Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dobrá akvaristika v Praze

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Dobrá akvaristika v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.10.2018 15:52 Muž @ PaDa [4483] - mřenky a sumciRe: Milan
Byl jsem v neděli na burze Pankrác.a jenom za vstup chtěli 100 Kč.
To je zvláštní, kolega tam byl nedávno také a za přednostní vstup (tedy ten nejdražší) dával 60 Kč.
Pak to bylo myslím za 50 a na závěr ještě levněji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.10.2018 15:39 Muž @ dudak [1520] Re: Milan
levněji než na burze rostliny nekoupíte, když přijdete na akvaristický sraz, dostanete od ostatních akvaristů rostliny zdarma. Nejbližší termín je 8.11. rybicky.net/akce/2371
Také se zde objevují často rostliny zdarma na fóru v tomto tématu rybicky.net/forum/19452-darovani-vymena-akvarijnich-prebytku , ale je potřeba být zaregistrován, abyste mohl jednotlivým lidem odpovídat. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2018 15:34 Milan – akvarijní rostlinky
Jsem duchodce a rád bych si doma pořídil akvárium.Poradí mi někdo,kde bych koupil levnější rostlinky Byl jsem v neděli na burze Pankrác.a jenom za vstup chtěli 100 Kč.Jinak bylo vše pro mě dost drahé.Děkuji za radu.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2018 16:20 Muž @ Tophamster [1] – Profiplants
Já často chodím do www.profiplants.cz. Jsou specializovaný na akvaristiku, velká výhoda je, že mají otevřeno i o víkendu. A mají spoustu rostlin "In vitro".

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 22:32 Muž @ Magic [563] - RostlinyRe: karoka
Včera shareovalo ZOO Braník, že přišly kytky a "je jich tu v 600 litrech hromada".

Jen fyi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 21:18 Muž @ Matesak [1] Re: karoka
Nene, nějak mi uniklo, že mají kamennou prodejnu a to ještě pomalu při cestě z práce. Děkuju za radu/tip!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 21:13 karoka Re: ctibum
Diky, zkusim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 21:03 R Muž @ ctibum [3456] - Snažím se to nezahubit...Re: karoka
Zkus Hornbach. Ryby bych tam nebral (snad kromě Chuchle), ale rostliny vypadají dobře, i sortimentem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 21:02 karoka - Snažím se to nezahubit...Re: Matesak
Mmm, tak Branik jsem mela jako zalohu na zitra. Tak nic. Zkusil jsi profiplants na 5.kvetna? Limnophila nebyla, ale kytky maji... Ale netusim Tve pozadavky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 20:50 karoka - Snažím se to nezahubit...Re: vaaclav
To mi prave nevyjde..
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 19:56 R Muž @ vaclav [8944] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: karoka
Když vydržíš do 6 září což je sraz tak tam je většinou spousta rostlin k mání a zadarmo. rybicky.net/akce/2336 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 19:53 Muž @ Matesak [1] Re: karoka
Ahoj, moc Tě nepotěším.
Já byl ve středu v ZOO Braník a taky přebráno (a shodou okolností dnes ve Vivariu na Mělníku - kde nebylo opravdu NIC - z rostlin).

Už jsem na tohle rezignoval a nakupuji u p. Rataje nebo na rostlitnna-akvaria.cz - kde to opravdu funguje. A věř mi, že poslední dva měsíce to hodně sleduju :).

Přeju Ti hodně štěstí, ať něco najdeš (a když jo, budu rád za info - kde?!)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2018 18:52 karoka – Kde v Praze pro kytky
Zdravim, mate nekdo aktualni info, kde v Praze pro kytky ted o vikendu idealne ;-) Byla jsem ve Vivariu Melnik, ale jsou hoodne probrani a dalsi budou nejdrive ve stredu. Potrebovala bych aspon doplnit limnophilu a rotalu. Dekuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2017 09:40 R Muž @ ctibum [3456] - Snažím se to nezahubit...Re: travi
A založ si prezentaci. I když se zdá, že jsou akvo i ryby ok, něco tam být může. Ať tam zbytečně nesypeš ryby... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2017 09:38 travi - Snažím se to nezahubit...Re: lacewings
taktéž moc děkuji, dnes ne, ale za týden se tam určitě podívám. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2017 09:37 travi - Snažím se to nezahubit...Re: afc1886
Moc děkuji za radu, určitě vyzkouším :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.03.2017 09:12 R Muž @ lacewings [3414] - Živorodky-přírodní formyRe: travi
-co tady, možná to stihnete ještě dnes, nebo teda příští týden
- rybicky.net/akce/2032
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2017 09:06 R Muž @ afc1886 [4057] Re: travi
Co se zajít podívat do ZOO Braník. www.zoobranik.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2017 08:59 travi – Poraďte prosím
Máte prosím někdo zkušenosti kde je v Praze slušná Akvaristika? Perfektní byla ve Vysočanech, ale bohužel už neexistuje. Před měsícem jsem objevila v Ládví, ale bohužel mi všechny zakoupené rybičky do 14 dnů pochcípaly!Byly to normální živorodky. Akvárium a moje jiné rybičky byly do té doby naprosto OK. Děkuji moc za vaši radu.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2017 19:00 Muž @ Pepan [5012] - RostlinyRe: Deathbull
Možná i budoucí zvýšené náklady s EET.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.01.2017 13:37 Muž @ Deathbull [1907] - CichlidyRe: pičoun
Asi si ho tam akvarísté špatně pěstovali. Ono nikoho nebaví nosit do kšeftu, co tě má živit, peníze :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2017 09:45 pičoun - CichlidyRe: Deathbull
pán v ostrovské ulici to bohužel zabalil, byl jsem tam jednou a ted v lednu 2017 je tam jiný obchod :-(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2016 21:50 Muž @ Lorennzo [5] – Anomalochromis thomasi
Zdravim, nevíte kde v Praze mají Anomalochromis thomasi (Pestřenec Thomasův) rybicky.net/atlasryb/pestrenec_thomasuv
Budu tam 14.6.2016 tak bych si ji rád koupil.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2016 12:47 R Muž @ vaclav [8944] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Pavla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2016 11:27 R Žena @ Turbínka [2540] Re: Pavla
Odpovídáš na příspěvek z roku 2007 navíc od uživatele, který již není registrován. Podívej se do záložky "Akce" a vyfiltruj si pražské burzy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2016 09:47 Pavla Re: Usine
Nejsem z Prahy, prosím napište mi, kde se burzy konají. Děkuji :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2016 17:36 Muž @ Sitius [26] - učit se, učit se, učit se – akvaburza Pankrác
Dobrý den,
znáte někoho kdo chodí na Pankrác v neděli a máte s ním dobré zkušenosti?chtěl bych cca 30ks neonek. nebo je lepší zajít do zoo-braník?

