Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Praha

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 8 Žádná další stránka   1  
Výstava akvarijních ryb Praha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 14:04 Žena Danila [4489] - Sumci
Kdo má zájem pomoci při stavbě a přípravě výstavy v pražské botanické zahradě Na Slupi, napište na adresy mailto:slaboch@upcmail.cz a mailto:karel.krcek@seznam.cz

Stavět začínáme v sobotu 10.9. od 10:00 hodin.

;-) Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 11:58 Žena Danila [4489] - Sumci
Vážení přátelé,

náš spolek Akvárium zal. 1899, ve spolupráci s Českou halančíkářskou společností, Českým klubem chovatelů terčovců a Českým klubem chovatelů raků, pořádá ve dnech 15.-18.9.2011 tradiční podzimní výstavu akvarijních ryb – Akvárium 2011.

Letos bychom chtěli navázat na velmi úspěšnou koncepci výstavních „biotopních“ akvárií, kterou jsme v minulém roce pojali jako pilotní projekt prezentace prodejen a firem, zabývajících se akvaristikou a tvorbou akvárií „na klíč“. Protože tato myšlenka měla velký úspěch jak u návštěvníků, tak i u firem, rozhodli jsme se pro letošní výstavu rozšířit množství těchto prezentačních nádrží. Nabízíme vám možnost zařídit na výstavě libovolné množství akvárií jako způsob efektivního (a efektního) zviditelnění vaší firmy. Pod vámi zařízené akvárium si můžete umístit jakoukoliv upoutávku na svoji firmu (plakát, logo, adresu, navštívenky, atd.), podle které by vás návštěvníci mohli následně kontaktovat. Např. na VIVARIUM Mělník se díky loňské prezentaci odvolávali zákazníci několik následujících měsíců.



Nabízíme:

· výstavní prostor ve sklenících Botanické zahrady UK Na Slupi,

· výstavní akvária 80x40x35 (112 l), nebo 75x40x35 (105 l), obojí se stojany

· propagační plochu ve velikosti délky nádrže – čím více nádrží, tím větší plocha

Vše pochopitelně zadarmo!



Tvorba a následná likvidace nádrže je plně ve vaší režii. Je nutno mít vlastní písek, dekoraci, filtr, světlo, rostliny i ryby. V případě nouze můžeme poskytnout vlastní filtry a osvětlení, ale nic z toho není nijak zvlášť kvalitní a kvalita akvária by nemusela vyniknout. Zároveň je ve vaší režii jakákoliv upoutávka, kterou byste chtěli k nádrži umístit.

Pokud vás tato možnost zaujala, napište nám současně na adresy mailto:slaboch@upcmail.cz a mailto:karel.krcek@seznam.cz svoji představu o množství akvárií, které byste si chtěli zařídit, případně další vaše požadavky.


Výstava pro veřejnost začíná ve čtvrtek 15. září a končí v neděli 18. září. Stavět začínáme v sobotu 10.9. a od pondělí 12.9. mohou firmy i jednotlivci zakládat akvária.

V neděli 18.9. přibližně v 17:00 je výstava uzavřena a akvária se začnou rozebírat. Nejpozději ve středu 21.9. by měly být skleníky kompletně vyklizeny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2011 15:46 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
schovavam si tejden dovoleny jen a jen na tuhle akci, doufam ze nenastydnu jako vloni....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2011 10:51 Peťura Re: Danila
Koukal jsem do kalendáře a v tom týdnu bych měl dělat jen středa,čtvrtek,takže jestli budete chtít,tak moje pomocné akvaristické tlapky se hlásí na pomoc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.07.2011 16:07 Muž vóťa87 [207] - Rostliny
Tak já potvrzuji, že také vystavím pár akvárií, co přivezu už zařízených a něco na místě...

Jinak dle posledních informací od Romana Slabocha:

Začíná se stavět v sobotu 10.9. , zařizování akvárií pak začíná v neděli 11.9. odpoledne a pokračuje i v pondělí během dne. Pomocníci jsou prý vítáni. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 16:00 Žena Danila [4489] - SumciRe: Mrakoplash
Vypadá to tak....

