Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Elektrospotřebiče a vše kolem nich

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Elektrospotřebiče a vše kolem nich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.11.2019 16:19 Žena silviebaris [890] Re: invalida
Přehrát..každá tv už má dnes usb výstup,kde si na usb klíč postahuješ filmy nebo co chceš a na tv přehraješ...My máme Sharp tv uhlopříčka 108cm,když nám ji byl servisák montovat a zapojovat,řekl,že dnes už ty televize jsou skladaný z různych značek,ale Sharp údajně už ten název,má kvalitni a pěkně čistej obraz,myslim,že dnes už je jedno,co je to za značku ..Dále máme Philips,a Samsung,všechny hraji a fungují,funkce stejný... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.11.2019 16:05 S Muž invalida [3804] Re: NHKG
Asi se chtěj dívat plus asi občas něco přehrát... Tak nevím... Máš nějakej tip osobně? Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.11.2019 21:21 Muž NHKG [3744] - Hadohlavci, zeměžrouti a eLkaRe: invalida
Vyber si parametry jaké chceš a pak kup tu nejlevnější, která toto splňuje. Obrazovky momentálně dělají jen asi 4 fabriky na světě a rozdíl v kvalitě moc není. Takže připlácet za značku je nesmysl. I když k úplně neznámým značkám taky nemám moc důvěru.
Když jsem předloni kupoval otci televizi, tak mě zajímala jen uhlopříčka a přítomnost dekodéru T2 (HEVC) pro příjem signálu z antény. Kraviny jako 3D, "chytrá televize" a podobně pravděpodobně nevyužiješ.
A prodejcům nevěř. Kolega kdysi pracoval v obchodě s elektronikou a říká, že cílem prodavače je prodat to, na čem má největší marži obchod (ten prodavač pak má větší bonus k výplatě).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.11.2019 20:37 S Muž invalida [3804]
Ahoj kupuju televizi ovšem mám lehce hlavu v pejru. Každé prodejce řadí něco jinýho a půlka parametrů mi připadá jako nadávky. Co mi doporučíte co naopak? Podle mě by to byla Sony bravia ale fakt tomu nerozumím a ani nekouká takže prosím o názory a rady. Díky Venca

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.10.2019 18:01 S Muž invalida [3804]
Zdar..zase já... dotaz na ty mladší. Telefon honor 9 lite...furt mi to stahuje pozadí. Jde to nějak vypnout než ten krám rozšlapu. hmm Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2019 17:07 S Muž invalida [3804] Re: vlka
bezolejovej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2019 18:04 Muž vlka [541] Re: invalida
...no a který jsi koupil...???...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2019 15:51 Muž Tojsouvěci [1644] - Kytky s čudlamaRe: invalida
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2019 11:48 S Muž invalida [3804] Re: vlka
To není nic novýho, a ne úplně pravdivý. Existují olejový filtry. Spíš mi šlo o ázor praktiků..a už sem koupil. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2019 19:34 Muž vlka [541] Re: invalida
...Olejový kompresor má mazání uzpůsobené podobně, jako je tomu u spalovacího motoru – olej je rozstřikován do prostoru válce, olejové páry se poté dostávají do stlačovaného vzduchu. Z tohoto důvodu nelze tento typ použít při styku s potravinami, například při dofukování sudu piva a nebo také při stříkání barev. Výhodou olejového kompresoru je jeho delší životnost a také se méně zahřívá. Má ale i svá rizika – při nedostatku oleje se může zadřít, při jeho nadbytku se zanáší...

...Bezolejový pístový kompresor má k fungování namísto olejové nádrže speciální kluzné materiály. V porovnání s olejovým ale mívá kratší životnost...

...citace z netu...
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.10.2019 09:53 Muž jarda62 [352] Re: invalida
Něco málo je tady

www.kompresory-vzduchotechnika.cz/…

Vybral bych si olejový, kvůli životnosti, ale výstup bych rozdvojil, na jednu stranu filtr pro zachycení oleje, na druhou bez.
EDIT- Tady je odkaz na ten filtr m.alza.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.10.2019 08:27 S Muž invalida [3804] Re: vlka
To je fakt rada smich A co si vybrat? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.09.2019 22:09 Muž vlka [541] Re: invalida
...olej = kontrola, dolévání...bezolej = bez kontroly a bez dolévání...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2019 16:59 S Muž invalida [3804]
Chlapci zdravím. Kompresor do dílny..olej nebo bezolej? Cenově rozdíl nula nula nic hmm Dík a názory. ano

