Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza H.Počernice

NápovědaFórum » Ostatní  

Burza H.Počernice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.11.2019 20:42 Muž Burza rybiček [11] Re: SandynkaM
Dobrý večer, tuto burzu tam nikdo modré neonky neměl, ale máme prodejce, který vám je může dovézt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 20:39 Žena SandynkaM [0] – Neonky
Kdo byl , nevíte, jestli tam někdo měl neonky modré? Na Pankráci nemívají :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.11.2019 20:38 Muž Burza rybiček [11] – Fotky z Burzy rybiček 9.11.2019 Praha Horní Počernice
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Opět několik fotek ze sobotní Burzy rybiček, zbytek najdete na webu www.burzarybicek.cz/… nebo na Facebooku www.facebook.com/…

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 12:02 Žena A.K. [16] Re: ZDRI
Tmavší verzi c.dennereli a blue leg posso, po předchozí domluvě s panem Malátem. Můžu říct že jsou méně plaché než jejich předchůdci a dokonce žerou ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 11:27 Muž ZDRI [858] Re: A.K.
Mohu se zeptat, jaké Sulawesi a za jakou cenu se tam nabízely?
Moc děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.11.2019 11:10 Muž vlka [477] Re: A.K.
...našel jsem tohle video : www.facebook.com/… ...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.11.2019 10:38 Žena A.K. [16] Re: Jan Jonáš
Já sebou zrcadlovku brala, ale nakonec ji nevytáhla. Focení v davu není má oblíbená činnost. Ale souhlasím, že bylo rozhodně na co se dívat. Prodejci velmi ochotní, nabízeli i druhy, které běžně v obchodě neuvidíte navíc v lepší kondici a za dobrou cenu. Sama jsem si odnesla sulaweske krevetky, zabalené tak výborně, že zvládli cestu domů bez jediného úmrtí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 08:40 Muž Jan Jonáš [65] - Drobné rybkyRe: vlka
Bohužel jsem tam nejel fotit, ale někdo z PR tam fotky v době mé návštěvy dělal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2019 21:41 Muž vlka [477] Re: Jan Jonáš
...čauky, nějaké fotky by nebyly...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.11.2019 16:37 Muž Jan Jonáš [65] - Drobné rybky – Dnes
Dnešní burza mě nadchla. Dobrý přístup, skvělé značení a příjemní lidé u vchodu. Po desáté nebyla žádná tlačenice, prodejci měli co nabízet a ceny byly velmi vstřícné. potlesk

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2019 16:21 Muž vlka [477] Re: Burza rybiček
...moc díky...moc líbí...nepřeplácané stoly...vše přehledné...škoda, že je to tak z ruky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2019 15:45 Muž Burza rybiček [11] Re: vlka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, všechny zatím zveřejněné fotky z Burzy rybiček najdete na webu www.burzarybicek.cz/… nebo www.facebook.com/…

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.10.2019 15:37 Muž Burza rybiček [11] Re: vaclav
Fotka k příspěvku Dobrý den Václave, pokusím se upřesnit adresu pomocí odkazu goo.gl/… jinak pokud se dostanete do ulice Na Chvalské tvrzi, tak pak už stačí dojít na její konec a nemůžete minout. Ulice má cca 150 metrů v celé své délce, burza rybiček se nachází cca 15-20 metrů od autobusové zastávky Chvaly ve směru od Černého mostu. V době pořádání akce jsou kolem ukazatele, aby byla orientace co nejsnadnější.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.10.2019 23:08 Muž lucasio [15] - Krabi rodu geosesarmaRe: vaclav
Upřímně...adresa je dost přesná. I Google dokonale najde přesné místo jen z těchto údajů. A na místě je dostatek směrovek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2019 22:43 R Muž vaclav [10730] - Echinodory + stonkové rostliny
Chtělo by to od pořadatelů přesnější adresu než jen Chvalská tvrz - Stodola, nebo jen název ulice Na Chvalské tvrzi. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2019 11:18 Muž Jan Jonáš [65] - Drobné rybkyRe: Elissa
Děkuji za popis. Začínám litovat, že jsem se neodvážil. Tak příště. Sice jen tak na čumendu, protože aktuálně nic nepotřebuji, snad jen rozdat kominíčky.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.10.2019 11:15 Muž Socrates [93]
Burza H. Počernice
Je zcela nově otevřenou akvaristickou prodejní a výstavní akcí, kde máte možnost nakoupit, prodat nebo směnit výpěstky chovatelů. Akce se pořádá zpravidla každou druhou a čtvrtou sobotu dopoledne ve východní okrajové části Prahy Poprvé budeme otvírat pro návštevníky 12.10.2019 od 9:00. Aktuálně u nás vystavuje své odchovy a výpěstky na 20 různých českých a slovenských chovatelů a pěstitelů. Na naší Burze rybiček mimo živých zvířat a rostlin zakoupíte veškerou potřebnou techniku nebo krmení pro Vaše miláčky.

www.burzarybicek.cz/…

Hmmm, taky to příště omrknu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.10.2019 11:08 Žena Elissa [88]
Menší určitě, ale prostředí příjemné.

Stoly jsou rozestavěné po obvodu místnosti, takže se nestane, že by se zacpala ulička, jako je tomu na pankrácké burze. Ale to se může změnit s přibývajícím počtem prodejců a návštěvníků. X-)

Z prodejců z Pankráce jsem poznala určitě tři - pána s Endlerkami, pak s rostlinkami, který bývá na Pankráci vzadu v místnosti a pak ještě jeden prodejce rybiček s chodby.

Dále tam byl pan Malát s příslušenstvím ke krevetkám a nějakými těmi krevetkami, ještě jeden prodejce s rostlinami - hlavně echinodory, dva prodejci bett a zbytek klasika, nějaká paví očka, živorodky, neonky, pár tlamovců....

Parkování skoro u nosu a zadarmo ;-) Určitě stojí za nahlédnutí a těším se, jak to půjde dál.

Fotky jsem našla na FB: www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2019 09:38 Muž MonterMonty [2006] - AmerikaRe: RAP
Pokud si pamatuješ na první rozhovor s Tondou v Rychnově ,ještě před shlédnutím výstavy venku , z pankráckých prodejců tam asi moc nebude -jsem na to zvědavej , pokud vyjde čas ,příště to tam okouknu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.10.2019 09:23 Muž lucasio [15] - Krabi rodu geosesarmaRe: RAP
Zde se jedná o pozitivum. Moc pěkné to tam mají. Sice komornější než se to rozjede ale super výběr a kvalita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2019 07:38 Muž RAP [355] Re: rak
Udiven v dobrém či špatném?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2019 19:51 Muž vlka [477] Re: rak
...a nebyly by nějaké fotky z burzy...???...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2019 17:50 Muž edrak [15] Re: rak
Ahoj, mohl bych poprosit o male porovnani s burzou na Pankraci? Napr. rozsah nabidky, pocet lidi atp...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.10.2019 17:12 R Muž rak [731] - Raci, krabi, krevetky – Burza H.Počernice
Dnes jsem navštívil tuto akci jsem přímo udiven jak se nechá udělat burza.

Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 696x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19642-burza-hpocernice