Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pokec o všem

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Pokec o všem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.08.2019 13:42 R Muž Anthrax [2398] Re: KuBvA
Normální Sauregurkenzeitn (okurková sezóna). ;-) Ale že by tu tři dny nikdo nebyl se říct nedá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.08.2019 12:14 S Muž invalida [3785] Re: KuBvA
Je hezky a lidi zvedaj prdel vod kompu?
KuBvA napsal: Dobrý den neví někdo proč poslední 3 dny tady není nikdo aktivní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.08.2019 12:00 Žena drvi [2471] - Rostliny
Myslím hmm , že proto, že
1. Část lidí je bez nálady, protože maji po dovolený a nemají náladu na nějaký plky
2. Druhá část lidí se na dovolenou teprve chystá a nemají čas na nějaký plky
3. A ten zbytek je na dovolený... :-D
Počkej v září... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.08.2019 11:14 Muž KuBvA [0]
Dobrý den neví někdo proč poslední 3 dny tady není nikdo aktivní

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.08.2019 07:39 R Muž Anthrax [2398] Re: KuBvA
Abych věděl kam to přesunout. Tady si to málokdo přečte. ;-)
rybicky.net/forum/3132
Ale když tam tedy nejedeš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.08.2019 00:58 Muž KuBvA [0]
Praha Pankrác ale teď se mi to nějak hroutí takže nevím ale asi jo proč???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.08.2019 08:26 R Muž Anthrax [2398] Re: KuBvA
Na kterou burzu jedeš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.08.2019 23:46 Muž KuBvA [0]
Dobrý den Nechce někdo 25.8. vzít nějaké ryby na burze mohu je ale dovést jen do šluknovském Výběžku

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.07.2019 14:35 Muž Yirka [7916] Re: danibroz
Rubrika články zde: rybicky.net/clanky/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.07.2019 10:36 R Muž ctibum [4665] - Snažím se to nezahubit... – Re: Pe3czech, Troppau
Pěstování konopí si, prosím, řešte jinde, ne na tomto fóru. Děkuji...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.07.2019 08:18 Žena danibroz [0] – Blog o akvaristice
Ahoj všichni,koupila jsem minulý rok mému příteli akvárko s rybkama. Je obrovský fanda do akvaristiky (kdysi choval hodně rybek a díky bývalkám toho nechal), má spoustu knížek a spoustu toho ví o rybkách, jak je chovat atd. No a rozhodl se, že by psal blok nebo nějaké články o všem, co zná a s čím má zkušenosti. S internetem se moc nekamarádí, ale našla jsem jen fora a diskuse a nějaké články, kde píšou jak psát články např. topranker.cz/…, ale nevíme jestli se dle toho řídit a jestli se to tak píše. Chtěla jsem se tedy zeptat, zda někdo z Vás máte nějaký blog nebo píšete nějaké články o akvaristice, a zda, byste mu mohli poradit, jak začít, co je k tomu potřeba, prostě všechno. Bereme i odkazy na nějaké články nebo blogy, kde se může inspirovat apod. Moc díky, Daniela

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.06.2019 19:55 Muž Drahoš . [388] - Rostliny – Ostravské fauna trhy
Nezapomeňte že 16.6 v neděli jsou Ostravské fauna trhy od 8.00 do 12 .00 hop ahoj pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.06.2019 16:46 Muž Tojsouvěci [1438] - Kytky s čudlamaRe: Acomys

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.05.2019 22:33 Žena Acomys [15]
Doporučili byste někdo program nebo lépe nějakou online aplikaci na vytváření videí - chci jen vymazat zvuk, spojit videa dohromady a přidat sekvenci fotek? Já měla za to, že jsem to dřív dělala přímo v youtube, ale teď tam nikde nevidím jinou možnost než jen nahrát video, možná blbě koukám. Něco primitivního, účelného, nepotřebuji žádné filtry, blbostičky, kytičky, efekty.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.04.2019 14:56 Žena silviebaris [647] Re: PavlaZ
Nemáš zač...Tobě taky krásný velikonoce.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.04.2019 14:55 PavlaZ Re: silviebaris
Mockrát děkuji Silvie! :-)
Už jsem napsala vzkaz a čekám na odpověď.
Krásné velikonoce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.04.2019 18:43 Žena silviebaris [647] Re: PavlaZ
Tak to netuším,ale určitě ti poradí..Tady je na ni odkaz rybicky.net/profil/31151
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.04.2019 18:35 PavlaZ Re: silviebaris
Děkuji moc za odpověď :-)

Vyhledám jí a zeptám se.