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.07.2019 14:49 Žena silviebaris [890] Re: Yirka
vyndat baterii,tady u tohoto mobilu vyndat nejde...je tam velká pamět,tak tam ani pamětovku netřeba...na pamětovce byla jen hudba,nic závratnýho ;-) Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.07.2019 14:32 Muž Yirka [7990] Re: silviebaris
Mám ten samý mobil a žádné heslo to pro paměťovou kartu nechtělo. Přikláním se k tomu jejímu naformátování.
Pokud tam nemáš moc svých extra instalací, šel bych zpět přes tovární nastavení.
(Předpokládám že ty základní pomůcky zapnout, vypnout, vyndat baterii máš za sebou.) ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 20:05 Žena silviebaris [890] Re: afc1886
Po nás to heslo chce,zatim se nam nic nepodařilo vymyslet,počet pokusů jsme vyčerpaly,bylo jich 5..Diky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 19:47 R Muž afc1886 [6497] Re: silviebaris
Honor 10 lite mám a žádné heslo k paměťovce to po mě nechtělo. A paměťové karty jdou do toho telefonu normálně dát. Zkus naformátovat tu kartu a mělo by to pomoci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 09:30 Žena silviebaris [890] Re: Planorbella
No i to je možny,nevim co s tim,oni s tim huawei-honor šaškují,kvùli té bezpečnosti,dokonce jsem vyčetla,že se ani neaktualizuje..Vcera jsrm vycetla,že se takhle chovala i nová pamětovka,tak je to možný,ale tak velkou pamět to má,ja mám na pamětovce jen hudbu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 09:28 Muž Planorbella [616] Re: silviebaris
Zde někdo napsal, že do tohoto mobilu paměťovou kartu nevložíte, ale nevím, jestli tomu věřit www.czc.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 09:23 Žena silviebaris [890] Re: Planorbella
Tak to netušim..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 09:22 Muž Planorbella [616] Re: silviebaris
A nemáš tu paměťovku v tom starém mobilu naformátovanou jako interní úložiště? Jinak jestli karta funguje v jiných mobilech (ve více zařízeních) a v tomto novém ne, tak to naformátováním nejspíš není
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 09:19 Žena silviebaris [890] Re: Planorbella
Honor 10 lite,právě že jsem nic nenašla...v jiném telefonu normálně funguje..To je z t-mobilu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 09:16 Muž Planorbella [616] Re: silviebaris
Zkus něco najít na googlu třeba tady je podobný problém pc-help.cnews.cz/…
Jaký je to Honor?
Edit: A nebo zajdi do obchodu, kdes ho kupovala. Mnohdy poradí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 08:47 Žena silviebaris [890] Re: jarda62
Nevadi i tak díky,zkusim ho teď 2 krat jakoby zadat,a uvidim..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 08:46 Muž jarda62 [352] Re: silviebaris
Ooou tak v tom případě více nedokážu poradit. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 08:38 Žena silviebaris [890] Re: jarda62
Tam je 5 pokusů,3 už jsou pryč..vůbec nic mě nenapadá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 08:37 Muž jarda62 [352] Re: silviebaris
Pamětovka nemá heslo. Zkus něco zadat, podle mě to heslo teprve vytvoříš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.07.2019 06:40 Žena silviebaris [890] Re: jarda62
Ale kde ho vzit,pamětovka uz je starší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.07.2019 21:49 Muž jarda62 [352] Re: silviebaris
A nemáš ho tam právě zadat? Starý telefon se nemusel zajímat o bezpečnost údajů na paměťové kartě.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.07.2019 21:00 Žena silviebaris [890]
Prosím vás,neví někdo jak zjistit heslo k pamětové kartě,nový mobil Honor ho vyžaduje,podotýkám,že jsem heslo nikdy nezadávala.Děkuji za rady...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.02.2019 20:46 S Muž invalida [3804]
Takže zase já..noťas pro středoškolačku před maturou..něco in co trochu vydrží a nezruinuje mě to...fakt tomu nehovím..jo a taky ty oficce k tomu potřebujou myslím. Taže raďte a já se podřídím radě poradců a tajemný ruce trhu.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.09.2018 09:33 Muž Yirka [7990] Re: invalida
Musím říci, že jsem podobné dilema řešil asi před 3 roku. Nakonec jsem po diskusích s elektrikáři pásky odmítl a koupil trubice. Absolutní spokojenost, žádná trafa, napáječe, vše integrované, stačí pouze připojit do krabice.
Viz link. plass.cz/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.09.2018 15:18 S Muž invalida [3804]
Ahoj, vůbec nemám na nic čas a sem hrozně urvanej. Předěláváme barák a tak je veselo. Ale potřebuju poradit. Za pár dní přivezou novou linku do kuchyně a řeším osvětlení. Vůbec netuším jak to zapojit a co potřebuju. Daný parametry jsou že linka je cca 4 metry dlouhá, A chtějí led pásky. Jestli jednou řadou nebo dvěma nevím a neumím si to představit. Holky chtěj teplou bílou plus nějakou diskotéku..prej to jde. Co k tomu vše potřebuju taky nevím jen prej chtějí takovejhle nějakej ovladač. www.ledshopik.cz/… Můžete mi poradit? Potřebuju jednak zapojení a jednak co vše k tomu potřebuju...dobrej a ověřenej šop taky potěší. Díky.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   28.08.2018 18:42 Borec1 Re: invalida
Čus, bohužel ten D test spotřebičů už nemám na disku, ale co si pamatuju tak tam hodně vedli ověřené značky a pak ještě tahle značka eshop-franke.cz/… máme od nich myčku a můžu doporučit, doposud no problemo. Měj se

