Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristé - pejskaři

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvaristé - pejskaři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.03.2018 10:30 Muž @ RE5PEKT [241] - Život je jeden z nejtěžších.Re: zelenakapusta
Neházej flintu do žita, třeba se situace zase někdy v budoucnu změní :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 20:33 Žena @ zelenakapusta [5] - TetryRe: RE5PEKT
Na to je snadná odpověď. Na výchovu dalšího psa už nemám dost času. Bady vyrůstal v rodinném domě, nikdy nebyl sám i když jsem byla v práci. Pak mi nastaly jisté potíže a musela jsem změnit bydliště. Bady si zvykl, ale do malinké garsonky bych dalšího psa už nemohla narvat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 19:34 S Muž @ invalida [3628]
Čuba smí všude krom ložnice, koupelny, a špajzu. Ale zastaví se u dveří i když třeba žena vstává ví kde je hranice. Zatím jí žena (pod hrozbou že v případě že jí tam pustěj nechám jí tam vytřít si srst po podzimní deštivý procházce) dál nepozvala. A pes tím netrpí, má rád pravidla kterejm hoví. Hledat fotky se mi nechce takže jen připomenu rybicky.net/clanky/1350-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 17:50 Žena @ lenkalor [190] Re: RE5PEKT
No, jednou mě překvapil divočák, který běžel právě za mým psem. :) A pes samozřejmě běžel ke mě. Už jsem koukala, jestli je okolo nějaký strom, na který by šlo vylézt. Naštěstí divočák zastavil, když mě viděl a odběhl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 17:32 Muž @ RE5PEKT [241] - Život je jeden z nejtěžších.Re: zelenakapusta
Proč jediný? :-(
Pes je trošku droga mi přijde.
EDIT: Já už jsem na psa natolik zvyklý, že bych si to bez čtyřnohého chlupáče neuměl představit. Hlavně do lesa, kam často chodím, je to skvělý parťák.. cítí a slyší to, co já ne a když jsem s ním, nikdo a nic mě nepřekvapí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 15:29 Žena @ zelenakapusta [5] - TetryRe: RE5PEKT
No jo, ale Bady je můj první a myslím, že bude i jediný pes, takže plno věcí pro mě bylo naprostou novinkou.
Třeba i možnost zapíchnutí psího chlupu do nohy, bolestivá zkušenost.
Když Bady poprvé zblajznul nemocnou rybku, kterou jsem si odlovila do kbelíku, propadla jsem panice a volala veterináři, jestli z toho Bady neumře :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 15:01 Muž @ RE5PEKT [241] - Život je jeden z nejtěžších.Re: zelenakapusta
Joo!! Úplně měkký chlup a měl jen ho několikrát v noze, kde je kůže docela tvrdá a hlavně jak to tam drží. Když jsem je vytahoval, úplně se mi natáhla kůže :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 14:49 Žena @ zelenakapusta [5] - TetryRe: RE5PEKT
Díky, ale tu krásnou srst jako trvale bytový pes nepřetržitě trousí, kde ho jenom napadne. Už jsi měl v noze zapíchnutý psí chlup? Taky jsem nevěřila, že je to možné, ale bol to jako čert.
Jinak ohledně mojí péče. Veterinářka má už pár let výhrady proti mému rozmazlování jeho osoby :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 14:45 Muž @ RE5PEKT [241] - Život je jeden z nejtěžších.Re: zelenakapusta
smich Alespoň se nenudíš! A má krásnou srstano je vidět, že mu ta tvá péče svědčí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 14:32 Žena @ zelenakapusta [5] - Tetry – Rybičky a pes
Fotka k příspěvku Zdravím kolegyně a kolegy akvaristy lomeno pejskaře :-)

