Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

World of tanks

NápovědaFórum » Pokec  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
World of tanks
Byť je toto vlákno v sekci pokec, chovejte se zde k sobě slušně a nenechte herní emoce ovládat svojí mysl, tak aby ani zde nemusela redakce zasahovat při případných osobních půtkách a animozitách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.02.2018 13:37 Muž @ Prašan [2592]
Mám ho už dávnejšie,dal sa tuším vyhrať.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.02.2018 11:24 Muž @ azonic [63] - Rostliny
Fotka k příspěvku Pánové pokud chcete hodně zábavy za málo peněz tak doporučuji Panthera M/10 palec teď se dají ve WOTku vyměnit tanky tak jsem dal na protiúčet T28 HTC a pořídil si tohohle mazla hop

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   09.02.2018 23:35 Muž @ Prašan [2592]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jedna, z milióna prehier vo World of Tanks. stydim

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.02.2018 16:02 Muž @ Rounce [14]
Jak tak čtu ofiko forum a reakce na nejnovější patch tak se WG převedlo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.02.2018 23:22 Muž @ Prašan [2592]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku stydim Mohol som to vyhrať no arta spravila jump zo skál a ATčko som nešťastne minul a vypršal mi vtedy čas. stydim

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   25.01.2018 00:54 Muž @ BuldozerGT86 [45] - Prodám - Tlamovce
Kluci já to přestal hrát cca rok a něco mám klídek... Klukovi jsem pořídil PS4 s VRkem a mám postarostech. Prostě zapne a hraje :-D Naposled když jsem to hrál tak zrušili CHAT a už jsem nemohl psát NooB click arty :-D Tolik her kde jsem nasypal desetitisíce a teď je nehraju... Škoda peněz.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.01.2018 20:12 Muž @ O.Tom [364] Re: azonic
Což jen potvrzuje P2W, s normální municí netrefíš protože letí pomalu a pokud tak neprobiješ, ale s prémiovou to všechno bez problému vyklikáš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.01.2018 20:05 Muž @ azonic [63] - RostlinyRe: O.Tom
Tak u goldů nejde jen o průbojnost ale i o rychlost granátu. Je spoustu tanků co hraju full gold jen kvůli tomu, že ty APCRka lítaji prostě rychleji a lépe se s tím trefují light tanky a celkově všechno co se rychle hýbe.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.01.2018 19:38 Muž @ O.Tom [364] Re: prasan
Globální chat je naprostá zbytečnost a moderátoři tam jsou odjakživa.
Rozdávají BAN když nepíšeš anglicky.
Přijde starší tatík,angličtinou nepoznamenaný, má nainstalovaného klienta a hru s češtinou, uvidí globální pokec, něco tam 2x napíše česky, třeba jen Ahoj, šel by někdo CZ/SK do čety ? a dostane chat BAN na týden...
Čistá ukázka logiky a inteligence WG.

Celou hrou jsem aktuálně tak znechucen... po těch letech se to změnilo v čistou P2W sračku.
Hraju public, tier 9 a proti mě tier 10 full gold klikači.
Jdu tedy hrát týmovou hru, tier 8 vs tier 8 a proti mě samé OP prémiáky a full gold klikači.
Defencer, WZ-120-1G FT, Liberte, Patriot, Lowe, Lorraine atd atd... ty tanky už jsou samy o sobě OP, na stejném tieru prostřelí cokoli a ještě ti ubožáci jezdí full gold, aby ani mířit nemuseli a vyklikali všechno na autoaim.
Veškeré herní situace, pestrost vzniklých situací, které musí tým řešit, je zabita tím, že se nabijou goldy a jednoduše se to vykliká... jakákoli situace se vykliká goldama.
Chce se mi zvracet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.01.2018 19:10 Muž @ Prašan [2592] Re: azonic
Ja bleju už aj s tej hry samotnej. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.01.2018 19:08 Muž @ azonic [63] - RostlinyRe: prasan
Globální chat je absolutní zbytečnost ;-) každej se tam má potřebu jen vyblít když se mu nedaří ve hře, normální člověk tam raději ani nekouká.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.01.2018 17:43 Muž @ Prašan [2592]
Na globalnom chate konečne po rokoch moderátor.A kde bol doteraz za naše peniaze? rozzureny
Celý Wargaming je jedna banda...... rozzureny

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.12.2017 03:09 Rado – Vianočná atmoféra
Za 3 dni som to splnil i bez premium tanku.Za každú úroveň som si vybal vyskúmaný tank.No okrem desiatky,tú vyskúmanú mám len jedinú.Okrem toho som aj v bežnej krabičke získal nemecký B2 a ruský T28E.
Takže som si doplnil garáž o 11 tankov.Celkom fajn je nanovo prerobený systém kamufláže - až na to,že pri úzkom monitore ako mám na NTB(....x768) nevidím poradne na kamuflážou upravovaný tank.Chcelo by to užší riadok s ponukou alebo aspoň možnosť jeho zasunutia pod úroveň tanku.Inak ok,tieto sviatky som aspoň raz spokojný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   21.12.2017 16:55 Muž @ Afropithecus [6] – Stug III.G
Fotka k příspěvku Ahoj. Dnes jedna parádní hra . Konečně jsem získal poslední znak na dělo .

