Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Splendenspower.cz

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Splendenspower.cz
Portál www.splendenspower.cz je natrvalo mimo provoz. Provoz ukončen zřizovatelem webu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2019 20:36 Žena AnastazieB [3] – Splendenspower
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se někde dá dohledat fórum Splendenspower... Pochopila jsem, že stránka je asi zrušená, ale je někde nějaká záloha? Bylo tam zřejmě dost užitečných informací... Ráda bych si početla.
Nebo existují jiné podobné stránky? Třeba pro chovatele? Nebo FB skupiny?

Děkuji za případnou odpověď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.03.2019 09:02 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Yves
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2019 14:47 Yves
Zdravím, chci se zeptat, jestli ještě někdy bude možné se na splendenspower forum dostat. Věřím, že tam bylo spousta diskuzí, informací a zajímavých témat, ale už od nového roku se tam nelze dostat. Ví někdo, co se s tím stalo a jestli je ještě šance, že se obnoví? Díky. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2018 15:23 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: afc1886
Ano s následným přesměrováním na nesouvisející stránku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2018 15:07 R Muž afc1886 [14655]
Jde se vám připojit?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 12:21 TCh – Re: nila
Fórum nefunguje od neděle 29.8.2010 (necelé dva týdny). Problémy nejsou technického rázu, přišlo se ale na neshody v „papírové administraci“. Bohužel se na to přišlo až v konečném důsledku... Opětovné uvedení do provozu nijak neurychlím. Toto bylo v rukou provozovatele/vlastníka. Předpokládáme, že ve čtvrtek by mělo být vše v pořádku. Tímto se všem příznivcům splendens-fóra omlouvám za vzniklé komplikace. Bohužel se to zrovna sešlo po Plzeňské a před Martinskou výstavou bojovnic, nebuďte nervózní :-)

Tomáš Chuda aka To-Chu
Splendenspower.cz fórum
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2010 20:03 TCh Re: paso
Na čumendu pojedu do Martiny i do Ba .)

Ceny z Plzně se k tobě už dostaly? Pro třetí místo už to byl teda jen drobný prezent od Ocean Nutrition, ale i tak. Přebíral je snad Ivo Vyslúžil(?). Diplomy za Betty (všechna umístění) se budou rozesílat později. Předběžně je domluveno, že se pošlou Barkymu a to pro všechny slovenské chovatele.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2010 19:14 paso Re: TCh
Diky.len ny som teraz potreboval neake nove samice lebo uz mi zasa zacinaju trable-neplnie sa mladym plynove vaky alebo su bez prsnych plutiev.pojdes aj do blavy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2010 12:15 george* Re: TCh
moc toho není napočítal sem cc 5 ks, samička si pochutnávala při tření. Ale i to stačí na nácvik :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2010 23:02 TCh Re: george*
Já byl od čtvrtka do neděle v Plzni bez přístupu k internetu. Co mi přátelé dali vědět, technické problémy se na fóru vyskytli v neděli... Zase bych to tak nedramatizoval, to je každej rok něco; Za chvilku z toho bude tradice :-)

DT x PK může být zajímavý corss. Jsem zvědavej na spawnlog.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2010 21:06 george* Re: TCh
už je to 9 dní a furt nic, hrůza toto jediná věc která mě na internetu zajímá a oni dělal toto :-( zrovna se mi rozplavává potěr DTxPK tak hledám informace. ještě že existuje odvětví splendenspower.cz a to betta.wz.cz díky za ní ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 21:25 TCh Re: paso
Daniel, gratuluju k třetímu místu v HM class! Už z Vivárka jsem si odvezl domů tvého PK. Děláš pěkné ryby! Měla by to být tento samec:

77.93.209.243/…

Až se k tomu dostanu, tak dám na youtube všechny ryby ze stojanu, tak jako naposled z Vivárka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 17:59 paso Re: TCh
Nevies akej farby bola 2 ryba v kategorii HM?lebo to bola moja len ja som poslal 2 a chalani ze si nepametaju.diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 21:34 TCh Re: TCh
Tak, kdo by se chtěl podívat na některé bettičky z Plzně, zde jsou:

the-tom-chu.zonerama.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 14:05 TCh Re: paso
Pokud nemá IRIS výsledkovélistiny na webu, tak o moc dřív by nebyly ani na splendens fóru.

