Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Proč se ryby už nemnoží?

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Proč se ryby už nemnoží?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:32 Muž amazonia [58] - ŽivorodkyRe: aAAKiza4
U těchto ryb se pohlaví pozná velice těžko.Ten inzerát ale můžeš zkusit za to nic nedáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:28 Muž aAAKiza4 [0]
Mam 4 cca stejne velke, ale co jsou za pohlavy nevim...to nepoznam...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:26 Muž MichoCZ [890] - AmerikaRe: aAAKiza4
Dej inzerát a někdo je třeba vezme. Zvlášť pokud je tam aspoň pár schopný se množit. Určitě zdravou, velkou rybu neutrácej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:25 Muž aAAKiza4 [0]
Ok, dekuji za rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:23 Muž amazonia [58] - ŽivorodkyRe: aAAKiza4
Zkus se zeptat ve zverimexu,jestli by je nevzali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:20 Muž aAAKiza4 [0]
No ja si je vzal jen aby se nemuseli ucit plavat ve vodopadech... na snade je otazka co snima, pac sou opravdu pekny ... velky je mam nyni kolem 15 cm...vyhodit je se mi nechce, to je mi jich lito...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:12 Muž amazonia [58] - ŽivorodkyRe: aAAKiza4
Jenom bych dodal že to jsou pro tvé 120 litrové akvárium velice nevhodné ryby,můžou dorůst 20 - 30 cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:04 Muž amazonia [58] - ŽivorodkyRe: aAAKiza4
Je to jasný čichavec líbající.Jediná rada,jestli chceš něco odchovat,tak se jich zbav,jinak v jejích přítomnosti nemá potěr šanci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 12:00 Muž amazonia [58] - ŽivorodkyRe: Deathbull
Na čichavce to moc neplatí,já jsem měl z mečovkami dlouho 1 pár zlatých čichavců a teměř jsem nic neodchoval a to jsem měl tam prales.Teť mám v akvárku pouze živorodky a prohání se mi tam plno ruzně starých mláďat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 11:57 Muž aAAKiza4 [0]
No to on potěr mi nepřežil moc ani před tím, a alespoň něco, teďka vůbec nic... ty líbající sem našel u kolegyně z Hradce, takže fotka je půjčená od ní. potlesk .. rybicky.net/fotogalerie.php… mám je ale ještě o něco větší... Teda spíš to sou takový malý ponorky...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 11:53 Muž amazonia [58] - ŽivorodkyRe: aAAKiza4
Zjisti název těch líbajících rybek a nebo hoď fotografii,je možné že ten potěr žerou.Mě napadá pouze čichavec a v jeho případě by to bylo dost pravděpodobné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 11:48 Muž Deathbull [1909] - Cichlidy
Neonky a čichavci ti to vyzobou to je jasné, to bys musel mít opravdovou džungli aby něco přežilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 11:36 Muž aAAKiza4 [0] – Důvod proč se mi rybky přestali rozmnožovat
Zdravým. Jsem stále jěště začínající nováček. Začínal sem s 50l akvárkem. V něm sem měl převážně živorodky doplněné o ancistruse a pancéřáčky. Po založení malého akvárka se mi cca po 2 - 3 měsících poprvé rozmnožili živorodky, a potom jěště několikrát. Asi po roce sem si pořidil větší a to cca 120l akvárko. Rozložení rybek se moc nezměnilo. Mám navíc akorát pár neonek a ,,4 líbající rybky,, přesný název nevím, ty sem zachránil od známý páč končila s akvarkem a chtěla je ....tak sem si je vzal... Velké akvárko mám už pul roku a od te doby co je mám ve velkém akvárku sem neměl jediné miminko :( přitom kytky i vše ostatní mám úplně stejné jako v tom malém :( navíc mají ve velkém takovej velikej hrad kde si hrajou na schovku...
za každý nápad budu vděčny... Petr

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby Přidat příspěvek • Zobrazeno 174x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19091-proc-se-ryby-uz-nemnozi