Taky mám tuhle třaskavou kombinaci doma a někdy to dá zabrat, to mi věřte. A ano, můj Bady je taky postelák jak vyšitý i když jsem se od prvního okamžiku dušovala, že to tak nebude. Ale kdo by odolal štěněcímu naříkání? Mám Badyho od jeho osmi týdnů, teď už je mu osm let.
A celé ty roky se spolu dělíme o společný pelech, tedy postel - moji.
Dokud jsem měla manželskou postel, tak nebyl problém, ale protože zabírala skoro polovinu našeho životního prostoru - malá garsonka - musela z domu(se souhlasem majitelů bytu, pochopitelně). Místo ní jsem si koupila obyčejnou úzkou otevírací válendu a začal boj o místo...
Já jsem víceprostorová, Bady taky, takže nám trvalo asi tak tři čtyři měsíce než jsme se srovnali a našli rozumný kompromis.

A proč je to třaskavá kombinace? Bady nesnáší odlesky na zdech, lidově 'prasátka' a co si budeme vykládat, když se manipuluje s krycími skly, tak se to doma podobá celému stádu 'prasátek' a Bady hysterčí jako o život. On má nerva z 'prasátek', já mám nerva z něho, takže každý údržbový pátek si vychutnáváme oba do dna. Každý dle svého. Já jsem pak vyždímaná a on rozjařený.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 08:19 Muž @ Pepan [4709] - RostlinyRe: Kahlan
Člověk si musí v posteli vybojovat svoje místo, na druhé straně ty "chlupaté polštáře" nádherně hřejí. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.03.2018 07:42 Žena @ Kahlan [0]
Tak já mám 2 feny..Merle jezevčíka a vestaje ;-)
Ani jedna mi do postele nesmí tak spí na gauči.
Dřív jsem je tam měla obě,ale budila jsem se na kraji postele a rozlámaná a chlupatá :)
Teď by tam dobrovolně nevlezla ani jedna..chodí mi tam syn :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.03.2018 17:31 Muž @ RE5PEKT [241] - Život je jeden z nejtěžších.Re: Pepan
Tohle je dost přesný. Akorát že já nastavil mantinel tu peřinu, pod ní nesmí :) Ale zmetek si lehne vedle mě, v noci se převalí na záda a rozcápne nohy.. což vzhledem k jeho velikosti není roztomilost, ale obscénnost první kategorie, pak se převalí na mě a já mám jeho hnáty až v puse. Po chvíli se zapře zády o zeď, propne haxny a já mám co dělat, aby mě nevystrčil z postele smich a když se mu snažím něco říct, pohotově mi dá usmiřovacího hudlana přímo do oka.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.03.2018 15:29 Muž @ Pepan [4709] - Rostliny – Pravidla soužití se psem
1. Do domu pes nesmí.
2. No dobře, do domu smí, ale jen do některých místností.
3. Pes smí do všech místností, ale nesmí lehat na nábytek.
4. Pes smí lehat jen na starý nábytek.
5. Tak jo, smí lehat všude na nábytku, ale nesmí spát s lidmi v posteli.
6. OK, pes smí do postele, ale jen když ho tam pán zavolá.
7. Pes smí spát v posteli, když se mu zachce, ale nesmí zalézat pod peřinu.
8. Pes smí pod peřinu, jen když ho tam pán pozve.
9. Pes smí spát pod peřinou každou noc.
10. Lidé mohou pod peřinu jen se svolením psa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.03.2018 19:09 Muž @ Pepan [4709] - Rostliny – My jsme doma kočkopejskaři
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku To je ale pouze menší část naší menažerie.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.03.2018 18:32 Muž @ RE5PEKT [241] - Život je jeden z nejtěžších.Re: invalida
Jáá, mám českýho fousáče!! Je to zlatíčko :-)

Hezké video, nějací 2 psí kámoši. Pes je nejvíc nejlepší zvíře a parťák!

