Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Bezva-ceny.cz

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Bezva-ceny.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 13:44 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: arnošt
Jako autor tématu si Vám všem dovoluji napsat konečné vyřízení mé reklamace s www.bezva-ceny.cz.

Po několika dalších telefonátech a dokonce i telefonátu s panem Macenauerem mladším(jako jejich dodavatelem), jsem byl likvidační taktikou ze strany bezva-ceny nucen přistoupit na řešení reklamace nikoliv odstoupením od smlouvy, ale reklamací, kde jsme se nakonec dohodli, že zaplatíme novou zářivku půl na půl - samozřejmě že mi naúčtovali opět plné poštovné (tedy PPL-kovné)
světlo, které se tedy dá sehnat za cca 850,- mě vyšlo na bezkonkurenčních 1327,-Kč a to nepočítám telefon a čas, který jsem mohl strávit uplně jinak a příjemněji...

všem Vám tedy NEDOPORUČUJI tento "skvělý" obchod

interní zpráva - pan Macenauer plánuje spuštění internetového obchodu i pro normální smrtelníky, takže se máme na co těšit potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.05.2010 19:24 Muž Yirka [9118] Re: Imii
Při přebírání těchto zásilek mám vžd ostentativně připravený foťák. Docela to zabírá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 17:13 Muž NASREDDIN [1383] Re: Imii
Úplně jednoduše, buď si dopravce čas udělá, nebo ať si zásilku odveze.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 17:10 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: Imii
Napriklad tak, ze treba byt drzejsi ako kurier :-) Pripadne ak nemate na nich nervy, tak napiste do tych kurierovych papierov "Prevzate s vyhradou" nad/pod to policko, kde to podpisete (a podpisujte to az po napisani tej frazy, lebo niektori kurieri Vam hned po podpisani zoberu tie papiere z ruky). Tak budete pravne chraneni, vsetky skody na tovare pojdu na triko prepravcu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 17:07 Žena Imii [45] Re: karelpavel
Právo na to je, ale když dopravce nemá čas? To se pak není divit, že hodně lidí něco reklamuje. Můj přítel pracuje na pobočce eshopu (osobní odběr) a to by jste se divili, co jsou lidé schopni vyreklamovat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 17:03 Muž karelpavel [18] Re: Imii
No to je sice pravda, ale ze zákona na to právo je. Ale co už teď :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 16:57 Žena Imii [45] Re: karelpavel
Z vlastní zkušenosti vím, že do zásilky od dopravce nevidíte. A když chcete zásilku rozbalit před ním, tak se vymlouvá na nedostatek času ... jak to tedy provést, hmm ? no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 16:33 Muž karelpavel [18] Re: akvaristik
to bys správně od dopravce neměl vůbec přebrat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 16:30 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: RadekCX
Zboží přišlo poškozené, to je dle mého názoru důvod k vrácení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 15:30 Muž RadekCX [219] Re: akvaristik
odstoupit od smlouvy muzes pokud vratis zbozi ve stavu schopnem dalsiho prodeje - coz neni tento pripad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 13:05 Muž Yirka [9118] Re: arnošt
Já si myslím, že jediným trestem bude (bohužel tebou draze zaplaceným) že zde ze stránek si od nich již nikdo nic nekoupí. To jim zcela jistě přinese více škody než vstřícný postoj k reklamaci. Chytré firmy, které zde byly podobným způsobem debatovány většinou velmi rychle přistoupili k urovnání kauz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 12:26 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: akvaristik
to jsem přesně udělal - nezájem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 12:24 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: arnošt
Podle mě máš právo na odstoupení od smlouvy, což udělej a kup si to celý někde jinde. Pohrozil bych jim ČOIkou, protože to se prostě nedělá. Vrať jim zboží doporučeně s odstoupením od smlouvy a žádostí o vrácení peněz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.05.2010 12:03 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: arnošt
Tak si představte, že ty sr.či mi chtějí vrátit 249,- z původní 796!!! nová zářivka a oprava stojí cca 550kč. nic je nezajímá a nehodlají se se mnou dál bavit. FAKT UŽ NEVÍM CO MÁM DĚLAT!!! řekl jsem, že s tím nesouhlasím a stejně prý peníze pošlou a berou to za uzavřenou věc

