Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Elektrospotřebiče a vše kolem nich

NápovědaFórum » Pokec  

Elektrospotřebiče a vše kolem nich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.11.2017 16:21 Muž @ Yirka [7202] Re: invalida
Co se muziky týče tak mám v mobilu na micro SD kartě asi 50 mých oblíbených CD a tak si nejraději pouštím jejich mix.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.11.2017 19:07 S Muž @ invalida [3439]
Jednak rádio myslím dvojku a ne to věčný ráááááááááádio atd. Jednak mám zásobu povídek a pořadů o něčem a koukaT MĚ MOC NEBERE...USÍNÁM RYCHLE. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.11.2017 15:12 Žena @ Xlienka [236] - Amerika
jj český rozhlas dvojka a rádio classic, alespoň se dovíš i něco nového
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.11.2017 13:09 R Muž @ Mrakoplash [1656] Re: NHKG
Na českém rozhlasu 2 mají docela zajímavé pořady a rozhovory :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.11.2017 13:01 Žena @ Eillen [42] Re: invalida
Tak to už by snad byla lepší mp3 a nahrát si tam svojí oblíbenou hudbu. Tak jsem to provozovala při cestování za prací já. Po roce jsem k tomu přidala malý tablet, kde jsem koukala na filmy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.11.2017 10:14 Muž @ NHKG [2352] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: invalida
Rádio a zábava? Nevím, ale mi přijde, že všechny FM rádia hrají furt to samé dokola. Já jsem přešel na čtení. Koupil jsem si telefon s velkou obrazovkou a hudbu (jen instrumentální) mám k tomu, aby mě nerušily rozhovory spolucestujících... (Xiaomi Redmi Note 4 3GB/32GB, za ty prachy je super.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.11.2017 09:40 S Muž @ invalida [3439] Re: petulinakk
To vím...jezdím daleko do práce tak hledám zábavu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.11.2017 22:19 Žena @ petulinakk [1905]
Ony ty radia v mobilech ale hrajou jen se sluchatkama nebo repracky, pozor na to jestli sis to Venco chtel poustet jako klasicky radio :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.11.2017 19:11 S Muž @ invalida [3439]
Na o2 mi řekli že má...ovšem taky říkali že jejich net tady půjde atd. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.11.2017 13:43 R Muž @ ctibum [1457] - Snažím se to nezahubit...Re: Mrakoplash
Fotka k příspěvku Ten malej zelenej kriplík z Alzy říká něco jinýho... :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.11.2017 12:37 R Muž @ Mrakoplash [1656] Re: invalida
O2 má v nabídce 4 telefony od Sony
Sony Xperia XZ1 Compact
Sony Xperia XA1
Sony Xperia X Compact
Sony Xperia XA1 Ultra

a jen jediný má v popisu FM rádio :-)
www.o2.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.11.2017 20:44 Muž @ Pepan [4170] - RostlinyRe: invalida
Napiš si na jejich info. Měli byTi odpovědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.11.2017 20:17 S Muž @ invalida [3439]
Kdo mi umí povědět..napsat který ze současnejch mobilů zn sony který nyní prodává o2 má rádio. Nemůžu to nikde najít...a díky.
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.08.2017 20:23 S Muž @ invalida [3439]
Jo už vím kde byl škvor..bylo to zaheslovaný coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:39 Muž @ Driv3r [108] Re: invalida
Winzip.otázka je proc máš muziku mp3 v zipu?zip je komprimační program.(zhusti zabalí) urcity soubor do menšího. Ale win 10 by to měli umět otevřít.klik na soubor s zip dat otevřít a but zadat cestu,nebo označit a přetáhnout do jine složky tam odsud uz to půjde otevírat jako mp3.

Edit:domečku jako v prohlížečích?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:38 Žena @ Eillen [42]
Přítel doporučuje 7-zip - je s ním spokojený (a to už je co říct, protože neustále má na něco připomínky)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:11 S Muž @ invalida [3439] Re: LuboZ
Jenže něco neumí zip přehrát hmm Takže extrahovat nutno...jen jak toho docílit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:05 Muž @ LuboZ [71] Re: invalida
Nevím sice co je to ikona domečku, ale jestli ji někde máš, tak na ni klikni pravým tlačítkem myši a vyber "další" a "připnout na hlavní panel".

