Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika Drážďany

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Akvaristika Drážďany
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.10.2015 08:32 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: lemming46
Super, dik za tip. Postrehla jsem, ze je tam Zoo, ale tohle mi uniklo. Tak priste.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2015 20:50 Muž lemming46 [313] Re: Bella
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Kousek od té třetí prodejny je botanická zahrada, kde je k vidění taky pár akvárek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.10.2015 11:36 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pikoreportaz:

Bohuzel tri mnou vytipovane akvaristiky se ukazaly byti spis pet shopy nez akva shopy, presne jak jsem se toho obavala. Navstevy byly bleskove, jak jsem psala zamerene na rostliny, konkretne echace, takze jak jsou na tom s akva technikou, rybama a ostatnima pet vecma, a s cenama - to jsem nezkoumala. Ale ryby meli vsude pekne, zdrave, nadrze ciste, sem tam i zive rostlinky. Tyto obchody jsem vybrala i z toho duvodu, ze byly pekne serazene po trase.

www.google.cz/…

1. Zoo and Co, Rudolf Bergander Ring 1, otevreno 9-20h, je lepsi do navigace zadat Reicker str. - je to na rohu techto ulic. Obchod ma vlastni parkoviste. Google maps tvrdily, ze v poblizkem nakupaku je dalsi zoo-shop (v tomto nakupaku se kdyztak da odlozit zenska cast vypravy) - ale neni, prestehoval se prave sem. Obchod je dost velky. A hned uspech - ziskala jsem do sbirky dva echace o kterych jsem dosud nemela tucha - Red Senna a Red Chameleon. Oba samozrejme v emerzu, tak uvidime jak se vybarvi v submerzu. Kazdy 6 Euro. Jinak rostlinky pekne, ale takova ta klasika, ludwigie, kryptosky, anubiasy, i vyber echacu, hlavne Kleine Bar a Green Chameleon... Dennerle.

2. Zoo Kaiser Enderstrasse 59, 9:30-20h - zaparkovat se da u benzinky Agip na krizovatce, drahou polovicku opet muzete vypustit do nakupaku. Akva obchod je zvenci nakupaku, na rohu. Nejmensi pet-shop, nabidkove akvaristicky nejslabsi, tmavy, nic moc, nejake echace se tam valely bez popisek nebo neco bylo naskrabano na stitku tuzkou, celkove nedoporucuju. Nefotila jsem.

3. Zoo Schiefner Stephanien strasse 1, 9-19h, za obchodem je parkoviste (v tu dobu rozkopane, a zabrane stroji, ale dalo se tam zaparkovat). Nejvetsi obchod, nejvetsi nabidka echacu - Python, Tornado, Kleine Bar a jeste par, celkove pekne rostlinky a klasicka nabidka (zaujala me pekna Cabomba piauhyensis, ale jednak jsem nebyla jista, jestli zvladne prevoz a jestli by se u mne v akvarku chytla, a vubec - stejne nemam misto)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2015 09:30 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: oba
Dik za odpovedi. Slo mi o to, ze kdybych np. hledala akvaristiku v Praze, tak taky samozrejme pouziju google, ale najde mi to x akvaristik, nicmene neni akvaristika jako akvaristika, coz se nekdy skrzeva google tezko posuzuje...

Takze se mi jednalo o tip na akvaristiku, kde uz nekdo byl, a vi se, ze to stoji za to, neco jako np. prazsky "Branik"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2015 00:23 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Bella
aquarium shop dresden,nebo vynechej ten shop,odkazů je dost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.09.2015 20:51 Muž Paxero [71] Re: Bella
Zoofachhandel & Spezialist für Aquaristik
www.aquaristik-kaiser.de

Jinak doporucuji nechat Googlem vyhledat neco jako aquaristik verein dresden nebo aquaristik dresden .... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:24 Žena Bella [1047] - Rostliny – Akvaristika Drazdany
Prohnala jsem Drazdany (i s diakritikou) vyhledavacem na rybickach - nic mi to nenaslo...

Nemate nekdo tip na akvaristiku v Drazdanech (popr neco cestou z Praglu)?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 336x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19504