Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Tetra Tec Ex 600

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Filtr Tetra Tec Ex 600
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 23:20 Romiš Re: JohnyD
www.tetra.de/…
Spodní řádek. :-)
No a proklikejte si tlačítka "Filtermedien", "Komponenten", "Eigenschaften", "Gebrauchsanweisung" a "Der Film zum Filter". :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 21:33 Muž JohnyD [6] Re: Proky
právě, že jsem se díval do hodně shopů, všude je jak to filtruje a přes co, ale rozměry jsem nenašel.
Vidiš tam někde rozměry?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 20:12 Muž Proky [3] - CichlidyRe: JohnyD
Koukni se na nějaký eshop, který ho prodává, je to tam uvedeno. Jsi pěkně pohodlný... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 19:48 Muž JohnyD [6] – rozměry tetra ex600
ahoj, nevíte někdo prosím rozměry filtru tetra EX 600? Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2008 17:44 fap Re: speedTT
Fotka k příspěvku taky mám polystyrenové pozadí tak jsem to zapřel zbytkem hadice co je dodána u filtru viz foto.tu nasávaci trubku jsem musel zakrátit je moc dlouhá takže do meho akva při vyšce 35cm by nešel dát kryt koukalo by to nad akva o 4cm nad ,dole by to bylo zas uplně zaryté v písku,ještě budu muset upravyt kryt ty vyřezy co jsou v zadu jsou málo vykrojené. ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 23:49 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: ladineks
Kamkoli na vypouštěcí hadici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 23:23 ladineks Re: Lorsson
Jojo, tak to mě asi taky nic jiného nezbyte, než to řešit tím kulovým ventilem, neb vím ,že náhradní díly jsou k tomuto filtru velice nedostupné. nemáš Nějaký nákres, kam se ten kulový ventil má namontovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 23:08 Lorsson Re: ladineks
To je mozne, nevypadaji moc bytelne, zatim funguji. Tedy ten jeden, kterym reguluji. Ale bylo mi porazeno pridat kulovy ventil primo na hadici a uz se na tom pracuje, jistota je jistota, originalni necham naplno otevreny a regulovat budu bytelnym dodatecnym. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 22:49 ladineks Re: Lorsson
Doufám, že to bude v pohodě ;-) O té regulaci se tady totiž dost lidí vyjadřuje poměrně negativně, bo se prý urvou ty regulační ventily ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 22:45 Lorsson Re: ladineks
Ja si zrovna pred tydnem poridil Tetru 600 a mam 84l akva. A krasne se da regulovat prutok takze se neboj ze budes mit horskou perej :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 22:17 ladineks Re: langosh
Tak to je taky dobrá zpráva, každopádně doufám, že v tom 84 l AQ nebude pak divoká horská řeka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 21:54 langosh Re: ladineks
Rozstřikovací rampa je dvojdílná - můžete použít jenom jednu část, tj. délka potom bude něco okolo 20cm...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 20:53 speedTT Re: ladineks
Moje akva má taky 60x35, a myslím si, že délka výpustní trubky je akorát, sice bude zabírat skoro celu zadní stěnu, ale zase bude v akva dobře zajištěn koloběh vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 20:43 ladineks
Taky si chci tento filtr pořídit, není ta výpustní trubka na 60 cm dlouhé AQ moc dlouhá? Máte někdo zkušenost s tímto filtre v kombinaci se 60 cm AQ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 20:05 langosh Re: speedTT
Není to třeba nijak přichycovat - je to tak nějak samonosné :) -> drží to na tom výstupním kolenu bez problému samo...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 19:36 speedTT Re: Jackie
Moc dík za změření :-D . Myslíte, že je možné to nějak přichytit na polystyrenové pozadí??? (viz moje akva)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 16:30 Jackie Re: speedTT
Zdravím
Ma to 48cm i s kolinkem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 15:47 speedTT – Teratec EX 600
Dobrý den,
nemáte někdo filtr Teratec EX 600? Potřeboval bych vědět, jak je dlouhá vypouštěcí souprava (taková ta tyč s výtoky :) ).
Předem dík za odpověď

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2007 22:40 Muž AmorFati [37] - AmerikaRe: Zdenik
Celkově docla spokojenost. Ventily a pumpa časem zatuhávají, pokud se s nimi manipuluje po delší době (v řádu měsíců), je třeba za to brát opatrně, ať se neurvou. Jinak jsem hodně spokojen s hlučností, filtr mám v ložnici a i v úplném tichu je zcela neslyšný. Zatím ale nejsou dostupné náhradní díly kromě vrtulky rotoru s hřídelkou. Náplně k dostání jsou. Biokuličky jsou plastové, takže hádám, že jejich životnost několikrát přesahuje životnost třeba čerpadla filtru. Já sám je tam ale nemám, dlouho předlouho mi po založení neklesaly dusotany, tak jsem je vyměnil za EHFI Substrat Pro.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2007 20:06 Zdenik
Ahoj koukám, že debata běží o filtru TetraTec. Zrovna si pořizuju svoje další akva a chci si do něj vnější filtr TetraTec pořídit. Takže se chci zeptat, jestli jste s ním spokojení, nemáte na něj nějaké výhrady nebo tak něco. A taky jak často v něm měníte ty biokuličky?
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 4 ...... [5]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 5401x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15119-filtr-tetra-tec-ex-600-?od=201