Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristé běžci

NápovědaFórum » Pokec  

Akvaristé běžci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.08.2019 22:30 Muž hrochy [188] - low-cost, low-tech, old schoolRe: Eillen
Tak to už bys měla pak jen krok k triatlonu :-) A že se tam jezdí, dokonce mistrovství ČR www.czechtriseries.cz/…
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.08.2019 21:10 Žena Eillen [386] Re: hrochy
Však já se hecnu. S kamarádkou už jsme domluvené. Jen ona je proti mě takový ten sportovní magor. Jak jí něco začne bavit, tak to hrozně hrotí. Takže teď má pocit, že když běhá kolem sedmi km, tak musí přidat na rychlosti a dát kilák pod určitou dobu. A to už mě fakt nebaví... Takže si běhám radši sama. A rozhodně často přecházím do chůze. Když si vzpomenu a hlídám si tepovku, tak na těch pěti km mám tak pět až šest míst, kde musím do rychlochůze.

A ten pád - ano, to by bylo na Neváhej a toč! :-D Kdybych u sebe neměla mobil a mp3, tak stačilo jen udělat dalších pět kotoulů doprava a rovnou začít plavat v rybníce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.08.2019 17:41 Muž hrochy [188] - low-cost, low-tech, old schoolRe: Eillen
Já bych se toho závodu rozhodně nebál. Zkusil bych to. Pět kilometrů je vzdálenost, kterou určitě zvládneš. Atmosféra tě pohltí a ten pocit z překonání sebe sama je nabíjející do budoucích kilometrů :-) A navíc to vypadá na hezkou trasu lesem, která ve finále ani nemá těch pět kilometrů! ;-)

Zkusil bych se domluvit, zda by někdo neběžel s tebou. Ve dvou se to lépe táhne. A nelámal bych si hlavu z toho, že občas přejdu do kroku, abych si dáchnul...

Jak popisuješ ten pád, to by mohlo být asi pěkné komediální číslo... palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.08.2019 08:25 Žena Eillen [386] Re: hrochy
Je to dobrý. Jen fialové koleno a uprostřed strup. Podařilo se mi při pádu se přetočit a udělat kotoul. Jen tedy že má první myšlenka při pádu bude "nesmím rozbít Kubovi mp3" jsem fakt nečekala :-D

Dneska se pokusím zase vyběhnout. Nejpozději zítra jsem zase v lese a hledám nové místo na elegantní pád :-D

No a závod. Letos v září jsem chtěla 5km kolem Boleveckého rybníka. Ale bojím se, že na to nemám. Uvidím jak se do té doby rozběhám. Předtím nebylo 5km problém. Teď to stěží doběhnu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.07.2019 21:55 Muž hrochy [188] - low-cost, low-tech, old schoolRe: Eillen
Já jsem, přiznám se bez mučení, takový věčný začátečník :-) Nejsem schopen hlavně z časových důvodů dosáhnout pravidelnosti, tj. faktické přípravy na závody. A tak si běhám nepravidelně pro dobrý pocit v tempu umožňujícím přemýšlení. Většinou něco mezi pěti až patnácti kilometry.

Na jaké typy závodů se tu rozjede diskuze či se budou dávat odkazy, to bych nerad nějak limitoval. Nejlépe na všechny, ať je z čeho vybírat palec Já osobně mám rád nemasové závody typu Zbraslavský běh (hsh.cz/…, termín vždy první neděle v prosinci) nebo třeba Karlštejnská 9 (karlstejnska9.cz). Ale sen mám zaběhnout si třeba Krkonošskou padesátku (www.trailrunningcup.cz/…) nebo se alespoň nějakým rozumným způsobem připravit na některý ze závodů z tohoto cyklu: krosovypohar.cz.

Doufám, že zranění jsou v pořádku a od běhu tě neodradí ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.07.2019 06:27 Žena Eillen [386]
Já si toho vlákna vůbec nevšimla.
Jsem běžec, toho času úplný začátečník. Přes ty tropy jsem to nezvládala a vlastně jsem začala běhat v březnu.
No a protoze6o víkendu bylo příjemné počasí, ráno jsem si vyběhla do lesa. Abych po 2 km hodila držku a odkukhala se domů :-D

Co se týká závodů, máš na mysli "obyčejné" nebo styl Predator race?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.07.2019 23:29 Muž hrochy [188] - low-cost, low-tech, old schoolRe: silviebaris
Ahá, tak proto. Děkuji za objasnění :-)
Já fotil vážky, šídla a spol., ale nahrál jsem je sem: rybicky.net/forum/19629-fotky-makro-detail-zoom-
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.07.2019 22:43 Žena silviebaris [718] Re: hrochy
Musíš u toho běhání aspoň houby fotit,nebo zahrady... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.07.2019 22:40 Muž hrochy [188] - low-cost, low-tech, old schoolRe: hrochy
No, škoda, že se vlákno nechytlo :-)

Jinak, po lesích u Horního Slavkova se běhá krásně. Při smrákání lze narazit na jeleny, sovy a podobné. Doporučuji!

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.06.2019 13:34 Muž hrochy [188] - low-cost, low-tech, old school – Akvaristé běžci
Ahoj,

zakládám téma pro běhající akvaristy. Věřím, že nejsem jediný :-)

Mým cílem je primárně sdílení tras na výběhy či zajímavých závodů. Pokud se debaty rozvinou jakýmkoliv jiným směrem, jen dobře. Nenavštěvuji žádné stránky s běžeckou tematikou, z časových důvodů lezu jenom sem. Nechci zde však vytvořit běžeckou alternativu, která by ubírala cenný prostor hlavnímu tématu stránek. Jestli jsem mimo, pokud nebude vlákno schváleno, možno téma pochopitelně smazat. Pochopím to, unesu to.

Jedu na začátek prázdnin do Slavkovských lesů u Karlových Varů. Nemáte tam někdo nějakou pěknou trasu, ideálně mimo silnice, okolo deseti kilometrů? Předem díky za inspiraci. pivo ahoj
Reklama

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 151x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19636-akvariste-bezci