Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza H. Počernice

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Burza H. Počernice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2023 16:18 Muž M0RGAN [120] Re: Beastie
Ty krevetky případně mám taky, Praha 21, ale překvapuje mě, že by tam nebyly, ty jsou snad vždycky :-) Jinak hlavně rostlinky, ryby nemnožím (snad jen to, co se ve společenských akváriích zvládne rozmnožit samo a já včas odlovit), ale sám nakupuju na této burze. rybicky.net/nadrze/31325-prebytky-praha-21

Co se výběru týče, tak chodím jen na tuto burzu a jinde srovnání nemám, ale speciálnější ryby, které se moc neprodávají, se spíš objednávají na přání rovnou u chovatele. Na burze bude hlavně to, co jde snadno na odbyt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2023 12:53 Žena Beastie [318]
Dneska jsem byla poprvé, fantastický výběr krmení a dekorací, ale výběr ryb teda taková ta klasika. Měla jsem seznam asi sedmi ryb, panchax, vrcivka, čichavci medový, halančík rachowův, drobnůstky, medaky, red cherry krevety a nesehnala jsem vpravdě nic z toho. Samá paví očka, Molly, skaláry a hodně pancéřníčků. Zato třikrát sewellie, sekavci a i garra flavatra co jsem si koupila. Jsou strašně malinkaté tak jsem zvědavá. Asi jsem čekala jiný výběr ale chyba asi na mojí straně.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2021 12:18 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Jan Jonáš
asi ano , já jsem pouze to zkopíroval z FB
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2021 09:04 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: rak
Předpokládám, že vstupenku lze koupit i na místě, že?
Nemůžu dospat! hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2021 17:54 Muž Jirik [0] Re: rak
Super, už se těším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   06.05.2021 14:10 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky

