Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

3D pozadí - poptávám

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
3D pozadí - poptávám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2013 07:38 Muž @ kraken [0]
Také jsem si pořídil www.akvarko.eu/… je to cenově dostupné a je to ABS plast jako nárazník u auta takže jsem zakoupil základ na plasty ve spray a pak jsem ho stříkl trochu hmědou a mém 250L vypadá skvěle, v 50L jsem ho nechal v černé a také vypadá dobře.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2013 06:46 Kuba
www.umeleskaly.cz/… Jsou levní a práce je kvalitní. Není problém se s nimi na čemkoliv domluvit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2013 21:14 Muž @ georg [109] - AfrikaRe: jalea
Beru zpět předchzí odkaz, za tu cenu mám něco lepšího
www.akvariumonline.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2013 21:10 Žena @ jalea [3] Re: georg
když říkám levné myslím tím do cca 2-3 tisíc víc asi ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2013 21:09 Muž @ georg [109] - AfrikaRe: jalea
...tohle je černý plast, který můžeš nechat tak nebo koupit barvu a výtvarně to dotvořit k obrazu svému.
www.akvarko.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.12.2013 21:04 Muž @ georg [109] - AfrikaRe: jalea
Ono se to jaksi vylučuje. Mám na mysli kombinaci levné a pěkné a ještě k tomu aby se dalo koupit v obchodě. Jistě záleží i na tom, co je pro tebe pěkné, se nemusí jinému líbit. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2013 20:56 Žena @ jalea [3] – 3D pozadí 150x50 DOPORUČTE
Chystám se na stěhování akvária a chtěla bych to spojit s výměnou pozadí. Víte někdo o takhle velkém pozadí, aby bylo vzhledné a nezruinovalo mou peněženku? PS. ne prosím ruční výroba-mám obě ruce levé :-) ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 17:43 Muž @ Rion [0]
OK,nalepil jsem zvenku černou samolepící tapetu a spokojenost.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 18:34 Muž @ Yirka [7219] Re: Rion
Spočítej kolik ti to vezme litrů vody a ještě to zvaž. Je to velká nevýhoda 3D pozadí, že ti vezmou hodně litrů vody a dost tak omezí výběr rybek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 14:20 Muž @ Rion [0] Re: danik
Ahoj,budu si pořizovat akvárko d 120 v 50 h 40 a chtěl bych udělat 3D pozadí.Mělo by být tmavé nejlépe černé a hluboké nejvíce 5 cm. Ještě bych měl asi napsat že akvárko má uprostřed výstuhu.Bydlim v Rokytné,takže je to do Ivančic co by kamenem dohodil.Nebudu již dál nic psát,jestli máš zájem tak se ozvi na tel.728313344 nebo mailto:veznikovadarina@seznam.cz Na tel. volat po 15 hodině.
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 16:58 danik – Pozadí-vyrobím levně
Ahoj,vyrobím vám pozadí za levno(materiál+200Kč za práci)..materiál zeženu...
Jsem poblíž brna..Ivančice..takže pouze osobním odběrem :) Ozvěte se do zpráv :) ;-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 11:43 VEVERAK11 – Re: Rybář
AHOJ JA MAM POZADI JSEM KOUSEK OD PRAHY A V PRAZE PRACUJI,MRKNI NA TO MAM ZDE CLENEK ZDA BY TI TO VYHOVOVALO

