Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rataj - Šumperk

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Rataj - Šumperk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.05.2017 17:23 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2014 16:16 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Dnes jsem byl utratit cca 600Kč v prodejně u Rataje a byl jsem velmi mile překvapen. Popravdě řečeno, málem jsem sebou seknul do nádrže s trnuchama, které mají u pokladny. Již od začátku prázdnin, lze v prodejně PLATIT KARTOU!!!!!! hop hop hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:35 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: Pavlína
Já být tebou, tak si nejprve rozmyslím, co za želvu chceš. Dále si nastudovat podmínky, krmiva, techniku.. Pak až tam volat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:20 Muž Yirka [9126] Re: Pavlína
Nemyslím si, že se zde dočkáš odpovědi z obchodu. Lepší bude komunikovat s ním přes stránky:
shop.rataj-spk.cz
www.rataj-spk.cz
Co se týče želv, informace zde: rybicky.net/atlasostatnich/cesky/6
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:19 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Pavlína
Nebylo by lepší napsat nebo zavolat do daného obchodu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:04 Pavlína – Želvy...?
Dobrý den chtěla bych se zeptat jaký druh želvy máte u vás v obchodě a jaké potřebujeme doma na ně podmínky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 10:07 Muž Yirka [9126] Re: Johan
Je fakt, že naposledy jsem obě firmy navštívil před 4mi lety.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.10.2013 09:03 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Zoidik
No a když jsme u doporučování, tak já jakožto známý mlsoun přidám jedno gastronomicko-akvaristické doporučení. V Šumperku na Bulharské ulici, což není daleko od akvaristiky Rataj, je kavárna U Bílého psa. Zde se můžete zastavit na oběd, mají-li u Ratajů právě když přijedete polední pauzu, nebo sem můžete zajít jen tak posedět u dobré kávy a potěšit své akvaristické srdce místní zajímavostí - krásným velkým akváriem s nádhernou zlatou arowanou. Tuto rybu jsem obdivoval v prodejně u Ratajů, sledoval její růst a když z prodejny zmizela, zajímal jsem se o její osud a bylo mi sděleno, že je právě U Bílého psa. Už delší dobu jsem neměl příležitost kavárnu navštívit, ale doufám, že je stále tak příjemná a akvárium pořád tak krásné, jako když jsem tam byl naposledy. Můžete se sami podívat, jak to tam tehdy vypadalo: www.ubilehopsa.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 08:39 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Yirka
Nedávno jsem tam byl. Od mé poslední návštěvy uběhly asi 2 roky a byl jsem trošku zklamaný. Před tím ty nádrže byly opravdu pěkné, teď už v nich byla jen kytka až dvě. Výjimkou ale byla velká nádrž v prostřed.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.10.2013 08:26 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Yirka
A když se popojede ještě o kousek dál, tak lze navštívit zámek, ruční papírnu a termální bazén vše ve Velkých Losinách ale, to už je trochu mimo téma.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.10.2013 08:26 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Taky jsem se na prodejně u Rataje v nedávné době zastavil, když už jsem měl cestu přes Šumperk. Prostě super všechno jak z výstavy a načinčané jak se patří prostě jedno výstavní akvárko vedle druhého. Dokonce se tam přítelkyně zamilovala do mně oblíbených ryb. Takže je jasné co bude v akvárku které chytáme do obýváku. Jasně jsou to Alty. Docela se na ně těším.

