Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tetra Tec EX 2400

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Tetra Tec EX 2400
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2012 14:12 antenovec – tetra tec 2400
nazdar panove mam doma tc2400cca 1 mesic a musim uznat ze je to des bes hlucnost jako za 2 svetove valky.vymenil sem rotor a pomohlo mi to o 40% ale stale je to hruza pracka ktera zdime je tisi nez tc2400.Dnes to skusim zabalit do odhlucnene skrinky a kdyz to nepomuze budu to muset resit s prodejcem ale tim mi vznikne problem jak moji 500 s rybami udrzet pri zivote sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2008 10:01 pavel21 Re: langosh
Co mám informace od prodejců, tak poměr reklamovaných výrobků (filtrů) Tetra vs. Eheim je minimálně 10:1 nebo i více. Závěry ať si dělá sám. To, že má Tetra dobrou cenu ještě neznamená, že po jednom vytečení se 1000x neprodraží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2008 11:32 langosh Re: Pavel21
Promiň Pavle, ale přirovnávat Tetru k Atmanu a Resunu je myslím trochu úlet. To, že se něco vyrábí v Číně ještě automaticky nemusí znamenat, že je to shit. Záleží na samotné společnosti, jak si na místě dokáže kvalitu ohlídat - dnes již v Číně vyrábí plno renomovaných firem a určitě nelze o všech říci, že prodávají šunty.

To, že Tetra nezvládla řadu 2400 je sice smutné, ale to neznamená, že ji hodíme do společného pytle ze zbytkem. Myslím, že ostatní filtry mají mimořádně dobrý poměr cena/výkon a zejména je třeba vyzdvihnout jejich mimořádně nízkou hlučnost. Na to, že Tetra je vlastně v této oblasti stále začátečník je to myslím velmi slušný výkon. Řek‘ bych, že za takových 8-10 let budou taky lidi, co můžou říci, že mají tak dlouho fungující Tetru …

Já mám třeba právě s Eheimem řady classic velmi špatnou zkušenost a příště se budu celkem rozmýšlet, než do něj půjdu znova. Možná smůla na vadný kus, ale na důvěře to nepřidá ;-)

Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 18:45 Petr Re: pavel21
Nikdy jsem neměl s Plačkem ty nejmenší problémy. Stavoval jsem se tam a nakupoval u nich už v době jejich začátků. Když jsem tam volal a přepnuli mě na reklamace zvedla to paní, která po zevrubném popsání závady byla v obraze a řekla že s reklamací by neměl být problém...,ale vzhledem k tomu že ona reklamace od Tetry nedělá dala mě mobil na chlapíka co má Tetru na starosti.Podle rozhovoru s onou paní bylo jasné že ví o čem mluvím ,ale vážený těch filtrů se prodalo velké množství a tuto závadu mají všechny. Jedná se o to že konstruktér prostě jenom v měřítku všechno znásobil a došlo k tomu že obsah se zvedl od model EX 1200 na EX 2400 dvakrát , ale hluk narostl desetinásobně....a dovozce se dostala do nezáviděníhodné situace....měla by vrátit peníze všem co jsi ho koupili...Proto na mě onen chlapík vystartoval velice neuctivě a sprostě. Já jsem se domníval že to odstranili,náhradní rotor na EX 2400 má na fotkách pryžové lože, to původní rotor nemá ,ale ta jeho reakce byla jako když už jsme spolu měli nějaký konflikt. Je to asi velký průšvih a pán má na něm nějaký podíl.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 17:55 pavel21 Re: Petr
Ok, sorry za trochu unáhledné mé závěry, ale kdybyste ze začátku popsal svoji anabázi, zněly by všechny vaše příspěvky trochu jinak ...

