Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pokec o všem

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Pokec o všem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.10.2017 22:42 Muž @ marion888 [0] Re: invalida
Tak to ne, přelil jsem je do plastového kyblíku a spočítal. Koneckonců nakonec reagoval alespoň písemně s tím, že to bral odhadem, a že mi zbylé kusy dodá. tak snad to dopadne:-)Stejně je to divné, prodávat určitý malý počet, a dát to takhle blbě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.10.2017 17:52 S Muž @ invalida [3457] Re: marion888
A co když si ty krevetky jen přehlíd ty?marion888 napsal: Dávejte si pozor na prodejce ryb a krevetek zde v inzerci. prodává zde jako Lucasio, na bazoši jako Fishtown, někdy jako Lukáš Difko. Před chvílí mi prodal údajně 10 krevetek Blue dream, doma jsem zjistil, že jich je 7, telefon přestal samozřejmě brát. Už to kdysi udělal jednou. Při koupi to samozřejmě hned nepoznáte, když jsou v igelitu i nějaké zbytky rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.10.2017 17:19 R Muž @ ctibum [1637] - Snažím se to nezahubit...Re: marion888
Já od něj občas beru a v pohodě. Minule mi dal o dvě razborky míň, ale hlásil to a upravil i cenu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.10.2017 15:17 Muž @ marion888 [0] – LUCASIO FISHTOWN ATD.
Dávejte si pozor na prodejce ryb a krevetek zde v inzerci. prodává zde jako Lucasio, na bazoši jako Fishtown, někdy jako Lukáš Difko. Před chvílí mi prodal údajně 10 krevetek Blue dream, doma jsem zjistil, že jich je 7, telefon přestal samozřejmě brát. Už to kdysi udělal jednou. Při koupi to samozřejmě hned nepoznáte, když jsou v igelitu i nějaké zbytky rostlin

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.08.2017 17:34 Muž @ LuboZ [71] Re: Magic
No, tak to je docela hezký ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.08.2017 10:02 Muž @ Pepan [4279] - RostlinyRe: Magic
Krása. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.08.2017 07:28 Muž @ Magic [277] Re: LuboZ
Fotka k příspěvku Moje fotky zatmenia z 2004, nechce sa mi ani veriť, že je to tak dávno.
To bolo ešte v časoch, keď mi nevadilo byť hlboko do noci hore... pivo

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 22:02 Muž @ NHKG [2412] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Pepan
Já moc fotit neumím. Ale udělal jsem asi 5 fotek s normálním objektivem, abych zjistil, že tudy cesta nevede. No a pak asi dalších 10 s telečkem a vše na manuál. Metodou pokus omyl jsem to "ladil".
S kompaktem rozumnou fotku za špatných podmínek neuděláš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 21:44 Muž @ LuboZ [71] Re: Pepan
Fotka k příspěvku Máš to přeexponovaný, proto je to mázlý.
Takhle jsem vyfotil zatmění v roce 2007. Taky bída :-(

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 21:17 Muž @ Pepan [4279] - RostlinyRe: NHKG
Seš borec. Já ho bral třikrát a všechny byly mázlé, ale tahle nejmíň.
P.S. Ty jsi příbuzný od Saši? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 21:15 Muž @ NHKG [2412] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Pepan
Fotka k příspěvku Ostrava 21:14 - stará zrcadlovka + tele

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 20:56 Muž @ Pepan [4279] - Rostliny – Saša z Comebacku:" Když já mám rozkoukaný měsíc."
Fotka k příspěvku Takhle vypadalo dneska v 20.51 částečné zatmění Měsíce přes můj compact.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.07.2017 20:11 S Muž @ invalida [3457]
Zdar..mám dotaz. Audioknihy od Vlastimila Vondrušky jsou nesehnatelný teda některý. Nemáze někdo na vypůjčení nebo prodej? Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.06.2017 00:40 Muž @ JirkaŠčobák [998] - Sbírám akvarijní rostliny. Low-tech akva.
Chci se pochlubit: Dcera dnes dostala zpravu, ze ji vzali na psychologii do Brna. Vzali ji asi i do Bratislavy, ale chtela primarne Brno.
Po ustnim kole vzali 105 lidi, v ustnich byla 28 (na ustni slo 160 z nekolika stovek, v pisemnych byla 121, ale to nestihala vsechno). 47 bodu z 50 moznych. Sama je prekvapena, myslela, ze tam mela vic nedostatku. Asi je ukecala :).