Tuhle prodejnu mohu doporučit a moc takových kteří si to zaslouží není.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.10.2013 08:19 Muž Yirka [9126]
Je pravdou, že v málokteré prodejně jsou prodejní nádrže zařízené a udržované tak perfektně, jako u pana Rataje. Velmi pěkné reportáže a články od pana Raka jsou na stránkách Akvarista www.akvarista.cz/… , www.akvarista.cz/… .
A koho by to inspirovalo k výletu do Šumperku, nedá mi připomenout, že stačí popojet o pouhých cca 5km a k návštěvě vás pozvou skleníky Aqua-Daho, www.aqua-daho.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   01.10.2013 21:43 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Zoidik
Mně to problém nedělá. Když jde někdo proti mně, tak si to znenadání rozmyslí a raději to tam celé oběhne, než aby se se mnou vyhýbal... a to i když je docela hubenej. Nějak ti nevím proč smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 21:15 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: malyLibor
malyLibor napsal: jen by to chtělo nafouknout na 4x větší plochu ano
A teď si představ, že v těch uličkách se mají vyhnout dva lidé větších rozměrů... Už i mě to dělá problém :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.10.2013 21:10 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Aforte
Já to mám taky dost z ruky, ale když jedu okolo, stavuju se tam vždy. Je to radost tam jen tak zajít... a stejně tam vždy koupím něco, bez čeho nemohu v žádném případě být :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:38 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: malyLibor
A já tam ještě nebyl?! Někdy se tam budu muset, taky zajet podívat, když pojedu okolo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Aforte
No, akvária spíš než akvaristiku připomínají výstavu. Každé z nich by sis od minuty mohl dát do obýváku - jsou zařízená, osazená rostlinami. Ryby jsou v nich v přiměřených počtech, pěkně vybarvené, zdravé. Pomůcek a techniky, dekorací a dalších věcí tolik, že bys potřeboval týden na to, abys vše prohlídl, velice ochotný a příjemný personál. Vždycky se tam už dopředu moc těším... jen by to chtělo nafouknout na 4x větší plochu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:17 Muž Aforte [533] - Rostliny
Můžu se zeptat, jaké to tam je? Chtěl jsem se tam taky zajet podívat, ale mám to trochu z ruky. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:43 Muž malyLibor [5371] - Asie
Chtěl bych tady poděkovat zaměstnankyni akvaristiky RATAJ za její ochotu, kdy jsem v pátek 27.10. díky problému s dopravou dorazil do Šumperka až po zavírací hodině. Paní na mne po zavolání a vysvětlení situace ochotně počkala a s úsměvem mne obsloužila. Moc děkuji za opravdu skvělý přístup k zákazníkovi potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2013 16:44 Verunka – Rataj
Myslím si,že Rataj prodává kvalitní zboží,ať už rybky nebo potřeby pro chovatele.Já jsem 100% spokojena.Například mouční červy pro mou vakoveverku má nej..z celého ŠPK. potlesk já chválím...
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 20:02 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: romant
Doufám. Stejně s rychlostí množení mečovek a mou šnekovitostí jejich rozdávání budou ramirezky stejně až někdy koncem řijna,, začátkem listopadu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.08.2012 19:57 R Muž romant [27987] Re: Zoidik
Pokud dostal Rataj špatnou várku ryb, tak jí neprodává, na to bych si vsadil. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 19:55 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: romant
Údajně přímo ratajovi, ale nerad bych šířil nějaké fámy a proto jsem se tak nenápadně snažil zeptat tady. Že prej dostal nějakou špatnou várku či co.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 19:53 R Muž romant [27987] Re: Zoidik
Komu vychcípaly, kolegovi, nebo Ratajovi? Pokud kolegovi, tak ta myšlenka "koupil jsem špatnou rybu" se obvykle nabízí jako první, ale chtělo by to vědět v jakých podmínkách je ten kolega měl, to u Ramiréz bývá velmi častý problém. Prostě když se přinesou domů, tak do pár dní odcházejí a to buď z příčiny, že jsou načatý z obchodu a nebo jsou vrženy do nevhodných podmínek domácích a je zde dotaz, jakže to s tím prodejcem je. Ať tak či tak může být všechno naopak. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   28.08.2012 13:02 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím – Problémy s Ramirezkama
Od kolegy jsem se doslechl, že teď má Rataj nějaké problémy s Cichlidkama Ramirezovýma. Že mu snad vychcípaly nebo co, neví o tom někdo něco víc?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 11:04 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Zoidik
ale nic moc. Osmančik u nás na severu Moravy je pan Osmančík a má to tam lepší akorát neprodává co
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 11:00 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Drahoš .
Rataj se snaží těžit ze své pvoěsti, tak to dává dráž... To chápu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 10:59 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Zoidik
na co2 komplety ale našel jsem i levněji ale to už je pozdě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2012 10:30 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Drahoš .
Ty slevy u něj pozoruju už dobrého půl roku, takže otázka co to je za slevy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 18:54 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Fotka k příspěvku dnes jsem si zajel do Šumperka panu Ratajovy koupil jsem co2 .má tam slevy
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2012 14:55 Muž muťa [554] - Rostliny – objednávka
V neděli jsem si objednal přes Rataj e-shop co2 difuzor s náhradní tabletou a dneska to přišlo - vše v naprostém pořádku. Jako bonus jsem dostal krmivo Floramin. Děkuji palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 12:53 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: kon
Tahle drobná blondýna si mě moc dobře pamatuje. Viz co jsem psal 20.09.2011 11:53 Vždy se pěkně směje když tam příjdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.12.2011 09:09 Muž kon [9]
Stavuji se pravidelně 1x za měsíc, kvalita neklasá,sortiment zboží přibývá,
obsluha také na jedničku (včera drobná blondýnka, ména nemají a na účtence je prodavač 00).Koupil jsem 14 gavůnku parkinsn. perfektně zabaleno, polys. krabice, kyslík.Abych jenom nechválil tak velké mínus za nebraní platebních karet, musel jsem si udělat nechtěný výlet k bankomatu, ale paní prodavačka ochotně a dobře vysvětlila kde ho najdu. R.K

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 23:05 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: myskjarc
Prodejna přes relativně malou plochu nabízí opravdu velký sortiment. Cesta tam se určitě vyplatí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 17:38 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Ryby, krevety, hnojiva, testy vody, chamelony, leguány, cvrčky, lávové kameny, kořeny, rostliny, akvarijní techniku.... Podívej na webové stránky. Mají tam i e-shop s cenama. www.rataj-spk.cz stránky mi přijdou sice chaotické a "samodomo na koleni v garáži" dělané, ale lepší než nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 17:29 Muž myskjarc [6] Re: Zoidik
A co vsechno ta prodejna nabizi? Diky za odpoved.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2011 11:53 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
myskjarc napsal: Neco jineho krome Rataje?