Pokud by ona třeba nechtěla, nevíte jestli existuje nějaké místo na internetu, kde se dá popřípadě někdo vyhledat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.04.2019 18:16 Žena silviebaris [647] Re: PavlaZ
Tady je dobrá akvaristka nick drvi,najdi a spoj se sní,určitě ti poradí,a je z Prahy.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.04.2019 18:14 PavlaZ – Služby akvaristy
Dobrý den,

Dnes jsem se registrovala a chtěla bych se zeptat, zda-li nevíte, kde by se dal najít nějaký rozumný akvarista v okolí Praha východ - Benešov, který by mi poradil a akvárkem pro Beťáčka.

Moc děkuji
Pavla
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 11:56 Žena Kata Eš [67] - Labyrintky
No ještě aby ne, živí se tím :-) Tak se toho musí využít :)
Spíš byla legrace se domluvit co tam chci smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 11:35 jamajcan - LabyrintkyRe: Kata Eš
Pěkně to Miloň natočil :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 11:32 Žena Kata Eš [67] - LabyrintkyRe: Gringo63
Děkuji moc, že se video líbí stydim
Za nádrž taktéž děkuji, já to mám právě také moc ráda, dalo to sice dost práce nasbírat a očistit všechnu bridlici, ale výsledek stojí za to a microsorium už se krásně prichytilo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 10:01 Muž Gringo63 [126] - AsieRe: Kata Eš
Pěkné video a samo, že krásné akvárium palec Mám slabost pro kořeny a kameny porostlé kytkama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 08:36 Žena Kata Eš [67] - LabyrintkyRe: ManuChavez
Děkuji moc a mimochodem tvoji originalitu a nápaditost jsme také řešili, takže o to si toho cením více pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 08:35 Žena Kata Eš [67] - LabyrintkyRe: Zetor
Děkuji mockrát potlesk
Já doufám, že to případně někomu vyvolá nějaký nápad až by si nějak ujasňoval, jaký layout chce. A na rybičkách jsem se setkala s hodně podobnýma nadrzema, takže trojúhelníkový půdoris je celkem žádaný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 08:17 Muž ManuChavez [417] - Teď už hlavně krevetyRe: Kata Eš
Paráda! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 08:08 Muž Zetor [137] - RostlinyRe: Kata Eš
Máš to moc krásné akvárium. Velká inspirace palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.04.2019 04:26 Žena Kata Eš [67] - Labyrintky – Založení nádrže - video
Ahoj ahoj
Ráda bych se podělila s výsledkem naší dvouměsíční práce. Přesněji mé fyzické práce a partnerovi psychické smich

youtu.be/…

Když juknete budu moc ráda,ať už pro případnou inspiraci (nováčkům) nebo pro vzpomínku, jak se každý z nás "vyřádí",aby ta jeho nádrž byla TOP.
Předem děkuji za pozornost a ať se VÁM VŠEM jen a jen daří pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.04.2019 21:55 Žena silviebaris [647] Re: vlka
No ja doufam,že ano,taky se chystam.. ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.04.2019 21:41 Muž vlka [347] – ?
Hezký večer, nevím kam to zařadit. Platí termín těchto trhů?
AKVA-TERA trhy Vsetín-13.4 se konají v Music Club Lapač, Zimní stadion
Na Lapači 394

