Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Praha

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 88 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Praha
Setkání akvaristů, vždy od 18:00, restaurace Na Tetíně, Nuselská 1423/61, 14000 Praha 4 – Nusle

25.04.2024 https://rybicky.net/akce/3066
23.05.2024 https://rybicky.net/akce/3067
20.06.2024 https://rybicky.net/akce/3068
25.07.2024 https://rybicky.net/akce/3069
29.08.2024 https://rybicky.net/akce/3070
26.09.2024 https://rybicky.net/akce/3071
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2017 22:17 Žena drvi [2894] Re: MartinH
MartinH napsal: v pondělí budu mít narozky
Ty taky ? ;-) pivo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2017 22:03 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: drvi
Trochu mechu bych bral. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2017 21:24 Muž MartinH [142] - L144 závoj
Přinesu trochu malých rybicky.net/atlasrostlin/microsorium_pteropus_thors_hammer

a přál bych si Hygrophila pinnatifida ( rybicky.net/atlasrostlin/hygrophila_pinnatifida ) v pondělí budu mít narozky, tak kdo mi udělá radost s dárkem předem? Už jsem ji na srazu párkrát viděl, ale to jsem neměl kam ji dát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2017 17:49 Žena drvi [2894]
Mam nejakej mech a par stonku kosokvetu, kdyby nekdo chtel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2017 17:46 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: PaDa
Tak jsem se přihlásila. Když jsem to spočítala, jsem v pořadí třináctá. Tak snad mi do toho nic nevleze. Minule jsem nebyla, tak se těším. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2017 20:09 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Velikonoce jsou za náma, hospoda před náma ;-)
Kdo plánuje ve čtvrtek přijít, přihlašte se, v úterý navečer bychom měli upřesnit počet míst ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2017 14:44 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Připomínám, že příští pivo a povídání o rybka a všem ostatním bude již za týden.
Hlašte se v kalendáři akcí ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2017 19:33 Žena Sucu [12] – hotovo
Tak a já mám hotovo :)

Až klesne ten palmový květ, tak tam hodím větve.

rybicky.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.04.2017 10:56 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Úpravna Želivka
Pozor, Pozor
chystá se modeznizace úpravy vody Želivka, bude vystaven nový objekt GAU filtrace (filtrace přes aktivní uhlí) předpokládá se, že bude v provozu cca 3 mesíce v roce, aby hlavně v jarních mesících zlepšovala kvalitu surové vody. Stavba by mela začít ve čtvrtém čtvrtletí 2018.

Jsem zvědavej jak to dopadne a jaký budou parametry vody.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2017 10:53 Žena Sucu [12] Re: MartinH
To jo. Já už ani nevím, jestli tam žije i něco jiného, než ta tráva a pár rybek s okružáky. Nic jiného nevidím :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 19:29 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: Sucu
Sucu napsala: Jen doplním foto, jak dopadla nádrž, jenž jsem tu řešila v únoru. Milovníci zelené : toto je něco pro vás. Ale mohlo by se zda i nakrásně zahrát bojovka : najdi krevetku. Já je tam třeba už skoro nevidím a to jsou tam i japoniky. Tu řasu jsem přestala řešit. Vláknitá prostě neodejde. Je jí u mě dobře.
Koukám že té Najasce odemě se dobře daří - vyplnila už celý objem akvária. Já jí doma nekompromisně kompostuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   06.04.2017 14:58 RAP
No, já myslím, že Sucu dostala už dost rad i "rad".
Tím by jsme to místy nehezké dohadování, přesvědčování a oponenturu mohli v tomto tématu ukončit. Případní zájemci o pokračování nechť se přesunou do adekvátního rybicky.net/forum/3448 . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 11:23 Žena Sucu [12] Re: host
host napsal: Tož něco málo o biotopu. Sice v angličtině, ale snad pochopitelné ;-)

fish.mongabay.com/…


bylo by, kdybych uměla jazyky - ostatně tam je v podstatě napsané to samé, co v tom článku co jsem postla já (google translate)

karmen přírodní forma není pro začátečníky, do toho bych se nepouštěla

ve zkratce když opustíme tu formulaci biotopního akvária (na které jste se zasekly), tak jde o to, simulovat co nejvíce prostředí dané oblasti a necpat tam kytky a živočichy z jiného kontinentu

co jsem napsala já :
Žena Sucu [6] – Re: romant
Lebedit si budou, i když se budu snažit, aby to měli co nejvíce podobné tomu, odkud pocházejí jejich předkové. Ať je to sebevzdálenější minulost.