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 13:13 Muž @ xOB [71] - Cichlidy – Re: HATED
Ty pozadi od JBL asi nebudou z polystyrenu, ale nejakej tvrdsi plast, takze to by nemelo mit takovej vztlak a delat problem.
Ale po domacku vyrobeny pozadi je takovy "lepsi", vymodelujes si ho jak chces a potrebujes.
Jasne pokud spocitas cas tomu venovanej, tak je to asi i nakladnejsi, ale beru to jako konicek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 12:14 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: xOB
no tak ja neviem uvazoval som aj nad kupou neakeho tenkeho pozadia od znacky JBL no neviem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 11:34 Muž @ xOB [71] - Cichlidy – Re: HATED
Toto je rozmer 120x50x50, pozadi bylo (je) do eLka.
Takze ta tvoje tabule 150x50 bude mit taky dost velke vztlak, tak se nepokousej o pokusy jen to zaprit o vyztunou listu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 11:14 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: xOB
planujem nove dlzka 150 vyska 50 sirka 70
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 11:12 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: xOB
planujem nove dlzka 15 vyska 50 sirka 70
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2010 10:42 Muž @ xOB [71] - Cichlidy – Re: snickers
Fotka k příspěvku Jen k te debate ohledne pozadi: Dneska se pozadi urvalo a kompletne urazilo zadni zpevnovaci listu a nazvedlo zeleznej kryt. Takze znovu doporucuji pozadi poradne, ale opravdu poradne prilepit. O vikendu me tak ceka lepeni listy a komletni predelavka :-(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 17:01 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
a navíc mají radši větší společnost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 15:50 Muž @ xOB [71] - Cichlidy – Re: HATED
Muj nazor: Na ocelaty (jedno jakej pocet) je to maly akva, ty ryby si zaslouzi aspon dvojnasobny akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 15:40 Muž @ HATED [25] - Cichlidy
no a co by ste povedali na ten moj problem bude to stacit 375litrove akva a v mom D pozadie to co som upol foto ci budu mat 2 ocelaty dost miesta
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 15:15 Jindrik - Cichlidy – 3D
jj teoreticky by to asi šlo, jen bych chtěl slyšet názor ještě někoho kdo to třeba zkoušel, někoho kdo to tak má
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 15:13 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
do štěrku - jsou mezi ním malé prostory, kterými by se mohla hezky voda ohřívat - písek by to asi moc ulehl a teplo by moc nešlo - já opravdu nevím - jak jsem psal - nemám s tím zkušennost - jen jsem o tom slyšel, že se to nechá udělat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 14:53 Jindrik - Rostliny – 3D
tak jak jste to tedy myslel do dna? jako položit ho na dno (písek/štěrk) ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 14:51 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
pod štěrk - do písku bych to nedával, protože to už by možná neprohřál - nevím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 14:16 Jindrik - Rostliny – 3D pozadí pro želvičky
jako klasický topítko do dna jako pod štěrk nebo písek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 14:14 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
pokud nebudeš nějak moc chtít hýbat s teplotou, tak se nechá topítko dát i do dna, ale s tím zkušennost nemám - jen jsem o tom slyšel - funguje to pak částečně i jako topný kabel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 12:45 Jindrik - Rostliny – 3D pozadí pro želvičky
nejsem si totiž jistej jestli to bude fungovat dobře... přemýšlím zatím jak to udělat, tak nevím no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 12:42 Muž @ arnošt [36] - Rostliny
vyhřát by to mohlo, ale je blbý, že se ti ohřeje voda v tom malým prostoru a topítko ti to vypne - pak bude trvat než se ti voda naředí a pak teprve se ti zase zapne...já to mám taky tak a v poho...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2010 12:36 Jindrik - Rostliny – 3D pozadí pro želvičky
Ahoj, mám takový dotaz, koupil jsem si akvárko 80délka x 50šířka x 40výška a chci udělat pozadí z polystyrenu a chtěl bych ho do L, s tím že na boční straně chci vyrobit i malý ostrůvek pro želvy a tedy v tom rohu kde se láme L, bych chtěl udělat menší trojúhelník se vstupem a výstupem pro filtr a taky bych tam chtěl dát topítko. A chtěl bych od vás názory jestli to topítko vyhřeje akvárko když bude v tom rohu a budou tam jen ty 2 otvory?
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 23:52 Muž @ HATED [25] - Cichlidy
niesu uz ziadne ine moznosti a inac budu tam len 2 ocelaty tak si myslim ze to bude akurat
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2010 18:12 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: Štěpán
tak si nasad okuliare asi si ich niekde zapotrosil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 18:11 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: Štěpán
preto ze na fotke mam tieto ryby este neznamena ze ich tam mam aj teraz tie foto su stare a ich odstranim aj ked mam v 375 litrovom akva 2to pozadie tam v pohode mozem dat nesu tam uz 4
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 16:52 Muž @ arnošt [36] - Rostliny – Re: HATED
při takhle velkém pozadí je to nutné rozhodně přidělat pořádně - jestli to ještě polepíš nebo zatížíš nějakou břidlicí, tak to možná trochu zvtlak zmenší, ale nebude to žádná hitparáda. Každopádně jestli to máš k těm mackům, tak jim tim hodně místa ubereš. jsou to sice líný ryby, ale k tomu línýmu plavání potřebují dost místa...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 16:19 Štěpán - Rostliny
To pozadí je do té 375ky? S těmi obřími rybami? Takové ryby by potřebaly aspoň kubík vody, raději 1,5 nebo dva! Přece jim to MÁLO MÍSTA, co tam teď mají, nechceš ještě zmenšit tím pozadím! Sebereš jim nejmíň čtvrtinu prostoru, nemluvě o snížení objemu vody!!! :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 16:09 Štěpán - Rostliny
Hnědý? Buďto jsem barvoslepý já, nebo ty, nebo foťák...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 16:07 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: Štěpán
ten piesok je hnedy tak ze orandzove to byt nemoze :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.01.2010 15:57 Štěpán - Cichlidy
HATED napsal: dufam ze nieje strasne hmm
Ehm, to pozadí tvarově trochu připomíná kořeny, ale ta barva... ta strašná je! Je moc oranžová!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 15:34 Muž @ HATED [25] - Cichlidy
Fotka k příspěvku tu je to pozadie nho hmm dufam ze nieje strasne hmm