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.08.2018 16:48 S Muž invalida [3804]
Zdar a sílu..nemá někdo k dispozici výsledky d testu vestavný trouby a myčky? Zejtra začínám dláždit a obkládat kuchyň takže pomalu je třeba objednávat. Díky.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.07.2018 11:42 Muž ManuChavez [542] - Teď už hlavně krevetyRe: invalida
Kup si externí disk a po srandě.
Jenom to zapojíš do USB a hotovo.
www.tsbohemia.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.07.2018 10:42 Muž NHKG [3744] - Hadohlavci, zeměžrouti a eLkaRe: invalida
Kolik místa potřebuješ? Já jsem nedávno kupoval tento: www.alfa.cz/…
Ale tobě možná bude stačit mnohem menší a levnější verze: www.alfa.cz/…
S řadou Seagate BarraCuda 5400ot./min jsem zatím maximálně spokojený. Ale u disků vždy můžeš narazit na horší kousek.
A po mechanické instalaci je nutné provést pár kroků i ve Windows (příklad pro W7): www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.07.2018 08:55 S Muž invalida [3804] Re: NHKG
No tak to druhý zvládnu? A co mám koupit doporučte. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.07.2018 22:53 Muž NHKG [3744] - Hadohlavci, zeměžrouti a eLkaRe: invalida
JO, disk do kompu zvládne dát skoro každý, pokud to není notebook. Ale nejdřív se kukni na desku, jestli má volný sata port a je vevnitř místo. Většinou stačí odšroubovat 2 šroubky a sundat bočnici. Sata porty vypadají takto: s14-eu5.startpage.com/…
A tady je příklad jak se to dělá, akorát toho zvuku si nevšímej: www.youtube.com/…
Akorát pokud ti dochází paměť, tak potřebuješ RAMky, né disk. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.07.2018 22:31 S Muž invalida [3804]
Dotaz do placu. Dokážu si sám přidat disk do kompu? Nikdy sem to nedělal? A prej mi dochází paměť.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 21:37 Žena Bella [854] - RostlinyRe: NHKG
Aha, to nezman, vyzkousim, dik za tip.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 18:41 Muž NHKG [3744] - Hadohlavci, zeměžrouti a eLkaRe: Mrakoplash
Doporučuju startpage.com. Hledá to přes google, ale anonymně. Takže google vás nemůže špehovat a každý dostane stejné výsledky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 14:02 R Muž Mrakoplash [1771] Re: Bella
Záleží co nejčastěji hledáš a podle toho ti to nabízí při dalším vyhledávání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 11:42 Žena Bella [854] - RostlinyRe: Bella
Ha, mozna se zadari... kdyz jsem to zadala do vyhledavace na pocitaci v praci, tak mi to zas hazelo jiny vysledky.

www.elektro-svitidla.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 11:23 Žena Bella [854] - RostlinyRe: Mrakoplash
Vis co je zvlastni? Google jsem pouzila (ale na jinym pocitaci) a hazelo mi to jiny vysledky - a to konkretne: v Cechach nic, jen v UK...

Dik.

Tak dovetek - asi bych to potrebovala jak pro blbise :-) a nejlepe v Praze :-)

Prvni odkaz me hodi do katalogu Narvy, a pak proklikem do BB elektro, ale v nabidce obchodu tuhle konkretni vec nemaji.

Dalsi odkaz me hodi na Akvaristu s poznamkou "Produkt se nevyrábí, nelze sehnat nebo byl vyřazen z nabídky."

Dalsi odkazy jsou .at nebo .uk, a to bych mela strach tahat zarivky ze zahranici...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 10:16 R Muž Mrakoplash [1771] Re: Bella
strejda google :-)

www.google.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.05.2018 09:33 Žena Bella [854] - Rostliny
Tak sem tu zas.

Nevedel by nekdo kde by se dala sehnat zarivka Narva LT 38W/830 Colourlux plus warmwhite? (ma na delku cca 104cm)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.05.2018 16:00 Žena Bella [854] - RostlinyVelky podekovani RoFrovi
Ebay byl trefa do cernyho :-) dik moc za pomoc, zes to tak pekne nasel :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.04.2018 13:21 Žena Bella [854] - RostlinyRe: RoFr
Dik moc!
Přezkoušej (voltmetrem), že ten Tvůj adaptér je skutečně vadný - jojo, to jsme zkouseli.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 2302x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19558-elektrospotrebice-a-vse-kolem-nich