Žena Sucu [6] – Re: Pepan
To by pak ale už nebylo biotopní akvárium :) ... na tomhle jste se zasekly a začala ignorace všeho, co jsem pak napsala, tohle jedno dementní slovo


Tak na závěr : jděte tam a napište všem, že jsou to blbci, protože nic takového, jako biotopní akvárium podle vás neexistuje
rybicky.net/forum/10477-biotop-jizni-amerika-
www.akvariumnaklic.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 10:39 Žena karmen1976 [362] - Amerika
Nechci přilejvat olej do ohně.
Ale pokud teda skalary.tak přírodní formu...Když už teda biotop. . pivo :-D :-D
Bud můžeš mit biotop Rio Negro atd, nebo zaměření JA, Amazonie všeobecně. . prostě si vybereš co se ti líbi a uděláš společenstvo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 09:55 host
Tož něco málo o biotopu. Sice v angličtině, ale snad pochopitelné ;-)

fish.mongabay.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.04.2017 09:35 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: Sucu
-už stačí,
-nejen že nerozumíte výkladu, ale nechápete ani logiku souvislostí, zde uváděných
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 09:32 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Sucu
To, co sepsal nějaký nounejm, který se tam ani nepodepsal, mě celkem nevzrušuje. On si v tom článku dost odporuje, protože na začátku uvádí, co je to biotop a to dost přesně, ale pak píše, že se té formulace až tak držet nebudeme, jinými slovy už se pak už nejedná o biotopní nádrže. Nauč se ty základní pojmy a když už cituješ, tak dávej odkazy na články, které mají vědecký základ a ne že tady vychrlíš nějaký nesmysl a vůbec nemáš pravdu. Takže to uzavřu
1) Pokud se jedná o biotopní nádrž, zobrazuje vždy konkrétní výsek přírody.
2) Pokud toto pravidlo nejsou dodrženo, nejedná se o biotopní nádrž.
Z čehož vyplývá že biotop celé Amazonie (jak jsi napsala) je blbost. Když už používáš odborné termíny, nauč se aspoň jejich význam, abys nevypadala hloupě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 09:13 Žena Sucu [12] Re: Pepan
Pepan napsal: Citace z odkazu:
"Biotop je ohraničený životní prostor společenství ryb a rostlin například horský potok, pouštní jezírko či korálový útes."
Z toho vyplývá že formulace "biotop celé Amazonie" je neskutečná blbost, protože to zahrnuje lokality od malých potůčků až po ústí s brakickou vodou. Ale zlý jsem já.


Přečti si to celé. Je tam vysvětleno, co je to biotopní akvárium.

viz třeba : Biotopní akvária tedy zakládáme podle obecných a méně přesných údajů. Například u ryb s Amazonie budeme pěstovat rostliny, které v Amazonii sice rostou, i když na poněkud jiných biotopech. Snažíme se tedy chovat ryby ve společnosti rostlin, které pocházejí z přibliženě stejné zeměpisné oblasti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 08:54 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Sucu
Citace z odkazu:
"Biotop je ohraničený životní prostor společenství ryb a rostlin například horský potok, pouštní jezírko či korálový útes."
Z toho vyplývá že formulace "biotop celé Amazonie" je neskutečná blbost, protože to zahrnuje lokality od malých potůčků až po ústí s brakickou vodou. Ale zlý jsem já.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 08:48 Žena Sucu [12]
a vůbec - tímto končím na toto téma

