Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit ryby online?

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Kde koupit ryby online?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2018 18:51 DavidCZ – tetra krvavá závojová
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, kde v Praze sehnat tetru krvavou "závojovou". Jednou jsem je viděl na burze rybiček, ale od té doby se už neobjevily (aspoň ne, když jsem tam byl já). Taky jsem je viděl na videu, kde rybky byly spíše do tmavě fialové (ale nevím, zda to třeba nebylo jen osvětlením nebo natáčením).
Vím, že tady je téma nákup ryb online, ale já bych je raději sehnal osobně v Praze. Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.03.2018 10:59 Žena Nicky [195] - LabyrintkyRe: bobik0cz
Nevím, co měl pan Matulík za problémy toho roku, ale objednávala jsem u něj nakonec asi 3x a bez sebemenšího problému, rychlé, komunikace na jedničku, reklamace (jedna rybka měla trochu šišatou hlavu) taky na výbornou. Takže: já bych do toho klidně šla, a znova. Nebýt toho, že zrušili kurýra a 600 jako maloodběratel za dopravu nedám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2018 19:04 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: Maq
No tvá úvaha je možná pravdivá ALE:

pokud společnost bez základního kapitálu (1000 Kč dle OR) má pouze jednoho vlastníka a ten je v exekuci nebudí to ve mě důvěru.

stejně tak ve mě nebudí důvěru, že jediný kontakt je e-mail (telefon neuveden) a osobní předání na ulici v Praze po předchozí domluvě.

Já bych to neriskoval :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.03.2018 17:47 Maq Re: bobik0cz
Ale pozor. Exekucí není postižena společnost, nýbrž obchodní podíl v ní, který je majetkem dlužníka.
Příklad pro lepší srozumitelnost: Když bude mít Miloš dluhy, exekuce postihne jeho podíl v Likérce Jelinek. Samotná likérka ale přitom může bezvadně prosperovat. Dokonce se to dá předpokládat, jinak by podíl na ní neměl žádnou hodnotu a pro exekutora by byl nezajímavý.
Exekuce se vykoná prodejem podílu v dražbě, takže likérka bude fungovat dál jako předtím, akorát se změní osoba podílníka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2018 14:53 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: Nicky
....obchodní podíl postižen exekucí exekučním příkazem, který vydal soudní exekutor JUDr. Miloslav Hauerland, Exekutorský úřad Praha 5 dne 05.03.2015, č.j. 027 EX 06034/14-042, na základě pověření k vedení exekuce....

palec ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2017 20:53 Sára73 Re: Nicky
Objednávala jsem od nich ryby na podzim........komunikace super, zaslali ČD kurýrem do nejbližší stanice v domluvený termín, ryby byly v pořádku, za mě naprostá spokojenost. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2017 19:09 Žena Nicky [195] - Labyrintky
Zdravíčko, prosím, máte někdo zkušenosti s tímto obchodem, co se kvality rybek týče? Děkuji
zooholding.eu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2016 22:14 Muž dravec [72] - RostlinyRe: majky255
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2016 16:20 majky255 – SK e-shop
Zdravím, je možné niekde kúpiť rybky cez e-shop vrámci Slovenska? V akvaristikách kde bývam majú nič moc výber. Ďakujem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 07:24 Dasto – Kde koupit krunyrovce
Dobrej den rád by sem se zeptal jestli nekdo neví kde koupit krunyrovce v SR

vepred Dekuji
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.01.2011 21:34 Muž BikerJames [19] - Cichlidy
www.aquariummidaschober.cz/… Jedem dobrý eshop s rybami, rostlinami a vším možným. Mají slušné ceny ryb a perfektní servis, dnes jsem objednal ryby a zítra dorazí vlakem. Doporučuji. palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 15:08 Žena Dinamit [68] Re: sharon
www.novinky.cz/… - usuzuji nejenom z tohoto článku. Jinak naše akvaristiky budou asi na posledním žebříčku :-D

MiHl: to jsou fakt kousky, co se u nás nedají sehnat? U nás to nikdo nechová? To je škoda :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 13:05 RAP Re: sharon
Jestli to nebude tím, že u nás se více bojí konkurence. Naštěstí jsem zatím potkal jen ochotné chovatele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 11:01 Žena sharon [126] Re: Dinamit
Jestli je Česko největším vývozcem nebo ne je vedlejší, ale nejen v Německu, ale i v Polsku nebo na Slovensku jsou bez potíží k dostání ryby, které u nás člověk shání ve veřejném prodeji zcela marně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 23:32 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: BikerJames
díky za odkaz, našel jsem je u www.aquasymbioza.sk v seznamu, uvidím, jestli budou (apistogramma bitaeniata)

kuba:
ten má zajímavý sortiment, to ano, ale tuhle zrovna nemá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 23:04 kuba Re: Flooster
Zkus papika z Dříteče ,ten má milion druhů ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 22:49 Muž BikerJames [19] - CichlidyRe: Flooster
Já jsem si obědnal ryby na www.macenauer.com.Poslali mi je kurýrem ČD a v pohodě.
Pokun chceš něco vzásnějšího tak jedině u dovozcu a velkoobchodů.
mujweb.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 22:46 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Dinamit
Však já to zjištuju jako záložní variantu. Jsou totiž ryby, které se u nás sehnat prakticky nedají, tak mi nic jiného nezbývá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 22:31 Žena Dinamit [68] Re: MiHl
S tim Německem, proč nezůstat u našich chovatelů, když patříme mezi největší vývozce ryb ;-) Česká ryba, dobrá ryba.

to Flooster: s posíláním ryb kurýrem bych se celkem bála, že se jim něco stane. Nevim odkud jseš, ale třeba v Praze je každý víkend akvaristická burza, viz akce. V jiných městech určo taky něco bude. Je to všechno mnohem levnější, výběr slušnej a hlavně je to od chovatelů. Pro příklad jsem si dneska koupila patentky za 18,- (za 15 bohužel došly :-( ) a v akvaristice v Tescu v Letňanech za ty samý chtěli 32,- ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 22:02 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Flooster
co já vím tak www.vivarium.cz nebo hypancistrus-aquarium.com/…

když už je tu otázka, tak bych ji trochu rozšířil:

Má někdo zkušenosti s nakupováním ryb v Německu nebo Rakousku? Taky přes nějaký e-shop?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 21:57 Muž Diego [72] Re: Polux
Souhlasím (tak to dělám i já). ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 21:47 Polux Re: Flooster
Podle me je nejlepsi koupit rybky od chovatele pri osobnim odberu.koukni treba tady na inzeraty.Prijedes rybky skouknes nechas si je klidne pred tebou nakrmit a vyber si ty nejcilejsi :-)Zeptas se chovatele cim je krmil na co jsou nauceny atd...je to lepsi nez si je nechat poslat!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 21:37 Muž filipsi [1295] Re: Flooster
Treba vivarium? Ale ja osobne nejvic stejne miluju tu fazi doma u knih vybirat, a v prodejne pak chodit kolem stojanu, pozorovat, srovnavat, libovat si, a pak tahat tu penezenku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 21:34 Flooster – Kde koupit ryby online ???
Podadte kde mam sehnat pekne rybky a velky vyber. V akva prodejnach nic moc. Chtel bych je objednat na dobirku. Díky za radu

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3394x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6845-kde-koupit-ryby-online?od=1