Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 39 Přejít na další stránku   1  
Krevetky - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   06.04.2013 10:31 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: predator3313
Zdravou rostlinu krevetky nezlikvidujou, naopak z ní obírají to nežádoucí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 10:23 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: moskyt8
No moje zkušenost je zas taková že rozpadu podobných rostlinek pomáhají i krevetky :-D jak ji pořád obírají, aspon u mě tak tomu je palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 09:40 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: moskyt8
My teda používáme akvaflor a krevetkám nevadí, ale pravda je, že máme jen cherry. Ohledně rozpadu rostlinky, tak moje zkušenost je taková, že se rozpadá při větším osvětlení, při malém nám roste hezky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 00:24 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: moskyt8
možná by bylo dobrý pokud se o ty krevetky tak bojíš přestat vybírat z těch nejlevnějších na trhu... (viz Akvaflor od Hü-benu)..
Já v akvárku s krevetkama používám hnojiva od Rataje - Bioflor a Colour Fe+, doplněné Chelatinem. Zároveň dávkuju CO2. A krevetky si nestěžují, jsou krásně vybarvené a furt se množí.

Podotýkám že nehodnotím kvalitu hnojiv ani jejich vliv na růst rostlin - jen říkám že krevetkám ani v nejmenším nevadí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 23:48 - Re: moskyt8
Táto rastlina sa rozpadá prakticky stále.Proste je taká.Dokáže pekne koreniť,ale hlavne pri dostatku hnojenia a CO2.Pestuje sa i ako plávajúca.
Moja rada,daj inú rastlinku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 22:57 Muž moskyt8 [21] – hnojení
Fotka k příspěvku Ptal jsem se lidí proč mi rostliny hnědnou a rozpadají se a nejčastější rada byla ať začnu přihnojovat.. Tak se ptám jaké hnojivo bych měl použít když mám v akva krevetky, které jsou citlivé na chemii... Nejschůdnější bude asi nějaké tekuté a doporučené dávkování dát mnohem měnší než se doporučuje na obalu... co říkáte na toho hnojivo? www.levnaakvaristika.cz/…
nebo které z těchto bych si měl vybrat?
www.levnaakvaristika.cz/…=
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 02:25 -
Na SK májú ikry len ryby.Všetko ostatné sú vajíčka,vajcia,záprdky..... (gule) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 21:18 Žena vondr001 [674] Re: Kaplan007
vajička ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 18:24 Muž LiborSprysl [9015] Re: invalida
Musím použít repliku mého oblíbeného pana doktora...anglofilní svět vidí vajíčka i jikry stejně...eggs..německý také... smich i já už jsem slevil, ze svých představ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2013 17:25 S Muž invalida [3881] Re: Kaplan007
To nejsou jikry......Kaplan007 napsal: Za jak dlouho se líhnout Red Cherry po oplození jiker?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.04.2013 20:38 Muž martin386 [17] - ŽivorodkyRe: Kaplan007
Záleží i na teplotě, ale okolo 20-25 dnů :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2013 20:38 Muž Kaplan007 [51]
Za jak dlouho se líhnout Red Cherry po oplození jiker?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 22:06 R Muž romant [27987] Re: zbinda
Zkusil bych načerpat nějakou informaci třeba zde. rybicky.net/forum/5233
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 22:03 zbinda
chtěl sem se zeptat, nevíte jestli je nějaká větší pěkná rybka která by se snesla s krevetkama? myslím něco jako třeba beta akorát ne tak agresivní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 20:46 amrtin Re: Burik
Ano,to je on(varianta mini) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 20:42 Muž Burik [727] - AquascapingRe: amrtin