www.dobryakvarista.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 08:46 Žena Sucu [12] Re: Pepan
Zlí jste proto, jak do mě rejete. Naopak to jen potvrzuje, co jsem napsala. Jde mi o biotop pro skláry.
Výskyt: Jižní Amerika - Amazonie. Povodí Amazony (i Solimoes a Ucayali), Negro, Oyapock, Demerara, Essequibo.
Podle tebe je snad kretén každý, kdo se snaží o biotopní akvárium. A že takových akvaristů je hromada.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2017 08:36 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Sucu
www.priroda.cz/…
Z toho odkazu vyplývá že biotop celé Amazonie je pitomost. Ale my jsme ti zlí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 08:28 Žena Sucu [12] Re: Ivoš
Klídek :-)
Lidi se tě jen snaží varovat protože ono i v akvaristice platí: "Člověk míní, Pánbůh mění." Takže i kdybys nakrásně sehnala svůj vysněný echináč, tak třeba zjistíš, že ti v akvárku neporoste a neporoste.

Biotopní akvárium je krásný sen ale opravdu jen sen protože i kdybys nakrásně sehnaly ryby i kytky z jednoho ramene Amazonky, tak jim v žádném případě nebudeš schopna v akváriu zajistit stejné životní podmínky jako doma.
Anebo snad zvládneš imitovat období dešťů i doma v obýváku?

Nicméně nikdo nemá patent na univerzální moudro a pokud si myslíš, že je tvá snaha smysluplná, tak se drž svých představ, ono se to nějak vyvrbí ano


Věř mi, že toto vím. Mám tu rostlinky, co si zvykají už od ledna a stále se nerozjely.
Nesnažím se mít doma kopii jednoho ramene řeky, ale celkově biotopu Amazonie. Je to velký oříšek a sousto, kterým se pomalu dávím, ale proč to vzdávat ? Jistě, málokdo najde to kouzlo tmavé vody s minimem rostlin a maximem humusu, ale pro mě tam to kouzlo je. Mě se ty nádrže kde je víc rostlin než štěrku nelíbí. Snažit se doma o jedno rameno a roční cykly - to je extrémismus o který se nesnaží snad žádný akvarista (možná se nějaká šílená výjimka najde, ale já mezi ně určitě nepatřím).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2017 08:19 Žena Sucu [12]
Fotka k příspěvku Jen doplním foto, jak dopadla nádrž, jenž jsem tu řešila v únoru. Milovníci zelené : toto je něco pro vás. Ale mohlo by se zda i nakrásně zahrát bojovka : najdi krevetku. Já je tam třeba už skoro nevidím a to jsou tam i japoniky. Tu řasu jsem přestala řešit. Vláknitá prostě neodejde. Je jí u mě dobře.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2017 21:11 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Sucu
Sucu napsala: Jestli je to narážka na mě, tak já si nic z toho neuvědomuji.
Hele jsem vyčerpaná a podrážděná. Mám toho už trošku moc (někteří vědí, jiní ne, syn je ZTP/P). Rybky mají být relax a ne důvod k hádkám. Ty moje jsou spokojené. Jsou zdravé, při chuti, dostávají pestrou stravu 2x/den. Nikdo neumírá, kytkám se už daří lépe (koupila a namíchala jsem si hnojivo). Prosím, vážně prosím, neznechuťte mi ten relax. Nešijte do mě kvůli tomu, že si stojím za svým (v tento moment to byla jen ta jedna blbá kytka co sháním a ta minulá - bez kompromisů, je to moje právo). Jistě, byla jsem v koncích i z toho, kde sehnat černé skaláry. Někdo řekl na burze, jiný že od chovatele - tak ale na burze snad jsou chovatelé ne ? Naběhla jsem si a ryby jsou nekvalitní. Tak hledám nové na doplnění hejna a nenacházím. Jedině, že bych nakoupila v akvaristice, do čehož se mi nechce. Nemám v plánu mít doma odchovnu na skaláry a ty vědomosti co o nich mám (a já jsem opravdu vášnivý čtenář) jsou na to je mít dostačující.
Nádrž s nimi je 360 litrů, 120 cm na délku, 50 cm na výšku a 60 cm na hloubku (tuším). Snaha o udržení rostlin z Ameriky a voda má zbarvení do čajova (šišky, listí). Měření hodnot je naprosto v pořádku (pH, NO2, NO3).
Co víc po mě vlastně chcete ? Proč jsem podle vás tak děsně tupá a nepoučitelná ? :-(