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 13:43 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: JuraS
počkám jak se pochlapí po mém e-mailu a pak se do toho pustím... díky za podporu a rady...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 13:40 JuraS Re: arnošt
přepošli jim link na tuhle otázku s tím, že to rozmázneš třeba na facebooku..nemají ho náhodou ? bys tam dal odkaz sem a hnedle by jim ubylo zákazníků..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 13:26 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: RadekCX
no už to tak trochu rozmazávám... :-D ale lepší než aby tu nějaký kolega akvarista taky podlehl jejich chování... myslel jsem, že přijdou k rozumu, ale je to čím dál tím horší a tohle už je vrchol - já mám platit opravu světla - HOVADA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 13:23 Muž RadekCX [219] Re: arnošt
tvrde na ne - pohroz rozmaznutim na akva forech - muzes jim do mailu nalinkovat odkaz sem s tim, ze muzou cestne vyresit reklamaci a relativne si uchovat dobre jmeno nebo at se zamysli kolik lidi si to precte

mimochodem s kym komunikujes? zkousel jsi se spojit s nekym kdo tomu sefuje?

pokud neumi nekdo zabalit balik tak at je radeji neposila!!


**************
Vzkaz
Vazeni podnikavci z BEZVA-CENY.CZ (az si to budete cist) - prolinkovat tenhle thread na nekolik x dalsich for je pro mne otazkou par sekund - pocitam ze i ostatni udelaji podobnou sluzbu ostatnim. rozzureny
***************
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 13:16 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: arnošt
nové zprávy z bezva-ceny.cz MÁM ZAPLATIT OPRAVU SVĚTLA A ZBYTEK PENĚZ MI VRÁTÍ - chápe to tu někdo? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 09:03 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: arnošt
tak bych vás rád informoval o průběhu reklamace u bezva-ceny.cz - balíček po třetím pokusu konečně odebrali, takže budu teď čekat, co bude dál....

rád bych touto cestou poděkoval Khanhovi, který mi velice rychle zajistil nové světlo. pokud tedy můžu doporučit, tak hurá na shop.khanh-aquarium.cz - hlavně pro pražáky je super možnosto osobního odběru - tím neriskujete, že bude něco rozbité
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2010 08:37 Muž RadekCX [219] Re: Sid
No tak super - vzhledem k tomu, ze DZ9 drzi v patici jak zidovska vira (aspon jsem nezazil jiny stav) tak do statickeho svetylka je myslim bez obav ze by neco vypadlo - navic i kdyby to vypadlo tak se nic nedeje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2010 19:53 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: petr85
...Myslím, že normální DZ by tam (Dennerle Nano Light) měla jít použít...
Byl jsem se na to podívat a je to přesně tak, jak píšete. palec :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2010 17:22 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Štěpán
s neznámým typem zářivky? je to spešl zářivka, která je určená pouze pro toto světlo - nic nerozumného na tom nevidím..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2010 14:16 Štěpán Re: arnošt
Potvrzuji špatné zkušenosti s DPD, zatím dvě zkušenosti a obě velice špatné. Taky se mi to tady nechce popisovat, nikdo by tomu stejně neuvěřil... :)

Kupovat si světlo s neznámým speciálním typem zářivky, který se nedá normálně koupit, není vůbec chytré.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2010 13:28 Muž kortezhugo [983] Re: arnošt
...no ked to tak pozeram ono to bolo dost zle zabalene...ci sa to poskodilo pri tom ci onom to "neriesim"...
...nie raz som objednaval trubice netom a dovoz DPD -ale zabalene boli tak ze som krabicu mohol hadzat aj o zem...
teda skvor ako "podvod" to berem "nevhodne" zabalene...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 17:12 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: petr85
Nevím, nemám to světýlko (a zářivku) před sebou, proto nevylučuji, že je možné, co píšete.
Až budu mít cestu do Hornbachu, snad si vzpomenu a podívám se. (Ať tu příště nekážu bludy. :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 16:55 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: Sid
Jenom k tomu speciálnímu osazení... Onou je to kvůli IP třídě, protože součástí toho sleciálního plastu je těsnění. Myslím, že normální DZ by tam měla jít použít, jen nebude zajištěna proti vypadnutí a nebude to mít už příslušnou třídu IP. Debata, zda to nešlo řešit nějak jinak je už ale jiné téma. Např. Arcadia má přes světlo kryt a zářivka se používá běžná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 16:02 Muž RadekCX [219] Re: Sid
Sid napsal: Dá se koupit např. v Hornbachu, ale skutečně má (účelově!) "speciální ozub" na patici, aby mohla být i "speciální" cena - někde kolem 350,- ... :)