Událost pořádá Burza rybiček
Burza rybiček
Sobota 15. května 2021 v 9:00 UTC+02 až 12:00 UTC+02
10–18°C Bouřky
Vstupenky
www.smsticket.cz/…
Veřejná · Kdokoli na Facebooku i mimo něj
Zveme Vás na pražskou akvaristickou prodejní výstavu Burzu rybiček, která se koná 15.5.2021 od 9:00 do 12:00 v areálu Chvalské tvrze v Praze 9 - Horních Počernicích. potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   05.12.2020 11:17 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Burza
Burza rybiček
12.12.2020 v 9:00 otevřeme naše dveře pro všechny nadšence akvaristiky.
Vše bude probíhat v souladu s vládním nařízením, které nám značně omezuje počet návštěvníků v jeden čas.
Proto žádáme všechny návštěvníky, aby dodržovali všech instrukcí pořadatelů, zejména těch o ochraně zdraví (zakrytá ústa a nos, rozestupy mezi sebou, desinfekce rukou).
Díky těmto omezení je možné, že nějaký čas strávíte ve frontě venku, obzvlášť pokud dorazíte hned na otevření. Není potřeba se obávat, že by se na někoho nedostalo, otevírací doba bude prodloužena tak, aby se dostalo na každého zákazníka.
Těšíme se na Vás.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.05.2020 19:43 Šárka2699 Re: Hopri
Kupuju mražený u Grýgery v Motole.Je to snad i levnější :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.05.2020 19:36 Muž Hopri [475] – 30.5.
Dneska burza fajn, zvládlo se to i s rouškama. Nabídka velká, jen malinko zklamání, že nebylo k dispozici mražené krmivo...
Ale jinak paráda, po dlouhé době nějaká akce ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.05.2020 19:45 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: rak
To mám radost, už aby byl konec měsíce. hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.05.2020 22:58 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Burza 30.5. znova otevřená!!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2020 15:59 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Dotaz
Nevíte někdo jméno toho prodejce co prodával v sále ,hned u vchodu vlevo měl pouze ryby a nádrže do výšky a chodil v kraťasech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2020 15:18 Karoka Re: TK
Byla jsem tam nakonec. Rostlinky na ctyrech mistech,dve z toho s vetsim vyberem echinodoru,anubiasu,par kryptokoryn. Stonkovky temer vubec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.02.2020 11:38 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Pantheon
Tak v Počernicích je určitě, na Pankráci jsou sice u vchodu schody ale je to škola tak bych čekal že i tam by to neměl být problém, ale abych pravdu řekl tak jsem po tom nepátral. Běžně tam pán prodává keramiku a on vozíčkář je. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2020 11:33 Muž Pantheon [85]
Dobrý den
Dostane se ba burzu v H.Počernicích bebo i na Pankráci vozíčkář?
Díky a krásnou neděli palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.02.2020 10:07 Muž LiborSprysl [9015]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Trochu překvápko v Horních Počernicích... není tam nepříjemná tlačenice. Výběr ryb velmi slušný a co mne překvapilo, prodávají se tu i halani...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2020 10:13 Muž TK [28] Re: Karoka
Já byl v Počernicích třikrát a pokaždé tam byli min 2 prodejci kytek (oba tuším jezdí i na Pankrác). Žádné kytky jsem nekupoval a neprohlížel jejich nabídku do detailu, ale běžnější druhy tam většinou měli. Nebál bych se, že tam něco nevybereš ;-) Každopádně naposledy mi přišlo, že je tam čím dál tím víc lidí a asi se vyplatí dorazit tam na otvíračku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2020 00:17 Muž M0RGAN [120] Re: vaclav
No já si vybavuju jen ty echinodory, protože ty byly tak jediné, co doma ještě tolik nemám (přece jen jsou obvykle větší a tak mám jen menší druhy), stonkovky jsem evidentně totálně odignoroval :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2020 23:45 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Karoka
Tak že jsou tam jen echinodory není pravda klasických stonkovek je tam také dost. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2020 22:47 Karoka Re: vaclav
Ale to se koukam a i se mi povedlo takto osadit dve male nadrze. Na srazy se mi to treba za pet let povede...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2020 14:25 Muž M0RGAN [120] Re: Karoka
Na burze jsou hlavně echinodory. Tyhle běžnější rostlinky bych řešil klasicky výměnou mezi běžnými akvaristy, já si tak nasbíral asi 70 druhů. Můžu tedy řízkovat vícero rostlinek za dobrovolný příspěvek, Praha 21 - Újezd nL.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2020 12:45 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Karoka
Tak je dobré se podívat co kdo občas nabízí zadarmo nebo přijít na sraz a pokud jde o burzu tak tam je rostlin dost. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2020 12:02 Karoka
Zdravím, můžu dotaz na ty, kteří na burze ve Chvalské tvrzi byli - lze tam nakoupit klasické rostliny do akvária (bacopa, limnophila, anubias, ludwigia, případně nějakou cryptocorynu) nebo je lepší objednat z nějakého eshopu? Jednak mi jde o výběr, jednak i o ceny. Budu zakládat nové cca 120l, takže rostlin potřebuji dost. Děkuju předem za zkušenosti.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   25.11.2019 15:33 Burza rybiček
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Přidávám pár fotek ze sobotní (23.11) Burzy rybiček, zbytek najdete na webu www.burzarybicek.cz/… nebo na Facebooku www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.11.2019 20:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: rak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.11.2019 12:24 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: vaclav
Opět paráda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.11.2019 11:52 Muž Shimi [683] Re: vaclav
Taky jsem se tam z Vrchlabí "otočil" :-D Čekal jsem to sice trošku větší, ale jinak dobrý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.11.2019 10:34 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dneska jsem se byl podívat, za mě dobrý. :-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.11.2019 20:42 Burza rybiček Re: SandynkaM
Dobrý večer, tuto burzu tam nikdo modré neonky neměl, ale máme prodejce, který vám je může dovézt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 20:39 Žena SandynkaM [23] – Neonky
Kdo byl , nevíte, jestli tam někdo měl neonky modré? Na Pankráci nemívají :-O
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   10.11.2019 20:38 Burza rybiček – Fotky z Burzy rybiček 9.11.2019 Praha Horní Počernice
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Opět několik fotek ze sobotní Burzy rybiček, zbytek najdete na webu www.burzarybicek.cz/… nebo na Facebooku www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 12:02 Žena A.K. [17] Re: ZDRI
Tmavší verzi c.dennereli a blue leg posso, po předchozí domluvě s panem Malátem. Můžu říct že jsou méně plaché než jejich předchůdci a dokonce žerou ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2019 11:27 Muž ZDRI [1415] Re: A.K.
Mohu se zeptat, jaké Sulawesi a za jakou cenu se tam nabízely?
Moc děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.11.2019 11:10 Muž vlka [3444] Re: A.K.
Našel jsem tohle video: www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.11.2019 10:38 Žena A.K. [17] Re: Jan Jonáš
Já sebou zrcadlovku brala, ale nakonec ji nevytáhla. Focení v davu není má oblíbená činnost. Ale souhlasím, že bylo rozhodně na co se dívat. Prodejci velmi ochotní, nabízeli i druhy, které běžně v obchodě neuvidíte navíc v lepší kondici a za dobrou cenu. Sama jsem si odnesla sulaweske krevetky, zabalené tak výborně, že zvládli cestu domů bez jediného úmrtí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.11.2019 16:37 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybky – Dnes
Dnešní burza mě nadchla. Dobrý přístup, skvělé značení a příjemní lidé u vchodu. Po desáté nebyla žádná tlačenice, prodejci měli co nabízet a ceny byly velmi vstřícné. potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2019 16:21 Muž vlka [3444] Re: Burza rybiček
Moc díky. Moc líbí, nepřeplácané stoly, vše přehledné, škoda, že je to tak z ruky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2019 15:45 Burza rybiček Re: vlka
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den, všechny zatím zveřejněné fotky z Burzy rybiček najdete na webu www.burzarybicek.cz/… nebo www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.10.2019 15:37 Burza rybiček Re: vaclav
Fotka k příspěvku Dobrý den Václave, pokusím se upřesnit adresu pomocí odkazu goo.gl/… jinak pokud se dostanete do ulice Na Chvalské tvrzi, tak pak už stačí dojít na její konec a nemůžete minout. Ulice má cca 150 metrů v celé své délce, burza rybiček se nachází cca 15-20 metrů od autobusové zastávky Chvaly ve směru od Černého mostu. V době pořádání akce jsou kolem ukazatele, aby byla orientace co nejsnadnější.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.10.2019 23:08 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarmaRe: vaclav
Upřímně...adresa je dost přesná. I Google dokonale najde přesné místo jen z těchto údajů. A na místě je dostatek směrovek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2019 22:43 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostliny
Chtělo by to od pořadatelů přesnější adresu než jen Chvalská tvrz - Stodola, nebo jen název ulice Na Chvalské tvrzi. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2019 11:18 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Elissa
Děkuji za popis. Začínám litovat, že jsem se neodvážil. Tak příště. Sice jen tak na čumendu, protože aktuálně nic nepotřebuji, snad jen rozdat kominíčky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.10.2019 11:15 Muž Socrates [298] - Raci, krabi, krevetky
Burza H. Počernice
Je zcela nově otevřenou akvaristickou prodejní a výstavní akcí, kde máte možnost nakoupit, prodat nebo směnit výpěstky chovatelů. Akce se pořádá zpravidla každou druhou a čtvrtou sobotu dopoledne ve východní okrajové části Prahy Poprvé budeme otvírat pro návštevníky 12.10.2019 od 9:00. Aktuálně u nás vystavuje své odchovy a výpěstky na 20 různých českých a slovenských chovatelů a pěstitelů. Na naší Burze rybiček mimo živých zvířat a rostlin zakoupíte veškerou potřebnou techniku nebo krmení pro Vaše miláčky.