Takže letošní výstava v Botanické zahradě v Praze Na Slupi se koná:-) 15-18 září 2011.
ano
Proti jiným ročníkům je velkou změnou to, že počet výstavních zařízených akvárek postupně narůstá...

Stejně jako loni bude ZOO Braník zařizovat výstavní akvária (vypadá to, že jich budeme dělat sedm) a moc se na to těšíme. Vystavovat akvária bude ještě hodně dalších akvaristů, takže to bude peckáááá...
Partička od Tří trojek uvažuje o tom, že by tam taky něco zařídila, tak jsme zvědaví.coze

Co se týče přípravy samotné výstavy, hledají se pomocné akvaristické tlapky, každá ruka či noha dobrá :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2011 13:25 Mrakoplash Re: Danila
Kdybych sem nedal info o výstavě v RK tak by to tu taky nebylo :-D

Dani je to asi na tobě i když nejsi organizátor :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2011 13:19 Muž afinko [27] Re: Danila
Nasiel som akurat plan vystav v tomto roku:
bz-uk.cz/…
15.9-18.9. Akvarijní ryby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2011 13:17 Žena Danila [4489] - Sumci
Zdar, nemůžu najít nikde žádné informace o letošní výstavě v Botanické...

Našla jsem jenom:

15. - 18. září 2011

Akvárium 2011 (AKV),

Mezinárodní výstava halančíků (ČHS),

Výstava biotopních akvárií.

Botanická zahrada Univerzity Karlovy, Na Slupi 16, 120 00 Praha 2


Nikde žádné infoo tom, kde se přihlásit na pomoc při realizaci výstavy, nikde žádné info, že je letos možné si domluvit prezentaci akvária.... Ticho po pěšině... Halóooo, žije ještě někdo?????
tone no

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2011 17:14 Usine – Re: MartinLhota
www.akvarista.cz/…
Jedno ze tří prodejních míst (sedící: Z. Voleman a J. Hejzlar).
:-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2011 13:25 Muž MartinLhota [0] – Botanicka zahrada 2010
Nevite nekdo, kdo prodaval (chovatel, prodejce) ryby na vystave akvarijnich ryb v botanicke zahrade v roce 2010? Koupil jsme tam oranzove skalary, ktere jsem zatim jinde nevidel. Nevite tedy kdo je tam prodaval, ci zda ma nekde obchod? Nejaky kontakt by nebyl?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 20:30 provokater – Re: Danila
neřež, jsi veterinářka a ne jazykářka:-) potlesk :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 15:45 Žena stetinka [270] – Re: Sid
no, jsem zdravá, ploutve a šupiny nepoškozené hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 14:15 Muž Sid [6629] - Rostliny
...Vystavit bych mohla akorát sebe (a v neděli se daruji) smich
Mohla byste mi do vzkazů poslat fotku? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 10:07 Žena stetinka [270] – Re: provokater
teď od září snad už co týden! Chodím tam ráda, teda na Pankrác (ne do věznice, ale kus vedle). Ale taky jsem si odtud dotáhla 50 hlavé hejno Pleistophory sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 10:03 Žena stetinka [270]
Taky si to nemůžu nechat ujít! Teda jen jako velmi nadšený divák. Vystavit bych mohla akorát sebe (a v neděli se daruji) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 10:00 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: provokater
tak teď už nerozumím vůbec ničemu....
Co je to za bláboly? smich

Klub chovatelů raků bude vystavovat? To je super palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 07:30 kreten – Re: Radka
Samozřejmě ne ty vystavované, děl Václav a já dodal to, co jste pochopit nemohla

:-) smich, ale vidím, že fernet pomáhá i češtinským složitostem potlesk a) je správně.