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.03.2018 09:07 S Muž @ invalida [3628]
Žádnej pejskař?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.10.2017 20:31 S Muž @ invalida [3628]
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2017 14:11 Muž @ Anthrax [840] Re: Jarry
Jsou to borderky. Ale ta naše fena asi nebude úplně čistá. Teda alespoň sestra to tvrdí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2017 12:06 Muž @ Jarry [426] Re: Anthrax
:-)chvilku jsem si myslel, že jsou to australáci (jednoho máme doma), ale máma vypadá spíš na borderku. Ale jsou krásný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 18:46 Muž @ Anthrax [840] – Stěnata
Poslední video. Doma už to bylo opravdu neúnosné (panelákový byt), tak musela štěňata na polední dva týdny na venkov :-) www.youtube.com/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 20:15 Muž @ Anthrax [840] Re: petulinakk
Naštěstí žádné. Kam bych ho dal ;-) Leda do jednoho prázdného akvárka co je ve sklepě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.08.2017 08:52 Žena @ petulinakk [1985] Re: Anthrax
A které je Tvoje? :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   02.08.2017 09:57 Muž @ Anthrax [840] – 7 štěňat
Nedá mi to, musím se o tohle podělit a taky se trochu pochlubit. stydim Ségra nechala připustit fenu a tohle z toho vzešlo :-)

www.youtube.com/…
www.youtube.com/…
www.youtube.com/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.05.2017 21:22 S Muž @ invalida [3628]
Upřímnou soustrast stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.05.2017 19:16 Žena @ JanaS [125] Re: jamajcan
Soucítím sad Ať je mu tam dobře. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   26.05.2017 13:33 Muž @ jamajcan [2411]
Fotka k příspěvku Tak mě dnes v noci opustil můj věrný přítel a kamarád Kirby. Bude mi chybět a navždy zůstane v mém srdci.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.05.2017 04:25 Žena @ Acomys [4] - Miniakvária
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku na rybách. :) - tady jsem odlovila ty moje P.infans

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.03.2017 19:46 petrab - Miniakvária
ahoj, co takhle letos se zúčastnit hafici.net/… ?

( rybicky.net/forum/19048-pokec-o-vsem… )

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.01.2017 16:29 Žena @ Bella [554] - RostlinyRe: Nellynka
Super, dalsi konak :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.01.2017 15:44 Žena @ Nellynka [0]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahojky ,tak ja se pridam ... Krom tercovcu doma mam pejska a kone ,takze slusnej zverinec ... X-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2016 20:10 Muž @ Irahayes [1] Re: Jája
Měli jsme krámek se zvířecíma potřebama a tak vím že je spousta granulí pro pejsky všech věkovejch kategorií, zdravejch i nemocnejch, klepni to do vyhledávače, určitě něco najdeš palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2016 20:04 Muž @ Irahayes [1]
Naší holce je teprv 5, ráno si vydupe konzervičku a k tomu rejžičku nebo těstovinky a večer se doráží granulema od Brita. Ale figuru si drží jako mladá holka :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   13.12.2016 11:30 Muž @ Pepan [4709] - RostlinyRe: Jája
Máme ještě starší fenku a granule už jsme dávno zrušili, Vaří se jí dieta jako člověku, akorát je to po konzultaci s veterinářem.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.12.2016 12:41 R Žena @ Jája [856] - Živorodky – Granule pro psího seniora
Mám 9,5 let starou čivavu, cca rok jde s váhou nahoru. Snažíme se ji krmit rozumně, lidské fujtajbly jí nedáváme. Kromě granulí dostává občas maso, chrupavky a měkké části kloubů, když vařím, spíš jako pamlsek, případně, když je toho víc, malinko uberu granule. Občas syrovou zeleninu, sice z toho nic moc nezíská, ale chutná jí a protáhne si trochu střívka. Snižovat množství denní dávky je nesmysl, takže si myslím, že nastal čas, přejít na méně kalorickou stravu. Bohužel známá, od které granule bereme, zřejmě ty seniorské, které doposud měla v nabídce, dovážet nebude (důvod nevím). Potřebovala bych poradit kvalitní granule pro seniory malých plemen (skutečně malé granule, ideálně ploché, aby je Betynka mohla dobře rozkousat). Děkuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2016 09:56 S Muž @ invalida [3628] Re: Mrakoplash
Jasně...občas dostane trošku rejže a zeleninu a ovoce si bere na zahradě sama. Jasně že mrkev uprostřed záhonu a s větším kráterem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2016 07:50 R Muž @ Mrakoplash [1692] Re: invalida
Jen čistě masem ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2016 18:31 Žena @ markiz [33] Re: Jája
osobni ne, ale maji zahadny slozeni. Dovolim si odcitovat... (psano konkretne k tem jejich nejvyssim, Top Meat 70 nebo jak se tem valeckum nadava)