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 15:25 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: romant
no mozno nalepim aj tak to 3D pozadie prilozim foto
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 15:24 Muž @ HATED [25] - Cichlidy – Re: arnošt
no to ako jasne len mam urobene 3D pozadie 2 kusi ale je robene tak ze sa daju len do rohov je to z polistirenu a chcem vediet ako to tam mam prilepit lebo polistyren tvori dost velky vstlakovu silu a silikon nho neviem ked to potom budem chciet dat prec bude to problem a babracka a neviem ci to vydrzi vystuha keby ze ju o to zapriem alebo to urobim tak ze na paru miestach to bodnem akva silikonom (bridlicu som vylucil dam ju radsej na dno )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 09:54 R Muž @ romant [25399] – Re: HATED
Já jsem před více než 20 léty lepil břidlici na sklo lepidlem kterým se lepily kachličky do koupelen a ty skla s nalepenýma kamenama jsem měl fixovaný k horní hraně akvária kovovým škrtítkem na vzduchovací hadičku, sloužilo to jako taková miniaturní truhlářská svorka. Tenktát mi to připadalo jako děsnej pokrok a hlavně tím lepidlem jsem vymazal všechny spáry mezi břidlicí, takže to vypadalo skoro jako jeden celek. Do metrovýho akva jsem to řešil ze dvouch dílů. Myslím, že by to mohlo fungovat i dneska. X-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 09:41 Muž @ filipsi [1270] – Re: HATED
Proto davam prednost nalepit bridlici na bud jeste jedno sklo, nebo plexisklo (u plexi ne silikonem), a to cele vlozit do akva. Prichytit jen nekolika malymi "bobky" silikonu, tam kde se dostanu nozem.
Tavnym lepidlem (klasickym co se prodava v bauxx k pistolim) drzet bridlice na skle nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 09:12 Muž @ arnošt [36] - Rostliny – Re: HATED
jediná možnost je potom to důkladně a trpělivě oškrábat. dobře si rozmysli, než to tam budeš lepit, protože ta práce potom je děsná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 09:52 Muž @ arnošt [36] - Rostliny – Re: HATED
hmota v tavné pistoli je neškodná, ale na polystyren to nedávej - teplota hmoty z tavné pistole ti roztaví i polystyren a neslepíš tím ani prd. kup si akvaristický silikon - nanes silnou vrstvu a přitlač a nech 2 dny ležet, aby silikon vytvrdnul - když budeš nedočkavý, tak ti to opadá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 09:45 Muž @ xOB [71] - Cichlidy – Re: HATED
Asi to drzet bude, ale nikdo asi netusi z ceho jsou ty lepidla slozeny a jak moc jsou vodostaly pri trvalem ponoreni, takze ja bych to neriskoval. Kup si radeji akvarijni silikon, zas tak moc ho nespotrebujes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 20:32 Muž @ HATED [25] - Cichlidy
chcem sa opitat ci sa da bridlica lepit na pozadie plastom z tavnej pistole :-)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 17:40 Muž @ Kacoo [10] - Cichlidy – Re: snickers
ja hledal a nasto mi to tohle :) jeste se juknu a diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 16:43 Muž @ xOB [71] - Cichlidy – Re: Kacoo
Doma mam ruzne typy pozadi, od tapety, pres barvu nastrikanou na vnejsi stranu skla, kupovane 3D pozadi, pozadi z bridlice, z polystyrenu s epoxy i z polystyrenu s balakrylem.
Pozadi bych, byt tebou, volil, dle planovaneho pouziti. Pokud chces rostlinne akva, pripadne akva s JA cichlidama, tak bych ti doporucil bridlicove pozadi, vypada super a zabere malo mista v akva.
Pokud planujes malawi, tak polystyren, protoze se z nej krasne modeluji schovky a pruplavy pro rybky.

Pokud se tedy rozhodnes pro polystyren, tak co nejvetsi tloustku at se ti dobre modeluje. Vyrezat pajkou, "opalit" horkovzdusnou pistoli, natrit balakrylem, posypat piskem, pretrit epoxy a pripadne jeste opet posypat piskem. Ten zakladni balakryl je na to abys nemusel delat takovou vrstvu epoxy a pripadny prosvitani pod piskem nebude vadit. Bilej polystyren by svitil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2010 16:07 Muž @ snickers [0] - Tetry – Re: snickers
Nejosvědčenější je vyřezat požadovaný tvar, natřít epoxyden a než to zaschne tak to zasypat štěrkem:-)
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno Přidat příspěvek • Zobrazeno 5050x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/12868-3d-pozadi--poptavam