Klídek :-)
Lidi se tě jen snaží varovat protože ono i v akvaristice platí: "Člověk míní, Pánbůh mění." Takže i kdybys nakrásně sehnala svůj vysněný echináč, tak třeba zjistíš, že ti v akvárku neporoste a neporoste.

Biotopní akvárium je krásný sen ale opravdu jen sen protože i kdybys nakrásně sehnaly ryby i kytky z jednoho ramene Amazonky, tak jim v žádném případě nebudeš schopna v akváriu zajistit stejné životní podmínky jako doma.
Anebo snad zvládneš imitovat období dešťů i doma v obýváku?

Nicméně nikdo nemá patent na univerzální moudro a pokud si myslíš, že je tvá snaha smysluplná, tak se drž svých představ, ono se to nějak vyvrbí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   05.04.2017 20:55 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Já bych poprosil všechny zúčastněné o stop stav. Já vím, že se říká, že co se škádlívá, to se rádo mívá, ale podle mě té lásky už bylo až dost. Aby portál nebyl odstaven kvůli erotice. Ostatně, je to vlákno o setkání akvaristů v Praze a možná by bylo dobré to v téhle lajně udržet, aby portál Rybičky nepřipomínal spíše Pyskoknížku. Děkuji za pozornost. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:52 Žena karmen1976 [362] - AmerikaRe: Sucu
Nikdo netvrdí ze si tupa...
Jen proste kolikrát si chtěla už radu? ? ? .Tak ti tady radime .lépe řečeno podělujeme se tu o svoje zkušenosti a ty si to stejnak uděláš po svem ... A co se stane?..Za pár dni pišeš sos. ..Tak se tu zase debatuje ..a ty zase uděláš opak..a takhle to šlo několikrát dokola..Tak se nediv, že už nám tak trochu s tebou dochází dech. .... pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:40 Žena Sucu [12] Re: romant
Jestli je to narážka na mě, tak já si nic z toho neuvědomuji.
Hele jsem vyčerpaná a podrážděná. Mám toho už trošku moc (někteří vědí, jiní ne, syn je ZTP/P). Rybky mají být relax a ne důvod k hádkám. Ty moje jsou spokojené. Jsou zdravé, při chuti, dostávají pestrou stravu 2x/den. Nikdo neumírá, kytkám se už daří lépe (koupila a namíchala jsem si hnojivo). Prosím, vážně prosím, neznechuťte mi ten relax. Nešijte do mě kvůli tomu, že si stojím za svým (v tento moment to byla jen ta jedna blbá kytka co sháním a ta minulá - bez kompromisů, je to moje právo). Jistě, byla jsem v koncích i z toho, kde sehnat černé skaláry. Někdo řekl na burze, jiný že od chovatele - tak ale na burze snad jsou chovatelé ne ? Naběhla jsem si a ryby jsou nekvalitní. Tak hledám nové na doplnění hejna a nenacházím. Jedině, že bych nakoupila v akvaristice, do čehož se mi nechce. Nemám v plánu mít doma odchovnu na skaláry a ty vědomosti co o nich mám (a já jsem opravdu vášnivý čtenář) jsou na to je mít dostačující.
Nádrž s nimi je 360 litrů, 120 cm na délku, 50 cm na výšku a 60 cm na hloubku (tuším). Snaha o udržení rostlin z Ameriky a voda má zbarvení do čajova (šišky, listí). Měření hodnot je naprosto v pořádku (pH, NO2, NO3).
Co víc po mě vlastně chcete ? Proč jsem podle vás tak děsně tupá a nepoučitelná ? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:19 S Muž invalida [3881] Re: Sucu
Ale vždyť se do tebe nikdo neobouvá..jen ti naznačujem že je možný brát i ohledy na chovance. Je to jejich domov. Pokud se ti zdá že jsem byl zlej tak se omlouvám a sypu si popel na hlavu. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:16 R Muž romant [27987] Re: MonterMonty
