Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristé - pejskaři

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvaristé - pejskaři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.10.2017 20:31 S Muž @ invalida [3421]

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2017 14:11 Muž @ Anthrax [268] Re: Jarry
Jsou to borderky. Ale ta naše fena asi nebude úplně čistá. Teda alespoň sestra to tvrdí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2017 12:06 Muž @ Jarry [247] Re: Anthrax
:-)chvilku jsem si myslel, že jsou to australáci (jednoho máme doma), ale máma vypadá spíš na borderku. Ale jsou krásný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 18:46 Muž @ Anthrax [268] – Stěnata
Poslední video. Doma už to bylo opravdu neúnosné (panelákový byt), tak musela štěňata na polední dva týdny na venkov :-) www.youtube.com/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 20:15 Muž @ Anthrax [268] Re: petulinakk
Naštěstí žádné. Kam bych ho dal ;-) Leda do jednoho prázdného akvárka co je ve sklepě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 08:52 Žena @ petulinakk [1844] Re: Anthrax
A které je Tvoje? :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.08.2017 09:57 Muž @ Anthrax [268] – 7 štěňat
Nedá mi to, musím se o tohle podělit a taky se trochu pochlubit. stydim Ségra nechala připustit fenu a tohle z toho vzešlo :-)

www.youtube.com/…
www.youtube.com/…
www.youtube.com/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.05.2017 21:22 S Muž @ invalida [3421]
Upřímnou soustrast stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.05.2017 19:16 Žena @ JanaS [100] Re: jamajcan
Soucítím sad Ať je mu tam dobře. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.05.2017 13:33 Muž @ jamajcan [2359]
Fotka k příspěvku Tak mě dnes v noci opustil můj věrný přítel a kamarád Kirby. Bude mi chybět a navždy zůstane v mém srdci.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.05.2017 04:25 Žena @ Acomys [3] - Miniakvária
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku na rybách. :) - tady jsem odlovila ty moje P.infans

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.03.2017 19:46 petrab - Miniakvária
ahoj, co takhle letos se zúčastnit hafici.net/… ?

( rybicky.net/forum/19048-pokec-o-vsem… )

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.01.2017 16:29 Žena @ Bella [503] - RostlinyRe: Nellynka
Super, dalsi konak :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.01.2017 15:44 Žena @ Nellynka [0]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahojky ,tak ja se pridam ... Krom tercovcu doma mam pejska a kone ,takze slusnej zverinec ... X-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2016 20:10 Muž @ Irahayes [1] Re: Jája
Měli jsme krámek se zvířecíma potřebama a tak vím že je spousta granulí pro pejsky všech věkovejch kategorií, zdravejch i nemocnejch, klepni to do vyhledávače, určitě něco najdeš palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2016 20:04 Muž @ Irahayes [1]
Naší holce je teprv 5, ráno si vydupe konzervičku a k tomu rejžičku nebo těstovinky a večer se doráží granulema od Brita. Ale figuru si drží jako mladá holka :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.12.2016 11:30 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: Jája
Máme ještě starší fenku a granule už jsme dávno zrušili, Vaří se jí dieta jako člověku, akorát je to po konzultaci s veterinářem.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.12.2016 12:41 R Žena @ Jája [799] - Živorodky – Granule pro psího seniora
Mám 9,5 let starou čivavu, cca rok jde s váhou nahoru. Snažíme se ji krmit rozumně, lidské fujtajbly jí nedáváme. Kromě granulí dostává občas maso, chrupavky a měkké části kloubů, když vařím, spíš jako pamlsek, případně, když je toho víc, malinko uberu granule. Občas syrovou zeleninu, sice z toho nic moc nezíská, ale chutná jí a protáhne si trochu střívka. Snižovat množství denní dávky je nesmysl, takže si myslím, že nastal čas, přejít na méně kalorickou stravu. Bohužel známá, od které granule bereme, zřejmě ty seniorské, které doposud měla v nabídce, dovážet nebude (důvod nevím). Potřebovala bych poradit kvalitní granule pro seniory malých plemen (skutečně malé granule, ideálně ploché, aby je Betynka mohla dobře rozkousat). Děkuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2016 09:56 S Muž @ invalida [3421] Re: Mrakoplash
Jasně...občas dostane trošku rejže a zeleninu a ovoce si bere na zahradě sama. Jasně že mrkev uprostřed záhonu a s větším kráterem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2016 07:50 R Muž @ Mrakoplash [1654] Re: invalida
Jen čistě masem ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2016 18:31 Žena @ markiz [33] Re: Jája
osobni ne, ale maji zahadny slozeni. Dovolim si odcitovat... (psano konkretne k tem jejich nejvyssim, Top Meat 70 nebo jak se tem valeckum nadava)