Nevím jak moc tu informaci ještě chceš, ale je ještě jedna taková prodejna v budově v přízemí kde sídlí SBS autoškola, Bludovská 12 49°57'54.840"N, 16°57'51.586"E

Jinak u Rataje mám bezva zkušenost s jednou milou paní prodavačkou. Drobná blondýnka, která na mě asi delší dobu nezapomene. Jednou jsem chtěl Jávksý mech, měli ho v krabičce, ale neměli u ní lístek s latinským názvem aby ho mohla v PC najít. Asi 5 minut se snažila dovolat kolegyním aby zjistila jak se to jmenuje a neuspěla. Potom asi za tři týdny jsem šel opět pro něco a jenom se usmála a řekla, že jávský mech nemají, ale že už ví, jak se jmenuje. Tak jsem si vybral Bahničku jehlovitou a telefonáty se opakovaly, ale už s úspěchem a odnesl jsem si co jsem chtěl :-) Tato paní prodavačka se od té doby vždy směje když tam přijdu a ptá se jestli ji chci zase na něčem nachytat :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 11:08 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: Pepan
Bacha na to na adrese Zemědělská jsou pouze jejich skleníky, ale tam vám nic neprodají!
Prodejna je na adrese Sadová 13 viz www.rataj-spk.cz/…
Jinak co se týče prodejny, je to paráda, perfektní výběr rostlin, ryb, techniky. Prodejní nádrže nejsou jen holé akvárka, ale krásně zařízené s ohledem na biotop ryb a podobně - shodou okolností zítra jedu do Šumperku a Rataj je jedna z mých hlavních zastávek... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 08:05 RAP Re: myskjarc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 00:09 pepan Re: myskjarc
je to zemedelska 20 sumperk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 21:05 Muž myskjarc [6] Re: Deathbull
Neco jineho krome Rataje?
ted nevym kde se tedy vydat jelikoz mam dve adresy Rataje.
jedna adresa je zemedelska a druha sadova
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2011 21:04 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: JáZdenek
No, vypadá to tam přesně takhle :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 20:54 JáZdenek Re: myskjarc
cau jsem ze Zabreha, ten neni daleko :-) . Radim ti rataje (sice nevim jestli tam ještě provozuje akvaristický potřeby ale mělo by to tam byt)tady mas mapu : www.firmy.cz/… rozhodne to muzes zkusit. má téměř všechno český odchov a když už ne tak nevozí z asie :)

je to opravdu bombasticky obchod podle jejich webu : www.rataj-spk.cz ale to bude asi prehnaný a tak to tam vzpadat nebude :d
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 20:43 Muž myskjarc [6] – zverimex-chovatelske potreby
Dobry vecer. Poradi nekdo, kde najit slusny obchod s akva-tera v Sumperku?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2009 21:42 kreek Re: sux
ještě jeden je na severu, ale pro vás taky z ruky...
www.akvaristik.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2009 16:23 Žena nihaso [2] Re: Dafy
Dnes jsem tam jela kouknout, mají krásné rybky, zdravé a čilé, nádherně zařízená akvária. Odvezla jsem si Razborky Galaxy a Ramirézky... Krevetky mají Cherryny, krásně vybarvené.. Jde vidět, že rybkám opravdu rozumějí, koupila jsem i pár rostlinek, výběr velmi dobrý... Tuto prodejnu doporučuju potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 15:29 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: sux
Také bych bral Vivárko v Plzni :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 15:25 Muž sux [117] - AmerikaRe: Silent
To můžu potvrdit! Z Chebu do reichu doplivnu... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 14:47 R Muž Silent [5949] Re: sux
My Jižani jsme na to taky bídně :) . Do špičkových akvaristik je to všude na míle daleko. To už je to blíže za hranice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 12:39 Muž sux [117] - AmerikaRe: Dafy
Vypadá to zajímavě!!! Taky bych rád viděl nějakou "profi" akvaristiku v Karlovarském kraji...Rataj, Sklorex a jiní = od Prahy na Moravu. Až na Vivárko je to všechno na východě. My chudácí "zápaďáci" :-D

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3492x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11110-rataj--sumperk