotáhla krupici :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2007 13:22 Muž DrSova [28] - RostlinyRe: Naďa
Jeste pockej s rybama.Nez se rozjedou rostliny tak to chvili potrva.Nez mi echinodor premenil listy na submerzni tak to trvalo mesic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2007 23:19 Žena Naďa [33]
Dnes jsme byli v Globusu a u něj je Hoch zoo, taky plno mrtvých ryb a zakalené nádrže. Kam pro ryby v Liberci? Dá se sehnat kontakt na nějakého chovatele? Zatím mám 3 dny založenou nádrž, ryby plánuju koncem ledna, pouze 2 krunýřovce jsem chtěla koncem příštího týdne.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2007 12:40 Žena Voloďka [59] - TetryRe: filipsi
filipsy: Jo, holky tam jsou....a docela jednomu páru dobře radily zda si mají koupit hada... A trochu jsem si pokecala s udržbářem akvárek nebo kdo to byl (prostě tam drhnul sklo akvárek) a docela mi poradil. Akvárka tam mají čistá... Jojo, kytky jsou za takovou cenu. U toho Havla v Náchodě jsou takovýhle kytky o 100% dražší, takže Liberec se mi vyplatí... Ještě něco je v Rumburku, ale tam jsem nebyla, ale chci někdy jít. Pak ve Varnsdorfu je miniprodejna, kde se o to taky docela dobře staraj. Mají toho malinko, ale to pro nanáročného akvaristu postačí-levné, takové rodinné. Jen bych chtěla vědět zda je něco v Děčíně. Za chvíli tam budu sice chodit do vošky, ale první navštívené místo bych chtěla mít akvaristiku :-D Kdyby někdo věděl tak ať mi napíše, nebo kdyby něco bylo v český lípě a okolí, tak taky ať se ozve ahoj Jsem tu novej přistěhovalec a nemám to tu zmapovaný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2007 12:32 Muž filipsi [1295] Re. Voloďka
Nedavno jsem tam byl, tak se taky pridam. Ano, velka a dobre zasobena, nic spatneho jsem nevidel, krome toho, ze bety prodavali jako jeste uplna mladatka (samice). Ceny rostlinek mi prisly standardni, mely myslim pro jednoduchost jen 2 pasma - kytky za 50 a za 35. Takze nekterou kytku koupite "levne", nekterou "draze". Nekdo nekde varoval, ze odtamtud nosi pravidelne krupici, nemam tu zkusenost. Ale obsluhovali moc hezke slecny :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2007 11:58 Žena Voloďka [59] - Tetry
Výborná akvaristika kde jsem byla snad dvacetkrát a kde jsem nevyděla ani jednu mrtvolku byla v Liberci v Tescu (ta hnědožluá budova u autobusovém nádraží či pod vlakovým nádraží). Výběr, prostě všechno tam maj-hlavně rostlinky jsou levné-oproti Havloj v Náchodě kde člověk koupí kousek aktivního uhlí za 65Kč a když zajdu 200m do jiné akvaristiky, tak je to samé za 23Kč :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 06:28 Muž ivan [15] Re: Jirk
V Liberci je v Tescu Ditrich-krupička zaručená,potom Tropic vedle kina Lípa-krupička zaručená a ještě zverimex na Sokoláku-já bych si tam ale radši nic nekoupil.Prostě všechny ryby musíš dát do karantény.Ještě se dají koupit ryby v Mníšku u Ditricha,na Františkově(omezený výběr).V Jablonci je taky několik prodejen,třeba pod Kia(dříve citroen)servisem.Jestli chceš nějaký ryby,najdi si chovatele a ryby jsou zdraví a levný!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2006 21:02 Jirk Re: Ivan
A je v Liberci nějaká akvaristika kterou by jsi mohl doporučit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2006 20:12 Muž ivan [15] – hnus
Bohužel,taková praxe je i v Liberci.Třeba je to záměr když někomu zdechne celé akvárko,brzy bude další kšeft.....?(!)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1874x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9487-akvaristiky-liberec