Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Elektrospotřebiče a vše kolem nich

NápovědaFórum » Pokec  

Elektrospotřebiče a vše kolem nich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.08.2017 20:23 S Muž @ invalida [3413]
Jo už vím kde byl škvor..bylo to zaheslovaný coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:39 Muž @ Driv3r [88] Re: invalida
Winzip.otázka je proc máš muziku mp3 v zipu?zip je komprimační program.(zhusti zabalí) urcity soubor do menšího. Ale win 10 by to měli umět otevřít.klik na soubor s zip dat otevřít a but zadat cestu,nebo označit a přetáhnout do jine složky tam odsud uz to půjde otevírat jako mp3.

Edit:domečku jako v prohlížečích?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:38 Žena @ Eillen [26]
Přítel doporučuje 7-zip - je s ním spokojený (a to už je co říct, protože neustále má na něco připomínky)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:11 S Muž @ invalida [3413] Re: LuboZ
Jenže něco neumí zip přehrát hmm Takže extrahovat nutno...jen jak toho docílit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 20:05 Muž @ LuboZ [71] Re: invalida
Nevím sice co je to ikona domečku, ale jestli ji někde máš, tak na ni klikni pravým tlačítkem myši a vyber "další" a "připnout na hlavní panel".

ZIP je archiv a jeho obsah se dá zobrazit v průzkumníkovi jako normální složka. Takže jen stačí na ni kliknout vlevo ve "stromu" a vpravo vybrat soubory, které tam jsou a přetáhnout je do složky s muzikou (nebo i jinam).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.08.2017 18:30 S Muž @ invalida [3413]
Zase ten neumětel votravuje...mám novej komp a v něm desítky..teda myslím. Netuším jak dostat ikonu domečku na lištu. Za daLŠÍ BYCH POTŘEBOVAL PORADIT nějakej dobrej program (jednoduchej nejlíp grátis) na předělání muziky z něčeho třeba zipu do mp3 a tak podobně. Předem dík.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.04.2017 08:53 S Muž @ invalida [3413] Re: NHKG
Ne bylo zapnutý když sem šel na oběd..no a zapoměl sem..a přišla voda...nebudu se vymlouvat..sem blbej sklerotik. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 22:46 Muž @ NHKG [2204] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: invalida
Ty jsi to zapínal dokud to bylo mokré? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:47 S Muž @ invalida [3413] Re: NHKG
Zkusím to ale až to uschne.. ano NHKG napsal: Jo, ale ten asi nechceš slyšet. Vyhodit. A pak se poptat po známých, zda někdo nevěnuje hrající rádio. Většinou se někdo najde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:43 Muž @ NHKG [2204] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: invalida
Jo, ale ten asi nechceš slyšet. Vyhodit. A pak se poptat po známých, zda někdo nevěnuje hrající rádio. Většinou se někdo najde.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 15:17 S Muž @ invalida [3413]
Zmoklý rádio..cca 10 minut..blbá hlava..kontrolky ok ovšem jen prskání..krom opatrnýho vysušení nějakej jinej nápad? Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.01.2017 14:42 R Muž @ Mrakoplash [1648] Re: Eillen
Rozdíl s a bez je znát. Taky máme pračku a sušku zvlášť.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.01.2017 21:24 Žena @ Eillen [26]
Když jsme dva roky zpátky přemýšleli nad koupí pračky a sušičky v jednom (no dobrá, já chtěla jen jeden stroj a ne dva), tak jsme byli odrazování opraváři. Prý se stává, že ta sušící část brzy odchází a v tu chvíli přestane fungovat i pračka. Tehdy mi k tomu říkali i dost "technoblábolů" stydim ale to už si vážně nepamatuji. Máme doma tedy dva přístroje. Pračka stojí na zemi, sušička na ní a jsem spokojená. A to jsem původně byla proti "zbytečně vyhozeným prachům za takový nesmysl". Teď jsem ráda, že ji máme. Přes léto sice dávám ručníky a povlečení na balkon, ale jinak se u nás pořád suší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.01.2017 15:23 Muž @ Driv3r [88] – Re: laKatos
Cenu nennabydnu.;-) jsou ruzne druhy sušiček.Záleží co od ni cekas a kolik na ni máš obavam se ze 2 v 1 but bude extra draha nebo zajímavě levná a pak te ta sušička sežere.a po ni manželka;-)

vtipek?(nejjednodušší susicka je manželka na zahradě pod sňurama.) stydim

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.01.2017 08:51 laKatos – elektrospotrebice-obchodnik
Tak me napadlo. Schází se zde velká sorta lidi z různých oborů a mohli bychom si i navzájem všelijak pomoci.
Me konkrétně teď zajímá elektrospotrebice - bílá technika - pracka se susickou. Zvažují nákup nové pračky se susickou (2v1) z prostorových důvodů vše v jednom.
Mám dva favority ale pokud se tu někdo v tomto orientuje a vysvětlí mi co a jak pripadne nabídne dobrou cenu klidne to od něj koupím. Díky

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 329x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19558-elektrospotrebice-a-vse-kolem-nich