Jinak pokud vím, tak co 14 dnů jsou v Praze i prodejní akce, kde se rybky dají rovněž koupit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 21:31 radka
No...po fernýtkovi to vidím takto:


Po ukončení výstavy je častý prodej vystavovaných-výstavních ryb i v Praze.


nebo:


Vedle výstavy akvarijních ryb jsou i v Praze výstavy prodejní,kde je možné zakoupit i výstavní ryby





Jen jsem to chtěla vědět,protože event. pojedu cca 50km a vzhledem k tomu,že budu zařizovat nové akvárko,spojila bych příjemné s užitečným :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 21:03 Usine – Re: Radka
Co tím chtěl básník říci??? smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.08.2010 19:36 Radka – Re: provokater
smich zcela jistě si sedím na vedení,protože vůbec nevím ,jak tu větu pochopit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 19:31 kreten – Re: vaclav
Po výstavě prodejné, není nečasté i u výstavních ryb ani v Praze ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 19:22 Usine – Re: Radka
Zatím tam vždy byly ryby k prodeji, samozřejmě ne ty vystavované. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 19:08 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Radka
Na konci výstavy se budou dražit halančíci...O dalším prodeji nemám informace...

Co se ZOO Braník týče, naše vystavené ryby, rostliny a ostatní budou v prodeji po ukončení výstavy. Tedy v Braníku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 16:00 Radka
Bude výstava i prodejní? Kdybych se náhodou zakoukala do nějaké rybičky hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.08.2010 15:07 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Také zde budou vystaveny raci a když se to povede tak i sladkovodní kraby ( záleží jak zbude místo v objednaných nádržích)Budeme tam vystavovat pod hlavičkou Klubu chovatelů raků.Tak přijďte s podívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.08.2010 02:00 Muž Sewer [99] – Re: PaDa
To by spíš bylo jednodušší přivézt celou výstavu do Zoo Bráník :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 00:01 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
Převezete tam i vaše "miniakvárko" z obchodu ;-) ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 23:44 Muž Sewer [99]
My jedem taky ahoj hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 23:36 Muž Gordon [22]
Tak tam se určitě zase přijedu podívat. Je to moje oblíbené místo :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 23:26 mlynář – Re: Danila
Č.cichlid klub tam nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 23:15 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Danila
Já jedu určitě ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 23:10 Žena Danila [4489] - Sumci – Výstava akvarijních ryb v Praze
Tak se těšíme na výstavu v botanické zahradě. Letos to bude úplně jiné, než v předchozích letech, protože kromě avizovaných živorodek, halančíků a xif tam budou výstavní akvárka se vším možným.
Mimo jiné jsem se dozvěděla, že tam budou zastoupeny i divoké formy skalár a chybět nebudou ani altumy...a podle všecho i spousta jiné akvarijní havětí potlesk
Je na co se těšit, vystavovat budou i chovatelé a obchody.
Bude to peckááááá

Akvárium 2010

* Čtvrtek 16.9.2010 - Neděle 19.9.2010
* Na Slupi 16
* Praha 2
* Tradiční podzimní výstava akvarijních ryb, spojená s ME Xipho-Molly, Evropskou soutěží halančíků a Mistrovství skalár.
Pořádají:
Akvárium zal. 1899
Česká halančíkářská společnost
Český cichlidklub
Český klub chovatelů terčovců
Českomoravská společnost Xipho-Molly

Otevřeno denně 10:00 - 18:00
Výstava halančíků končí v neděli 19.9. v 11:00, a následuje jejich dražba.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.1999 00:00 Muž 0 [1718] - Obecné. – Re: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: No já nevím...nový realizační tým,.....
... tak trochu diskrétní projekt a patrně podle obsahu je v tom vliv z východu. Informace postrádá jednoho z hlavních tahounů, jenže bacha, komentáře a proroctví jsou nebezpečným minovým polem :-O .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.11.1999 00:00 Muž 3CK [49] – Re: doubler
Pokud se bavíme o Akvárium 2014 v Praze, tak jsem našel toto:

Otevřeno denně 9:00-18:00, poslední den pouze do 14:00.
Vstupné 80,- dospělí, 40,- děti, 200,- rodinné. Vstupenky platí i do skleníků BZ.

Viz rybicky.net/akce/1523 .

Mě by spíš zajímalo, které dny bude probíhat soutěž miniakvárií?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [8]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 12576x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15383-vystava-akvarijnich-ryb-v-praze?od=351