Ano, ozval se ten, co snahu měl, hubu si třepil, nabízel, vysvětloval, ale je to marný, je to marný, je to marný. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:13 Muž MonterMonty [2431] - Amerika
pánové a dámy :)
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:11 Žena Sucu [12] Re: romant
Já stále nechápu, o co jde - kde je ten problém ?Já jsem se jen zeptala, jestli někdo nemá nějakou kytku. Stačilo napsat že ne a ne mě kamenovat za to, že jinou v nádrži než z ameriky nechci. To je snad můj problém. Vaše starosti bych vážně chtěla mít místo těch svých. Kdo by měl zájem, tak se stavte a vyměním je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 20:06 R Muž romant [27987] Re: Sucu
Taky si myslím, proč ztrácet čas s někým, kdo ... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 19:33 Žena Sucu [12] – wtf
Já vážně nechápu, co vám zase hrabe. Jako obout se do mě jen pro to, že do nádrže nechci vrazit jakoukoliv kytku co se běžně prodává ... trošku moc, nemyslíte ?
A jen pro zajímavost : abych měla vodu zbarvenou, není třeba dávat nějaký výluh. Stačí mi na to listí a šišky. Dělám to tak od založení nádrže.
Neonky jim nosit k jídlu nemusím, ty tam jsou také od začátku a skaláry pravidelně krmí kaviárem.
O skalárách a celkově o tom, co a jak mám načteno hromadu. Jen nemám potřebu se o tom vypisovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 19:28 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: invalida
Já tím myslel to, že když dotyčný tu pitominu udělá po jedenácté, tak na jeho příkladě to můžu demonstrovat a zachránit další životy, neboť jiní třeba nebudou takoví tro..i, vezmou si z toho příklad a jim třeba ty rybky či jiní živí tvorové budou prosperovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 19:21 S Muž invalida [3881] Re: lacewings
No já s tebou můžu souhlasit s tím že to je vytržený ale já chtěl taky jen vypíchnout že je zbytečný něco zjišťovat když už je to zjištěno za cenu životů nebo utrpení.
A nemyslím to nijak zle. Jen chci trošku dotlačit k zamyšlení. stydim stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 16:40 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: invalida
-jenže, celé to zní jinak ,než to pouhé vytržení z kontextu, no
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2017 15:43 S Muž invalida [3881] Re: Pepan
Zase to má výhodu, že na takových exemplářích se dobře názorně ukazuje, proč by ty pitomosti neměli dělat ti ostatní. :-D
Tomu bych se moc nesmál, to totiž vodserou žíví tvoři..a já osobně bych svůj mizernej život za nějaký ověřování nedal. Ale je to věc názoru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2017 13:07 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: karmen1976
karmen1976 napsala: Sucu napsala: Lebedit si budou, i když se budu snažit, aby to měli co nejvíce podobné tomu, odkud pocházejí jejich předkové. Ať je to sebevzdálenější minulost.

Mě z tebe fakt šlehne. ..
Na internetu najdeš milion odkazu. Na YouTube taky. Očí máš, čist umíš. .tak si to vyhledej sama..
Očividně si to stejně uděláš podle sveho i když ti tady rádi chlapi co ví i čem mluví..
Pokud chceš aby se měli co nejlíp a prostředí ve kterém budou bylo co nejvic podobny tomu v přírodě tak si zjisti co tam roste u řeky za stromy sežeň si takovou větev narvy ji do akvária dej tam velkej echač, vodu barvy rašelinou a chod jim k jídlu kupovat neonky a lov jim komáry. ..