"Složení vypadá slušně, obsah bílkovin i tuku je už rozumný i pro aktivnější psy. Rád bych ale viděl, co přesně je napsáno na pytli. Jinak ad 70% "sušeného syrového" masa - to by mě zajímalo, co to znamená, maso snad je buď syrové, nebo sušené. Pokud použijete 70% čerstvého masa, dostanete z něj cca 14% bílkovin. Pak by se ovšem těžko dostali na 28%, které jsou v krmivu. Pokud použijí 70% sušeného, tak jsou cca na 45% bílkovin. Z toho vyplývá, že část použitého masa je čerstvého a část sušeného - tj. to, že používají suroviny v přírodním stavu je nesmysl. Jinak to vypadá jako solidní krmení postavené na mase (pravděpodobně slušně vykostěném vzhledem k 5% popela), ale nedal bych to citlivému psovi vzhledem k tomu, že je to složené z xx druhů mas. A ještě ad krmná dávka - že prý daleko nižší než u extrudovaných krmiv - to je nesmysl, u Bardogu je doporučená krmná dávka pro 30kg psa 315g, u řady kvalitních krmiv je to kolem 300g i níže."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2016 16:15 S Muž @ invalida [3421] Re: Mrakoplash
Já krmím masem ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2016 10:35 R Muž @ Mrakoplash [1654] Re: Jája
Nekupuju nic co nemá pořádnej popis :-) a to teda tyhle nemají.
vybírám na krmení.cz tam to mají hezky popsané + se vejdu do dopravy zdarma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2016 10:47 R Žena @ Jája [799] - Živorodky
Náhodou jsem padla na e-shop s granulemi Bardog. Máte s nimi (a s e-shopem) někdo zkušenost?
www.granulebardog.cz

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.09.2016 06:50 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: invalida
Říkáš to sice hezky, ale já jsem typický podpantoflák, takže........ :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 22:58 S Muž @ invalida [3421] Re: Pepan
A od čeho sou zákazy? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 20:46 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: Belisana
Mám ještě lepší. Spí na ní moje manželka, naše čuba a obě kočky, ale mám zakázáno ji publikovat.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 20:31 Žena @ Belisana [447] - gavúnci, labyrintkyRe: nodak
to je kouzelná fotka potlesk ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 13:26 Muž @ Pepan [4031] - Rostliny – Tam sice pes není ani jeden,
Fotka k příspěvku ale.....

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.09.2016 20:45 Muž @ nodak [0]
Fotka k příspěvku Ja mam doma toto:)jedno lepsie ako druhe

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.09.2016 09:23 lenkalor Re: Semir89
Myslíš zlobidlo a pejsek? :-D Oba jsou pěkní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.09.2016 10:07 Muž @ Semir89 [3] - Jižní Amerika – Nase zlobidlo
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Gucci
Když ho dáš mezi 2 housky jeste budes reklamovat ze ti nedali maso

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.09.2016 22:05 Muž @ Pepan [4031] - RostlinyRe: Zoidik
Hledej klub chovatelů kníračů. Dají Ti kontakt na dobrého chovatele a ne nějakou odchovnu, kde pod pojmem knírač dostaneš bůhvíco. Myslím že jsou i v Olomouci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.09.2016 20:38 Muž @ fido16 [560]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Představuji toho svého magora 2letého :-)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.09.2016 07:43 Muž @ Zoidik [2166] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: invalida
Díky, kouknu. Zatím jsem hledal na googlu a moc jsem toho nedohledal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.09.2016 07:25 S Muž @ invalida [3421] Re: Zoidik
kchk.cz/… kchk.cz/… kchk.cz/… Zkusil bych to tady...narazíš na odkazy i jinam stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.09.2016 07:03 Muž @ Zoidik [2166] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Ahoj pejskaři, nemáte někdo povědomí, kde by se dal sehnat malý knírač pepř a sůl? Ideálně Olomoucký, Moravskoslezský, Pardubický a Královehradecký kraj?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.09.2016 20:13 S Muž @ invalida [3421]
Moc nás tu nejni hmm