Ale nemohu stále souhlasit s tím, že by se to nedokázalo vyreklamovat při normální dohodě. Firmu Plaček, za dobu své působnosti v akvaristice, znám mnoho let a nebývá problém u nich prosadit i reklamaci, na kterou není moc nárok. No záleží s jakou jim to také ten prodejce poslal a asi také i na tom, jaký on s nimi má "vztah". Pokud tedy vůbec tu reklamaci řešil - Plačkovi to poslal k posouzení. Nechci se nikoho zastávat a ani ponižovat, netuším ani, kde jste to koupil, ale oni se občas "vyčůránci" najdou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 13:31 Petr Re: pavel21
Je to můj první výrobek od firmy Tetra (nečítám krmení to mají super) a hned takový propadák...ten prodejce je taky v pohodě jeho chápu...pošle to dovozci, ten to zamítne a co on má vracet peníze za zmetek co vyrobil někdo jiný...já chci jen to ,aby to dali do pořádku nebo vrátili peníze ,ale PROSIT je nebudu. Nemám za co. Už mě to stálo dvakrát poslat balík přes půl republiky a srandu si ze sebe dělat nenechám. Věřte mě že ty peníze pro mě nejsou žádný problém ,do akvaristiky je vrážím přes 40 let..., problém je vtom ,že nade mnou nikdy lump nezvítězil a ve svých necelých padesáti letech to nemíním měnit!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 13:28 pavel21 Re: apinek
Kdyby si lidi nekupovali vědomě šmejdy a měli třeba EHEIM, nikdy se jim toto nestane.
Mám doma i u kamarádů několik EHEIMů a během 10 let nikdo z nás neřešil jakýkoliv problémy.

Pokud je někdo tak bohatý, aby řešil takovéto problémy, jeho problém. Pokud se do toho pan Petr opře, zmizí většina méně kvalitních výrobků z trhu palec V akvaristice by to byla technika Tetra, Atman, Resun a mnoho dalších
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 13:23 apinek Re: pavel21
to je právě ono,co tetra chce.aby jim to občas nejakej ten hlupáček odnesl na reklamaci,oni dali další špatnej filtr a bylo by to všechno vyřízený.někdo zasáhnout musel,je škoda že lidí jako je Petr neni víc.jen tak psát jak nikdo nic nedokáže je jednoduchý,ale co třeba zvednout zadek a taky něco udělat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 13:19 pavel21 Re: Petr
tak to hodně štěstí a asi jste narazil na špatného prodejce; když se chce a víte jak, dokážete vyreklamovat i rozbitou zářivku :-P

Každopádně pokud docílíte toho, že Tetra přestane dělat techniku, vadit mi to opravdu nebude hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 13:16 Petr Re: pavel21
Vážený pane ,ten výrobek byl dvakrát u prodejce na reklamaci a dvakrát byla reklamace zamítnuta z odůvodněním že je stejně hlučný jako jiné filtry téže řady....samozřejmě jsou to vibrátory na beton všechny. Na poslední reklamaci dostal můj synovec vyrozumění ,aby jim poslal číslo účtu ,že mu pošlou peníze ,když se dva týdny nic nedělo ,tak to urgoval a oni mu ho zase poslali zpátky že to zamítají. Tak jsem se do toho vložil já... nevíte jak je hlučný ,ale jako správný obchodník se zastáváte kolegy....Nejsem tak hloupí že nevím u koho se má a nemá uplatňovat reklamace ,ale zároveň vím kdo je odpovědný za distribuci závadných výrobků a to je dovozce. U toho jsem se velice slušně zeptal jek to míní výrobce řešit. Zajímalo mě zda nemá připravenou úpravu čerpací hlavy , popřípadě jiné technické řešení a podle arogantní reakce pracovník reklamačního oddělení ,který má na starosti firmu Tetra, jsem pochopil že je toho více a že to chtějí zahrát do autu....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 13:00 pavel21 Re: Petr
S firmou Tetra ani dovozcem nemám zcela nic společného, je vidět, že máte dokonalý přehled X-) Jelikož mě ale více jak 10 let obchod živí a mám na to i vzdělání, znám jak to chodí a takových jako vy už bylo ... Kdybyste řekl PROSÍM a nemazal si ***na na hlavu věřte, že jste mohl mít dávno po problému.

Mnoho úspěchů ve svém paličatém přístupu smich
Edit: ještě byste mohl upřesnit - reklamoval jste výrobek po zjištění problému u prodejce? Nebo jste se neobtěžoval, rozebral jej do šroubku a začal se v něm vrtat a teď si stěžujete? smich

Každopádně ještě zopakuji můj příspěvek z tohoto tématu, který jasně vypovídá o tom, že jsem bezpochybně firmy Tetra :-D