tuším že ho mají pod názvem finger wood,mám ho v akva taky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 19:59 amrtin Re: amrtin
Fotka k příspěvku amrtin napsal: Nedá mi to a musim k Hornbachu něco napsat:včera jsem tam byl,koupil jeden krásnej kořen(foto dodám později),nebyl sice nejlevnější,ale ani předraženej a je to přesně to co jsem hledal do mýho budoucího minikrevetária(33x33x20cm).Pak jednu krásnou(a drahou)rostlinku(údaje doplním také později) a dvě(shodou okolností párek) teter červených(žanérek).Ty byly po 14-ti kč,což je super cena,ale nejvíc mě rozesmálo,když jsem doma zjistil že samička je albín :-D !No,nekupte to hop !
Rostlinky tam maj docela pěkný(i výběr),ceny srovnatelný s akvaristikou.S rybama je to trochu horší-opravdu dost mrtvolek a různě "pochroumaných"rybek. tone
Jednalo se o Hornbach Praha 6, Praha-Řepy.
Je to ten kořen vepředu ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 19:02 amrtin Re: malyLibor
Tento super návod jsem si neodpustil citovat,doporučil bych ho všem začínajícím krevetkářům(mě se týká taky) X-)
malyLibor napsal: Je pravda, že pro krevetky musí být akvárko dobře zaběhlé. Ale já bych to tak nedramatizoval. Dáš do akvárka substrát a rostlinky. Záleží na tobě, jaký substrát dáš, prostě co se ti líbí. Do takhle malého akvária si klidně můžeš dát Rataj Profi Soil, například. Rostlinky to chce zpočátku nějaké nenáročné stonkovky - Limnophila sessiliflory, Egeria densa, Ceratophyllum submersum, Najas guadalupensis. Opatrně naliješ vodu - já ji nalívám vzduchovací hadičkou, zapneš filtr a nastavíš svícení, aby ti svítilo 10 hodin denně s tím, že přes poledne 2 hodiny nesvítí. Pokud nemáš na rostlinách žádného šneka, dáš si tam jednoho okružáka nebo jednu piskořku. První týden každý den měníš 1/4-1/5 vody (ve 20ti litrovém akva to jsou 4 litry) za vodu čistou. Krmíš 2x týdně malinkou špetku krmiva. Malinká špetka je 1 granulka krmiva pro krevety nebo 3 vločky vločkového pro rybky. Druhý týden měníš stejné množství vody každý druhý den. Krmíš stejně - 2x týdně špetičku. 3 týden měníš ob 2 dny, 4 týden vyměníš vodu 2x. Krmíš stále stejně, svítíš stále stejně, filtr jede celou dobu, nečistíš ho. Už třetí týden by ti měly rostlinky růst, 4. už je můžeš zastřihnout, pokud jsou moc dlouhé. Po těchto čtyřech týdnech můžeš vysadit krevetky. Doporučuji Red cherry nebo Sakura - ty jsou červenější a výraznější a trošku pomaleji se množí, a nebo zelenou palmatu, bílou nebo modrou perlu... prostě některou Neocaridinu, ale do začátku bych doporučil z těchto pěti druhů. Krevetek doporučuji vysadit 10ks. Jsou to společenská zvířátka a cítí se dobře ve skupině. Co je důležité - stále měnit 4 litry vody 1x týdně. Stále krmit stejně malou špetičku, můžeš každý druhý den. Až se ti krevetky rozmnoží, můžeš krmit každý den a postupně i přidat, ale krmit opravdu málo - krevetky si v akváriu najdou svoje jídlo, neumoříš je hladem, ale přebytek krmení je může zabít.
No a k přemnožení krevetek - toho se bát nemusíš. Za 1) jako nejlepší metoda proti přemnožení funguje to, že je budeš prodávat dalším lidem, o krevetky je velký zájem, a za 2) pokud je krevetek v akváriu moc, přestanou se ti množit. Až jich ubyde (stářím nebo prodejem dalšímu zájemci) tak se ti zase začnou množit. Tak to s krevetkama prostě chodí.
Trochu jsem se rozepsal, ale pokud tento návod dodržíš, za měsíc se ti v akva může prohánět prvních 10 krevetek a za dva a pl měsíce bys tam mohla mít své první maličké.
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 22:36 Žena barcatt [5] Re: danosh
no nad filtrom necihaju.. ale presne vedia kam hadzem granule pre ancistrusa - tie su najvacsie :-D co sa budu troskarit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 22:22 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: barcatt
barcatt napsala: akurat japoniky kradnu rybam granule pri krmeni.