ZIP je archiv a jeho obsah se dá zobrazit v průzkumníkovi jako normální složka. Takže jen stačí na ni kliknout vlevo ve "stromu" a vpravo vybrat soubory, které tam jsou a přetáhnout je do složky s muzikou (nebo i jinam).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 18:30 S Muž @ invalida [3439]
Zase ten neumětel votravuje...mám novej komp a v něm desítky..teda myslím. Netuším jak dostat ikonu domečku na lištu. Za daLŠÍ BYCH POTŘEBOVAL PORADIT nějakej dobrej program (jednoduchej nejlíp grátis) na předělání muziky z něčeho třeba zipu do mp3 a tak podobně. Předem dík.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.04.2017 08:53 S Muž @ invalida [3439] Re: NHKG
Ne bylo zapnutý když sem šel na oběd..no a zapoměl sem..a přišla voda...nebudu se vymlouvat..sem blbej sklerotik. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 22:46 Muž @ NHKG [2352] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: invalida
Ty jsi to zapínal dokud to bylo mokré? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:47 S Muž @ invalida [3439] Re: NHKG
Zkusím to ale až to uschne.. ano NHKG napsal: Jo, ale ten asi nechceš slyšet. Vyhodit. A pak se poptat po známých, zda někdo nevěnuje hrající rádio. Většinou se někdo najde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:43 Muž @ NHKG [2352] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: invalida
Jo, ale ten asi nechceš slyšet. Vyhodit. A pak se poptat po známých, zda někdo nevěnuje hrající rádio. Většinou se někdo najde.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 15:17 S Muž @ invalida [3439]
Zmoklý rádio..cca 10 minut..blbá hlava..kontrolky ok ovšem jen prskání..krom opatrnýho vysušení nějakej jinej nápad? Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.01.2017 14:42 R Muž @ Mrakoplash [1656] Re: Eillen
Rozdíl s a bez je znát. Taky máme pračku a sušku zvlášť.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.01.2017 21:24 Žena @ Eillen [42]
Když jsme dva roky zpátky přemýšleli nad koupí pračky a sušičky v jednom (no dobrá, já chtěla jen jeden stroj a ne dva), tak jsme byli odrazování opraváři. Prý se stává, že ta sušící část brzy odchází a v tu chvíli přestane fungovat i pračka. Tehdy mi k tomu říkali i dost "technoblábolů" stydim ale to už si vážně nepamatuji. Máme doma tedy dva přístroje. Pračka stojí na zemi, sušička na ní a jsem spokojená. A to jsem původně byla proti "zbytečně vyhozeným prachům za takový nesmysl". Teď jsem ráda, že ji máme. Přes léto sice dávám ručníky a povlečení na balkon, ale jinak se u nás pořád suší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.01.2017 15:23 Muž @ Driv3r [108] – Re: laKatos
Cenu nennabydnu.;-) jsou ruzne druhy sušiček.Záleží co od ni cekas a kolik na ni máš obavam se ze 2 v 1 but bude extra draha nebo zajímavě levná a pak te ta sušička sežere.a po ni manželka;-)

vtipek?(nejjednodušší susicka je manželka na zahradě pod sňurama.) stydim

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.01.2017 08:51 laKatos – elektrospotrebice-obchodnik
Tak me napadlo. Schází se zde velká sorta lidi z různých oborů a mohli bychom si i navzájem všelijak pomoci.
Me konkrétně teď zajímá elektrospotrebice - bílá technika - pracka se susickou. Zvažují nákup nové pračky se susickou (2v1) z prostorových důvodů vše v jednom.
Mám dva favority ale pokud se tu někdo v tomto orientuje a vysvětlí mi co a jak pripadne nabídne dobrou cenu klidne to od něj koupím. Díky

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 560x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19558-elektrospotrebice-a-vse-kolem-nich