"těžko, všechna její technika je made in china s stlačenou cenou dolů - buďte rád, pokud jej nebudete muset v blízké době reklamovat; od té doby, co převzal firmu Tetra nový vlastník, stojí její nové výrobky za prd. Jen krmiva má stále na úrovni."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 12:36 Petr Re: pavel21
Zdravím reklamačního pracovníka oficiálního dovozce. Řekl jsem mu o této stránce a koukám že tu začal už pracovat...Nemohl jsem pochopit že tak kope za firmu Tetra a zapomněl jsem na zisk který z filtru mají a ten by , v případě stažení celé řady EX 2400, museli vracet...takže se s firmou Tetra vezmou za ruce a budou pracovat na bránění společně vydělaných penízků z prodejů zmetků. A pokud pan reklamační technik chce znát zda jsem psal do Německa? Tak samozřejmě psal ,a můžu ho uklidnit že Německé státní úřady na podněty o nekvalitních výrobcích reagují velice rychle. To že jsem napružený a věc dotáhnu do konce na to může vzít jed. Copak to nevidíte jaka praxe se usadila našich dovozců a prodejců. Tahají jsem levné nepodarky z Číny a vydávají je za Německou kvalitu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 09:34 pavel21 Re: Petr
žádný nárok na reklamování výrobků přímo u dovozce nemáte, takže je vám celá tato aktivita víte k čemu? smich

Ale jak znám všechny obchodníky, pokud s nimi jednáte v pohodě, i oni jsou v pohodě. Pokud vystupujete arogantně, jako ve svém příspěvku "já jsem vše a oni budou poslouchat" věřte, že vás každý pošle do kopru. Svoji aktivitou stejně nedosáhnete nic jiného, než že vám maximálně dají nový filtr nebo vrátí peníze a omlátí vám ho o hlavu - více možností není.

A co se obrátit přímo na výrobce do Německa, to jste nezkoušel a případně ho zažalovat? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2008 21:43 Muž Barney [61] Re: Petr
Jestli se ti tohle povede, máš můj obdiv chlape. potlesk palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2008 21:28 apinek Re: Petr
mou odpověď máš na emailu.
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2008 20:50 Petr
Tak vážení věc jsem začal řešit s oficiálním dovozcem a narazil jsem tam na arogantního pracovníka reklamačního oddělení ,ale tady padla kosa na kámen ,pokud by mě dotyčný znal pochopil by jek hrubé chyby se dopustil. Žádám každého nespokojeného uživatele filtru Tetra tec EX 2400 ,aby mě napsal kontaktní údaje na svou osobu s popisem závady a já připravím se svým právníkem další postup. Budu dávat i námět na reportáž do TV NOVA a připravím právní podklady pro případný spor. Vzhledem k tomu že v oficiální materiálech je psáno že je "mimořádně tichý" lze úspěšně navrhnou žalobu na klamavou reklamu. Dále nechám přeměřit hlukové spektrum filtru a pokud překročí co do frekvence a intenzity hygienické normy zajistím stažení výrobku ve všech zemí EU. Nejsem z lidí kteří si nechají "nemorální" obchodníky přerůst přes hlavu a vysmívat se mi do telefonu. vohradnik@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 13:07 Petr Re: Yirka
Ostatní modifikace jsou v pohodě jenom varianta 2400 je těžký propadák. Počkám cca rok zda to odstraní a pokud ne hodím jim ho v záruční době na hlavu. Jako hlavní problém vidím uložení keramické osy bez pryžových loží. Protože jakékoli vibrace rotoru jsou bez utlumení přeneseny do celého pláště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2008 19:26 Muž Yirka [9126] Re: Petr
Určitě sis s tím vyhrál a problém svým způsobem vyřešil. Měla by to však být práce výrobce, který dostal zaplaceno. Nedá mi se nevrátit k mému příspěvku z 22.10.