Přesně, mým Japoncům též zachutnalo krmení pro rybky... vždy když krmím ryby tak jsou u krmení dřív Japonci jak Gupky :-D a to Japonci jsou už takové svině, že si dokonce vylezou na filtr a sbírají žrádlo přímo z hladiny :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 22:19 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: danosh
To jsem nevěděl ja jsem počítal s dospělí má jedincema, kteří by se mnozili, předpokládal jsem aspon 1samici a 1samce ;) tak když jsou maly tak jo ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.03.2013 22:15 Žena barcatt [5] Re: Vlnkar
my mame v akvarku momentalne asi tak 40 premnozenych red cherryn spolu s gupkami a neonkami a nic si navzajom nerobia - myslim ze neprezije od krevetiek kompletny odchov - urcite si nejaku drobotinu zobnu tie rybky - ale nijak katastrofalne by som to nevidela. Dospele si vobec nevsimaju - akurat japoniky kradnu rybam granule pri krmeni. (ale mam tam vela rastlin a machu kde sa odchovy schovaju)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 22:14 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kryštof
Mladé krevetky nemám, protože se Crystalkám nechce množit, jinak několik mladých gupek mám, schovávají se mě mezi stonovkami, takže bych v tom zas takový problém neviděl, když víš co děláš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2013 22:02 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: danosh
Základní problém jsou 3gupky v jednom aq to se nediv ze nemáš mlade, udržet v tomto rovnováhu je setsakramentsky těžký úkol. Gupky pryč !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 21:51 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: Vlnkar
Ahoj, já mám 3 gupky v 10l akva společně s Crystalkami a Japonci a nikdo nikoho nežere, ale je pravda, že jsem zatím neměl mladé krevetky, tam by opravdu mohl být problém, že je gypky vyluxují (když vidím jak luxují své vlastní potomky..). Myslím si, že když budeš mít v AQ nějaký mech tak by ti mohlo pár kousků přežít bez úhony do dospělosti :-) doporučil bych ti Red Cherry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 21:45 Muž Vlnkar [15] Re: invalida
Kdo koho zobne? Myslite pavi ocka zobnou malou krevetku? Nebo i vetsi krevetku? Dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 21:34 S Muž invalida [3881] Re: Vlnkar
Možná zobnou prcka ale to je od nádrže k nádrži...taky se můžou tolerovat naprosto v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 21:24 Muž Vlnkar [15] – Gupky s krevetkamam
Dobry den, v akvarku mam pavi ocka. Myslite ze by jsem k nim mohl vysadit nejake nenarocne krevetky? Budou jim pavi ocka ublizovat? Dekuji za odpoved.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 21:05 amrtin Re: Chem
Nedá mi to a musim k Hornbachu něco napsat:včera jsem tam byl,koupil jeden krásnej kořen(foto dodám později),nebyl sice nejlevnější,ale ani předraženej a je to přesně to co jsem hledal do mýho budoucího minikrevetária(33x33x20cm).Pak jednu krásnou(a drahou)rostlinku(údaje doplním také později) a dvě(shodou okolností párek) teter červených(žanérek).Ty byly po 14-ti kč,což je super cena,ale nejvíc mě rozesmálo,když jsem doma zjistil že samička je albín :-D !No,nekupte to hop !
Rostlinky tam maj docela pěkný(i výběr),ceny srovnatelný s akvaristikou.S rybama je to trochu horší-opravdu dost mrtvolek a různě "pochroumaných"rybek. tone
Jednalo se o Hornbach Praha 6, Praha-Řepy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 19:32 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kryštof
teoreticky je to mozne, takze radsi to nezkousej :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 17:54 Muž Damillo [114] Re: Burik
Já tím chtěl říct jen jedno. Pokud budu chtít chovat CRS,CBS a pod. tak můžu vycházet ze všeobecných informací, kterých je na netu hodně, viz třeba http://shrimpkeeping.com. Je ale žádoucí si ještě před pořízením najít věrohodného chovatele, od kterého chci krevety pořídit a zjistit si, jaké ON má doma parametry vody, ve které jsou krevety, které zase já chci nakoupit. Stejně tak si zjistit, jak dlouho je chová, jestli ostatní jsou spokojeni atd. A následně se pokusit vytvořit v mém akvariu podmínky, jaké má pro chov on. Protože jinak se může stát, že mrknu na web, podle toho zařídím nádrž, pořídím RO a já nevím co ještě, s velkou slávou si koupím krevetky a že nejsem troškař, vezmu jich třeba 20, nebo 30 a následně zjistím, že je nemůžu dát ani do koktejlu.