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2017 18:15 Muž @ azonic [63] - RostlinyRe: Ciffik
Já koupil ten balíček za necelých 500Kč a dostal jsem 4500 goldů asi 1,5 milionu kreditů, 7 dní prémka, T28E s F30 (IV. tier) a T26E5 (VIII. tier) za mě dobrej kup hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2017 09:47 Muž @ NHKG [2631] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Ciffik
Gambling s krabičkami? To je snad ještě větší svinstvo jak pay to win hry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   18.12.2017 09:33 Muž @ Ciffik [750] - Rostliny
dneska jsem za 150,- koupil tři krabičky, výsledek:

1 den prémia
1000 goldů
nějaké stříbrné a lékarničky, sady na opravu
V. ozdoby
stání v garáži
T26E5 8. premiák

vyplatilo se potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.12.2017 13:28 Muž @ deck [85] - Všeobecně akvariaRe: Ciffik
Musíš mít výbavu a vycvičenou posádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.12.2017 16:12 Muž @ Afropithecus [6] Re: azonic
Jsi skoro tak dobrej jako já smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   14.12.2017 15:47 Muž @ azonic [63] - Rostliny
Fotka k příspěvku A další znáčky na Super Pershingovi palec ten tank je strašně OP

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   10.12.2017 20:38 Muž @ azonic [63] - Rostliny
Fotka k příspěvku Strašně super tank palec konečně tam padl i třetí mark

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.11.2017 21:58 Muž @ Afropithecus [6] Re: Ciffik
Kontrola zda jsi nesejmul mne a je to v pořádku. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   29.11.2017 21:17 Muž @ Ciffik [750] - Rostliny
jedna povedená a napínavá až do konce...
wotreplays.eu/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.11.2017 21:15 Muž @ Afropithecus [6] Re: Ciffik
Já už si mockrát všiml, že každý hráč má snad od wot přiděleno pár tanků s kterým zahraje úplně vše a ten zbytek je jen jako terč. Teď je na tobě najít těch pár určených . Hodně štěstí při výběru techniky smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   23.11.2017 19:11 Muž @ Ciffik [750] - Rostliny
poprvé v životě koupena is7 a obrovské ale obrovské zklamání...

mám pocit, že když ji potkám, tak oddingá vše, když s ní jedzdím já, tak mě ze předu probije 8. light a já neprobiju ani batchata ze zadu :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.11.2017 21:06 Muž @ O.Tom [364] – pozor sleva, neprošvihněte :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.10.2017 19:13 Muž @ ondralomnice [60]
Fotka k příspěvku konečně po dlouhým času jedna docela povedená

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   08.10.2017 11:34 R Žena @ Turbínka [2536] Re: O.Tom
Nějak to opadlo, tak jsem změnila klan. CW na X. i VIII., SH totéž ale tam jezdíme více jolo 7x arty a 3x light je super setup :-D Nebo full TS s jedním spoterem, ale i s tímhle se dá vyhrát :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   07.10.2017 19:22 Muž @ azonic [63] - Rostliny
Dnešní celkem pěkná bitva a konečně i Mko s Conquerorem palec mohl být i osmý kill ale naši obsadili základnu tone azonic01.rajce.idnes.cz/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   27.09.2017 16:52 Muž @ O.Tom [364] Re: Turbínka
Hrajete tymovky ?
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   22.09.2017 00:00 Muž @ Ciffik [750] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku tak konečně Ace i na T10, už jsem se bál, že to před prodejem a koupí is7 nestihnu...

každopádně jedna z mých nejlepších her vůbec, sice kupa štěstí a top tier, ale co už...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   15.09.2017 20:03 Muž @ Afropithecus [6] – Stug III.G
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jedna povedená rozzureny Jinak samé porážky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.09.2017 08:01 Muž @ Afropithecus [6] Re: Cados
Na staty nehraj. Hraj pro zábavu, nebo jako já jen pro chuť zabíjet ano ( 007 ) rozzureny . Tak ať se ti daří na bojišti a dávej si pozor na záda ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   06.09.2017 06:15 R Muž @ Mrakoplash [1683] Re: Cados
Tak to si pořiď myš :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.09.2017 22:02 Muž @ O.Tom [364] Re: Cados
"hraju na Touchpadu u notebooku" OMG
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   05.09.2017 20:54 Cados
Tak už se mě povedlo se přihlásit do klanu.. WG to měli nedostupné.. Jinak arty moc nehraju desítkovou mám jen jednu stydim
Afropithecus s tolika bitvama bych sestřelil každého i poslepu potlesk
Vím, že staty nemám nic moc, ale hraju na Touchpadu u notebooku smich