Předem dík

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.10.2015 15:45 R Žena @ Jája [901] - Živorodky
"Na Hroudě" patří k těm lepším akvaristikám, pod to se podepíšu. Slušný výběr, někdy ale také nic moc (což není kritika, pouze konstatování). Ale musí se dávat pozor, jak ty ryby vypadají. Také jsem a ty roky u nich viděla dost nemocných ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   27.10.2015 23:42 Muž @ PaDa [4483] - mřenky a sumciRe: Malapa
Tak to nevím, za roky dozadu nepamatuju problémy.
Já to tu mám kousek, a že se nerad pletu lidem do kšeftu, tak jsem je za ty roky několikrát upozornil, že prodávají ryby z akvárek plný krupice. Jak naznačuje RAP, hodně se tu točil personál. Akvaristika roky vypadala, že je ve výstavbě. Ale třeba se to změnilo, už tam skoro nechodím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2015 23:12 Muž @ NASREDDIN [1376] Re: drvi
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2015 22:36 Muž @ Malapa [224] - AfrikaRe: RAP
Tak to nevím, za roky dozadu nepamatuju problémy. A vždy výběr z velkého počtu ryb. Krásné mečovky, ruzné varianty, terčovce tam prodávali hned po revoluci. I tlamovce tam výždy nějaké mají... Za mě adep na nejlepší akvaristiku v Praze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.10.2015 22:27 Muž @ RAP [2283]
No, s kvalitou to tam bylo jak na houpačce. Teď je naštěstí zase nahoře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.10.2015 18:21 R Muž @ vaclav [8944] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Burik
Říká se jí také Na Hroudě ale to je o ulici níže. Jinak jednu stanici tramvají z metra Strašnická. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.10.2015 18:16 Muž @ Burik [724] - AquascapingRe: drvi
Akvaristika Karel Hőfer,Gutova 70/20 Praha 10
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2015 18:00 Žena @ drvi [1961] - RostlinyRe: dudak, Malapa
Tak pánové - pro nás lehce přespolní a neznalé - prozraďte, prosím, adresu ;-), Gutovka ani pan Höfer mi bohužel nic neříká :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2015 17:53 Muž @ dudak [1520] Re: Malapa
Můžu jen potvrdit, ta patří k těm lepším v Praze palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.10.2015 17:13 Muž @ Malapa [224] - AfrikaRe: NHKG
To nikdo nezná "Gutovku" pana Hőfera? Vždyť ta je na stejném místě snad deítky let. Za mě pokud není nejlepší, tak určitě patří mezi TOP akvaristiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2015 04:47 Muž @ LiborSprysl [8768] Re: NHKG
Ale no tak nic nebrat... ono je to trochu složitější... firmy jsou skutečně v jednom hnízdě a mají spolu hodně společného, to je pravda. Ale ne vždy se vším jako u vašich hřebenáčů je v samém důsledku vina firma. Mnohdy ryby objednané od chovatelů na pohlaví přijdou od chovatele jak mu to pod ruku přišlo, ale popsané dle požadavků. Nevím o jaké hřebenáče šlo, ale v případě některých ryb v pytlíku se pohlaví dá těžko kontrolovat, protože jsou ryby v úlekovém zbarvení. Sám mám tyhle "pohlavní objednávky" hrozně nerad, protože když prostě vrazíte síť do hejna ryb, tak se vám to loví na páry docela dost blbě.
V případě těch bichirů, pokud se podaří senegalce objednat, tak to senegalci budou... ;-) ale osobně si myslím, že pražské velkoobchody vozí teď bichiry málo, bo o ně je na obchodech celkem malý zájem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 23:01 Muž @ Shimamoto [479] Re: NHKG
Dík. Takže radši osobní odběr. U bichirů senegalských to s pohlavím je jen na prozřetelnosti, takže snad poznají aspoň ten druh - pokud ty ryby neseženu jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2015 22:40 Muž @ NHKG [3142] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Shimamoto
Aquarium.cz to má přímo na svých stránkách:
Osobní odběr:
po předchozím potvrzení na adrese: Podmoráňská ulice 799, 252 64 Velké Přílepy (Praha-západ)
pondělí 14 - 18 hodin
tel.: 724 866 725 (denně mezi 10.00 a 20.00 hod)

