Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Lily Pipe

NápovědaFórum » Technika » Další technika 

Akvaristik.eu

Lily Pipe
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2016 19:04 Muž Tedvidek [5] – ebay
Neobjednával někdo lily pipes z ebaye? Konkrétně tyto nebo i jiné, měl bych dotaz..

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2011 14:50 smik – Re: Dimi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2011 14:32 Muž Dima [4] - Rostliny – Re: smik
Yoohoo! Dík, koukám s dopravou to vychází na tisícovku tak to už je lepší cena, supr, dík :) Nejde mi tu najít votu87 ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2011 13:54 smik - Rostliny – Re: Dimi
Já mám tyhle:
cgi.ebay.com/…

Nebo se zkus spojit s voťou87 (odsud) a třeba ti pomůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2011 13:51 Muž Dima [4] - Rostliny – Lily Pipe
Ahoj lidi! Chtěl bych se zeptat jestli nevíte kde by se daly sehnat skleněné či plastové průhledné (inflow/outflow) Lily Pipe viz. www.akvarista.cz/… U nás jsem je našel pouzde v ADA eShopu - www.ada-akvaria.cz/… ale za mastnou cenu (cca 3000,-). Slyšel jsem, že existuje "levnější" řada DO!AQUA - www.akvarista.cz/… a www.aquaculturesg.com/… Není tu aspoň jeden šťastlivec - majitel této krásy? :))

Díky,
Dimi.

Zpět na obsah sekce Technika Přidat příspěvek • Zobrazeno 613x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/16615-lily-pipe