a to se vyplati!!!

nejde to nejak upilovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 15:56 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: RadekCX
Dá se koupit např. v Hornbachu, ale skutečně má (účelově!) "speciální ozub" na patici, aby mohla být i "speciální" cena - někde kolem 350,- ... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 15:49 Muž RadekCX [219] Re: matlala
i kdyby tak neverim, ze to je nekoupitelnej special - prinejhorsim to bude objednatelne z eshopu treba od narvy, philipsu, osramu..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 15:41 Muž matlala [798] - RostlinyRe: RadekCX
vypadá, ale má to prý jinou patici, píše to i výrobce. Zatím jsem neměl možnost zkoumat trubici jen celkově zabalené světlo nebo na něčím akvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 15:05 Muž RadekCX [219] Re: arnošt
no myslel jsem provizorne pouzit lampicku nez se to vyresi

jinak bych nepremyslel zatlacit slzu a dojel si do nejblizsiho elektra koupit tuhle zarivku za cca 60-80Kc - vypada to jako naprosto obycejna DZ9
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 15:01 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: arnošt
Fotka k příspěvku ještě přidávám fotečky, aby jste viděli co mi přišlo a jak to přišlo tone
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 14:48 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Ivulik1
když já už jsem pořídil celý nano cube set a jinou lampu se mi tam dávat nechce - jedna zářivka je prostě málo, no... ale díky za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 14:44 Ivulik1 Re: arnošt
Jo jo, usporka ti bude stacit palec Takove osvetleni sezenes i v hornbachu a za levnejsi peniz ne
Kazdopadne preji pevne nervy ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 14:26 Muž RadekCX [219] Re: arnošt
vezmi stolni lampicku a postav je nad akvarko - sice to neni esteticke, ale vyresi to problem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 14:15 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: RadekCX
už se stalo, ale mají na to měsíc
nejvíc mě se.e to, že mi pod jedním světlem rostlinky skomírají a já si budu asi muset jít světlo koupit někam jinam, než se reklamace vyřídí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 14:10 Muž RadekCX [219] Re: arnošt
ohlasit COI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 14:06 Muž arnošt [37] - Rostliny – bezva-ceny.cz = bezva PODVODNÍCI
rád bych Vás všechny varoval před tímto obchodem - mimo jiné prodávají i akvaristické potřeby - cena byla slušná a mnou sháněné světlo dennerle nano light 11W měli skladem. Když jsem po třech dnech neměl žádnou zprávu ani balíček, tak mi zazvonil telefon, že zářivka bude odeslána za další dva dny. Ptal jsem se tedy proč píšou na stránkách, že ji mají skladem. Skladem je prý rozbité světlo a mě objednávají nové, abyh byl spokojen. Za dva dny PPLkem skutečně přišel balík - při rozbalování jsem zjistil, že balík je špatně zabalený a uvnitř - světe div se - rozflákaná zářivka. Již týden řeším, že chci vrátit peníze nebo zaslat nové světlo, ale bez zájmu o vyřešení problému. Neustále se vymlouvají, že to bylo zabalené dobře, že dodavatel reklamaci neuznává. Světlo jsem poslal zpět na adresu uvedenou na fakturře a nikdo tam PPL nezastihlo, takže balík se nejspíš vrátí zpět. 1000 kč v pr... a to nepočítám telefonáty, náklady na zpětné zaslání, čas a nervy s tím strávené. Před nákupem na bezva-ceny.cz SI TO DOBŘE ROZMYSLETE!!!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 5771x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14551-bezvacenycz-jsou-podvodnici