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.03.2019 14:33 Muž Pavligin66 [0] – Dobrý deň
videl tu niekto modrá planéta 2 ?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.03.2019 08:45 S Muž invalida [3785]
Upřímě zašlo to daleko a bojim bojim..ořechovka a krb mňam taky dělám a chovám leccos. A to třídění? Nejlepší odpad potažmo plast u kterýho diskuse začla je plast nevyrobenej. A potomci byly myšleni potomci druhu...jsme připraveni se vyhubit stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.03.2019 20:20 Žena Eillen [386] Re: dimmur
Řeknu to asi takhle. Cokoliv mohu ovlivnit, na to si dávám pozor. Ale neovlivním lidi kolem sebe. I když... Přítel a jeho rodina netřídili. Přítel se naučil třídit. Jeho rodina v naší domácnosti také. Když jsem u nich na baráku, tak mě nechají před vyhozením věcí do koše to vytřídit, ale sami to dělat nebudou. Já za sebe mohu říct, že dělám maximum a s tím dokážu žít...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.03.2019 19:26 Muž dimmur [283] Re: invalida
ze nebudou potomci si pripoustet vubec nechci, pokud bych to pripustil, tak pro me zivot nema cenu. Vedu sve deti k tomu, aby si prirody vazily, doma tridime co se da, chovame kraliky, ovce, slepice, prase a letos chci zkusit husy a kruty. Takovyhle zivot mam rad. Jsem blazen? Jdu si dat prvni ochutnani domaci orechovice, co jsem delal s tatou a prihodim polinko do krbu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.03.2019 08:10 S Muž invalida [3785] Re: dimmur
Nebudou potomci a příroda se srovná..už brzo. dimmur napsal: Ahoj vsem, stale a stale se zamyslim nad plasty na svete, ja vse co se plastu tyka davam do spravnych kontejneru, ostatni suroviny /sklo, papir apod. co ma jit na kompost jde na kompost/ take davam na sve misto, ale jako rodina se tremi detmi proste toho plastu udelame docela dost a to i za 1 den. Snazime se kupovat max vyrobku ve skle nebo jinak balenych, ale proste i tak je toho dost.....pokud to pisu mimo misu, tak se omlouvam, ale me to v posledni dobe opravdu desi.....snad nejsem sam
co budou delat ti nasi potomci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 23:22 Maq Re: dimmur
Co jsem po světě viděl, nikde není takový pořádek jako v Evropě. Samozřejmě Řecko, to není tak docela Evropa, to je spíš Rusko. Rusko a Čína, ty jsou nejhorší. Afričani jsou taky čuňata, ale to hospodářství je tam holt menší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 18:25 Muž dimmur [283] Re: NHKG
byl jsem na dovolene v Recku a co jsem videl tam, jak to na strane, ktere neohrozuje plaze, hrnou do more, jsem se zdesil a to neni zadna Afrika ani Asie. Myslim, ze vice plastu nez pomalu cela Afrika produkuje spise par statu Eropy....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 18:25 Žena silviebaris [647] Re: NHKG
Ja nedávno na školení,viděla pěknej dokument,co vše z plastů firmy dokaží zpětně vyprodukovat,velmi pěkný a zajímavý,kolik plastů je jen v oděvech...Taky papir,některej dokonce až 6 krat recyklovatelnej,už to maj pěkně zmáknuty.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 18:20 Muž NHKG [3676] - Hadohlavci, zeměžrouti a eLkaRe: dimmur
Plasty jsou OK, dají se ekologicky spálit. Většina problémů s plasty je způsobena prasaty v Africe a Asii. Jsou horší věci.
Hlavní problém je, že lidí je na světě víc než je dlouhodobě udržitelné a ti nejhloupější se navíc rychle množí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   03.03.2019 17:58 Muž dimmur [283] – plast
Ahoj vsem, stale a stale se zamyslim nad plasty na svete, ja vse co se plastu tyka davam do spravnych kontejneru, ostatni suroviny /sklo, papir apod. co ma jit na kompost jde na kompost/ take davam na sve misto, ale jako rodina se tremi detmi proste toho plastu udelame docela dost a to i za 1 den. Snazime se kupovat max vyrobku ve skle nebo jinak balenych, ale proste i tak je toho dost.....pokud to pisu mimo misu, tak se omlouvam, ale me to v posledni dobe opravdu desi.....snad nejsem sam
co budou delat ti nasi potomci?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.02.2019 14:47 S Muž invalida [3785]
To je jasný..když budeš mít výkupce musíš mít jméno...on musí mít odbyt..jedno s druhým. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.02.2019 22:52 Žena drvi [2471] - RostlinyRe: Maq
Ale já tady nemám výhrady k ceně prodejní , ale výkupní. Když se mi bude nějaká ryba (nebo krém) opravdu líbit, zvážím, jestli za ní dám požadovanou cenu.
V tomto případě jsou náklady na reklamu 0, distribuce 0 (ryby jsem hezky dovezla vlastnim autem az do krámu) atd. , tzn. že jejich zisk tady považuju za nepřiměřené vysoký. Samozřejmě jsem mohla chtít, aby paní moje ryby zase hezky zpátky vylovila a mohla jsem si je odnést a domů a dál je krmit, svítit atd...