HM - Peter Barwald, DE
VT - Marian Stieranka, SK
DT - Pavel Bürgl, CZ
CV (DTPK) - Marion Schultheiss, DE
CT - Roman Vlasov, DE

BoS - P. Bürgl

aPK - Roman Vlasov, DE

Pokud někdo vystavoval a chtěl by vědět jak dopadl, at mi napíše na tomaschuda<at>gmail.com

Jinak výsledkové listiny budou večer na webu IRISu. Nejpozději zítra dopoledne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 13:42 paso Re: Tch
Dufam ze to uz pojde lebo nikde sa neviem dostat po vysledky z plzne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 08:36 TCh Re: paso
Někdo na něco zapomněl hmm brzy to snad zase pojede.

Už se chystá spousta pěkných fotek z Plzeňské výstavy bojovnic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 02:30 paso – nejde to!
Mne to stale nejde.cez nic sa to neda otvorit! sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 15:57 To-Chu Re: Snowy
Splendenspower.cz fórum je odedneška opět online ve stavu, v jakém bylo odstaveno. Jak už tady někdo podotkl, byla to jen drobná technická... Omlouváme se za vzniklé problémy a díky za trpělivost.
Tomáš Ch.
admin www.splendenspower.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2009 08:37 koblihcz Re: V
Ještě není volná, je v ochranné lhůtě, majitel má ještě pár dní aby si ji prodloužil.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2009 06:35 V Re: Snowy
Pravdu má pravděpodobně koblihcz, protože doména splendespower.cz je volná a kdokoliv si ji může znovu zaregistrovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 18:20 koblihcz Re: Snowy
Ten důvod proč web nejede je podstatně prozaičtější, doména splendenspower.cz byla zaplacena do 20.07.2009, tedy její majitel ji zatím neprodloužil. Teď je doména v ochranné lhůtě 45 dní, přičemž nic.cz má právo po 30-ti dnech od data expirace doménu "vypnout". Tedy web nejspíš dne 20.8.2009 přestal fungovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 02:00 Muž avast [49] Re: Snowy
Myslím si že nebude chyba u O2, protože já internet od nich nemám (mám od Fortechu je to známe /pokud se nemýlím/ pouze v Pardubickém kraji..) a taky mi to nejde.. Normálně se tam nekoukám, jenom mě zajímalo jestli O2 má chybu v black listu, nebo je to stránkami..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 01:06 Žena Snowy [24] Re: DavidDizzer
Psali, že O2 (od kterého mám net), začalo blokovat nějaké nevhodné stránky a že se tam občas na ten jejich "black list" připlete i normální neškodná stránka. Tak si říkám, jestli to třeba není tento případ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 00:38 Muž DavidDizzer [26] Re: Snowy
Mě ta stránka taky nejde, díval jsem se. BUď byla jinak změněna, bloknutá nebo přemýstěna jinde či na jidnou adresu!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 00:35 Žena Snowy [24] – www.splendenspower.cz
Ahoj, nevěděla jsem, do jaké sekce to zařadit, snad jsem se trefila. Několik dní se mi nedaří připojit na splendenspower.cz. Máte podobný problém? Je to jejich stránkou, nebo blokací od O2? Díky.
Portál www.splendenspower.cz je natrvalo mimo provoz. Provoz ukončen zřizovatelem webu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 3193x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11757-portal-wwwsplendenspowercz-je-v-soucasnosti-mimo-provoz-pozastaveno-zrizovatelem-webu