Za sebe můžu říct, že by mi ani tak nebylo líto peněz, ale za mrtvý osazenstvo bych byl řádně nasr... Nebyl bych nadšenej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 17:17 - Re: Burik
:-) :-) v podstate si mal aj ty pravdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2013 17:01 Muž Burik [727] - Aquascaping
ok ok,už mlčím:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 16:11 Muž Damillo [114] Re: prasan
Ano, to je presne to, co jsem mel na mysli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 16:04 - Re: Burik
Konkrétny chovateľ má už kmene naučené na takú vodu.Samozrejme ak si niekto donesie CRS od chovateľa kde používal RO,tak mu nič iné neostáva než použiť zas úpravu vody-inak hynú.Podstatný rozdiel je veľkosť nádrže a prostredie.Potom poriadna filtrácia a problém nemusí nastať ani v tvrdej vode.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2013 16:03 R Muž slavko [1759] - Rostliny – Voda na chov?
Všetci tu diskutujete o parametroch vody, akoby to bol jediný parameter, ktorý má na prežitie/množenie vplyv... To vás nenapadlo, že problém vôbec, ale vôbec, nemusí byť len vo vode? Ako i to, že v prírode môžu v súčasnosti zvieratá žiť (a množiť sa) aj v nie celkom ideálnych podmienkach len preto, že ideálne (pôvodné) podmienky im jednoducho zabral nejaký iný (invázny) druh (napr. ľudia)?

Ja by som na tie krevetky odporučil vylepšenú Pláničkovu metódu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 15:12 Žena barcatt [5]
a ide len o problem v mnozeni alebo preziti? je to ako u rybiciek ze rybky bezproblemov ziju ale ked su im neni vytvorene casto presne specifikovane podmienky tak sa nerozmnozuju (ale rozmnozuju neuspesne) alebo ak maju tieto krevety dobre podmienky tak ziju a rozmnozuju sa - ak nemaju dobre podmienky tak stradaju a hynu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 15:09 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Damillo
zkoušel jsem je chovat v těch podmínách,které jsi zmínil a všechny do jedné postupně odešly.Asi to teda jde,ale budou to vyjímky..
Jinak by půlka světa z toho chovu nedělala vědu,kdyby se to množilo jako cherryny v jakékoliv vodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   31.03.2013 15:02 Muž Damillo [114] Re: Burik
Burik napsal: pak nerozumím tomu,proč všichni úspěšní chovatelé CRS dělají vodu z RO a drží PH,GH,KH nízko
Počkej, neoháněj se uspěchem jiných. Ty jsi tvrdil, že to jinak nejde a ani nepůjde, já ti jen říkám, že podmínky pro úspěšný chov a odchov můžou být odlišný, toť celé. A to mám zase já potvrzeno od úspěšných chovatelů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 14:58 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Damillo
pak nerozumím tomu,proč všichni úspěšní chovatelé CRS dělají vodu z RO a drží PH,GH,KH nízko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 14:52 Muž Kryštof [314] - Amerika
Budou se křižit white pearl s cherry ? Dík za odpověď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 14:51 Muž Damillo [114] Re: Burik
Burik napsal: jo,to jsem si myslel taky..bohužel mě to rychle vyvedlo z omylu!Pokud si myslíš,že je flákneš do nevhodné vody že si zvyknou..tak nezvyknou,to mi věř
Rovnou říkám,nezkoušej to,pokud nebude
PH: 6.2 - 6.6
KH: 0 - 2
GH: 4 - 6
nebo hodně blízko těmto hodnotám..jsou to vyhozený peníze.A utrápený krevetky