"Složení vypadá slušně, obsah bílkovin i tuku je už rozumný i pro aktivnější psy. Rád bych ale viděl, co přesně je napsáno na pytli. Jinak ad 70% "sušeného syrového" masa - to by mě zajímalo, co to znamená, maso snad je buď syrové, nebo sušené. Pokud použijete 70% čerstvého masa, dostanete z něj cca 14% bílkovin. Pak by se ovšem těžko dostali na 28%, které jsou v krmivu. Pokud použijí 70% sušeného, tak jsou cca na 45% bílkovin. Z toho vyplývá, že část použitého masa je čerstvého a část sušeného - tj. to, že používají suroviny v přírodním stavu je nesmysl. Jinak to vypadá jako solidní krmení postavené na mase (pravděpodobně slušně vykostěném vzhledem k 5% popela), ale nedal bych to citlivému psovi vzhledem k tomu, že je to složené z xx druhů mas. A ještě ad krmná dávka - že prý daleko nižší než u extrudovaných krmiv - to je nesmysl, u Bardogu je doporučená krmná dávka pro 30kg psa 315g, u řady kvalitních krmiv je to kolem 300g i níže."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2016 16:15 S Muž @ invalida [3628] Re: Mrakoplash
Já krmím masem ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.10.2016 10:35 R Muž @ Mrakoplash [1692] Re: Jája
Nekupuju nic co nemá pořádnej popis :-) a to teda tyhle nemají.
vybírám na krmení.cz tam to mají hezky popsané + se vejdu do dopravy zdarma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.10.2016 10:47 R Žena @ Jája [856] - Živorodky
Náhodou jsem padla na e-shop s granulemi Bardog. Máte s nimi (a s e-shopem) někdo zkušenost?
www.granulebardog.cz

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   12.09.2016 06:50 Muž @ Pepan [4709] - RostlinyRe: invalida
Říkáš to sice hezky, ale já jsem typický podpantoflák, takže........ :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 22:58 S Muž @ invalida [3628] Re: Pepan
A od čeho sou zákazy? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 20:46 Muž @ Pepan [4709] - RostlinyRe: Belisana
Mám ještě lepší. Spí na ní moje manželka, naše čuba a obě kočky, ale mám zakázáno ji publikovat.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 20:31 Žena @ Belisana [467] - gavúnci, labyrintkyRe: nodak
to je kouzelná fotka potlesk ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   11.09.2016 13:26 Muž @ Pepan [4709] - Rostliny – Tam sice pes není ani jeden,
Fotka k příspěvku ale.....

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.09.2016 20:45 Muž @ nodak [0]
Fotka k příspěvku Ja mam doma toto:)jedno lepsie ako druhe

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.09.2016 09:23 lenkalor Re: Semir89
Myslíš zlobidlo a pejsek? :-D Oba jsou pěkní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.09.2016 10:07 Muž @ Semir89 [3] - Jižní Amerika – Nase zlobidlo
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Gucci
Když ho dáš mezi 2 housky jeste budes reklamovat ze ti nedali maso

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.09.2016 22:05 Muž @ Pepan [4709] - RostlinyRe: Zoidik
Hledej klub chovatelů kníračů. Dají Ti kontakt na dobrého chovatele a ne nějakou odchovnu, kde pod pojmem knírač dostaneš bůhvíco. Myslím že jsou i v Olomouci.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 34 35

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 18470x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18930-akvariste-pejskari