Některý lidi jsou nepoučitelní. Desetkrát jim řekneš, že dělají pitomost a oni ji udělají po jedenácté. Zase to má výhodu, že na takových exemplářích se dobře názorně ukazuje, proč by ty pitomosti neměli dělat ti ostatní. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   05.04.2017 11:41 Žena karmen1976 [362] - AmerikaRe: Sucu
Sucu napsala: Lebedit si budou, i když se budu snažit, aby to měli co nejvíce podobné tomu, odkud pocházejí jejich předkové. Ať je to sebevzdálenější minulost.

Mě z tebe fakt šlehne. ..
Na internetu najdeš milion odkazu. Na YouTube taky. Očí máš, čist umíš. .tak si to vyhledej sama..
Očividně si to stejně uděláš podle sveho i když ti tady rádi chlapi co ví i čem mluví..
Pokud chceš aby se měli co nejlíp a prostředí ve kterém budou bylo co nejvic podobny tomu v přírodě tak si zjisti co tam roste u řeky za stromy sežeň si takovou větev narvy ji do akvária dej tam velkej echač, vodu barvy rašelinou a chod jim k jídlu kupovat neonky a lov jim komáry. ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2017 10:38 S Muž invalida [3881] Re: Sucu
Lebedit si nebudou..už je to geneticky jinej tvor. Asi jako když pošleš puberťáka s oštěpem pro oběd. Zvykl si na jiný podmínky a přizpůsobit se zpět není lehký.Sucu napsala: Lebedit si budou, i když se budu snažit, aby to měli co nejvíce podobné tomu, odkud pocházejí jejich předkové. Ať je to sebevzdálenější minulost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.04.2017 22:08 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: drvi
Ne že bych chtěl moc polemizovat, ale udržet zákal delší dobu, na to musí mít člověk "talent". :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.04.2017 22:06 Žena drvi [2894] Re: Sucu
No, to ti neda moc prace...holy vetve, kalna voda...kdyz chces mit tohle doma ne , je to tvoje volba :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2017 21:58 Žena Sucu [12] Re: romant
Lebedit si budou, i když se budu snažit, aby to měli co nejvíce podobné tomu, odkud pocházejí jejich předkové. Ať je to sebevzdálenější minulost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.04.2017 21:21 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Pepan
Takže se jen rozhodnout, jestli chtít biotop nebo vidět ryby smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   04.04.2017 20:26 R Muž romant [27987] Re: Sucu
Vybodni se na nějaký biotopy a udělej skalárám příjemný bydlení, pořiď jim tam třeba rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_aponogetifolia a uvidíš jak si budou lebedit. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2017 20:23 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Sucu
Biotop Pterophyllum altum. A u P. scalare je to podobné.
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.04.2017 20:20 RAP Re: Sucu
Problém je v tom, že tam kde žijí v JA skaláry, tam moc vodních kytek neroste.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2017 20:03 Žena Sucu [12] Re: půlpy
Uvidím. Až zaroste celé dno, začne sama sobě překážet a trošku se snad vytáhne. Zatím budu pokukovat po nějaké trávě a nebo nasadím větve. Ale to bych nerada. Nechci, aby se o to potrhaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2017 19:57 Muž půlpy [2131] Re: Sucu
nahoru se mi vytáhla vždy, když mi zarůstala hladina, když bylo světla dostatek držela se kolem 10cm
Setkání akvaristů, vždy od 18:00, restaurace Na Tetíně, Nuselská 1423/61, 14000 Praha 4 – Nusle

25.04.2024 https://rybicky.net/akce/3066
23.05.2024 https://rybicky.net/akce/3067
20.06.2024 https://rybicky.net/akce/3068
25.07.2024 https://rybicky.net/akce/3069
29.08.2024 https://rybicky.net/akce/3070
26.09.2024 https://rybicky.net/akce/3071

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [88] ...... 348

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 352300x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10957-setkani-akvaristu-praha-?od=4351