Já jsem ale hlavně odpovídala na dotaz, jestli se vyplatí odchovávat betty. Nevyplatí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.02.2019 21:54 Maq - RostlinyRe: drvi
Možná Tě jako dámu bude zajímat, že když si v drogerii koupíš nějaký třeba krém za dejme tomu pětistovku, tak jeho výrobní cena je maximálně pět korun (a to už je kvalita!). Všechno ostatní platíš za distribuční řetězec, ale hlavně za reklamu, která na Tebe z televize a ženských časopisů řve, že si to musíš koupit.
(Nekecám bludy, svého času jsem kosmetiku vyráběl. Kvalita se zásadně neprodá, jedině reklama, reklama, reklama.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.02.2019 18:16 Žena drvi [2471] - RostlinyRe: invalida
Jasně, ale chovatel je taky musí krmit, svítit, topit...a 80% zisk pro obchodníka mi přijde trochu moc, nemyslíš :-D. Jenže on se vždycky nějakej blbec najde, kterej jim to umožní :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.02.2019 17:58 S Muž invalida [3785] Re: drvi
Ono zase z jejich pohledu,nějakou dobu budou krmit, provoz krámu taky něco stojí...můžou si něco zatáhnout. Není to nic proti, jen názor ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.02.2019 17:47 Žena drvi [2471] - RostlinyRe: DenisLin
Ja odchovala nádherné, neobvykle zabarvené HF betty a nikdo je nechtěl. Nakonec mi je milostivě vzali v prodejně v Rudné, po 10.- Kc samice, po 25.- samce. Zároveň jsem ale viděla, že zdaleka ne tak pěkné samce prodávají za 150,-. Jenze o vykupni ceně mě (hloupě nezkušenou) informovali až potom, co byly ryby vpuštěny do akvárek. Neměla jsem žaludek na to, jim ty peníze hodit na hlavu a ryby si vylovit zpátky. Fakt mě to znechutilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.02.2019 15:40 Muž DenisLin [7] – Prodej ryb
Ahoj, plánuji odchov betty. Zajímalo by mě jak je to s prodejem ryb? Obavám se toho, že rozmnožím ryby a pak je nebudu mít kam umístit. Nevím jaký je zájem o betty. Jaké máte zkušenosti s prodejem ryb? Děkuji za rady palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.02.2019 19:06 S Muž invalida [3785] Re: larix
To je jako každá jiná vyvážená strava...je dokonalá ale jako bůček fakt nechutná hmm larix napsal: Nie je to síce vyslovene test ale ak ťa táto problematika zaujíma, rozhodne stojí za prečítanie:
www.americanaquariumproducts.com/…

Nechce sa mi to dohľadávať ale vo väčšine serióznejších testov (ktoré sa zaoberajú zložením) končí na prvom mieste Hikari, hoci mojim rybám veľmi "neberie"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.02.2019 18:39 Muž larix [1265] Re: nekdo
Nie je to síce vyslovene test ale ak ťa táto problematika zaujíma, rozhodne stojí za prečítanie:
www.americanaquariumproducts.com/…

Nechce sa mi to dohľadávať ale vo väčšine serióznejších testov (ktoré sa zaoberajú zložením) končí na prvom mieste Hikari, hoci mojim rybám veľmi "neberie"...
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 8 9

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 9707x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19048-pokec-o-vsem