Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Bílá vlákna na hladině vody

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Bílá vlákna na hladině vody
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 15:52 Žena @ TaRa [0] - Labyrintky – Re: Polux
krycí sklo mám je na třičtvrtinách akva (staré sklo z původního akva), chci si ho vyrobit. Tak moc děkuju za všechny odpovědi, nejdřív zkusim tohle a po novém roce mi přijde ten filtr. Kdyby něco, tak zase napíšu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 14:30 Polux - Labyrintky – Re: TaRa
zkus to vyfotit a dat sem nakou fotku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 14:29 Polux - Labyrintky – Re: TaRa
A mas akva zadeklovane ? (kryci sklo ) ? Zkus odsat nejakym cistym papirem nebo nejakym savim hadrem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 14:27 Žena @ TaRa [0] - Labyrintky – Re: Polux
protože to akva teprve zakládám, mám tam jen 2 neonky ze starýho akva a krmim je klasickým vločkovým. Asi to bude tím filtrem, mám starej nejméně 8 let, ale už jsem si objednala přes net novej, tak uvidim. Síťkou jsem to taky zkoušela, ale jak jsem řikala, rozpadne se to na menší a propluje to tou síťkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 14:24 Žena @ TaRa [0] - Labyrintky
rozpadnou se a po chvilce se vrátí zpátky na hladinu. mám na hladině taky velké množství malinkých bublinek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 14:23 Polux - Labyrintky – Re: TaRa
Cim krmis ? Dela se to taky kdyz davas rybam maso (srdce).Chce to aby se ti cerila hladina od filtru a i kdyz to nepomuze tak holt musis odsat cistym papirem nebo jsem do konce nede vydel navod na vyrobu takoveho udelatka neco jako filtr pro hladinu.Jestli to jsou nejaky vlakna tak zkus vybrat sitkou na ryby!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 14:20 Usine - Labyrintky – Re: TaRa
Tak se rozpadnou nebo utečou? Přečti si něco o slepé hladině. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 13:26 Žena @ TaRa [0] - Labyrintky – Bílá vlákna na hladině vody
Ahoj, mám problém s vodou, mám nové akvárko, vodu tam mám asi 3 týdny a na hladině se mi začaly objevovat taková bílá vlákna, lepí se na stěny akva a na kytky na hladině. Když jsem se je snažila vylovit, rozpadnou se a utečou. Co by to mohlo být? Četla jsem něco o nálevníkách.

Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy Přidat příspěvek • Zobrazeno 810x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/9171-bila-vlakna-na-hladine-vody