Yirka napsal: Zajímavé...Komentáře jsou prakticky ve stejném duchu jako zde ve fóru. Pár s plnou spokojeností a pár si stěžujících na přílišnou hlučnost. Myslím, že nějaký problémek tam bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2008 17:33 Petr Re: TomášB
Protože jsem akvarista s pravěku kdy jsme si filtraci dělali sami tak jsem ho samozřejmě hned rozšrouboval a závadu lokalizoval...pro zvýšení filtrace prostě jenom všechno zvěčnili i hluk....Problém je na více mítech:
1.-keramická hřídel rotoru je uložená přímo do plastu , bez pryžových loží.
2.-spodní chlazení rotoru vodou je nahoře u vrtulky s ostrou hranou a tudíž zde vzniká kavitace.
3.-když odmontujete vrchní stříbrný kryt hlavy zvuk klesne o více jak 50% !!! Proč ,je navržený tak nešťastně že dělá reproduktor. Vnitřek jsem vycpal čedičovou vatou a hluk jsem utlumil o 70% i tak je ale poměrně intenzivní na to aby filtr stál bez skříňky. Filtr jsem usadil do skříňky vylepené molitanem a to včetně podlahy a dveří. Nesmí být žádná volná plocha která by začala vibrace přenášet dál jako reproduktor. Pokud bych nechtěl porušit záruku tak bych uložil ještě osu do pryže jako to má Fluval. Pokud se jedná o koše a uzavírání tak nemám Tetre co vytknou , co je to ale platné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2008 10:52 adler Re: Pavel21
K těm Tetratec - mám 2, EX700 necelé dva roky, absolutní spokojenost, je nehlučný, když k němu dám ucho, tak slyším pouze šum vody, jede bez poruchy, teď jsem si pořídil do druhého akva ještě EX1200, ten trochu slyším, ale věřím tomu, že tak do měsíce bude také úplně nehlučný, a to tím, že se vrtulka a rotor obalí slizem a tím se ztiší, to samé bylo u toho EX700, nejdříve jej bylo slyšet, po nějaké době mi jde úplně nehlučně a jsem s ním hodně spokojený. Chce to čas. Když čistím ten EX700 a vyjmu rotor a trochu ho otřu, tak mi tak 2 - 3 dny trochu cvrliká a pak jde úplně nehlučně.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2008 10:15 pavel21 Re: Petr
Petr napsal: ...čekám že se TETRA chytne za nos a začne ty katastrofální hlavy měnit...!!!
těžko, všechna její technika je made in china s stlačenou cenou dolů - buďte rád, pokud jej nebudete muset v blízké době reklamovat; od té doby, co převzal firmu Tetra nový vlastník, stojí její nové výrobky za prd. Jen krmiva má stále na úrovni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2008 09:06 Muž TomášB [12] Re: Petr
zajímalo by mě, co to ten zvuk v hlavě dělá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2008 22:29 Petr
Pozdě přečteno Tetra Tec EX 2400 jsem si koupil před týdnem......to odhlučnění jsem zkoušel molitanem (polystyrén není dobrá zvuková izolace) problém je v tom že se jedná o síťový brum 50Hz a ten se špatně utlumuje infrazvuk hodně vibruje veškerými deskami nábytku a molitan to stáhne sotva na půlku....a každý kdo ho vlastní ví že to znamená to že filtr už není slyšet přes čtyři místnosti , ale už jenom přes dvě.....v každém případě Tetra Tec EX 2400 z hlediska zvuku hluboký propadák...já nakonec budu řešit vrtáním podlahy a půjdu s filtrem do sklepa, ale kolik lidí má tuto možnost...čekám že se TETRA chytne za nos a začne ty katastrofální hlavy měnit...!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2008 08:12 Muž filipsi [1295] Re: RADOVAN
Bohuzel, hlucnost, pokud je u vyrobku normalni a neprekrocuje intenzitou pripadne vlastnosti specifikovane u vyrobku nebo normy, nelze reklamovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2008 08:06 Muž RADOVAN [17] - RostlinyRe: Přéma
neviem ako je to v ČR, ale na Slovensku by som to šiel reklamovať ešte 2x, že to stále robí randál a po 3 reklamáciách ti musia vrátiť peniaze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2008 07:12 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: DrBolíto
Tak jsem to reklamoval,vyměnili mi filtrační hlavu,ale hluk je to pořád stejný....tak to asi tedy bude vlastnost této novinky rozzureny