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.06.2017 09:22 Muž @ powery [90] Re: Eillen
Týbrďo :-(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.06.2017 15:53 Žena @ Eillen [51]
Psal u Anguse, že je někdo vykradl a přitom jim nalil něco do akvárek, takže o všechno přišel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.06.2017 09:59 Muž @ powery [90]
Nevíte někdo, kam zmizel Bacoun je jeho nádrže?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.05.2017 17:06 Muž @ Magic [277] Re: invalida
invalida napsal: A třetí dotaz je jestli někdo nemá doma d test z října 16. Tam byli nějaký testy zveřejněný. Díky Venca

V decembrovom čísle to bolo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.05.2017 16:49 Muž @ vlk9 [293] - HalančíciRe: invalida
Dtest mam predplacenej, zatim, tak bych se moh kouknout do archvivu,'jestli tam najdu to, co te zajima. Ale az asi v patek, na Boleticich jsem rad, ze ti napisu tento vzkaz....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.05.2017 07:53 Muž @ motýlek [259] Re: Irahayes
;-) ... kdysi jsme jako studenti na kolejích dali do akvárka s obsahem dvacet litrů asi půl deci bílého - plavaly snad tři dny jako ožralé - ale rozdýchaly to - pokud se pamatuji, tak to byly tetry červené ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.05.2017 19:24 Muž @ Irahayes [1] Re: MikeCZ
Si děláš srandu? Alkehol do akvárka ??? coze Dyk to pozabíjíš. To teda radši mě, mě to rozhodně nezabije... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.05.2017 19:00 S Muž @ invalida [3457]
Zdar, mám dotaz jestli tady někdo nerozumí šicím strojům. Chtěl bych ženě koupit novej ale nevím jak vybrat. A taky jestli někdo neví o nějakým fakt dobrým servisákovi na starej šlapací. Začal lámat jehly an nemůžu přijít na to proč. A třetí dotaz je jestli někdo nemá doma d test z října 16. Tam byli nějaký testy zveřejněný. Díky Venca

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.05.2017 16:47 Muž @ MikeCZ [0] – Dotaz
Dobrý den. Nevím kde se zeptat, tak mně napadlo tohle. Děláme pampeliškové víno (složení kdyžtak napíšu), kvasí pomocí kvasnic, napadlo mě že to navedu do akvárka jako hnojení, ale nevím jestli to neuškodí rybkám. Jestli už to někdo zkoušel, budu rád za rady. :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.04.2017 18:21 Muž @ motýlek [259] – judo
Fotka k příspěvku pořád je ještě spousta zapálených lidí/sportovců, kteří umí zorganizovat soutěže pro děti ... a když se můj vnuk ještě dostane na stupínek nejvyšší ve svém doplňkovém sportu - tak mám radost i já starý kmet ;-) ...
www.youtube.com/…
www.youtube.com/…
www.youtube.com/…