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.06.2016 09:03 S Muž @ invalida [3421]
Přidám něco podobnýho z nedávný doby. Cca v řádu tejdnů. Ovčák v hospodě na volno a bez košíku. Najednou hrábnul po minipsovi as bylo vymalováno.
Ožralá baba v rámci rozvodovýho tyátru vzala psa bejvalýmu a z vesnice ho přemístila do paneláku a dlabala na něj.Bohužel celá zpráva na netu není stydim
Jinak o tom psali v Rakovnickým raportu v minulým čísle ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   04.06.2016 00:36 Muž @ Mislow [303] – Pes na Náchodsku vážně zranil mladou ženu
Zdravim, bohuzel jsem nedostal moznost na tento prispevek na seznamu reagovat, pac toto bylo pozastaveno, zadajice vyplneni formulare, coz nebylo pro velky zajem momentalne mozne. Pokud jste nekdo tuto zpravu cetli, tak mam podobnou zkusenost z dob, kdy jsem pracoval v psim utlulku a take zaroven u odchytu, coz bylo ve spolupraci s policii. I my meli pripad tohoto plemene a volani k odchytu, pes (stari 1 - 2 roky), tenkrat nove plemeno v cesku, napadl sveho majitele a kousl ho do tvare. Po prijezdu na misto pes za branou vypadal neprijemne ke vsemu za plotem, ovsem ne ke svym majitelum, po rozhovoru s majitelkou sama souhlasila psa odvest k odchytovemu vozu a pes bez problemu skocil dovnitr a bylo po problemu. ... opravdu bylo ... Po prijezdu do odchytove stanice se za temer par minut pes stal milackem celeho utulku, jen cekajic na podrbani u plotu a uz nikumu neublizil ...
P.S. Ponauceni ... nehrej si s bandogem, ci podobnymi rasami v podnapilem stavu ... to stejne mozna i s manzelkama ....
PS: S nekterymi plemeny musi byt clovek opatrny, proste nemaj radi moc chlastu, majitelka tenkrat priznala, ze jeji muz pozil, kolik a co se psem delal uz zustava nezodpovezeno ... hmm

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   21.05.2016 11:56 Muž @ Mislow [303] Re: Turbínka
Jj vodu taky nedavej, vodny stocny je drahy, vzdycky se muze napit z louze venku, teda pokud s nim budes chodit ven. Pokud ne, tak ze zachodu ... ano .... pro ostatni ... to je samo mysleno s humorem ... jen tak pro jistotu .... :-P smich

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 23:31 R Žena @ Turbínka [2534] Re: invalida
Jenže já ho chci tejrat, blbě krmit a hlavně šetřit na něm, a to nejen na očkování :-P
Všechno v té skříni je funkční jen hodiny by možná snesly baterku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 22:42 S Muž @ invalida [3421] – Re: Turbínka
To se nestydíš vzít si křížence? Tutově to tejráš, blbě krmíš a určitě šetříš na vočkování ano Víš co psal Libor fon Fšeználek stydim smich Jo a řekni my jestli je ten kafemlejnek v poličce funkční?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 22:04 R Žena @ Turbínka [2534] Re: invalida
Kříženec štýrského brakýře a knírače von Tachov a papíry k němu mám taky - očkovák a na smlouvě je štempl útulku. Budeš se se mnou ještě bavit s tou svojí ultramegasuperhyperextrafon čubou? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 22:00 R Žena @ Turbínka [2534] Re: Atika
Jistě že, moc se mu líbí ten slon a kluci zase lezou okusovat pomlázku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 21:58 S Muž @ invalida [3421]
Jinak gratulka ke psovi..teda v případě že je dostatečně fon a štemplovanej..jinak bych se s Tebou ani nevybavoval stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 21:51 Žena @ Atika [134] Re: invalida
Asi tak :) A těch serepetiček k prozkoumání v těch dolních poličkách ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 21:49 R Žena @ Turbínka [2534] Re: invalida
No, to by si zkusil jednou a stejně bych s tím prd udělala, ale zatím je na akvárka hodný a pozoruje sváču - bettyny :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 21:42 S Muž @ invalida [3421] Re: Atika
Jo a pak se bude dívat pohledem typu.."Spadlo ti to Máchale, asi vítr nebo co!" smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.05.2016 21:38 Žena @ Atika [134] Re: Turbínka
Jenom jestli si spíš neříká "jen co tady budu sám - podívám se dovnitř" smich
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 34

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 18253x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18930-akvariste-pejskari