www.burzarybicek.cz/…

Hmmm, taky to příště omrknu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.10.2019 11:08 Žena Elissa [88] Re: edrak
Menší určitě, ale prostředí příjemné.

Stoly jsou rozestavěné po obvodu místnosti, takže se nestane, že by se zacpala ulička, jako je tomu na pankrácké burze. Ale to se může změnit s přibývajícím počtem prodejců a návštěvníků. X-)

Z prodejců z Pankráce jsem poznala určitě tři - pána s Endlerkami, pak s rostlinkami, který bývá na Pankráci vzadu v místnosti a pak ještě jeden prodejce rybiček s chodby.

Dále tam byl pan Malát s příslušenstvím ke krevetkám a nějakými těmi krevetkami, ještě jeden prodejce s rostlinami - hlavně echinodory, dva prodejci bett a zbytek klasika, nějaká paví očka, živorodky, neonky, pár tlamovců....

Parkování skoro u nosu a zadarmo ;-) Určitě stojí za nahlédnutí a těším se, jak to půjde dál.

Fotky jsem našla na FB: www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2019 09:38 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: RAP
Pokud si pamatuješ na první rozhovor s Tondou v Rychnově ,ještě před shlédnutím výstavy venku , z pankráckých prodejců tam asi moc nebude -jsem na to zvědavej , pokud vyjde čas ,příště to tam okouknu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2019 09:23 Muž lucasio [28] - Krabi rodu geosesarmaRe: RAP
Zde se jedná o pozitivum. Moc pěkné to tam mají. Sice komornější než se to rozjede ale super výběr a kvalita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2019 07:38 Muž RAP [1553] Re: rak
Udiven v dobrém či špatném?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2019 19:51 Muž vlka [3444] Re: rak
A nebyly by nějaké fotky z burzy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2019 17:50 edrak Re: rak
Ahoj, mohl bych poprosit o male porovnani s burzou na Pankraci? Napr. rozsah nabidky, pocet lidi atp...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.10.2019 17:12 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Burza H.Počernice
Dnes jsem navštívil tuto akci jsem přímo udiven jak se nechá udělat burza.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1948x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19642-burza-hpocernice