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 19:52 S Muž @ invalida [3457] Re: vlk9
Tak to jen jen dobře... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 19:46 Muž @ vlk9 [293] - HalančíciRe: invalida
Dneska mi i mama rikala, ze snad tech par korun, co vydelaj na lrodeji parku a piva, chtej poslat nekam, kde by mohly mit i smysl. Ne vsude jsou uplne zkazeni. Ikdyz kdybys je slysel, tak bys rek, ze mluva je horsi jak u dlazdicu, ale v jadru to jsou dobri kluci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 19:33 S Muž @ invalida [3457] Re: motýlek
Ale jasně že tady to nevyřešíme ale štve mě že to je přes razítka a různý drobný šmé..a ty děti nejsou blbý. Holt je třeba naučit jak to chodí. hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 19:11 Muž @ vlk9 [293] - HalančíciRe: invalida
Hele my jsme tak mala vesnice, ze tady uz neni nic, krom tohohle. Koukni na mapy.cz na Pocatky u Sece.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:55 Muž @ motýlek [259] Re: invalida
no ale v každém případě to organizují ti dospělí - já takto dělal půl života cyklistické závody ... pak přišli mladí namakaní podnikatelé, co měli dojem, jak se na tom napakuji - a už neudělali ani jeden závod ... tak je to ... čili děti závodí - dospělí si dají po pivu ...
Vlk má pravdu ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:44 S Muž @ invalida [3457] Re: vlk9
Tady taky soutěžej s dětma..ty maj celkem úspěchy a za to občas něco kápne a děti odbydou kravinkama ale velcí si udělaj chlastačku..celkem často. A poměrně často když si u číňana dám lahváče na stojáka tak choděj nakupovat tzv provozní náklady..dej mi čtyři rumy, dvě basy ale napiš tam těstoviny atd. A Pavel mi vykládá...dostanem grátis brambory na tábor..tak to nemůžem chtít grátis. Radši se tvářím že tomu věřím. hmm hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:36 Muž @ vlk9 [293] - HalančíciRe: invalida
Tak ver tomu, ze tady je slovo dobrovolny opravdu na miste a jedinny co z toho maj je drevo na hranici gratis a tim to konci. Tohle je opravdu jen parta kluku, co obrazej souteze, maj starickou tatru 805, se kterou vyjizdej na soutez jen v nejblizsim okoli. Zadny dotace sem fakt netecou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 18:26 S Muž @ invalida [3457] Re: vlk9
Ale nikdo ti to nebere..jen že pokecat u krbu a třeba si zahrát karty spotřebuje toho paliva míň. A nevím jak je myšleno to dobrovolně..trochu jim ohledně dětí vidím pod prsty a taky tam dost peněz proteče. Ale tutově bych si na tomhle nepek králíka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 17:43 Muž @ vlk9 [293] - Halančíci
Bilej muz hloupej, o tom zadna, ale proc se obcas nepobavit. A kdyby jsi videl, co udelali lesaci v lese, pak teprve by to slovo dostalo ten spravny vyraz. Tady kluci, vesme dobrovolny hasici delaj akci pro siroky okoli ve vesnici,'kde jinak chcip pes.... Na stejnym miste se to dela roky a stromy zijou a lidi taky. Co se tyce spadnuti, propadne se to dovnitr, takze v tom problem taky neni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 16:42 S Muž @ invalida [3457] Re: romant
Omyl..stromy v okolí jsou na tý pagodě smich A jak je regenerační schopnost nekonečná blíží se tím lidský blbosti hmm
Už nic neříkám ..zas bych byl za zlýho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 16:20 R Muž @ romant [25396] Re: vlk9
A stromy v okolí budou bez listí dříve než jim stačí narůst, ovšem příroda má neskutečnou regenerační schopnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 16:18 Muž @ PaDa [4125] - mřenky a sumciRe: invalida
Taky bych nechtěl bejt u toho, až to bude padat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 14:33 S Muž @ invalida [3457] Re: vlk9
Nanapadá mě nic jinýho než že "bílej muž je hloupej, dělá velkej voheň a pak k němu nemůže." A vzpomínka se mi vybaví na jakejsi tábor kde chtěli rozhořelej voheň bidlem shodit ale on byl pro jistotu stlučenej hřebíkama takže dvě silonový bundy přiškvařený na těle byli v tomhle případě přijatelná daň. stydim
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.04.2017 11:20 Muž @ vlk9 [293] - Halančíci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pocatky u Sece :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   24.04.2017 08:52 Muž @ motýlek [259] Re: invalida