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2017 16:19 Muž @ azonic [63] - RostlinyRe: NHKG
Nehraju heavyny. Vám to možná přijde OK ale tohle kolikrát rozhoduje bitvu ;-) 90% map jsou koridory a tam to prostě s MT proti HT nepushneš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   31.08.2017 09:59 R Žena @ Turbínka [2536] Re: azonic
Že tě tohle ještě dokáže přinutit k napsání příspěvku... Já už to vzdala a taky mi to nepřijde tak hrozný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 22:37 Muž @ NHKG [2631] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: azonic
Když chceš heavynu v týmu, proč za ní nehraješ? ;-) A za mě teda proti 3x top tier TD bych bral spíše ty medka. Mi tem MM přijde naprosto OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 20:44 Muž @ azonic [63] - Rostliny
Fotka k příspěvku Nečekám od WG zázraky ale rovnoměrnější rozložení techniky bych uvítal palec oni mají dvě heavyny a my dvě medka

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 17:11 R Žena @ Turbínka [2536] Re: Cados
Ok máš to tam. Netrváme na non stop hraní, taky mám pauzy v rámci mentálního zdraví. Až se ti bude chtít, přijmi to, přečti si vývěsku, kdyby něco mě si na tankách nebo tady najdeš a moc nahlas před kluky neříkej, že máš artynu :-D Půlka je miluje, půlka nenávidí :)
A já jdu zkusit tu novou aktualizaci - s artynkou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 12:32 Muž @ Afropithecus [6] Re: Cados
Cados ten nick mi něco říká. Jo už vím :-D jsem tě asi sestřelil :) ( legrace )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   30.08.2017 12:19 Muž @ Cados [0] Re: Turbínka
Ahoj,
já si občas zahraju... mám občas takové hrací období, kdy hraji každý den a někdy kdy na to třeba 14 dní nešáhnu (většinou to bývá po hodně nepodařené bitvě :-)
Nick ve hře mám Cados, tak si když tak podám přihlášku k Vám do klanu..
Dnes nová verze, to zase bude nadávek..
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   21.08.2017 08:32 R Muž @ Mrakoplash [1683] Re: Turbínka
Nehrál jsem dlouho a ještě chvilku asi nebudu :-) Není čas a moc ani chuť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.08.2017 14:26 R Žena @ Turbínka [2536] Re: Mojmira
Nevyrovnaná je fest, ale když nás nadává víc najednou je to lepší :-D
A povedená bitva :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   20.08.2017 13:47 Muž @ Mojmira [0] - Miniakvária
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Já dal cca 50 her tento týden, po asi víc jak půl roce (možná třičtvrtě). Docela jsem koukal na změny (arty, tanky, možnost použít spotřebák víckrát během jedné hry), ale pořád je ta hra týmově hrozně nevyrovnaná a na delší hraní to nevidím :-)

P.S.: přikládám jednu dnešní povedenou hru (ještě nikdy jsem snad nedal 10 killů) rozzureny smich

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   17.08.2017 12:13 R Žena @ Turbínka [2536]
Ahoj. Hrajete ještě? :-D Kdybyste chtěli, nabíráme lidi do aktivního rozvíjejícího se klanu MIST. Denně hrajeme odřady na VI tieru - tedy dobrá farma a začínáme jezdit VIII. Máme fajn a stabilní partu, na TS se občas i zasmějem :-) Dejte mi vědět přes ryby kdyžtak a domluvíme se.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   19.06.2017 07:31 R Muž @ Mrakoplash [1683] Re: azonic
Já tak trochu visím na Rustu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.06.2017 17:18 Muž @ Ciffik [750] - RostlinyRe: azonic
mám pattona46 takže jsem si t20 prošel a pokud si pamatuju, tak má vlastně dělo z hellcatu (myslím netřeba víc slov =) )
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek   16.06.2017 15:39 Muž @ azonic [63] - Rostliny
Zdarec tankáni, žijete ještě? :-) Mimochodem hrajete někdo T20? Já to nedávno objevil a musím říct, že je to pro mě momentálně nejzábavnější tank hop Dnes jsem měl hodně dobrou bitvu (spíš to teda byl jen free DMG) každopdádně to překonalo můj současný XP rekord.
wotreplays.com/…
Byť je toto vlákno v sekci pokec, chovejte se zde k sobě slušně a nenechte herní emoce ovládat svojí mysl, tak aby ani zde nemusela redakce zasahovat při případných osobních půtkách a animozitách.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 120

Zpět na obsah sekce Pokec Přidat příspěvek • Zobrazeno 57075x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/18456-world-of-tanks