Píši to sem hlavně pro ty,kteří o koupi tohoto filtru uvažují....prostě řve na celý obývák (a to jsem vlepil dovnitř skříňky izolaci) :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2008 20:05 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Přéma
Fotka k příspěvku Nemám tento filtr, ale napadlo mě to pořešit, na obrázku je znázorněn rotor který volně klouže po keramické tyčce. Červěně je označena vůle na keramické tyčce, kterou bych zkusil zmenšit (nikoli úplně!) pomocí O kroužků z gumy. Za zkoušku to stojí, nicméně gumičky budou namáhané a pokud to problém vyřeší, bude nutno je kontrolovat jak rychle se opotřebovávají a v čas je případně vyměnit.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2008 10:18 langosh Re: apinek
Koukám, že vás to muselo těžce poznamenat:) ... Měl jsem EX 600 a mám EX 700 a s oběma filtry jsem maximálně spokojený - mj. právě jejich nízká hlučnost (bezhlučnost) je vynikající. Na rozdíl od mé zkušenosti právě s Eheimem Classic 2213, který je výrazně hlučnější (nemluvě o tom, že jsem kvůli tomu vyreklamoval i hlavu, což ale stejně pomohlo jen částečně...).
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2008 08:45 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: langosh
Tak jsem si to přeložil a vypadá to,že je opravdu hlučný,stěžují si na to i ostatní...
Ten nápad s dvěma filtry 1200 místo jednoho 2400 jsem dostal už včera,ale stejně pozdě...člověk začne myslet,až když je nějaký problém :-O
Zkusím ho dát na nějakou podložku a skříňku uvnitř polepím polystyrenem,snad to trochu pomůže...
Každopádně mě TETRA zklamala.... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2008 08:27 Muž Yirka [9126] Re: langosh
Zajímavé...Komentáře jsou prakticky ve stejném duchu jako zde ve fóru. Pár s plnou spokojeností a pár si stěžujících na přílišnou hlučnost. Myslím, že nějaký problémek tam bude.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2008 08:14 langosh Re: Přéma
Tady www.ukaps.org/…

www.ukaps.org/…

má někdo podobnou zkušenost. Byla by škoda, kdyby to byla jejich nová "fičura"... Ještě jedna poznámka pro ostatní případné zájemce o tento filtr. Já osobně, než jeden velký filtr, doporučuji 2 menší - tj. např. místo jednoho EX 2400 dva EX 1200. Oceníte se v případě jeho poruchy. A podle všechno EX 1200 jsou i tiché...

Roman X-)

P.S. Odkazy jsou brané z archivu googlu, protože na forum se bez registrace nedostanete. Doufám, že to bude fungovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2008 07:51 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: prisavnik
Díky,
ale už jsem to rozebíral 2 x a zdá se mi,že je tam všechno v pořádku.
Ozval se mi i jiný akvarista,který měl ten samý problém,poslal hlavu filtru na reklamaci a když mu přišla zpět,tak to rachotilo stejně...Opravdu to řve na celý byt...
Zkusím to také reklamovat,třeba budu mít větší štěstí... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2008 07:07 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Přéma
otvor ho a vyber vrtulku,chit magnet a pokyvaj lopatkami vrtulky,mne sa stalo ze sa uvolmili a preto mi to tiez rachotilo,staci ked ten stred zatlcies naspet lebo to je len tak slabo ta vrtulka pripevnena ,ja som tam dal gumenu podlozku a stale to funguje,mozes to aj zalepit X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 22:01 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: Přéma
Sám doma mám TC600, nemůžu si na něj stěžovat a i co se prodaných filtrů v práci nebyl zatím s jejich funkčností problém.
Nemůžu soudit dle vlastní zkušenosti, ale pochybuji že by nový model 2400 měl být hlučnější než jeho slabší kolegové, spíš bych viděl problém někdě už ve výrobě...vadná vrtulka nebo osička, někdy stačí i nepatrný zoubek či vroubek a filtr dělá kraválu jak mlýnek na strouhanku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:28 Muž TomášB [12] Re: Přéma
asi máte doma vadný kousek, podle mě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 16:25 Psék Re: TomašB
jinak ja mam ex1200 a je to krasne tichoucky, takze zadnej problem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 15:59 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: TomášB
Mám už přes rok 1200 a teď jsem si pořídil do nového akva 2400 a dělá děsný kravál,tak jsem chtěl vědět,jestli to dělá jenom mě nebo je to vlastnost této novinky (1200 je úplně tichá) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 15:45 Muž TomášB [12] Re: Přéma
poslemně je hlučnost stejná u všech typů EX400 - 2400 , a ještě všude píšou že není vůbec hlučný v shopech ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 15:35 apinek Re: Přema
no já už bych nikdy tetru nevzal,to bych musel bejt blbej :-)
je to děs,všude mi to chčije....
vem eheim,dělá nejlepší filtry ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 14:20 Muž Přéma [23] - Amerika – TetraTec EX 2400 - hlučnost
Zdravím všechny,má někdo zkušenosti s tímto novým filtrem?
Předem díky. ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 6703x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8470-tetratec-ex-2400-