Každopádně z Aquarium.cz kurýrem nic nebrat. Chtěl jsem samce a 2 samičky Hřebenáče, rozdíly jsou obrovské, nejde nepoznat. A poslali mi to opačně a jako bonus email s tím, kdy přijde balík a fakturou poslali až po mé urgenci v době, kdy jsem ryby měl doma. A nejsem sám, kdo s nimi měl problémy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 22:29 Muž @ Shimamoto [479]
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi Petra-aqua a Aquarium.cz. O kus níže se píše, že to snad je to samé, ale stránky mají obě jiné. Trochu mi to připadá, že ta Petra je spíš zaměřená na velkoobchod, ale výslovně to uvedeno není. Tak jak to tedy je? Také by mě zajímalo, zda je u těchto firem (nebo této firmy:-D) možné si dojít pro těch několik objednaných rybek přímo na provozovnu - k zasílání Kurýrem ČD nemám už důvěru:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2015 21:57 Muž @ PaDa [4483] - mřenky a sumciRe: NHKG
víc by neškodilo, ale buďme rádi za tyto ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.10.2015 21:53 Muž @ NHKG [3142] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: PaDa
Ano a už je mám takto zařazené dlouho a pořád nemůžu objevit další dobrou. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.10.2015 21:27 Muž @ PaDa [4483] - mřenky a sumciRe: NHKG
Vím o posledních 3 v republice (asi jich bude o pár víc).
trefím se?: Mělník, Braník, Sklorex ;-) ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.10.2015 20:55 Muž @ NHKG [3142] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: xdanik
Ano, dobré akvaristiky vymizely. Vím o posledních 3 v republice (asi jich bude o pár víc). ZooBraník by měla být jednou z těch tří, ale nikdy jsem tam nebyl. Určitě se tam zajdi podívat.
Co se týče Hornbachu, mají dobrý výběr ryb i techniky a přijatelné ceny. Kvalita ryb ale ve většině prodejen není moc velká, protože se o ně řádně nestarají.

Na objednávání ryb z internetu není nic zvláštního. Žádná akvaristika nemůže mít tak široký výběr jako velkosklady rybiček, z kterých jsou tyto akvaristiky zásobovány. Navíc se dají takto objednat i ryby ze zahraničních velkoskladů. Takže jak chce člověk něco méně běžného, je toto často jediná možnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.10.2015 20:46 R Muž @ vaclav [8944] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: xdanik
Jsi trochu mimo. www.zoobranik.cz :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.10.2015 15:15 Muž @ NASREDDIN [1376] – Prosba
Budu sice poněkud OT, ale to se projednou přežije :-).

Pokud náhodou zjistíte, že byl nějaký obchod zrušen, nebo naopak nějaký nový otevřen, tak Vás moc prosím, neváhejte, mrkněte do sekce obchodů zde na rybičkách rybicky.net/obchody/
a nově zjištěné údaje doplňte, případně mi dejte vědět vzkazem a já tak učiním za Vás.

Má prosba se vztahuje samozřejmě i na mimopražské.

Snažím se seznam obchodů aktualizovat, ale bude to na hodně dlouho, u mnoha nejsou platné kontaktní údaje a celkem špatně se dohledávají.

Všem případným "kontrolorům" předem moc děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 14:15 Muž @ Maaara [92] Re: xdanik
Z vlastní zkušenosti doporučuji bud Zoo Braník na Praze 4 nebo Hornbach Řepy na Praze 6
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2015 11:24 Muž @ xdanik [1] Re: rak
Také sháním nějakou akvaristiku na Praze 5. Po přečtení zdejších doporučení na akvaristiku v Ostrovkśho ulici, jsme tam podnikly výpravu. Čekalo nás nemilé překvapení - na místě akvaristiky stojí úplně jiný krám :-(

Jakou akvaristiku tedy doporučujete? Ideálně na Praze 5, ale pokud nebude zbití, tak dojedu kamkoliv po Praze hmm

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2015 12:34 Žena @ Makky [78]
V sekci obchody jsou všechny informace o tom to obchodu . Stačí se podívat pod Akvaristika Smíchov
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 9 10

Zpět na obsah sekce Obchody Přidat příspěvek • Zobrazeno 26004x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/376-dobra-akvaristika-v-praze