89 • 184 Přihlášení RYBICKY.NET » Akvaristické fórum

Akvaristické fórum

 
ÚvodRybyRostlinyOstatníRadyOdkazyInzerátyAkceFórumChatNádržeObchodyVýrobky

Zpět na obsah sekce Fórum » Akvarijní ryby » velmi agresivní nimbochromis livingstoni » Přidat novou reakci 

velmi agresivní nimbochromis livingstoni Zvětšit okno   Zmenšit okno
Napsáno znaků, můžete použít maximálně smajlíky | tučně | kurzíva | citace | Odkazy pište s http://

:-) ;-) :-( :rozzureny: :-O X-)  :) smích :-D :-P ne ano palec potlesk hmm spim :no: :co: :coze: :tone: :-| :sad: :love: :hop: :ahoj:

(nepovinné, pouze JPG)
Platné antiSPAMové číslo:   6607 Opište antiSPAMové číslo:
 

Inzeráty patří do sekce inzeráty, z diskuzního fora budou nemilosrdně smazány. Redakce si vyhrazuje právo smazat silně urážlivé a jinak nevhodné příspěvky.

Reagujete na tyto příspěvky
15.11.07 11:53:36 Killer® – dravec..
zrovna když se konečně vybarvil do nejlepších barev..asi je mu dýlka 170 cm málo..prej v přírodě "spící" ryba..u mě teda rozhodně nečíhá a furt plave aby někoho mohl ozobat..
15.11.07 11:19:53 wladys®
Pokud je to s ním tak jak píšeš,tak zřejmě nezbyde než ho dát pryč..jinak ti v akva zbyde jen sám.Já mám v akva tři mladé polystigmy,ty by měly být o něco klidnější než livingstoňáci.....doufám,že mě nepotká něco podobného. :-( Inu jsou to velcí dravci...takže i s tímto se holt musí počítat.
15.11.07 11:12:51 Killer® – velmi agresivní nimbochromis livingstoni
co teď?Samec livingstoni cca 20 cm zabil obě samice a teď zabíjí mbuny..2 úplně ohlodal tenhle týden a ostatní jsou zalezlý..minulý týden sem taky vylovil 2 mrtvoly..

Návrat do fóra bez přidání nové reakce

Elektro

Nahoru
© RYBICKY.NET - o webuRSSReklamaHledatNapište námMapaVzhled • Hosting: Vpnet.cz • 08.01.09 21:17:49 • 6.131 s