zdá se mi, že na IDOS.CZ je u spojení vlevo dole psán i dopravce ... třeba se to dá i nastavit jako filtr? ... zkus ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.04.2017 18:44 S Muž @ invalida [3457]
Zdar bando..kdo máte zkušenosti s alternativníma dopravcema jako je leo student atd. Jde mi o cestu Praha Břeclav..čas je mi fuk jen jak se to objednává atd..případně doporučte linku. Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.04.2017 10:10 Muž @ motýlek [259] – sezona začala
Fotka k příspěvku tak jsme jeli první závod motokár - v rakouském Brucku ... sice se nějak zvlášť nedařilo, ale třetí místo na úvod dobré ...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.04.2017 19:53 Muž @ NHKG [2412] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Pepan
Asi s tím Hnůjede jezdí do Larosu v Hrabové. Vezl jsem tam služební i40 s poškozenými brzdami. Vrátili mi ho "opravené". Ani nesundali kolo, jen na to něco stříkli. Samozřejmě brzdilo to stále stejně mizerně. Jak jsem to přijel reklamovat, tak ještě byli arogantní.
Takže jsem šéfovi řekl, že už tam nejedu, ať si to řeší jak chce. Ale šéf nakonec dostal rozum, a jezdíme jinam. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.04.2017 19:32 Muž @ Pepan [4279] - Rostliny
Dneska jsem v Ostravě Přívoze viděl auto, které mělo na boku nápis - Hyundai nezastavíš.
Do teďka jsem si naivně myslel, že zákon nařizuje, aby auta měla funkční brzdy. :-(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.04.2017 08:49 Muž @ motýlek [259] Re: Pepan
nad mozkem poslušnost a nad rozumem víra ... a správná příslušnost je víc než v botě díra ...
asi znáš :-( ...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.04.2017 08:32 Muž @ Pepan [4279] - RostlinyRe: motýlek
Jak se dostane k moci bezmozek, je to pro normální lidi tragédie. Vidíme to napříč dějinami až po současnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.04.2017 08:27 Muž @ motýlek [259] Re: Pepan
kam se hrabe Hitler nebo Stalin ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   01.04.2017 16:55 Muž @ Pepan [4279] - Rostliny – Věděli jste:
Poté, co papež Řehoř IX. prohlásil, že uctívání ďábla je spojeno s kočkami, byly kočky v celé Evropě téměř vyhlazeny. Tento náhlý nedostatek koček vedl k šíření nákazy, protože nikdo nelikvidoval infikované krysy. Vznikla nejničivější epidemie dýmějového moru, která zabila 100 milionů lidí.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.03.2017 16:28 Muž @ motýlek [259] Re: pavel
stalo se mi to asi před pěti roky - zřejmě těch 10cm od vrchu bude ta dírka - nejspíše na spoji hran ... nalep na všechny čtyři hrany nějaký ubrousek nebo toaletní papír a zvolna dopouštěj vodu - kde to bude mokré ... a dál už je to jasné ;-) ...
jo a spravil jsem to normálně za chodu - jen jsem upustil dalších deset cm a zevnitř tam natlačil silikonové lepidlo - prodají ti to v akvaristice - taková menší tuba snad okolo 50 CZK
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.03.2017 14:06 pavel – Prasklina v akvariu
Dobrý den.
Ráno jsme se probudil a zjistil jsem, že mám před akváriem mokrý koberec. Příčina je zjevná, mám akvárium o rozměrech 100x40x40cm a z něj mi ubylo cca 10cm vody. Více už v průběhu dne neubylo. Přes vzduchotechniku uniknout nic nemohlo, ale nejsem schopný najít místo, kde by voda měla unikat.
Prosím o radu jak správně postupovat při řešení tohoto problému.
Taky by mě zajímalo, jestli je možné akvárium reklamovat. Nejsou to ještě celé dva roky co jsem ho dostal. Jak se v takovém případě postupuje?
Děkuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.03.2017 16:10 Muž @ motýlek [259] – vnuk - karting
Fotka k příspěvku pokud jste aspoň trochu sportovci a zároveň motoristi - doporučuji sledovat vnuka ... jeho FB: vicemistr ČR a vítěz Moravského poháru 2016 ... www.facebook.com/… ...
už se zabydluje i mezi závodníky rallye - www.youtube.com/… - on někde od času 52:00 a na konci při skupinovém focení ...
pokud to kohokoliv nezajímá - přeskakujte ;-) ...

Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 6 7

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 6084x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19048-pokec-o-vsem