No vidíš, kamarád tady z Navanu si je přivezl z ČR, PH 8, GH 14 a na utrápený rozhodně nevypadají. Tím netrvdím, že nemáš pravdu, jen říkám, jaká je realita ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 14:51 Žena barcatt [5] Re: Burik
nemyslim si ze ich flaknem do nevhodnej vody, ze zalozim dnes akva a zajtra do toho kupim krevety.. ale taktiez kvoli nim nebudem robit testy kazdy tyzden - myslela som to tak ze proste sa to pokusime udrzat. nic ine... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2013 14:43 Muž Burik [727] - AquascapingRe: barcatt
jo,to jsem si myslel taky..bohužel mě to rychle vyvedlo z omylu!Pokud si myslíš,že je flákneš do nevhodné vody že si zvyknou..tak nezvyknou,to mi věř
Rovnou říkám,nezkoušej to,pokud nebude
PH: 6.2 - 6.6
KH: 0 - 2
GH: 4 - 6
nebo hodně blízko těmto hodnotám..jsou to vyhozený peníze.A utrápený krevetky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 14:40 Žena barcatt [5] Re: Burik
:) no..proste asi skusime a uvidime, ale dik za reakciu. Len ma prekvapuje ze ich chova pomerne malo ludi..aspon mam taky pocit - ci to nie je tym ze sa ich iba boja alebo proste nestoja 10 kc ako cherryny, nezda sa mi ze su nejak extra narocne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2013 14:34 - Re: Damillo
Skušobne som dal do 200L CRS-ku.Žila si tam úplne v pohode i pri viac ako 500. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.03.2013 14:27 Muž Damillo [114]
Vážení diskutéři, tři dny z5 jsem se byl tady v Irsku podívat u jednoho chovatele krevet. V jediný místnosti 17!!! nádrží, radost pohledět. Krevety jak já palec u nohy, ceny lidový i pro zmlsaného čecha. Zahlídl jsem u něj TDS meter, stejný mi dorazil ten den ráno. Tak jsem ho poprosil, jestli by cvičně změřil vodu. Čekal jsem hodnotu tak kolem 160, maximálně 200. 360 přátelé, 360. Znalí převodních tabulek si odvodí tvrdost vody. V těhle podmínkách chová Red Cherry, Black Crystal, Red Crystal, Blue Perl, Orange Cherry a ještě asi 5 druhů, u kterých ani neznám názvy. Všechny se množí jak na běžícím pásu, krásně vybarvený, ani jedna nádrž nemá kryt a neutíkají. Tím chci jen říct, že hodnoty pro chov jsou jedna věc, realita je ale trochu jiná, většinou. A kluk je asi dost známej, když jsem navštívil petshop o 40km vedle, protože dostali Eleocharis, kterou jsem chtěl, ptal se mě prodavač co moje krevetky. Tak povídám, že jsem zrovna včera rozšířil stavy od jednoho chovatele. "A kdes pro ně byl?" "V Droghedě..." "Jo tys byl u Denise!, tam nakupujou všichni, perfektní chovatel..." Tož asi tak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2013 13:28 Muž Burik [727] - AquascapingRe: barcatt
žáleží čím myslíte "běžné podmínky"Crystalky jsou rozhodně náročnější,než cherryny

pro crystalky platí zhruba toto:
PH: 6.2 - 6.6
KH: 0 - 2
GH: 4 - 6
Vodivost: 80 - 100
Teplota: 21 - 23

pokud jim zajistíte tyto podmínky dlouhodobě,tak by to asi problém být neměl..

Každopádně spoustě lidem vydrží 2-3 měsíce a zemřou.Jsou opravdu citlivé na spoustu dalších vlivů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2013 12:06 Žena barcatt [5]
Dobry den, preklikala som tak nejak cele vlakno (kazdu jednu stranku naozaj nemam cas citat) - a nasla som tu zmienky hlavne o red cherrynach - nenarazila som o radach k chovu caridina black alebo red crystal... daju sa v beznych podmienkach chovat? - podla toho co som o nich citala by to nemal byt problem - mate niekto skusenosti s tym ze by sa vam dobre mnozili? Cherryny sa nam krasne mnozia v spolocnom akvarku s neonkami a gupkami tak sme premyslali o tom ze bysme si zalozili krevetkarium - a tamtie sa mi uz dlho pacia. Diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2013 19:30 Muž Burik [727] - AquascapingRe: zbinda
je to normální chování,cítí se tam prostě bezpečně.Ty moje své oblíbené lokality mění..

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [39] ...... 111

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 88681x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2294-krevetkychov?od=1901