Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Apatické ryby nechtějí žrát

 

NápovědaFórum » Krmení  

Apatické ryby nechtějí žrát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2020 15:07 Muž vlka [3444] Re: Cataria
Založ prezentaci nového AQ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2020 15:05 Muž Centisi [33] Re: Cataria
Změřil bych NO2...to že zajíždíš akvárko 5 týdnů ještě neznamená že je zajeté..pokud tam není nějakej producent odpadu kterej by živil nitrifikační bakterie ve filtru tak se ten filtr nemá jak zajet..podle mýho si tam najednou dala moc ryb a na to nebyly nitrif.bakterie připraveni..prostě těžko zvládaj takovej nápor..tohle se mi při živorodkách taky stávalo..sou na no2 i no3 háklivější...vyměnil bych ihned polovinu vody a uvidíš jestli se to zlepší...pokud mám pravdu tak ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2020 14:40 Žena Cataria [13] – Apatické ryby po stěhování
Ahoj, příští týden se budeme stěhovat a to včetně rybek (v mém případě paví očka pandíci). Pro rybky je už zajeté akva v novém domově přes 5 týdnů. V sobotu jsem všechny rybky vylovila ze stávajícího akva a přesunula do nového domova. Snažila jsem se je na změnu akva připravit podle všemožných rad... Měli stejnou teplotu, než jsem je pustila do nového akva, tak jsem jim z něj postupně přilívala vodu, aby to nebyl takový šok. Nicméně v neděli jsem našla 2 pávčata mrtvá (je možné, že jsem je třeba nějak pochroumala pří výlovu, nebo jen nezvládli stres stěhování). Zbytek osádky moc neplave, všichni jsou "nasměrováni" jedním směrem. Když zvednu/položím černý kryt, tak klesnou úplně ke dnu a až časem se zase rozmístí do všech vrstev. Jsou zkrátka apatické a já jsem zoufalá, protože nevím, co jim chybí... Je možné, že to je jen stresem a za pár dní se srovnají a zvyknou si? Děkuji moc za případnou pomoc. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2019 20:41 R Muž Anthrax [4765] Re: mildestory
To chce pestřejší stravu. Být jenom na umělém, tak taky asi přestanu žrát. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 10:39 mildestory – Rybkam nechuti
Dobry den, mam pol roka akvarium s mecunkami, pred tydnem kdyz bylo teplo maly v akvarium dva dni asi 28 stupnu, ted maju tyzdem teplotu 25 stupnu a mecunky su zalezle za rostlinami na dne, ani jedlo im nechutí, vopred dekuji za odpovedi
Krmim vločkami a granulami (TetraMin Flakes, Tetra rubin granules)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:03 Muž Pepa.S [0] - CichlidyRe: Taibron
Nebojte. Zvyknou si. Hlad je nejlepší kuchař. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Taibron
jeste se doporucuje kvuli zdravi rybam davat jeden den v tejdnu hladovku... ja protoze mam rybky v praci davam dva dny.... a ver mi ze to prezije i pludek.... kdyz je dobre zajety akvarko.... a mecovky a platy si rady daj i nejakou tu rasu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:39 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: katterinecka
No to mě teda taky. Jinak pár dní vyhladovět a uvidíš jak budou luxovat:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:38 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Taibron
to by mě zajímalo co na tomhle spěchá hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:37 Taibron Re: Moucha
Ok,takže fajn,vyzkouším ráno krmit suchým a večer mraženým a uvidíme :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:31 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Taibron
asi jsou zvykle na zivou a mrazenou potravu, kdyz rybka hladovi i treba dva tejny tak ji to nijak moc neuskodi, pak sezerou cokoliv
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:28 Taibron – Prosím poraďte,spěchá!-nechtějí žrát
Ahoj,
v neděli jsem si zakoupila na burze v Praze mečovky a platy.Problém nastal když jsem jim nasypala vločkové žrádlo TropicaBasic od DajanaPet.Nechtějí ho.S mraženým nemají problém,to jim jede.Stalo se vám to taky?Myslíte,že mám vyzkoušet jiného výrobce nebo výrobek?Nemůžu donekonečna krmit patentkami aj..ráda bych krmila obojím,střídala to.....děkuji za rady :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 09:32 Muž capko [40] Re: grizly
Samozrejme,že by bolo dobre keby to parazity neboli.Ani to nikomu neprajem,len som napísal jednu z možností X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 20:50 Muž grizly [145] Re: capko
Proč hned vidět všechno černě??? Kdybych musel každý den jíst řízky, taky by mě po nějakém čase přešla chuť...... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 14:57 Muž capko [40] Re: JagerMaister
Aby to neboli črevné parazity toneVtedy rybičkám nechutí a potravu vypľúvajú.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:38 JagerMaister Re: grizly
už tri dni :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:35 Muž grizly [145] Re: JagerMaister
Týden neměněnou vodou to nebude. Nechutná jim to, to bude celý problém. Zkus jim dát 2 dny dietu a zkus jim potom dát co měli nejraději. Jak dlouho se tak chovají???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:24 JagerMaister – apatické ryby
Ahojte mám 200lit akvárium a v ňom skaláre,tetry,ramirezky... a moje skaláre sa v poslednej dobe správajú dosť apaticky keď im nasypem potravu tak ju rýchlo schmatnú a klesajú ku dnu , teraz som im dával artémiu a nemali o ňu záujem , vždy sa poštuchovali no teraz nič :-O .Neviem príčinu nemôže to byt tým že som im týžden nevimenil vodu? tone odkedy som stredoškolák nemám čas.Poraďte vďaka :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 844x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15674